Наистина ще се радвам, ако отговорните лица ми разтълкуват ето този цитат сега нарушение ли е на правилата на форума, не е ли, обида ли е, не е ли и това при положение, че аз (тъй като аз съм адресата) не съм коментирал интелекта нито други персонални качества и личностни характеристки на въпросното физическо лице преди това в хода на дискусията

Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
Схванах я, разбира се. В края на краищата, както и друг път съм отбелязвал, интелектът куца и при теб...
В интерес на истината съжалявам, че точно аз пуснах тази тема, а и предишната за Джулия, и направих немалко тези теми да са едни от най - четените във форума...
Все пак за свое оправдание ще отбележа, че не очаквах чак пък такива хора да коментират тук.
Питам за да знам дали ще биде наказан или, в случай че подобни изказвания са в унисон с правилата и наложените (или самоналожените) норми на форума, да ходя в другата тема да му кажа, че на него му куца психологическият статус Просто не знам как да постъпя, да не объркам нещо. Мерси предварително