View Poll Results: Харесва ли ви поведението на Цвятко във форума?

Voters
96. You may not vote on this poll
  • Да, харесвам поведението му.

    12 12.50%
  • Не, не харесвам поведението му

    84 87.50%
Page 25 of 26 FirstFirst ... 1523242526 LastLast
Results 361 to 375 of 388

Thread: Одобрявате ли поведението на Цвятко (Alex_26) във форума?

  1. #361

    Default

    Ти ме утрепА....аз те мислех за 20 годишен келеш....т.е. младеж.....ма казвайте ги тия работи по-рано....нямаше да те обиждам,все пак имам респект и уважение към по-възрастните ,колко и зле да са те
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #362

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Аз съм на 51 и не си крия годините. Ако мислиш, че ме засегна с нещо, .... ами не си. Тя простотията не можеш нито я затапи, нито я запуши, камо ли да я премахнеш. Колкото до старец - ами на там вървя. Това е животът. Някои не доживяват и тези години
    Простата алармира ли?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #363

    Default

    Както казах - простотията на някои просто няма граници. Бъдете живи и здрави! Жалко, че я разнасяте вече и по Европа. Но в Германия вече ни третират като сирийци и напаст. Така, че ...
    Колкото до простата - имам син на година и 10м., копие на мен. И нали знаеш поговорката за гроба, а мистър IQ?
    Last edited by Alex_26; 21-10-2016 at 22:07.

  4. #364

    Default

    На тази възраст съм чувал, че мисълта тече бавно, четири часа и половина за отговор, бива те още.
    Според римското право бащата винаги е неизвестен.
    Или според народния хумор.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #365

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    На тази възраст съм чувал, че мисълта тече бавно, четири часа и половина за отговор, бива те още.
    Според римското право бащата винаги е неизвестен.
    Или според народния хумор.
    Според генетиката обаче всичко е известно. Колкото до мисълта ми - явно много те е яд на мен, щом искаш да ти отговарям на "мъдрите" ти простотии, че и веднага. Чувстваш ли се унизен в малодушието си?

  6. #366

    Default

    Хора, няма ли да спрете?

  7. #367

    Default

    Да Ето виждаш ли, бързият ти отговор някак не е изпипан, не е рафиниран.

    ---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Хора, няма ли да спрете?
    Говорим си, нали тук може. Ако кажеш, че не може- няма.
    Не мисля че съм казал нещо лошо. Хората на 50 са вече възрастни, постоянно по електронните медии разправят, че над 50 простатата алармира, а римското право си е римско право, изучава се.
    Last edited by lordliness; 21-10-2016 at 23:33.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #368

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Да Ето виждаш ли, бързият ти отговор някак не е изпипан, не е рафиниран.

    ---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:15 ----------



    Говорим си, нали тук може. Ако кажеш, че не може- няма.
    Не мисля че съм казал нещо лошо. Хората на 50 са вече възрастни, постоянно по електронните медии разправят, че над 50 простатата алармира, а римското право си е римско право, изучава се.
    Ми разделът е с малко по-различна тема.. Мръднете малко по-нагоре и в Общи приказки си бъбрете на воля. Станах разногледа

  9. #369

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Ми разделът е с малко по-различна тема.. Мръднете малко по-нагоре и в Общи приказки си бъбрете на воля. Станах разногледа
    Ок, отивам в общи.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #370

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Ок, отивам в общи.
    Благодаря

  11. #371

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Благодаря
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=94418
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #372

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Както казах - простотията на някои просто няма граници. Бъдете живи и здрави! Жалко, че я разнасяте вече и по Европа. Но в Германия вече ни третират като сирийци и напаст. Така, че ...
    Колкото до простата - имам син на година и 10м., копие на мен. И нали знаеш поговорката за гроба, а мистър IQ?
    Не виждам с какво те засегнах сега.И пак нападаш.Не знам как да ти обясня, че не съм прост и че не разнасям никаква простотия по Европа...напротив.Доказал съм колко струвам, хората са ме оценили, държат на мен и ми плащат.
    Опитах се да кажа, че имам уважение към по-възрастните.Кое не разбра? Даже и не съм си помислял да те подкачам за годините...и аз на там отивам.
    Айде със здраве, че тия дечурлига трябва да ги храни и възпита някой.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  13. #373

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Не виждам с какво те засегнах сега.И пак нападаш.Не знам как да ти обясня, че не съм прост и че не разнасям никаква простотия по Европа...напротив.Доказал съм колко струвам, хората са ме оценили, държат на мен и ми плащат.
    Опитах се да кажа, че имам уважение към по-възрастните.Кое не разбра? Даже и не съм си помислял да те подкачам за годините...и аз на там отивам.
    Айде със здраве, че тия дечурлига трябва да ги храни и възпита някой.
    Имаш ЛС

  14. #374
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Бях написал, че активните потребители са около 1300. около 80 са против мен по една или друга причина (под натиск). Това за теб болшинството ли са?
    Ами така като го смяташ, 80 са против теб, само 10 са за теб, останалите 1210 кво, на тях им е безразлично ли

    И ако тия 80 са гласували против теб под натиск, твоите 10 фенове ти ли си натиснал да ти дадат глас
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  15. #375
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Той дърт бил, щом от 30 години кара в София. Трябва да се отнасяме с уважение към старците. Те са мъдри.
    Уважението към по-възрастните хора е задължително условие, за да можем да наречем себе си поне възпитани.

    Пуйките например не притежават това качество.

    ---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:47 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    На тази възраст съм чувал, че мисълта тече бавно, четири часа и половина за отговор, бива те още.
    Според римското право бащата винаги е неизвестен.
    Или според народния хумор.
    Не си ли разговарял с по-възрастни хора от теб, та само си чувал?
    Като се замисля ти личи.
    Ти имаш ли съмнения, чий генетичен материал носиш?

    Защо коментираме поведение във форум?
    Тук можем да коментираме само изразено мнение.
    Аз уважавам правото на всеки да изразява своето мнение.
    Така че изначално тази тема е изпразнена от съдържание.
    Поведение във форум............шит.
    ПС Друго си е да си джедай.
    Last edited by Susscrofa; 25-10-2016 at 15:56.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 25 of 26 FirstFirst ... 1523242526 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •