Results 1 to 6 of 6

Thread: Радио код

  1. #1

    Default Радио код

    Здравейте колеги,
    Моля за съдействие имам следния проблем:
    Радиото стой постоянно на wait,знам единствено
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails image-0-02-01-10dbc441e99b1388bfe014beda013cf3bc456a6077f462b6b187e4e7f9a11904-V.jpg  

  2. #2
    започва да се пристрастява Valenses's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Шумен
    Posts
    65

    Default

    Когато спре захранването за повече от 20 минути, ще ти се нулира и ще ти даде възможност да напишеш кода т.е откачи акумулатора за поне 20 минути и го закачи пак. За самия код не мога да ти помогна обаче. В една друга тема по спомен някой беше написал, че 3636 е нещо като универсален код, но може и съм разбрал погрешно и да греша, и ако това е така , извинявам се за което!
    94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
    03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
    02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

  3. #3
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 01:42.

  4. #4
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    тъй като за какво ти е този радиокасетофон, монтиран там преди около 20 години? Кой използва вече касети, намират ли се някъде въобще? То вече почти никой не ползва и CD-та, та камо ли касети. Ето защо купи си някое съвременно плеърче, има сносни такива и под сто лева, и си свиркай. А и няма да ти трябва код въобще...
    Щото, ако колата е вътрешен фейс, всичките "съвременни плеърчета" стоят като изсрано лайно на таблото, затова

    ---------- Post added at 07:47 ---------- Previous post was at 07:42 ----------

    Quote Originally Posted by Ivan Vasev View Post
    Здравейте колеги,
    Моля за съдействие имам следния проблем:
    Радиото стой постоянно на wait,знам единствено
    Занеси го в "Бушона", на ул. "Искър" - близо до Пожарната - там ще ти намерят кода срещу 14 - 15 лв. Понеже моята беше фабричноно с касетофон, и впоследствие си намерих оригинален CD плеър, на който нямах книжката с кода и го бях забравил след близо 3 годишен период без откачване на акумулатор, го свалих и те ми го измислиха Важното е да си го запишеш, че всеки път когато откачиш акумулатора, ще ти иска кода.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  5. #5
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 01:42.

  6. #6

    Default

    Понеже палячото на форума се прави на интересен - ето ти сайт от където може да си намериш кода. Трябва ти регистрация, която е безплатна.
    http://www.radio-code.lt/radio-alfa-romeo

    Или тук, но ще трябва да почакаш 1-2 дни
    http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...-ask-here.html

    Препоръчвам първия, пробван е



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •