Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35

Thread: Нерегламентирана реклама

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Цвети, права си както винаги.
    Само малко по-спокойно, не ти отива на усмивката от снимката да бъдеш толкова рязка. И моля не ми пиши въпроси, завършващи с четири въпросителни знака накрая, не съм чак толкова малоумен...

    ---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:48 ----------



    Лорде, какво значение има някакъв телефон? Гледай какви жени има още останали, а не някакви си телефони...
    Гайдаров, имам всяка жена, която поискам, теб да не са те вързали някъде
    и по темата, едва ли някой ще ми отговори, както винаги, относно колегата Глиган- нищо лично, да си рекламира каквото поиска и както поиска, не ми пречи, може и ние да опрем до него, с тези алфи
    Last edited by lordliness; 05-10-2016 at 13:54.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #17
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 06-10-2016 at 06:44.

  3. #18
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    ...пак стандартните са двойни, аз виждам това:
    http://www.nirad.bg/
    Е, редно беше да споменеш, че това не е в подписа му, който се вижда под всяко мнение, а в профила му в Contact Info, но иначе интересен казус

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Абе общо взето и аз съм така, както знаеш, но от тази снимка ми идва да превъртя...
    Недей ве, като го добавиш към предишния път се умножава по 2, градусите на превъртане стават общо 360, което ще те върне в изходна позиция, а сега си си таман
    Ама не знам дали се усещаш, че благодарение на твоето включване по темата вече има близо 20 мнения от които само 2 са по въпроса на автора й, а иначе всичко щеше да си се реши тихо и кротко, без излишен шум. Явно това имаш предвид, като кажеш за някоя тема, че си положил усилия да я направиш една от най-четените във форума
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  4. #19
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    [QUOTE=nickgaidarov;1498300]Цвети, права си както винаги.
    Само малко по-спокойно, не ти отива на усмивката от снимката да бъдеш толкова рязка. И моля не ми пиши въпроси, завършващи с четири въпросителни знака накрая, не съм чак толкова малоумен...[COLOR="Silver"]



    Колега не съм искала да ви засегна или обидя. Просто отбелязвах. Ок ще имам предвид забележките ви относно Въпросителните
    Last edited by tsvety; 05-10-2016 at 14:43.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Е, редно беше да споменеш, че това не е в подписа му, който се вижда под всяко мнение, а в профила му в Contact Info, но иначе интересен казус
    защо да го споменавам, всеки може да види къде е, има ли значение, въпросът е друг.
    И както виждаш реакция няма както и очаквах
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #21
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ,,,
    Last edited by nickgaidarov; 06-10-2016 at 06:45.

  7. #22
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    защо да го споменавам, всеки може да види къде е, има ли значение, въпросът е друг.
    И както виждаш реакция няма както и очаквах
    Е, щото темата се въртеше около подписите. Са за реакция ще изчакаме, може някой пък да излезе с официална позиция (освен Гайдаров)
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Е, щото темата се въртеше около подписите. Са за реакция ще изчакаме, може някой пък да излезе с официална позиция (освен Гайдаров)
    Не е лошо по принцип да знаеш къде има проверена пътна помощ.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #24
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Нещата са повече от ясно. В подписа не е редно да има реклама. Този колега който е в нарушение е редно да си промени подписа и ако иска да си премести тази информация в Личния профил - Контакти. Това е.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  10. #25
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 06-10-2016 at 06:45.

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Нещата са повече от ясно. В подписа не е редно да има реклама. Този колега който е в нарушение е редно да си промени подписа и ако иска да си премести тази информация в Личния профил - Контакти. Това е.
    Вратичка в правилата. Това ги обезмисля.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #27
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Вратичка в правилата. Това ги обезмисля.
    Без да изпадам в излишни спорове. В всеки правилник има вратички, във всеки закон има вратички, въпроса е дали и как ги използваш. Тази вратичка да ни е проблема. Въпреки, че винаги има варианта да затвори една вратичка и да се отвори друга и то съвсем неволно
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  13. #28

    Default

    Ограничете се до обсъждане по темата, моля.
    Ако искате, в Общи мога да ви отворя теми от типа: "врата в полето", "амур и амур", амур и амуреса" и пр.

  14. #29
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Гайдаров, сега ще се опитам да ти обясня отново някои основни положения за форума, КАРБ и за живота, защото явно родителите ти не са се справили.

    Форума и КАРБ са коренно различни неща, не знам как да ви го набием вече в кухите кратуни. В няколко теми ви се обясни на теб и още един - двама досадници как стоят нещата. По - голямата част от модераторите не са членове на КАРБ, така че престанете да търсите „под вола теле”. Като искаш все още приема в КАРБ е свободен, стани член и виж за какво става въпрос. Докато не го направиш обаче, спри да коментираш неща с които явно не си запознат!

    В не една тема ти се обясни, че досаждаш и прекаляваш със спама и поведението си като цяло. Въпрос на елементарно възпитание е да спреш, да помислиш и да си коригираш отношението.

    Що се касае до рекламата, къде видя в подписа ми телефонен номер, сайт, електронна поща или други координати за контакт с мен? Или може би ако на някой му трябва пътна помощ ще ме чака да вляза тук, за да ми пише на лично и да му вдигна колата, ти нормален ли си изобщо? Правилно си видял, че съм регистриран от 10 г. тук, на който му трябвам ме познава и знае как да ме намери. Така съм си организирал бизнеса, че подобна идиотска „реклама” (която си е чиста излагация) не ми е необходима. И друго, което не е ясно на много хора тук не само на теб – този форум с някои изключения като цяло не е интересен за реклама, капиш? Само човек като влезе и види спамерите като теб и му се отщява каквото и да е.

    Сега докажи, че не си обикновен путьо, а мъж и сам си наложи наказанието за спам, като една седмица оставиш форума да си почине и не драскаш глупости във всяка тема.

    п.п. За да спиш спокойно - от 3 г. не се занимавам с пътна помощ, просто си пазя репатрака, за да ходя на състезания с него и да бъда полезен на приятелите си. Можеш да се опиташ да се обадиш на служебния телефон или да пишеш на служебната поща, желая ти успех.

    п.п. 2 Извинявам се на всички колеги от форума и клуба за острите си думи, но вече не се издържа.

    п.п . 3 Изобщо не съм се съобразил за контактната ми информация, ще я коригирам веднага.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  15. #30
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 06-10-2016 at 06:46.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •