Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 54

Thread: Идиот търси помощ

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by ilia.ivanov View Post
    Много се разводни темата. Ясно, тоя Лисан сервиз няма да го ползвам.

    По темата: Колата стигна безпроблемно до София, без да изтече нито капка масло или каквато и да било течност, напук на мойта подготовка за репатраци и дълги часове прибиране. Така че



    По препоръка на братовчед ми в крайна сметка избрах един сервиз в Овча Купел, където той си прави колата и твърди, че били много добри, а той има едно БМВ дето го гледа като бебе, така че съм склонен да му повярвам.. Та в четвъртък ще гледат какво съм счупил и ще го оправят. Ако остана доволен, със сигурност ще ги публикувам тук. Сервизът бил нов, а майсторите бивши служители на официален Хонда сервиз.

    Остана въпроса с бронята. Много хора смятат, че съм луд да търся нова, но Алфата ми е супер поддържана и хич не искам да знам, че нещо по нея е китосвано или преправяно, така че вероятно ще приема офертата на един колега от форума за нова на цена от 110 лв., която ще дам да боядисат във фабричен цвят.

    Реших да сменя и ангренажния ремък и ролките, поне като съм почнал, да е както трябва...

    Та така, ще пиша за всяко развитие по моя малоумен случай тук.
    Хонда и БМВ нямат общо с Алфа, особено зацепването. Не си прави експерименти, И на мен един навремето ми прави колата по спещност, добър бил, повече баварци правел, ама се осра. Става въпрос за смяна на съединител. Вилката била ОК. Да, ама не. Щот не знае къде да гледа. После се прави на интересен

  2. #32
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    36

    Default

    И така, след направения оглед днес, се оказа, че работата е за тенекеджия най-вече. Изкривил съм гредата под радиаторите и преди всичко друго, трябвало тя да се оправи. Паднал ми е ляв тампон на двигателя, преден и заден на скоростната кутия, както и са се скъсали 6-те тампона на ауспуха Маслото било от маркуч на климатика, който съм притиснал, но не съм спукал и съответно след това се е вакуумирал отново.


    Така че, чукане му е майката. Ще пусна сега тема, ако не намеря, че ми се иска да ми падне тая грижа.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by ilia.ivanov View Post
    И така, след направения оглед днес, се оказа, че работата е за тенекеджия най-вече. Изкривил съм гредата под радиаторите и преди всичко друго, трябвало тя да се оправи. Паднал ми е ляв тампон на двигателя, преден и заден на скоростната кутия, както и са се скъсали 6-те тампона на ауспуха Маслото било от маркуч на климатика, който съм притиснал, но не съм спукал и съответно след това се е вакуумирал отново.


    Така че, чукане му е майката. Ще пусна сега тема, ако не намеря, че ми се иска да ми падне тая грижа.
    Вакуумирал отново??? Трудно да повярвам.
    За другото имаш ЛС

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    36

    Default

    Мерси, още веднъж.
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTD, 138 k.c., MJET. И пенсионерката пред блока 156.

  5. #35
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by ilia.ivanov View Post
    И така, след направения оглед днес, се оказа, че работата е за тенекеджия най-вече. Изкривил съм гредата под радиаторите и преди всичко друго, трябвало тя да се оправи. Паднал ми е ляв тампон на двигателя, преден и заден на скоростната кутия, както и са се скъсали 6-те тампона на ауспуха Маслото било от маркуч на климатика, който съм притиснал, но не съм спукал и съответно след това се е вакуумирал отново.


    Така че, чукане му е майката. Ще пусна сега тема, ако не намеря, че ми се иска да ми падне тая грижа.
    Аве,ти си гооем пич,с един камък 9 тампона.Направо не ми се мисли за два камъка...
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    36

    Default

    А де, тва нарочно никой не може да го направи, дяволска работа.
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTD, 138 k.c., MJET. И пенсионерката пред блока 156.

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by ilia.ivanov View Post
    А де, тва нарочно никой не може да го направи, дяволска работа.
    Абе не са баш всичките, но попадението му е добро + усукана предница

  8. #38
    Запален алфист alfaromeo16vVarna's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    471

    Default

    Като гледам на снимката камъка не е чак толкова голям ,че да направи такива поразии. Ауспуси двигатели тампони все едно си катастрофирал някаде
    алфа ромео 156 тс

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by alfaromeo16vVarna View Post
    Като гледам на снимката камъка не е чак толкова голям ,че да направи такива поразии. Ауспуси двигатели тампони все едно си катастрофирал някаде
    То едно куче нанася сумати щети, та камък ли

  10. #40

    Default

    Абе аре бе, някакъв камък ще скъса всичките тампони. Това е пълен абсурд!

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Абе аре бе, някакъв камък ще скъса всичките тампони. Това е пълен абсурд!
    Братко, да не ти се случва. Аз глиган съм блъскал

  12. #42
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Братко, да не ти се случва. Аз глиган съм блъскал
    Колегата надали е ударил камъка с 80 км/час
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    Колегата надали е ударил камъка с 80 км/час
    С 80 щеше и двигателя в купето. Някога катастрофирал ли си?

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    С 80 щеше и двигателя в купето. Някога катастрофирал ли си?
    Ти катастрофирал ли си?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #45
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    С 80 щеше и двигателя в купето. Някога катастрофирал ли си?
    Пак го удари на фантазии. Не говорим за челен удар на два автомобила а за подбиране на камък от земята. Подобно нещо съм правил с Лада и тогава само картера беше сцепен в ъгъла. И да, блъскали са ми 155 цата няколко пъти. Случвало се е човек с около 60 км да ми спре в задницата докато чакам за ляв завой и двигателя си му беше на мястото
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •