Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Пласмасова кутия до дебитомера 2.4/200кс

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Цвятко, знаеш ли, че със звукови вълни от разстояние се разбиват камъни в бъбреците, дето и с чук трудно ще разбиеш?

    Какви вакууми, какви налягания, какви 5 лева?

    Говорим за звукови вълни.
    Много добре знам за какво служат липтотриптерите. На мода вече са лазерите

    При такт на пълнене скоростта на въздушния поток към цилиндъра се увеличава
    - увеличава се скоростта на въздушния поток през филтъра. Мисли в тази насока

  2. #17
    Запален алфист GammaRay's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    50
    Posts
    446

    Default

    145 QV също има резонаторна кутия. Като я махнеш, се получава един Ферари звук. В града е добре, но след 200 км магистрала ти гръмва скафандъра. При 159 предполагам е поради същата причина, която аз не усещам. Кутията се състои от две камери напълно отделени една от друга.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V SW

  3. #18
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Колкото до резонаторните кутии - тяхната цел е съвсем друга. Написано е по-горе, но ще оставя някой друг да ти го разясни, ВО например, защото ти на мен не ми вярваш,...
    Аз съм ти го казвал това още преди месеци, ама ти още се напъваш.
    Още тогава разбрах, че не си ориентиран, ама ти не та не. И още не си си научил урока.
    Сега за четвъртия ми коментар вече не се съмнявам.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Аз съм ти го казвал това още преди месеци, ама ти още се напъваш.
    Още тогава разбрах, че не си ориентиран, ама ти не та не. И още не си си научил урока.
    Сега за четвъртия ми коментар вече не се съмнявам.
    Лесно е така да пишеш. Хвърляш някакви думи без някакво значение и съдържание. Но явно и ти не го знаеш, щом правиш само коментари без грам съществено съдържание.
    Но не е това, което обяснява идеалистът

  5. #20
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Лесно е така да пишеш. Хвърляш някакви думи без някакво значение и съдържание. Но явно и ти не го знаеш, щом правиш само коментари без грам съществено съдържание.
    Но не е това, което обяснява идеалистът
    Аз съм ти го казал отдавна, ама ти явно се правиш на утрепан. На теб не си заслужава човек да ти отваря очите, защото хем не знаеш, хем се правиш на знаещ. От там идват всички други теми, мнения, анкети и т.н.
    Той ти е обяснил много добре точно каква е идеята, ама ти си като магаре на мост. Ама по-зле, защото магарето ще пусне по някое време и ще му дойде акъла.
    Честно казано аз лично още се чудя защо екото въобще се занимава още да ти отговаря на въпросите, като се вижда, че нищо не вдяваш, че и тъпизми започваш да ръсиш след това. И тази тема е поредното доказателство за това.
    на теб, че продължаваш в този дух
    и към екото, че и той още ти се връзва на глупостите и все ти отговаря.
    Отдавна не съм писал в тема, в която ти пишеш, ама веднъж в месеца си позволявам този порок.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  6. #21
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GammaRay View Post
    Усещам, че темата ще придобие апокалиптичен характер
    И какво лошо има в това, особено като видим главните действащи лица, при това заедно?
    На мен например само като видя никовете на Алфиста-идеалист, Цвятко и ВО и ми става интересно, а и тримата взети заедно си е направо феноменално усещане...
    Умората от първия работен ден след толкова празници изчезна за миг.

  7. #22

    Default

    Темата е изяснена
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •