Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 62

Thread: Междене 08.10.2016

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    От кое семейство бе Гриша, сещаш ли се колко кадърни хора вече не искат да са част от това семейство, а си бЕха членове и фенове. Аз в случая като съм от на майната си, мислиш ли че имам време и средства да ходя по мероприятия свързани с управата ?

    За мен нещата са прости и постижими, просто трябва по с време да се случат нещата. Да се обяви отрано къде ще е феста, хотелска база, вечеря и т.н. 1месец преди това краен срок за записване и потвърждаване. Всеки да си вземе нещата от рано и да си знае. Толкова ли е трудно? Цяла година имате да умувате за да ги наредите.
    Всичко ще се нареди.
    Честно.
    Както казваш.. Време трябва

  2. #47
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    .......
    Last edited by BillyBoy`; 11-10-2016 at 11:17.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #48
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Билибой,
    Съвременните технологии позволяват достатъчно добра връзка на големи разстояния... Трябва само желание.

    Феста беше обявен поне месец преди датата.

    Мисля (от телефона съм и ми е трудно да търся сега) че помощ и съдействие за хотели бяха предложени, да не говорим че дори и да няма официална подкрепа... При зов за съдействие винаги ще има подкрепа и помощ.

    Пак казвам, клуба е такъв какъвто да членовете... Ако искаш да е по добър, ела да помагаш.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  4. #49
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Тъй......... понеже имам някакъв пръст в Италфест 2014,2015,2016 може би и нататък ....... ще взема отношение по темата

    1, Моля този който е заплашван по телефон или по какъвто и да е начин да каже КОЙ и с КАКВО го е заплашил.

    Аз лично съм взела отношение във Фейсбук само когато първоначално на номерата беше сложено логото на Клуб Алфа Ромео България и на Фиат Форум България. Като попитах дали председателите на клубовете са запознати с това, че логата им са на номерата. Причината да се на намеся е много простичка - ако недай си боже стане неприятен инцидент на събитието КАРБ и СФФБ ще носят отговорност и ако даден потребител няма регистрация във форума може да остане с впечатление че това е официално събитие на КАРБ , а то не е. Т.е. не трябва да има заблуда. Но след като попитах, най-културно, логата бяха премахнати, за което прави ЧЕСТ на организаторите
    Събитието категорично беше обявено след недоволствата че на Феста няма да има драг и че ще е в София на паркинг

    2. Забавянето с обявяването на датата, не беше САМО по вина на Ораганизаторите , а и поради много други странични фактори независещи от нас. Но не го казвам за да търся разбиране. Който искаше да изслуша, ме разбра, за което благодаря!!!

    3. Аз лично призовах във фейсбук да се спре с плюенето на едното или на другото мероприятие, защото всеки един занимаващ се с организация знае че не е лесно на никому. И едно от момчетата организатори ме подкрепи в това да се уважаваме взаимно.

    4. Много се радвам, че нещата на Междене са се получили и са минали добре.

    И сега моля всички който са се захванали на хейтват по темата Италфест да си зададат няколко въпроса и да си отговорят сами на себе си:
    - Каква щеше да ви е реакцията,ако Италфест 2016 беше организирано точно както събора в Междене - на това място и по същия начин?
    - Щяхте ли да сте доволни?

    Момчетата организирали Междене имаха страхотния комфорт никой да не очаква нищо от тях. Там хората отидоха с доброто си настроение, а не да търсят кусури. Леко и благородно им завиждам точно и само за това.

    Всичко е до нагласата на хората - винаги съм го казвала.

    Радвам се, че сте си изкарали хубаво, нали това е целта.

    Радвам се и че Италфест 2016 беше страхотен и много весел и разнообразен.

    А недоволни винаги ще има - останете си със здраве и преди да критикувате се замислете и поставите на мястото на другия. А най- добре ще е да има взаимно уважение. Не е сложно
    Last edited by tsvety; 11-10-2016 at 22:57.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  5. #50
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    ... Радвам се и че Италфест 2016 беше страхотен и много весел и разнообразен.
    А недоволни винаги ще има - останете си със здраве и преди да критикувате се замислете и поставете на мястото на другия. ...
    Това последното е трудно, въпреки че понякога изглежда лесно! Наистина ИТАЛФЕСТ 2016 се получи, поне от това което чета във форума и на КАРБ и при нас ФИАТ, но колегата ви го казва няколко пъти вече:
    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    ... За мен нещата са прости и постижими, просто трябва по с време да се случат нещата. Да се обяви отрано къде ще е феста, хотелска база, вечеря и т.н. 1месец преди това краен срок за записване и потвърждаване. Всеки да си вземе нещата от рано и да си знае. Толкова ли е трудно? Цяла година имате да умувате за да ги наредите.
    Аз лично също съм за това, за информация на време. Питал съм и тук, и там /разбирай СФФБ/ кога, как и къде ... отговор или няма и темата се заключва, или ми се казва: нали знаеш септември-октомври ... ?!
    Интересното в случая обаче е следното: СФФБ въпреки, че логото им присъства официално върху постера на феста, не знаеха къде ще се провежда феста ... ?!

    Защо?

  6. #51
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Тъй.........
    Фенове ще има винаги - заради тях не спим и даваме всичко от себе си ...

    Критици също ще има винаги - но напук на тях ще продължаваме да правим това, което си струва, и което радва всички останали!

    Истината е по средата - наистина да има уважение и благодарност, но дораслите за това за съжаление не са мнозинство...

    Така че приеми благодарностите на разумните, и игнорирай спама на неблагодарните!!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #52
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Абе хора стига сте се гризали! Сега е 2016-та година, каквото беше беше! Всеки си има виждане за мероприятиата! Едни искат драг, други искат тайм атак да карат, трети искат да са на фест като тазгодишния.....
    Преди имаше идея и нещо не стана, но сега пак май е време за това! Дайте да се опитаме да направим и 3-те мероприятиа 2017-та да ги има, сигурен съм че ще бъдат посетени доволно от всички! Тогава ще се знае кога ще е драг дея и ще се кара на дадена писта, ще се знае кога ще е трак дея кадето е ясно че ще е Калояново защото другаде няма каде и ще се знае че Италфеста ще е с подобен характер като тазгодишния и няма да има излишни очаквания и тогава мисля няма да има и излишни цупения, отцепки и подобни такива! Просто да разграничим нещата! Знам че няма да е лесно и ще е доста като разходи, но ако искаме да сме задружни може да се получи! От сега казвам че ако се стигне до подобна програма за догодина и най-вероятно се събират пари това да се случи било то от членове или съфорумци аз съм за и колкото се определи като такса я плащам! Идеята е да не спираме спортните емоций на феновете на Италянските марки и дори да ги подтикнем да помогнат в организацията и участването на такива мероприятия!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  8. #53
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Абе хора стига сте се гризали! Сега е 2016-та година, каквото беше беше! Всеки си има виждане за мероприятиата! Едни искат драг, други искат тайм атак да карат, трети искат да са на фест като тазгодишния.....
    Преди имаше идея и нещо не стана, но сега пак май е време за това! Дайте да се опитаме да направим и 3-те мероприятиа 2017-та да ги има, сигурен съм че ще бъдат посетени доволно от всички! Тогава ще се знае кога ще е драг дея и ще се кара на дадена писта, ще се знае кога ще е трак дея кадето е ясно че ще е Калояново защото другаде няма каде и ще се знае че Италфеста ще е с подобен характер като тазгодишния и няма да има излишни очаквания и тогава мисля няма да има и излишни цупения, отцепки и подобни такива! Просто да разграничим нещата! Знам че няма да е лесно и ще е доста като разходи, но ако искаме да сме задружни може да се получи! От сега казвам че ако се стигне до подобна програма за догодина и най-вероятно се събират пари това да се случи било то от членове или съфорумци аз съм за и колкото се определи като такса я плащам! Идеята е да не спираме спортните емоций на феновете на Италянските марки и дори да ги подтикнем да помогнат в организацията и участването на такива мероприятия!
    Точно това е и моята представа за един невероятен ФЕСТ ... да има от всичко. Не веднъж организаторите са се опитвали да угодят на това наше желание да има от всичко но винаги поне 1 от нещата са се обърквали. Моето мнение, е че единствената причина за това, е че деня е кратък за провеждането на всички дисциплини и забавления ... ето защо феста трябва да се провежда Събота И Неделя за да се проведе всичко спокойно и нормално. Събота ФЕСТ (фестивал) бутане на коли дърпане на въже майсторско не майсторско и така нататък вечерта хапка-пийка забавления с приятели ... защото смело мога да заявя ,че имам приятели благодарение на тези събори и в Неделя да се раздава газ. Всички си тръгват доволни и така. Всички вече знаят, че трябват сериозни финанси за провеждането на такъв събор за това както ти каза колега плащането на вход 20 вместо 10 лв. няма да е проблем за никой. За който е проблем да събира пари от закуски. може да се направи и 20 лв на кола и по 5 лв за всеки пълнолетен пътник. Това са просто идеи... който и както и да направи събор аз винаги правя всичко възможно да съм там. Който е прочел поста ми до край благодаря за вниманието. Предполагам, че всеки би предпочел да обсъждаме нещата и да избираме най-добрият вариант вместо всяка 2-ра тема да бъде плюене и т.н. За повечето хора, които живеят далеко от София им беше проблем повече това, че няма нищо организирано за вечерта като ресторант и хотел от колкото че е далеко. На никой няма да му е приятно да пътува 600 и повече километра за един ден по нашите невероятни пътища. Айде наздраве и до скоро виждане

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  9. #54
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    И сега моля всички който са се захванали на хейтват по темата Италфест да си зададат няколко въпроса и да си отговорят сами на себе си:
    - Каква щеше да ви е реакцията,ако Италфест 2016 беше организирано точно както събора в Междене - на това място и по същия начин?
    - Щяхте ли да сте доволни?

    Момчетата организирали Междене имаха страхотния комфорт никой да не очаква нищо от тях. Там хората отидоха с доброто си настроение, а не да търсят кусури. Леко и благородно им завиждам точно и само за това.

    Всичко е до нагласата на хората - винаги съм го казвала.
    Е точно тука е истината! Браво за точното изказване Цвети!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  10. #55
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Евала! Това наистина беше едно добро подготвено мероприятие. Първа сбирка и то каква - точно каквато трябва да бъде! Никва! Надявам се догодина пак да има такава и може и за водещ да ме викнете. Ше викам на полето докат не ми свърши гласа. И регистрационните номера на колите ше обявявам на всеки час.

    Имам и една страхотна идея, надявам се да я приемете, все пак нали събитието тепърва ще се повтяря. Вместо да се печатат излишни номера и да се мисли дизайн за стикери, ще се ползват номерата от стикерите за застраховка "Гражданска отговорност". Така и така вече са залепени на колите, а и всеки има такъв.

    Знам, че организаторите са отворени за много нови идеи. Поредната такава, която предлагам е да хванете някое списание и да научите кои са всички 'талянски марки, че само тия трите са мъничко. Ама идеята за тоя първи национален чат-пат форум събор ми допадна. Пу мамка му само къде е на пичка си лелина от София.

  11. #56
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Хаха, талянски марки много, ма по бегето само тия 3те се мяркат, е в София може да има и други де, не споря. И все пак колко от другите талянски марки имаше на предните 2 феста ?
    Всъщност защо е това надменно отношение ?
    Уж всички сме фенове пък няма уважение помежду ни. Що тъй ?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  12. #57

    Default

    Може би защото не шмъркаме колкото собствениците на Ферари и Ламборгини?

  13. #58
    Запален алфист Член на клуба s_romeo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    136

    Default

    Абе пръстите и клавиатурата не ги ли били вече? Само глупости и тъпи размишления чета. Какво ви пука кой шоп,кой поп, кой Коло пие или шмърка? Недоволни винаги ще има за всичко, не само за фест, тракдей или най обикновена среща за по бира или кафе. Който е недоволен, или иска да промени нещо в клуба да си плати членството, да взема участие в подготовката и организацията на мероприятия, не само да си чеши гъбичките на пръстите по клавиатурата. За мен темата трябва да се ползва само за това да се качва видео и снимки от събитието.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 95g EX- ALFA ROMEO 166 2.4 JTD 02 EX- Alfa Romeo 155 1.8 Silvarstone - Alfa Romeo 166 2.4 JTD 02 ( 136 ) - Alfa Romeo Giulietta 1.4 '13 (120)

  14. #59
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Хаха, талянски марки много, ма по бегето само тия 3те се мяркат, е в София може да има и други де, не споря. И все пак колко от другите талянски марки имаше на предните 2 феста?
    Айде пак в София е така, тука е иначе... Старата песен на нов глас.
    Не само на последните два - в момента не си спомням Италфест, на който да не е имало Мазерати, повечето години от последните 8 откакто ходя са идвали. Сега колко били, кво значи тоя въпрос колко?

    Ми някой път са били 2 коли, някой път са били 5 коли - нормално, колко очакваш да дойдат - ми то и в момента в магазина гледам, че Гибли и Леванте се харчат малко по-малко от новия 500... Тая година на Метро-феста освен Мазератита имаше и 1-2 марки италиански мотоциклети. Те са толкова де - италианците сичките им марки мотори са 3 броя. Като ще се намираме на приказка...

    P.S. "По бегето" ще се учудиш хората кви коли държат в гаражите си и то не само в София. Ама и аз да имам F40 и аз няма да го изкарам да ходя да слушам надприказване на кой му е по-хубав феста, кво било в София и т.н.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  15. #60
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Ем да де, не аз почнах дразгата ?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •