Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: Идиот търси помощ

  1. #16

    Default

    Не че нещо, ама маслото по камъка не изглежда ли малко позасъхнало и по-старо от "вчерашно"



  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    36

    Default

    Мое си е маслото. Мястото е прекалено диво, няма кой друг да мине.

  3. #18
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    На бронята ти нищо и няма. Има едно изобретение - силикон му казват , продава се от години. Навсякъде. Малко си паникьор, я гледай малко по-лежерно на нещата.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  4. #19
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Аз веднъж си ударих скоростната кутия в повдигнато парче асвалт. Слава богу не се спука но провери твоята за всеки случай. При всички положения ще видиш къде е бил удара ако я качиш на канал или подемник.

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  5. #20

    Default

    Тя е от другата страна.



  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    36

    Default

    Странното е, че сега я форсирах из селото, натоварих, барем се види от къде е маслото, но не пусна капка. Майсторите ще кажат, после ще споделя тук какво освен бронята съм счупил.

  7. #22
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Тя е от другата страна.
    Видях ама знае ли човек на къде се търкулил след удара тоя камък.

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  8. #23
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    И не само ти, но много от недоволните не пишат тук
    Колкото недоволни, толкова и доволни. Всеки си има собствено мнение. Но като гледам как те хранят хората във форума нищо чудно и в кварталната бакалия да влизаш инкогнито.

    Аз с адаша проблеми нямам, винаги се разбираме какво има да се прави, колата става за ден и знам всяка стотинка за какво е отишла
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    Колкото недоволни, толкова и доволни. Всеки си има собствено мнение. Но като гледам как те хранят хората във форума нищо чудно и в кварталната бакалия да влизаш инкогнито.

    Аз с адаша проблеми нямам, винаги се разбираме какво има да се прави, колата става за ден и знам всяка стотинка за какво е отишла
    Винаги има доволни и недоволни. Аз знам за много негови простотии, едната от които беше върху мен и ми струваше 300лв. и обидно отношение. А тогава бяхме един вид неразделни, т.е. приятели. И лошото е, че те не спират доколкото слушам и виждам наживо

  10. #25
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Винаги има доволни и недоволни. Аз знам за много негови простотии, едната от които беше върху мен и ми струваше 300лв. и обидно отношение. А тогава бяхме един вид неразделни, т.е. приятели. И лошото е, че те не спират доколкото слушам и виждам наживо
    И точно заради това дал господ и сервизи и клиенти.Както са казали,"за всеки влак си има пътник".Според мен първият път винаги рискуваш...
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  11. #26

    Default

    В интерес на истината, дори без да разпитвам, 3-4-ма опарени са ми разказвали за разни случки. А пък един колега беше писал тук как му "излекувал" прозореца като му намазал страничните уплатнения с грес. Еми сори, ама по-скоро ще си държа колата на трупчета докато се освободи час другаде пред тая 'алтернатива'. Лично мнение, не обременявам никой с него, пък ако някой се засяга - да е мислил като си е дробил попарката



  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    В интерес на истината, дори без да разпитвам, 3-4-ма опарени са ми разказвали за разни случки. А пък един колега беше писал тук как му "излекувал" прозореца като му намазал страничните уплатнения с грес. Еми сори, ама по-скоро ще си държа колата на трупчета докато се освободи час другаде пред тая 'алтернатива'. Лично мнение, не обременявам никой с него, пък ако някой се засяга - да е мислил като си е дробил попарката
    Имах един интересен случай с колега от тук. Бил при Л... за ремонт. Изписали го с/у известна сума. От сервиза до нас, което е около 2км., колата беше напомпала маркучите на антифриза до пръсване, а капачката на казанчето - блокирал клапан.

    Но това не е по темата. Нека колегата да си огледа хубаво колата и ако реши, че не е по силите му да се обърне към специалисти за оглед

  13. #28
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    За всеки от сервизите в София мога да кажа и по нещо лошо и по нещо добро. Както казва колегата всеки сам си прави избора. Аз лично съм доволен като отида в сервиз и кажа какво и е на колата то да бъде оправено, да имам информация за цената и да получа документ за работата
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by Alexanderbb View Post
    За всеки от сервизите в София мога да кажа и по нещо лошо и по нещо добро. Както казва колегата всеки сам си прави избора. Аз лично съм доволен като отида в сервиз и кажа какво и е на колата то да бъде оправено, да имам информация за цената и да получа документ за работата
    За това спор няма. Само да не почнат да ти измислят извънредни ситуации

  15. #30
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    36

    Default

    Много се разводни темата. Ясно, тоя Лисан сервиз няма да го ползвам.

    По темата: Колата стигна безпроблемно до София, без да изтече нито капка масло или каквато и да било течност, напук на мойта подготовка за репатраци и дълги часове прибиране. Така че

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Корави коли са това Алфите
    По препоръка на братовчед ми в крайна сметка избрах един сервиз в Овча Купел, където той си прави колата и твърди, че били много добри, а той има едно БМВ дето го гледа като бебе, така че съм склонен да му повярвам.. Та в четвъртък ще гледат какво съм счупил и ще го оправят. Ако остана доволен, със сигурност ще ги публикувам тук. Сервизът бил нов, а майсторите бивши служители на официален Хонда сервиз.

    Остана въпроса с бронята. Много хора смятат, че съм луд да търся нова, но Алфата ми е супер поддържана и хич не искам да знам, че нещо по нея е китосвано или преправяно, така че вероятно ще приема офертата на един колега от форума за нова на цена от 110 лв., която ще дам да боядисат във фабричен цвят.

    Реших да сменя и ангренажния ремък и ролките, поне като съм почнал, да е както трябва...

    Та така, ще пиша за всяко развитие по моя малоумен случай тук.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •