Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 204

Thread: Италфест 2016 - коментари преди феста

  1. #61
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Когато Феста е на самолетна писта - защо е на самолетна писка, когато е на картинг писта - защо е на картинг писта, когато е на автомобилна писта - защо е на автомобилна писта, когато е на паркинг - защо е на паркинг, когато е на поляна - защо е на поляна. Ще разясните ли веднъж за винаги на какво място желаете да е мероприятието Италфест?

  2. #62

    Default

    Аз предлагам, другио фест да е у моло, ем така има къде да се спира, ем ако завали нема да ни намокри, има забавление за жените и децата, три нива на паркиране, на първото хеви метъл, на второто хаус, на третото човека глас (Тони Стораро), ще пуснем една две 75 ци да се въртат между етажите, като на Токио дрифт.... нема ли да е яко а
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #63

    Default

    Хора, хорааа...радвайте се, че поне има нещо организирано.
    Радвайте се , че някой друг търчи и организира нещо вместо вас.

    Какви са тия 100-200-300 км които ви тормозят? Не е ли това кефа и удоволствието да си седнеш в Алфата, преди теб да виждаш 5-6-7 Алфи..огледалата да са пълни с Алфи и така няколко часа...мене това ме е радвало винаги най-много....път осеян с хубави Алфички.

    Я се стегнете, избършете сополите, големи хора сте и стига сте хленчили...а вземайте парцала и полирайте колите си, защото аз мога само гъза да си късам от яд, че не мога да присъствам...и съм на майка си в.....

    Винаги ще има недоволни, винаги......но интелигентния Алфист не мрънка.Вярно има хора с ограничени възможности (време, пари), но винаги може с една кола няколко фена да пътуват..винаги има вариант.
    Успех...и освен да чакам снимки, на мен друго не ми остава.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #64
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    На Италфест 2016 за феновете на Италиански автомобили ще свири група SEVI

    Лично, аз много ги харесва и мисля, че ще създадат страхотна атмосфера.

    Както винаги ще има и конкурс най-красива кола или кола на публиката. Всеки човек ще има право само на един глас.

    Участие в конкурса Кола на публиката ще вземат всички коли присъстващи на Италфеста.
    Наградата за изпраната кола все още няма да ви я издам.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #65
    alfist melenikos's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Сандански
    Age
    35
    Posts
    150

    Default

    Майко мила, такова реване от колегите, направо мъчно ми става! Далече им било, на паркинг било, нямало да има съзтезания и т.н. Е как един от истинските съзтезатели ( тези които ходят на тракдея и на Серес ) не орева орталъка, бе. Сега с трици маймуни да ловим, хоп с едни 50лева се правя на съзтезател в Калояново, пък и сумати публика ми гледа сеира. Немало да ходят, ще ли да си продават алфите от яд и т.н. - ваша воля. Обясни ви Цвети, че ще се смени формата, за добро или лошо всеки ще си направи извод. Има ли трак дей - има, има ли Серес - има, тогава какъв ви е проблема? На мен не ми харесваше на Калояново, защото нито има писта, нито условия за провеждането на каквото и да е мероприятие, но ходих без да рева, защото отивам с ясната цел, че това е ИТАЛФЕСТ-а и ще видя хора, които ги виждам два пъти в годината.
    п.с. Поздравления за ентусиазма и с нетърпение очаквам 01.10 за да се видим.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Distinctive 00' - EX
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-Jet 20V Distinctive 04' - Now
    Toyota Avensis 1.6 D-4D Executive 15' - Now

  6. #66
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by melenikos View Post
    Майко мила, такова реване от колегите, направо мъчно ми става! Далече им било, на паркинг било, нямало да има съзтезания и т.н. Е как един от истинските съзтезатели ( тези които ходят на тракдея и на Серес ) не орева орталъка, бе. Сега с трици маймуни да ловим, хоп с едни 50лева се правя на съзтезател в Калояново, пък и сумати публика ми гледа сеира. Немало да ходят, ще ли да си продават алфите от яд и т.н. - ваша воля. Обясни ви Цвети, че ще се смени формата, за добро или лошо всеки ще си направи извод. Има ли трак дей - има, има ли Серес - има, тогава какъв ви е проблема? На мен не ми харесваше на Калояново, защото нито има писта, нито условия за провеждането на каквото и да е мероприятие, но ходих без да рева, защото отивам с ясната цел, че това е ИТАЛФЕСТ-а и ще видя хора, които ги виждам два пъти в годината.
    п.с. Поздравления за ентусиазма и с нетърпение очаквам 01.10 за да се видим.
    Как на Калояново всички марки се събират само на шепа гаспари от КАРБ И техните приближени не им харесва къв ви е проблема аиде аз да ви питам сега аз вас понеже все плюете против такак наречените мрънкащи.Какъв ви е проблема това че някои си изказва мнението и какво мисли по въпроса ли,що някои като казва истината на никои не му харесва?Това мрънкане ли е?Нещо си във грешка,на Калояново има всякакви условия за провеждане на всякакво мероприятие?Какво е това е КАРБ.Това е
    едно врменно явление което трябва да бъде закрито и да бъде създадено наново от хора които знаят какво правят,да бъде поето от хора които няма да се събират един път във годината на някакъв си фест да се напият след това на гала вечерята,и когато някои изкаже мнение придружено от несъгласие те да му викат абе ти къв си че да смееш да възклицаваш.Е баси партиините секретари.Ходите се скриите някъде че ставате за срам.По-добре нищо да нe организирате.След Итал фестовете във Стара Загора,Лесново и Хасково насам всичко е слаба работа.Така не се популязира любимата ни на всички марка.Това не е правилна политика.Всичките се смеете на БМВ-тата и Ваговете ама те се събират по пет пъти повече коли и фенове,набиите си го това във празните глави.Алфа Ромео е марка не лични интереси.
    Last edited by BillyBoy`; 31-08-2016 at 22:28.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  7. #67
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Станко, пиша ти го съвсем приятелски.

    Има само един начин да промениш нещата и той е да учасваш в организацията.
    Докато си стоиш у дома и чукаш по клавиатурата, твоето раздразнение, а и идеите ти, са само един интернет вятър.

    Хвани се, запиши се в клуба и промени нещата отвътре.
    Във времена, в които всеки бяга от отговорност е чудо да се намери някой, който да се изправи пред недоволството на масата изнервени, изгубили ентусиазъм и поглед в бъдещето страдащи "фенове".

    Бъдете проактивни, имайте идеи и се опитайте да ги реализирате.
    Ако пък сте избягали от отговорност, културно изчакайте да видите какво ще се случи.

    Ако не сте доволни, хвърлете Алфата си в някой язовир, барабар с лепенката Клуб Алфа Ромео България
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  8. #68
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    ОТНОВО ЩЕ ПОМОЛЯ. Направете си отделна тема и обсъждайте колко жалки и некадърни са организаторите. Как всичко е умряло и т.н. Тази тема е са Италфест 2016 и информация свързана с него. Ако имате въпроси по програмата съм насреща.

    Нямам нищо против от друго мислещи хора, но си направете тема и се вихрете колкото искате
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  9. #69
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Митко във тоя клуб във сегашното му състояние това нямам как да стане.За 9-10 години от как се знаем един път никои от КАРБАДЖИИТЕ не е дощъл да каже да поиска помощ,да потърси членска маса итн......Ти отлично знаеш че това е правилния път,недеи точно ти да лавираш моля те,знаеш и ме познаваш добре и добре знаеш че когато ми кипне казвам истината и това което ми е на езика.Единственно бих го посетил това мероприятие точно заради такива хора като теб които наистина има какво да покажат.И по сбирките съм си изказвал мнението не само по клавиатурата и това също го знаеш.Алфата няма да я хвърля във някои язовир но лепенкатка на КАРБ я махнах точно преди 7-години.А относно марката силно си мисля във последно време да я сменя,част от причините са ясни,но едно няма да угасне никога това също е ясно.
    Last edited by BillyBoy`; 31-08-2016 at 23:00.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  10. #70
    Член на клуба Член на клуба phoenix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    760

    Default

    Въпрос:
    къде мога да остана да спя?
    вариант 1: сам
    вариант 2: с останалите 2 феникса(малката е на 7г.)

    п.с.

    Ще има ли ресторант и организирана вечеря, ако да къде и какви са менютата?

    Благодаря
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    сегашната: Алфа Ромео 1.9 JTDm 150 кончета под капака

  11. #71
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by phoenix View Post
    Въпрос:
    къде мога да остана да спя?
    вариант 1: сам
    вариант 2: с останалите 2 феникса(малката е на 7г.)

    п.с.

    Ще има ли ресторант и организирана вечеря, ако да къде и какви са менютата?

    Благодаря
    Ще бъдат предоставени варианти за спане.
    Ще има организирана вечеря. Обсъжда се варианта да е на свободна консумация.
    Както казах и в първия си пост информация тепърва ще се пуска.
    Вариантите за спане ще се постараем да са в близост до заведението където ще е организираната вечеря за да не се налага превоз с коли след употреба на алкохол.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Ми кога - в Понеделник ли?

    Неделя
    Обороти му е майката...

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by ivoshaklev View Post

    Неделя
    Не мога аз в неделя, нещо сряда има ли желаещи ?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  14. #74
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Станко, пиша ти го съвсем приятелски.

    Има само един начин да промениш нещата и той е да учасваш в организацията.
    Докато си стоиш у дома и чукаш по клавиатурата, твоето раздразнение, а и идеите ти, са само един интернет вятър.

    Хвани се, запиши се в клуба и промени нещата отвътре.
    Във времена, в които всеки бяга от отговорност е чудо да се намери някой, който да се изправи пред недоволството на масата изнервени, изгубили ентусиазъм и поглед в бъдещето страдащи "фенове".

    Бъдете проактивни, имайте идеи и се опитайте да ги реализирате.
    Ако пък сте избягали от отговорност, културно изчакайте да видите какво ще се случи.

    Ако не сте доволни, хвърлете Алфата си в някой язовир, барабар с лепенката Клуб Алфа Ромео България
    Много точно казано! Благодаря ти за точните думи Митак!
    Замислете се над това всички Вие уважаеми от клуб "мрънкач"!

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Митко във тоя клуб във сегашното му състояние това нямам как да стане.За 9-10 години от как се знаем един път никои от КАРБАДЖИИТЕ не е дощъл да каже да поиска помощ,да потърси членска маса итн......
    Моля моля, преди всеки Италфест има теми за набиране на доброволци да помагат с провеждането на Феста и в клубния и в този раздел!
    А сегашното състояние на клуба се променя точно по начина описан от Митака - Speeder!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  15. #75
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Организаторите и доволните Софиянци видяха малко критика и почнаха да се правят на ощипани булки и да сочат негативизма на другите, вместо да си правят изводи. Мога да им кажа 2 неща:

    1) Другата година феста да е във Видин / Малко Търново. Да видим колко от доволните в момента ще писнат на 3 гласа и 2 припева!
    2) Представете си клиповете от фестовете на другите клубове, снимани с дронове или с каквото и да е... Едните са на някой манастир, другите на писта и търкат гуми, третите срещу някое езеро / язовир... Ние к'во - как ще изтрием огромния надпис МЕТРО от клипа? Яките бегачки, излъскани и изтъркани и пазарските колички зад тях... Идилия!
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •