View Poll Results: Харесва ли ви поведението на Цвятко във форума?

Voters
96. You may not vote on this poll
  • Да, харесвам поведението му.

    12 12.50%
  • Не, не харесвам поведението му

    84 87.50%
Page 5 of 26 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 388

Thread: Одобрявате ли поведението на Цвятко (Alex_26) във форума?

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Дай да видим де, къде и какво съм казал. Не съм я обидил жена ти в никакъв случай.
    Вземи се в ръце, почна да си изпускаш нервите.
    И какви думи използваш, сигурно често ядеш шамари при този език.
    И понеже пак нарушава правилата на добрия тон, няма ли модератор да го прати на почивка?
    Доста обидни думи има май тук и е доста напорист напоследък, извадка от правилника на форума:

    1.3 Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Никовете на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*"

    1.11 Да не излага на показ лична информация на друг участник или на фирма/форум/сайт/(друго) без изричното негово/тяхно съгласие. Такива действия ще се считат за грубо незачитане на правото на лична конфиденциалност и никът на съответния участник ще бъде деактивиран, а темите/постовете ще бъдат отстранени.
    Ти не знаеш какво искаш. Първо искаше да цакам екото. И веднага ми пусна покана за приятелство. Но като видя, че не ти играя по свирката, започна да ме нападаш и обиждаш. След това каза, че не си правил нищо от това. После поиска да публикувам, щото не било вярно. Нападна и семейството ми, три си постове. И сега, не съм публикувал нищо тук, просто пратих на екото някои от твоите по-малко подли писания за него сътворени от теб
    Та накратко догаза, че нямаш нито високо IQ, че си лицемер, манипулатор, .... абе бъди жив и здрав

    ---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

    Аз броя гласовете само на тези, които са написали по нещо и им благодаря. Другите за мен са типичните мижитурки, присъщи на нашето българско мислене. Не се интересувам кой кой е - тук са само никове. И по сбирки - не ходя

  2. #62
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Аз броя гласовете само на тези, които са написали по нещо и им благодаря. Другите за мен са типичните мижитурки, присъщи на нашето българско мислене. Не се интересувам кой кой е - тук са само никове. И по сбирки - не ходя
    Вместо само да броиш, си извади съответните поуки, ако си способен.

    Вече знаеш, защо хората не те харесват.

    Ако продължаваш в същия дух, рано или късно ще трябва пак да сменяш потребителското си име.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ти не знаеш какво искаш. Първо искаше да цакам екото. И веднага ми пусна покана за приятелство. Но като видя, че не ти играя по свирката, започна да ме нападаш и обиждаш. След това каза, че не си правил нищо от това. После поиска да публикувам, щото не било вярно. Нападна и семейството ми, три си постове. И сега, не съм публикувал нищо тук, просто пратих на екото някои от твоите по-малко подли писания за него сътворени от теб
    Та накратко догаза, че нямаш нито високо IQ, че си лицемер, манипулатор, .... абе бъди жив и здрав

    ---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

    Аз броя гласовете само на тези, които са написали по нещо и им благодаря. Другите за мен са типичните мижитурки, присъщи на нашето българско мислене. Не се интересувам кой кой е - тук са само никове. И по сбирки - не ходя
    Престани да лъжеш и да се правиш на жертва.
    Ако модераторите са на място, ще те разкарат
    Я кажи по памет как ти нападнах семейството.
    А пък аз ще ти покажа какво пише в действителност, искам всички да разберат, че лъжеш.
    Или пак ще се направиш, че не виждаш.
    Цял ден ли трябва да те чакаме?
    Ако не отговориш до 10 мин, приемаме по подразбираме ,че лъжеш за всичко
    Last edited by lordliness; 02-09-2016 at 11:04.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #64
    Запален алфист Strahil's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    33
    Posts
    154

    Default

    Гласувам с не и пиша(да не съм от "мижитурките" ). Не одобрявам това, че пише по всяка тема било то в неговата компетенция или не. Не го познавам извън виртуалното, но мога да му дам съвет да се спре малко в темите. Ако е такъв и навън..... Не е нужно във всяка пусната тема да има мнение(в повечето случаи е половинчато).
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD 150ps+gt2256v hybrid

  5. #65
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Писах ти едно НЕ, защото допускаш да се впрягаш в безсмислени спорове, първо пишеш, а после мислиш и много често пишеш като Пития. Може да те разбере само тоя, който знае за какво става въпрос. А такова нещо е ненужно.
    И най-важното!
    Увличаш се в безсмислени по презумпция спорове.
    Освен това се опитваш винаги да дадеш и друго мнение, различаващо се от официалната линия на Партията. Това не се възприема като подкана за диспут и объркването е тотално.
    Такъв беше Свинята и знаем .....
    Абе къде изчезна Прасето!?
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #66
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 00:27.

  7. #67
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    "Не" имаш и от мен. Много рядко пиша във форума, точно заради такива като теб. Нямам нито времето, нито желанието да водя безсмислени спорове и да се ядосвам за глупости.
    Last edited by M.Gruev; 02-09-2016 at 16:55.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  8. #68
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ти не знаеш какво искаш. Първо искаше да цакам екото. И веднага ми пусна покана за приятелство. Но като видя, че не ти играя по свирката, започна да ме нападаш и обиждаш. След това каза, че не си правил нищо от това. После поиска да публикувам, щото не било вярно. Нападна и семейството ми, три си постове. И сега, не съм публикувал нищо тук, просто пратих на екото някои от твоите по-малко подли писания за него сътворени от теб
    Та накратко догаза, че нямаш нито високо IQ, че си лицемер, манипулатор, .... абе бъди жив и здрав

    ---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

    Аз броя гласовете само на тези, които са написали по нещо и им благодаря. Другите за мен са типичните мижитурки, присъщи на нашето българско мислене. Не се интересувам кой кой е - тук са само никове. И по сбирки - не ходя
    Аз ти писах един негатив! И не се дръж като ощипана мома в един случай, а в друг като професор, който разбира и е компетентен от люти чушки до совалки.

  9. #69

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Писах ти едно НЕ, защото допускаш да се впрягаш в безсмислени спорове, първо пишеш, а после мислиш и много често пишеш като Пития. Може да те разбере само тоя, който знае за какво става въпрос. А такова нещо е ненужно.
    И най-важното!
    Увличаш се в безсмислени по презумпция спорове.
    Освен това се опитваш винаги да дадеш и друго мнение, различаващо се от официалната линия на Партията. Това не се възприема като подкана за диспут и объркването е тотално.
    Такъв беше Свинята и знаем .....
    Абе къде изчезна Прасето!?
    Благодаря Иве, на 90% си прав

    ---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

    Quote Originally Posted by M.Gruev View Post
    "Не" имаш и от мен. Много рядко пиша във форума, точно заради такива като теб. Нямам нито времето, нито желанието да водя безсмислени спорове и да се ядосвам за глупости.
    Звучи смислено, наистина се впускам в бесмислени спорове, особено с мистър лорд IQ

    ---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

    Quote Originally Posted by Strahil View Post
    Гласувам с не и пиша(да не съм от "мижитурките" ). Не одобрявам това, че пише по всяка тема било то в неговата компетенция или не. Не го познавам извън виртуалното, но мога да му дам съвет да се спре малко в темите. Ако е такъв и навън..... Не е нужно във всяка пусната тема да има мнение(в повечето случаи е половинчато).
    Мда, мързи ме да обяснявам писмено. Тогава пък ще ме сметнат за нещо друго

    ---------- Post added at 19:39 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Вместо само да броиш, си извади съответните поуки, ако си способен.

    Вече знаеш, защо хората не те харесват.

    Ако продължаваш в същия дух, рано или късно ще трябва пак да сменяш потребителското си име.
    Ти си гледай анкетата, с една виртуална анкета нищо не постигаш. Но аз оценявам и уважавам мнението на пишещите. Но не и твоето и на някои други около теб

  10. #70
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ти си гледай анкетата, с една виртуална анкета нищо не постигаш. Но аз оценявам и уважавам мнението на пишещите. Но не и твоето и на някои други около теб
    Няма, какво да я гледам. Тя касае теб а не мен.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #71

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Няма, какво да я гледам. Тя касае теб а не мен.
    Абе остави хората да пишат и спри да пишеш вече тук. Ако това, че 100 души ти уйдисват на акъла, не значи, че целият алфа свят е твой


    Аз вече помолих да не гласуват за мен. Даже мой реални приятели гласуват с/у мен и аз уважавам пак и тях, и тяхното мнение

  12. #72
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Абе остави хората да пишат и спри да пишеш вече тук. Ако това, че 100 души ти уйдисват на акъла, не значи, че целият алфа свят е твой


    Аз вече помолих да не гласуват за мен. Даже мой реални приятели гласуват с/у мен и аз уважавам пак и тях, и тяхното мнение
    Продължаваш да обиждаш форума, като казваш, че колегите гласуват срещу теб, защото ми уйдисват на акъла.

    Ако не друго, то поне уважавай това, че всеки си има собствено мнение.

    Но очевидно така ти е по-леко да го приемеш.

    Аз съм само техническият реализатор на анкетата.
    Всеки можеше да го стори вместо мен, дори и ти самият, ако имаше поне малко доблест.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #73
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Аз гласувах с ГОЛЯМО НЕ .Цвятко ,ще влезна в обяснителен режим , не защото тези
    които гласуват без обяснение са МИЖИТУРКИ за теб , а защото просто трябва да се обоснова .
    Досега когато съм спорил с теб , никога не си ме опровергал с с факти и снимки.Винаги съм ти давал снимки и дори и видео за да е нагледно ,но въпреки всичко ти не си признаваш грешките .Дори и за момент не си даваш сметка че този твой инат вкарва неразбиращите потребители ,търсещи помощ тук , в излишни разходи. А когато няма с какво да обориш опонента си преминаваш в нападателен режим .

    Последната ти издънка с маслото направо ме разби.
    Ето ти два въпроса от мен.
    1. Защо след като маслото не се изпарява , има цяла система за улавяне на МАСЛЕНИ ПАРИ и тяхното втечняване ?
    2.Покажи ми една климатична система без дехидратор .
    Може някой да ми копира мнението ,че аз съм в игнор групата,та белкем го види и ми отговори смислено , а не с контра въпрос -Ти някога пипал ли си ,разглобявал ли си еди какво си . Всичко за което съм спорил сте съм го пипал разглобявал и още го правя .С това си храня семейството 20 години вече .
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  14. #74
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post

    Мда, мързи ме да обяснявам писмено. Тогава пък ще ме сметнат за нещо друго



    Но аз оценявам и уважавам мнението на пишещите.
    Точно защото не обясняваш НИЩО, гласувах с НЕ! Дали те мързи, или не, след като си взел участие в дадена тема, и си мислиш, че знаеш отговора на зададения въпрос - отговаряй ЯСНО! Не излизай с довода, че няма да обясниш, защото някой няма да е на твоето мнение, или те мързи! С подобни глупости можеш да залъгваш първолаците! Покажи на всички колко знаеш, или не знаеш!

    И да кажеш, че уважаваш мнението на пишещите, е много грозно! Уважаваш мнението на няколко човека (и тук в типично твой стил няма да кажа кои са).
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by alfista 96 View Post
    Аз гласувах с ГОЛЯМО НЕ .Цвятко ,ще влезна в обяснителен режим , не защото тези
    които гласуват без обяснение са МИЖИТУРКИ за теб , а защото просто трябва да се обоснова .
    Досега когато съм спорил с теб , никога не си ме опровергал с с факти и снимки.Винаги съм ти давал снимки и дори и видео за да е нагледно ,но въпреки всичко ти не си признаваш грешките .Дори и за момент не си даваш сметка че този твой инат вкарва неразбиращите потребители ,търсещи помощ тук , в излишни разходи. А когато няма с какво да обориш опонента си преминаваш в нападателен режим .

    Последната ти издънка с маслото направо ме разби.
    Ето ти два въпроса от мен.
    1. Защо след като маслото не се изпарява , има цяла система за улавяне на МАСЛЕНИ ПАРИ и тяхното втечняване ?
    2.Покажи ми една климатична система без дехидратор .
    Може някой да ми копира мнението ,че аз съм в игнор групата,та белкем го види и ми отговори смислено , а не с контра въпрос -Ти някога пипал ли си ,разглобявал ли си еди какво си . Всичко за което съм спорил сте съм го пипал разглобявал и още го правя .С това си храня семейството 20 години вече .
    Чета те, махнах игнора. Благодаря за мнението.
    - нека някой потребител да сподели дали съм го вкарал в излишни разходи. Това твое твърдение е неверно
    - ти си автомонтьор, нали? За мен влизаш в графата комерсиални. Ти не пишеш току така тук
    - за маслото - постави масло 200ml в една мини система, като тази за варене на ракия. Обади ми се като се изпари маслото от единия и го събереш в другия съд. Ще ти подскажа малко - увличане
    - имахме навремето климатици без дехидрататори и като ги местихме им сложиха специално. Колкото до случая тук - има такива, които са елиминирали дехидрататора по една или друга причина. Едни дехидрататори седят при съда, други (моята кола) са на тръбата, трети са на радиатора. Помислих, че колегата е огледал добре къде му вървят тръбите

Page 5 of 26 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •