Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: Моля за тълкувателно становище относно правилата на форума :)

  1. #1
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default Моля за тълкувателно становище относно правилата на форума :)

    Наистина ще се радвам, ако отговорните лица ми разтълкуват ето този цитат сега нарушение ли е на правилата на форума, не е ли, обида ли е, не е ли и това при положение, че аз (тъй като аз съм адресата) не съм коментирал интелекта нито други персонални качества и личностни характеристки на въпросното физическо лице преди това в хода на дискусията

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Схванах я, разбира се. В края на краищата, както и друг път съм отбелязвал, интелектът куца и при теб...
    В интерес на истината съжалявам, че точно аз пуснах тази тема, а и предишната за Джулия, и направих немалко тези теми да са едни от най - четените във форума...
    Все пак за свое оправдание ще отбележа, че не очаквах чак пък такива хора да коментират тук.
    Питам за да знам дали ще биде наказан или, в случай че подобни изказвания са в унисон с правилата и наложените (или самоналожените) норми на форума, да ходя в другата тема да му кажа, че на него му куца психологическият статус Просто не знам как да постъпя, да не объркам нещо. Мерси предварително
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Правилата са ясни!
    Никой няма право да категоризира по какъвто и да е начин друг юзер.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Въпросът е доста сложен.
    Писал съм го и друг път, но пак ще го кажа.
    Голям дял за простотиите тук сме дали по-старите юзери.
    какво има впредвид?!
    Ние се познаваме и на живо. Много пъти сме се напивали, висяли по пътищата, оправяйки нашего брата закъсалия алфист, праща ли сме си колети с не до там възпитателни течности.... С една дума сме си бъркали по дупките и след 21:30 сме си писали всякакви глупости.
    Това е подвеждало мнозина.
    Аз мога да кажа на Унди "тъпанар' Той не мене "педал", с Чистача да се оядем, Фиоре да го наругая, Кукера и той под ножа...
    Да се ояждаш с член на клуба, глобален мод, председател на клуба и самият собственик не е никак добра идея за един обикновен юзер. Това забравяте!
    Аз, както и някои други можем да го правим, защото сме приятели от доста години и гледаме в една посока. Това ви заблуждава, че и вие можете да си позволявате фриволно държание.
    Пак казвам, вината е наша.
    Обаче, колкото и да не ви звучи демократично, набийте си го в главата:
    " Това, което е позволено на св. Илия, не е позволено на Илия"
    Аз го научих по трудния начин.
    На вас ви го давам по лесния.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Въпросът е доста сложен.
    Писал съм го и друг път, но пак ще го кажа.
    Голям дял за простотиите тук сме дали по-старите юзери.
    какво има впредвид?!
    Ние се познаваме и на живо. Много пъти сме се напивали, висяли по пътищата, оправяйки нашего брата закъсалия алфист, праща ли сме си колети с не до там възпитателни течности.... С една дума сме си бъркали по дупките и след 21:30 сме си писали всякакви глупости.
    Това е подвеждало мнозина.
    Аз мога да кажа на Унди "тъпанар' Той не мене "педал", с Чистача да се оядем, Фиоре да го наругая, Кукера и той под ножа...
    Да се ояждаш с член на клуба, глобален мод, председател на клуба и самият собственик не е никак добра идея за един обикновен юзер. Това забравяте!
    Аз, както и някои други можем да го правим, защото сме приятели от доста години и гледаме в една посока. Това ви заблуждава, че и вие можете да си позволявате фриволно държание.
    Пак казвам, вината е наша.
    Обаче, колкото и да не ви звучи демократично, набийте си го в главата:
    " Това, което е позволено на св. Илия, не е позволено на Илия"
    Аз го научих по трудния начин.
    На вас ви го давам по лесния.
    Това да не е казарма? Стари и млади, голяма работа като сте стари. Кое ви прави повече? Двоен аршин- този е стар и ми е приятел- всичко му е позволено. Браво. Познавам го на живо, значи е повече?
    Last edited by lordliness; 03-10-2016 at 21:27.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Това да не е казарма? Стари и млади, голяма работа като сте стари. Кое ви прави повече? Двоен аршин- този е стар и ми е приятел- всичко му е позволено. Браво. Познавам го на живо, значи е повече?
    Ами да ти кажа- прав си!
    Когато ние си блъскаме тиквите, как да стане фест, драг или нещо друго, вие чукате тука по клавиатурата и се оплаквате един от друг.
    Когато с Цецо (Фиоре) разпъваме кабели, конуси, торби за боклук, кенефи и прочие лайна, вас ви няма.
    Тедо, Светланчи, МрХ, Па4о, Солджер Луд Канар и другите магарета могат в пек, буря и всеобщо олайнарване да се грижат за всичко, а Алекс и другата тракийска група да са винаги на лице.
    Ще спомена много други, като Милена с нейните ученици и варненската група, дето си скъсваха задниците..... Нашият готвач и вечният рибар....
    Елате на фест, събиране или каквото и да било, може просто събиране, съберете се с хората, а после мислете, кое ви е позволено и кое не!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ами да ти кажа- прав си!
    Когато ние си блъскаме тиквите, как да стане фест, драг или нещо друго, вие чукате тука по клавиатурата и се оплаквате един от друг.
    Когато с Цецо (Фиоре) разпъваме кабели, конуси, торби за боклук, кенефи и прочие лайна, вас ви няма.
    Тедо, Светланчи, МрХ, Па4о, Солджер Луд Канар и другите магарета могат в пек, буря и всеобщо олайнарване да се грижат за всичко, а Алекс и другата тракийска група да са винаги на лице.
    Ще спомена много други, като Милена с нейните ученици и варненската група, дето си скъсваха задниците..... Нашият готвач и вечният рибар....
    Елате на фест, събиране или каквото и да било, може просто събиране, съберете се с хората, а после мислете, кое ви е позволено и кое не!
    Защо се оплакваш? Като не ти харесва, не го прави. Защо го правиш, щом ти тежи? Насила ли те карат? Щом го правиш, значи ти харесва и го правиш с радост, нямаш право да се оплакваш!
    Важи за всички.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #7

    Default

    Ясно е, че всеки си е чешит по своему...отделно в очите на другите е хептем странен, откачен, тъп или малоумен....но това си е в реда на нещата.
    Сега аз гайдаров не го знам, нито познавам, нямам и никакво желание да го опознавам, но факт е, че за мен е сеирджия, а аз за него Велик Елен..мен ме устройва...явно и него.Казали сме си ги нещата и си живуркаме по отделно
    Не трябва да сме плиткообидни, особено ако сме склонни към квалификации и ние самите.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  8. #8
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ами да ти кажа- прав си!
    Когато ние си блъскаме тиквите, как да стане фест, драг или нещо друго, вие чукате тука по клавиатурата и се оплаквате един от друг.
    Когато с Цецо (Фиоре) разпъваме кабели, конуси, торби за боклук, кенефи и прочие лайна, вас ви няма.
    Тедо, Светланчи, МрХ, Па4о, Солджер Луд Канар и другите магарета могат в пек, буря и всеобщо олайнарване да се грижат за всичко, а Алекс и другата тракийска група да са винаги на лице.
    Ще спомена много други, като Милена с нейните ученици и варненската група, дето си скъсваха задниците..... Нашият готвач и вечният рибар....
    Елате на фест, събиране или каквото и да било, може просто събиране, съберете се с хората, а после мислете, кое ви е позволено и кое не!
    Ейййй - къде отиде ти, бе?

    Говорим за един форум и за едни правила, разписани черно на бяло, които трябва да се спазват а не се.


    Толкова ли е сложно за разбиране?

    Какви кабели, какви събирания, какви скъсани задници?

    Май не трябва да пишеш на повече от 2.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #9
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Наистина ще се радвам, ако отговорните лица ми разтълкуват ето този цитат сега нарушение ли е на правилата на форума, не е ли, обида ли е, не е ли и това при положение, че аз (тъй като аз съм адресата) не съм коментирал интелекта нито други персонални качества и личностни характеристки на въпросното физическо лице преди това в хода на дискусията



    Питам за да знам дали ще биде наказан или, в случай че подобни изказвания са в унисон с правилата и наложените (или самоналожените) норми на форума, да ходя в другата тема да му кажа, че на него му куца психологическият статус Просто не знам как да постъпя, да не объркам нещо. Мерси предварително
    Има ли смисъл да ти отговарям ?
    Някога можеше и да се случи нещо, но тези времена отминаха безвъзвратно .

    Тури му пепел и помни ,че по-умният отстъпва .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post

    Тури му пепел и помни ,че по-умният отстъпва .
    Отстъпват слабите и страхливите, умните и силните постигат това, което желаят.
    Гайдаров, ти и семейството ти сте постигнали много, едва ли си го направил с отстъпки, с много борба и ум предполагам.
    Last edited by lordliness; 03-10-2016 at 23:39.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #11
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Aко си мислиш ,че спориш с пълен идиот то най-вероятно и той си мисли същото ...

    Аз съм слаб и страхлив - затова отстъпвам .

    Ай със здраве .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Aко си мислиш ,че спориш с пълен идиот то най-вероятно и той си мисли същото ...

    Аз съм слаб и страхлив - затова отстъпвам .

    Ай със здраве .
    Така трябва. Не ме вълнува какво правиш ти лично, говоря в глобален мащаб.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #13
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Защо не публикуваш и твоя пост, на който ти отговорих така? Както и този преди него, ако обичаш....
    Забравил съм ве, публикувай го ти, даже целия форум публикувай

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    И тъй като нещо се бавиш, ги пействам аз... Той ме категоризира като Гайда, и то първи, а аз не съм гайда. Аз него не го категоризирам, а давам обосновано мнение за интелекта и възпитанието му. И интересното е, че той мрънка, а не аз. Въобще като ви каже някой истината много ви боли бе, тази пуста истина...
    Не мрънкам, само наливам масло в огъня е така за шоу, щото работата е пълен смях. Ама не разбрах на твоето обосновано кое му е обосновката, освен че си е твое
    Сега, предлагам следното, аз си признавам че първи съм го категоризирал като Гайда, а той втори ме е категоризирал като ниско интелигентен. След като и двамата сме нарушили правилата на форума, ще помоля и на двама ни да бъде наложено съответното наказание, като се вземе предвид, че на мен ще ми е първо, а на него няма да му е първо? Има ли навити?

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Голям дял за простотиите тук сме дали по-старите юзери... Ние се познаваме и на живо... Това, което е позволено на св. Илия, не е позволено на Илия"
    Евала, мерси че ни го даваш по лесния, ама т.нар. "по-стари юзъри" много хора са яли и пили с тях, и аз имам от тях бая приятели на които мога да кажа педал без да ми се обидят, което е нормално между приятели, ама не е в тва въпроса Ти самия преди един месец прокламираше как пенсионерите трябва да плащат 30 лева членство и да имат право на глас като тия дето ше плащат 60 лева за да имало пълно равноправие, а сега искаш ти и който ти си си харесал да сте Св. Илия, пък другите не щото ти така ги виждаш работите. Ем някак не е сериозно

    Второ, гледам ти профила, регистираран Май 2008-ма, гледам моя регистриран Октомври 2008-ма, са при туй положение мога ли да кандидатствам веднага и аз за Св. Илия или трябва да изчакам още пет месеца Или не зависи от годината на регистрация, ами с кого си пил ракия и дали е домашна. Щот аз от модовете съм пил само с един дето с него се "ояждате" и май с още един, ама няма да му казвам името щото май е медицински работник и не е удобно, а и не съм сигурен дали пи. И май ракията беше купешка, така че може и да не се брои
    Или де да знам, пък ако платя 60-те лева, ставам ли автоматично Св. Илия като част от бонус пакета и да пропуснем процедурата с това колко си стар юзер и с кой си пил ракия Нали като да си купиш благородническа титла, щото много искам и аз да съм Св. Илия с ореол и да ми е позволено повече от на другите

    И трето, на Гайдаров регистрацията му като е от 2011-та мога ли да искам по-голямо наказание за него, аз мен по-малко щото той е по-нов, по твоята схема?

    Та, момчета, не го приемайте лично, не искам да обидя никой, включително и Гайдаров и Цвятко, както и останалите дето им се връзват и тия дето плачат за славните времена и за смяната на властта, ама тука работата в тоя форум тотално е изпушила и наистина вече хем е комично, хем малко издиша Просто тряба сички малко да понамалят темпото и да се говори нормално
    Last edited by Sm0k; 04-10-2016 at 01:45.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  14. #14
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ейййй - къде отиде ти, бе?

    Говорим за един форум и за едни правила, разписани черно на бяло, които трябва да се спазват а не се.


    Толкова ли е сложно за разбиране?

    Какви кабели, какви събирания, какви скъсани задници?

    Май не трябва да пишеш на повече от 2.
    Чуек... Много разсъждаваш.
    Влизаш, гледаш кой как се е изрязал и си биеш камшика към място с правила и хора които /са принудени да/ ги спазват. Явно няма как да е друго.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  15. #15
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    ...Само една молба - майтапи се с такива като теб, а не като мен. Ясно?...В тази връзка - можеш ли да ми посочиш поне един твой смислен пост за толкова много години, откакто си в този форум?
    Сега с тоя тон с който си отправи молбата и с това "Ясно?" не разбрах молба ли е или нареждане, щото основание да ми даваш нареждания ми се струва, че нямаш
    Нищо няма да ти посочвам - цялото хистори на форума е на твое разположение, гледам че нямаш друга работа, ходи търси, гледай Сега кой пост е смислен и кой е безмислен, всеки си преценява за него си - може пък не на всички колеги виждането за смисленост да съвпада с твоето, живеем в свободна страна, хората имат право да не са съгласни с тебе. Но ако ще си мерим хисторито те съветвам да си прегледаш собствената статистика и да си сметнеш отношението на смислените ти постове към чата и тия дето са за Вайбър, не за тука Няма нужда да ми го посочваш на мене или на някой друг, сам за себе си го сметни

    И не каза навит ли си и двамата да ни накажат по каналния ред?
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •