Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Нерегламентирана реклама

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Без да изпадам в излишни спорове. В всеки правилник има вратички, във всеки закон има вратички, въпроса е дали и как ги използваш. Тази вратичка да ни е проблема. Въпреки, че винаги има варианта да затвори една вратичка и да се отвори друга и то съвсем неволно
    Проблемът, Цвети, е в годините на израстване.
    Никой мод не може да компенсира тяхната липса.
    Тук нито сме в детската градина/училище с "моля другарката", нито сме деца и родители помежду си (освен с редки изключения). Нека всеки положи усилия да се самовъзпита - нали всички сме с претенции.
    И не - няма да трия.. Нека се вижда какви сме.
    Нито пък ще давам обяснения.

  2. #32
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Привет, Велик Глигане!

    За мен важното е, че признаваш вината си и ще си изтриеш съответната щуротия от подписа.
    А дали съм мъж или путьо, можеш да питаш приятелката си /същата тази приятелка, на която на времето издирваше бабата няколко дни в цяла София/, ако ме оставиш за около час насаме с нея - стига да е хубава, разбира се.
    И накрая - оставям ви не седмица, а месец без мен, както доскоро, защото и на мен от време на време ми писва да се боря с вятърни мелници.
    И видяхте ли се сега ... засегнахте Г-н Гайдаров .
    300 спам поста по-малко дневно у формо
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #33
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Още като се намеси Гайдаров на втори пост и бях сигурен, че темата няма да угасне без фойерверк

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    И накрая - оставям ви не седмица, а месец без мен, както доскоро, защото и на мен от време на време ми писва да се боря с вятърни мелници.
    Каре си ве Дон Кихоте Звучи супер, ама да ти кажа не ти вярвам, утре пак ще ти останат пет часа свободни и пак тука ще акостираш, ама не съм сигурен за радост или за съжаление...

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    А дали съм мъж или путьо, можеш да питаш приятелката си /същата тази приятелка, на която на времето издирваше бабата няколко дни в цяла София/, ако ме оставиш за около час насаме с нея - стига да е хубава, разбира се.
    И ако всичко останало в творчеството на Гайдаров можем да приемем, че е в рамките на допустимия спам, с който да се забавляваме, то изречения като горното според мен първо прекрачват всякакви граници и второ са вече наистина притеснителни и откровено недопустими. Имам подозрения, че и повечето психолози биха потвърдили, че в горното изречение има проблем, от който науката се е интересувала, ама не знам сега, може пък аз нещо... тъй че, не искам да се меся в работата на отговорните лица

    А за това, че за "стила му на ухажване" на противоположния пол (особено когато се наблюдава поватаряемост на определен адресат), ако беше служител в частна компания, щеше да е уволнен във всяка нормална такава, само в нашия форум сме тотално импотентни да вземем мерки - за тая работа най-добре да си затворим очите
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  4. #34
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Ключ?


    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  5. #35

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •