Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44

Thread: Съвет за покупка на Алфа

  1. #16
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by cruella
    charmario, къде точно се намира тази черна алфа? в смисъл от това което прочетох из форумът, Александър Ауто - магазин и сервиз, колата се намира пред магазинът така ли? защото аз с целият си акъл първончално реших, че е автокъща А самият магазин къде се намира, искам да пратя съгледвачи да я погледнат?
    Намира се на бул. Васил Левски, малко над СМГ.
    Гледах я колата, ама на мен не ми хареса особено.. Вътре купето изглеждаше мърляво доста. Шофьорската седалка имаше някакво голямо разкъсване на табицерията. И цената беше висока (по спомен 5500), но предполагам може да се договори по-ниска.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  2. #17
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    6

    Default

    ..и аз бях да я видя днес, човекът дори каза, че от днес я пуска за продажба в нет-а..няма аларма, няма застраховка, има касетофон, но са паднали капаците на колонките, и да седалката е разкъсана..и мигачите който са отстрани на номера са счупени, и е леко драсната отзад..бронята..99 година..ще си гледам пак бялата алфа..

  3. #18
    Запален алфист jblmusic's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София,Пловдив
    Posts
    128

    Default

    Колата наистина изглежда добре.Говорих с собственика й и човека каза .."ако нещо не ти хареса цената може да се коментира"..
    Какво значи това вие кажете
    http://img249.imageshack.us/img249/283/animatedyd0.gif
    punto GT '96

  4. #19
    Запален алфист charmario's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    108

    Default

    Quote Originally Posted by cruella
    ..и аз бях да я видя днес, човекът дори каза, че от днес я пуска за продажба в нет-а..няма аларма, няма застраховка, има касетофон, но са паднали капаците на колонките, и да седалката е разкъсана..и мигачите който са отстрани на номера са счупени, и е леко драсната отзад..бронята..99 година..ще си гледам пак бялата алфа..
    Честно да си призная, не се бях заглеждал много подробно, просто ми направи впечатление. Като добавим застраховките, алармите и консумативите - става страшна работата Иначе като видя 1.6 ТS отзад и нещо ме жегва отвътре и почват да ми текат лигите. Може би за това ми беше харесала толкова Успех с покупката! Да ни държиш в течение.
    Alfa Romeo 145 Boxer 1.6 I.E. 8V 103 hp


  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    309

    Default

    миналата седмица се прибрах от поредното си пътуване до германия. факт- гледах 2 коли- 146 1,6 тс и 1.6 боксер цените бяаха 1100-1200 еуро. без да се пазаря. значи по 1000еуро след пазърлък. колите бяаха с климатик и доста екстри, в перфектно състояние , повярваите ми така е. добвете си и 300еур за докарване с автовоз, ако не ви се занимава да патувате и ето ви краина цена 1300 еуро. останалото е регистрация и това е. които ми казва че тази кола не е скъпа , да ме извинява. освен това сигурно е от италия, което значи, че е още по евтина. има ги алфите в раздела общи приказки- разходи по докарване от германия, червена и сребриста. това си е мое мнение и не споря с никого. но е пълна реалност. и както казват всички във форума, и да и е сменено всичко , аз пак ще и го смена, таке че не ми говорете че колата е обслужена и такива подобни. тава на никой не му пука. плащаш това което виждаш, а не това което ти казват. успех с избора на кола на колегата( посто дума колега няама за женски род от там кадето е излезнала тази-латинския)
    НАЙ-БЪРЗИЯТ ПЪТ ДО ВКЪЩИ ->146-BOXER 1.6

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Plovdiv ,Varna
    Posts
    91

    Default

    Аз саветвам колегката да избаягва Алфаите ваобще италианските боклуци .По евтини са и по хубави години но неса стока .Немската кола е 100 па\ти по хубава но и по скапа
    Alfa Romeo 146 2.0 Ti

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Е сега стана страшно........
    146 1.6 TS 01.97

  8. #23
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Vankata85
    Аз саветвам колегката да избаягва Алфаите ваобще италианските боклуци .По евтини са и по хубави години но неса стока .Немската кола е 100 па\ти по хубава но и по скапа
    Кои точно немски и кои италиански? И с какво точно са по-хубави? Специално Алфа Ромео е съпоставима с БМВ и може би ауди. Кажи с какво БМВ 3-та серия- Е46 и Ауди А4- първия модел, превъзхождат Алфа Ромео 156? Динамика? Удобство? Пътно поведение? Возия? Дизайн? Цена на поддръжката?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  9. #24
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Quote Originally Posted by Vankata85
    Аз саветвам колегката да избаягва Алфаите ваобще италианските боклуци .По евтини са и по хубави години но неса стока .Немската кола е 100 па\ти по хубава но и по скапа
    Изказването ти е крайно и МЕ ДРАЗНИ МНОГО. Като искаш си купувай каквато кола ти е на сърце, ама да се изказваш принципно това е тъпо.
    Коли се сравняват нови като модел и данни, цена и т.н. другото е до екземпляр.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  10. #25
    започва да се пристрастява rosku's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Русе
    Age
    54
    Posts
    56

    Default

    Quote Originally Posted by Vankata85
    Аз саветвам колегката да избаягва Алфаите ваобще италианските боклуци .По евтини са и по хубави години но неса стока .Немската кола е 100 па\ти по хубава но и по скапа
    ти кога си карал италианска кола,че да правиш такива изказвания?

    нито са по-хубави немските нито са по-скъпи

    НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ НЕПОДГОТВЕН
    АЛФА-РОМЕО 147 1.6 04г.

  11. #26
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Иване защо го направи ? От нищо не те лишихме ! Всичко ти купувахме, Ваньо

    А ти какъв дарак караш, мамин златен ?

    Остайте го младежа бе Той само 85ти набор
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  12. #27
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    57

    Default

    Quote Originally Posted by Vankata85
    Аз саветвам колегката да избаягва Алфаите ваобще италианските боклуци .По евтини са и по хубави години но неса стока .Немската кола е 100 па\ти по хубава но и по скапа
    Много е неприятно когато тъп човек се опитва да мисли,още по зле е когато се исказва неподготвен ТИ НИКОГА НЯМЯ ДА КАРАШ ИТАЛЯНСКА КОЛА,ЗАЩОТО НЕ ОТИВА НА ГЛУПАКА НЕЩО КРАСИВО И ХУБАВО

  13. #28
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by Vankata85
    Аз саветвам колегката да избаягва Алфаите ваобще италианските боклуци .По евтини са и по хубави години но неса стока .Немската кола е 100 па\ти по хубава но и по скапа
    Кога стана калайджия, кога ти почерне гъзо...
    Карай си немските бараки (щото като те гледам за висок клас кола не си дорасъл) и си мисли, че си си купил супер ултра мега здрава кола.
    Но тоя съвет преди това си го пъхни дето слънце не огрява...
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  14. #29
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Хора що му се връзвате на момъка??? Аз съм сигурен че сега той се превива от смях. (Точно както и аз).
    Е в крайна сметка е хубаво да има и по една разведряваща тема...
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  15. #30
    Младши алфист reci's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    10

    Default

    cruella според мене 5500лв не е лоша цена все пак е 2000г. Ако тази бялата под капака изглежда така както отвън и ако няма някакви сериозни повреди не се замисляи а направо я купувай. На мене на снимките много ми харесва .Истинско бонбон4е .

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •