Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: Италфест коментари след феста

  1. #16

    Default

    Хе хе...хубаво е да има само положителни мнения! Аз също изкарах добре.Видях доста познати"муцуни"..полафихме..позяпахме коли и така.
    Мястото определено не е мойто, но относно организаторите признавам имах съмнения, но се справиха. Поздравявам ги за това!
    За мен всъщност това беше първият Фест, на който не стюардствам и май и така ми хареса!
    Кръчмата е страхотна, но определено не ми беше подходяща за мероприятието и поради този факт я пропуснах.
    Last edited by Lei-chery; 02-10-2016 at 22:57.
    GTV 1.8 TS

  2. #17
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Аз съм недоволен щото не можах да дойдаше си изям миризливите 4орапи от яд.Ина4е браво много добре се е полу4ило както предполагах БРАВО

  3. #18
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Перфектно организиран фест! На мен формата ми хареса. Недоволен съм, че свърши бързо! Направо не усетих как мина времето. Следващия път организаторите да забавят хода на времето ако може
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  4. #19
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Такаааа феста свърши. Поради ред причини, бях неадекватна да преценя как е минал. Но днес си прехвърлях всичко в главата и................ май наистина се получи хубаво

    БЛАГОДАРЯ на всеки един който се включи в организацията и даде нещо от себе си!!!
    БЛАГОДАРЯ на всички хора които дойдоха и направиха Феста така добър. Защото каквото и да си говорим - хората правят Феста, не организаторите.

    Това беше 13-тия поред Италфест и понеже числото 13 уж било фатално, така и стана. Нещата тръгнаха от зле на по-зле и завършиха добре. На този Италфест видях много много "стари муцуни", което ме направи горда, че съм част от организацията. БЛАГОДАРЯ ВИ ХОРА!!! Вие ми дадохте надежда.

    Вярвам,че след този 13-ти Италфест ни чакат много добри неща занапред в тази насока

    P.S. Да споделя една моя лична радост от днес - Дъщеря ми заедно с нейния отбор стана Републиканска шампионка по естетическа групова гимнастика възраст 12-14г. Пътя ми до Стара Загора днес беше за късмет!!!
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #20
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    Аз съм недоволен щото не можах да дойдаше си изям миризливите 4орапи от яд.Ина4е браво много добре се е полу4ило както предполагах БРАВО
    )))))..и аз съм недоволен, защото се наложи да съм за много малко време там....не ми хареса, че шефа на клуба...докато течеше вече началото за пореден път се опитваше да си докаже, че алфата му не до завива...)....явно пробвайки трасето за майсторско шофиране, или има пропуски в детството....
    Децибелите от уредбата бяха малко над допустимото...и вместо хората да се трупаха до нея бягаха .... въпреки, че онова гълъбче вокала на групата "Севи" ги приканваше( това да не се взима под внимание...защото съм възрастен))
    Водещият бе на ниво, както обикновено.....но ми се стори леко напълнял спрямо предходни години..)
    Майтап......
    Last edited by Бобби; 03-10-2016 at 01:04.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #21
    Член на клуба Член на клуба phoenix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    760

    Default

    Варненската група много хареса и феста и разходката до Соофия. Видях се с наистина много стари приятели и си изкарах страхотно.

    Браво Цвети и компания!!!
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    сегашната: Алфа Ромео 1.9 JTDm 150 кончета под капака

  7. #22
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Едно от радващите неща на този Фест беше как хубаво подредихме колите.

    БРАВО НА СТЮАРДИТЕ....................СТРАХОТНО СЕ СПРАВИХТЕ. Але, але ,але за спреляците Ха ха ха

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SAM_3547.JPG  
    Last edited by tsvety; 03-10-2016 at 12:40.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  8. #23
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Аз и друг път съм казвал, че няма фест на който да съм ходил и да не ми е харесал, а съм ходил на доста, от 2009-та насам, май само на Сливен не съм бил.

    Дори и да приемем, че Метро не е топ дестинация, феста си беше супер, дойдоха доста хора, видях се с много хора, които са фенове на марката то бая години, дойдоха доста коли, някои доста интересни, така че феста наистина се получи добре, даже мисля, че беше по-добър от миналогодишния на Калояново, като посещаемост а и като цяло Още веднъж благодаря на организаторите, че отделиха никак не малко от времето си за да го направят
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  9. #24
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Както казах на Ранобудниче, за мен отново беше удоволствие.
    За жалост пропуснах вечерта.
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  10. #25
    започва да се пристрастява godtas's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    sofia
    Posts
    90

    Default

    Иаз искам да благодаря за добре организираният фест Тези които не дойдоха могат само да съжаляват Цвети и компания страхотни сте

  11. #26
    alfist melenikos's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Сандански
    Age
    35
    Posts
    150

    Default

    Браво, и от мен на организаторите!
    Въпреки негативните мнения преди феста, мисля че се получи доста добре.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Distinctive 00' - EX
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-Jet 20V Distinctive 04' - Now
    Toyota Avensis 1.6 D-4D Executive 15' - Now

  12. #27
    Младши алфист padre_me's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    София
    Posts
    1

    Default

    Здравейте! Без да искам да обидя организаторите ще дам и своето мнение. Организацията на събитието беше на ниво, но силната музика ме накара да си тръгна 1 час след началото. Вместо човек да може да си поговори и да се запознае с други хора по нормален начин аз се надвиквах като в дискотека. Направо главата ми гръмна не само на мен а на жена ми и детето също. Също според мен за масови прояви е по-подходяща по популярна музика а не тази която даже не мога и да определя в кой жанр попада.
    Все пак поздравления за всичко останало и благодарности към организаторите.

  13. #28

    Default

    Браво, и от мен на организаторите!Феста беше готин много познати муцуни на едно място Искам да благодаря на всички гласували за кола на публиката! Това е една от най хубавите награди за мен и Фиата.Най стойностната!Дори и второ място.
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  14. #29
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    И според мен феста мина добре, предвид, че организирането му беше в супер кратки срокове.

    Имам и една критика, за която ще ме изядат доста хора тук. Тя е към музиката. Та не всички се радват и харесват единствено и само рок. Може догодина да се помисли да се пуска и малко различна музика покрай рока. Щото все пак за подгряване слушахме плейлиста на радио Стар ФМ примерно, песни които от 30 години са си едни и същи, все те се въртят, а после и групата изпя пак песни, дето се въртят по въпросното радио. Може да се пуска и по малко хаусче, ако щете и поп, малко хип-хоп и ще се хареса на още повече хора.

    Иначе останалото беше ОК, особено за мен, защото се видях с доста хора, полафихме, а тези хора ги виждам твърде рядко. Това е основното хубаво нещо на тоя тип мероприятие. Да се видим хората, да си видим колите, по някоя и друга бира и така...
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  15. #30
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 06-10-2016 at 06:52.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •