View Poll Results: Харесва ли ви поведението на Цвятко във форума?

Voters
96. You may not vote on this poll
  • Да, харесвам поведението му.

    12 12.50%
  • Не, не харесвам поведението му

    84 87.50%
Page 3 of 26 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 388

Thread: Одобрявате ли поведението на Цвятко (Alex_26) във форума?

  1. #31

    Default

    Шутовете често са страдали. Това е едно от задълженията им, когато не се справят да страдат
    Великолепната седморка се клонира, за сега веднъж. На път е втори път.
    Last edited by lordliness; 01-09-2016 at 20:14.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #32
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 01:24.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Ха-ха, и това е вярно...
    между другото, за инфо, българските царе не са имали шутове.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #34
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    A, кой е този Цвятко ?
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  5. #35
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 01:24.

  6. #36

    Default

    Шут, някакъв, по последна справка мой личен.
    Използвам го да обнародва мои писма и да ми казва кога се пише пълен член

    ---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Така е. По-голямо удоволствие им е доставял победеният враг.
    За справка, Стефан Цанев. Само Петър 1, имал шут да подражава на западняците, но го изтраял два месеца и го пратил в Сибир да разсмива белите мечки
    Както казваше Пената - Петър едно
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #37
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Току що потвърдих, че не харесвам поведението на въпросният потребител. Бих направил същото и ако анкетата визираше Нострадамус. В техническата част на форумът, трябва да се пише ясно и разбираемо. Ако анкетата беше - " да се банне ли отново Цвятко", бих гласувал с "не". Никой не е съвършен, но всеки трябва да се стреми към съвършенство. Ако написаното от някого теябва да се тълкува, то е по добре да не се пише.
    Аз също бих гласувал с не, ако идеше реч за бан. Пише си човека каквото си мисли и не виждам причина да се ограничава правото му да излага мнението си.
    Доколко е прав по всеки един конкретен въпрос -всеки може да прецени сам за себе си след като прочете дискусиите с опонентите му ,а гледам ,че такива има в изобилие, та нуждата от тълкуване е сведено до минимум.

  8. #38
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 01:25.

  9. #39
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    нуждата от тълкуване е сведено до минимум.
    Аз съм останал с друго впечатление. Покрай спорът ми с Цвятко в една тема, разгледах участието му в други. Има цели постове които се нуждаят от тълкуване. По лошото е че като го питат, не разяснява.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Аз съм останал с друго впечатление. Покрай спорът ми с Цвятко в една тема, разгледах участието му в други. Има цели постове които се нуждаят от тълкуване. По лошото е че като го питат, не разяснява.
    Не разяснява защото не знае, а с половинчати фрази оставя впечатление, че знае, ама сега не му се обяснява.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #41
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Е хубаво,де това му е маниера на присъствие тук,кво ви пречи толкова,аз пък обичам да се лигавя от време на време ,но никой не е пострадал от това и ако ще е само суха техническа информация по добре да се дадат линкове към съответната техническа документация и край.Нали за това е форум,че да си хортуваме и да си спорим ,чат пат и да се бъзикаме иначе ще е скука.

  12. #42

    Default

    ще отговоря само на IQ-to едно. Когато се обърна с/у мен, той написа докога модераторите ще ме търпят да изнудвам хората като им публикувам пощата. Причината за това негово изявление бе, че го заплаших да си отворя профила за всички за да видят лицемерието му, защото ме нападаше и обиждаше безпардонно, триеше си постовете, обвиняваше ме в доста неща, които просто не бях и не бих правил, пишеше, че никога не ми е пращал покана за приятелство, че никога не ме е настарял с/у хора от форума, .... НАПАДНА СЕМЕЙСТВОТО МИ. ДНЕС АЗ ИЗПРАТИХ НЯКОИ ОТ ПИСМАТА МУ ДО ЕКОТО НЕ ЗА ДРУГО, НО ЗА ДА ВИДИ, ЧЕ ГИ ПАЗЯ, а и да види другия лицемер какво е лицемерщината

    Дано сте ме разбрали

    ---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Типично за мишок изсулване
    Ник е доказал, че не е мишок. Мишоците са ясно кои, особено тези, които гласуват против мен без да обелят и дума защо

    ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Ха-ха, и това е вярно...
    Но говори зле за форума

    А сега се наслаждавайте, сладури

  13. #43
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Ник е доказал, че не е мишок. Мишоците са ясно кои, особено тези, които гласуват против мен без да обелят и дума защо
    Напротив, мишоци сте и двамата. А тези които гласуват против теб, както вече ти се каза, не са длъжни да се обясняват.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #44

    Default

    Ъ
    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    ще отговоря само на IQ-to едно. Когато се обърна с/у мен, той написа докога модераторите ще ме търпят да изнудвам хората като им публикувам пощата. Причината за това негово изявление бе, че го заплаших да си отворя профила за всички за да видят лицемерието му, защото ме нападаше и обиждаше безпардонно, триеше си постовете, обвиняваше ме в доста неща, които просто не бях и не бих правил, пишеше, че никога не ми е пращал покана за приятелство, че никога не ме е настарял с/у хора от форума, .... НАПАДНА СЕМЕЙСТВОТО МИ. ДНЕС АЗ ИЗПРАТИХ НЯКОИ ОТ ПИСМАТА МУ ДО ЕКОТО НЕ ЗА ДРУГО, НО ЗА ДА ВИДИ, ЧЕ ГИ ПАЗЯ, а и да види другия лицемер какво е лицемерщината

    Дано сте ме разбрали

    ---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:07 ----------



    Ник е доказал, че не е мишок. Мишоците са ясно кои, особено тези, които гласуват против мен без да обелят и дума защо

    ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:10 ----------



    Но говори зле за форума

    А сега се наслаждавайте, сладури
    Я да видя за семейството, как съм го нападнал. Нещо на жертва взе да ми се правиш.
    Аз на екото съм му казвал къде по страшни неща от това което си изтипосал и той на мен . Дай нещо по така.
    Чакам да видя как ти нападнах семейството и изкарай някое по страшно писмо. Ама оригинал, без да подправяш. Хубаво е да изкараш и твоите писма, нали? Ама не ти стиска.
    Last edited by lordliness; 01-09-2016 at 21:28.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #45
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Бааамммм
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20160901-201756.jpg 
Views:	286 
Size:	21.7 KB 
ID:	154903  
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Page 3 of 26 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •