Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 62

Thread: Междене 08.10.2016

  1. #16
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Заяждането и провокацията се чете още във второто мнение от настоящата тема. Цвети, "шопи" мисля хич не е обидно обръщение, за това не виждам защо респектираш колегата. И още, нещо ... ако бяхте информирали ти и компания феновете на италианските автоклубове за намеренията ВИ, за провеждането на ИТАЛФЕСТ 2016 навреме, то тая тема нямаше да съществува!!!
    Поздравления за проведеният фест, но дано организацията за следващия да е започнала, за да се избегнат подобни спонтанни идеи.
    На Междене съм присъствал на много готин италфест, който въпреки дъжда се случи и стана. Дано и този събор премине с настроение и весело настроение!
    Last edited by Jimy; 06-10-2016 at 23:27.

  2. #17
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Понеже нямам кой знае какви очаквания от събора знам, че ще си изкарам добре. За италфестовете винаги съм очаквал нещо в повече и може би за това и съм оставал разочарован на моменти. Въпреки това всеки 1 фест без значение добър или лош за мен е незабравим спомен с приятели. Тази събота дори и да няма драг или дори той да е 200 метра пак ще съм доволен. Драг-а не ми е приоритет. Искам да ям и да пия и да гледам много италианки. Въпреки че идеята за италфест 2016 не ми допадна мислех да отида но за съжаление колата ми нямаше светлини и бях на работа за капак. Успех на всички и за интригантите ще допълня: влезте някъде в БГ мама или не знам къде ако трябва си направете интрига.бг където да си плетете тъпотиите там.

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  3. #18
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    До момчета които организират Феста на Междене,дръжте се,сигурен че ще си изкарате добре,гадните шопи и лизачи на карб няма да пропуснат да ви налазят.
    Не слагай Всички под един знаменател. Изказваш се обидно към шопите. За хубаво или лошо съм един от тях. Не съм изказвал никога публично, особено тук отрицателно мнение за хората в и около Пловдив. Винаги съм идвал на меропириятията в Калояново например. Никой там не ме е обиждал на "гаден шоп". Напротив, познавам свестни хора там, приятели. Обаче твоето изказване е селяндурско и комплексарско, ако ще да си се родил в центъра на Пловдив, София или пък Рим ако щеш. Не знам кого от кого делиш и защо. Не знам защо плюеш по организатори, след като същите тези хора миналата и по-миналата година организираха мероприятие в твоя регион.
    Караниците и дрязгите тръгват от хора като теб, като ти впоследствие не идваш на никое мероприятие и не казваш никога нищо положително. Замисли се какво постигаш с това.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  4. #19
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Хахахахаха батка много лесно се засегна.Комплекси аз нямам.Също така много добре знаеш от къде почна разделението като софиянец и човек по-близък от мен до каимака на карб и форума,или както казват старите хора рибата се вмирисва откъм главата.Ама аиде когато хората казват истината почва да боли.Важното е че момчетата направиха един качествен фест извън столицата без никакъв опит.Може да си ме наричаш както си искаш ама знаиш ли през къде ми е,хората които ме познават знаят какъв съм.Остани си със здраве,и другия път без някои да те е посочил недеи сам да скачаш във кюпа,така се издаваш самичък.
    Last edited by BillyBoy`; 09-10-2016 at 12:42.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  5. #20
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Хахахахаха батка много лесно се засегна.Комплекси аз нямам.Също така много добре знаеш от къде почна разделението като софиянец и човек по-близък от мен до каимака на карб и форума.Ама аиде когато хората казват истината почва да боли.Важното е че момчетата направиха един качествен фест извън столицата без никакъв опит.Може да си ме наричаш както си искаш ама знаиш ли през къде ми е,хората които ме познават знаят какъв съм.Остани си със здраве,и другия път без някои да те е посочил недеи сам да скачаш във кюпа,така се издаваш самичък.
    Точно пък с Bobi33 уцели на камък! Ако питаш него за феста съм сигурен че е искал да е на Калояново да може да покара, но не е от хората които ще замрънкат защо е бил на Метро! А ти откъде си сигурен че се е получил хубав събор на Междене, някаква информация ли имаш нещо?! И преди да ме заядеш и аз не харесах идеята за Фест на паркинг и отидох в същия ден в Сливен да покарам и се изненадах колко Алфисти има там! Дано в Междене са си изкарали добре, но времето ще покаже!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  6. #21
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Само ще вметна че бях и на двете събития и мога смело да кажа че на Междене беше по приятно имаше хора от много крайща на България бяхме доста по задружни весели и неангажирани.... тЪй че за другата година софиянци да не си гледат интересите ами да го направят на мястото където всички фенове имат възможност да дойдат... Благодаря на момчетата който се нагърбиха със организацията изкарах супер готино.... Благодаря!!!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  7. #22
    Запален алфист seik00's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Posts
    358

    Default

    Първия АФЛ събор мина много добре за времето което има Цецо и Иван да организират нещата.Всички бяха усмихнати и въпреки ненормалния студ се видяхме с приятни хора сбирката се посети ако не се лъжа от 94 автомобила , Мястото беше в средата на България (където трябва да бъде) за да могат всички да имат възможност да дойдат.Догодина всички ще помагаме с каквото можем и ще направим нещо мн мн добро.Раграничаваме се от италфеста поради ред причина, а и разпрах че е имало някакв вид заплахи от организаторите на италфеста към организаторите на АФЛ събора, което е пълен смях.Още веднъж благодаря на всички присъстващи и на организаторите че се раздадоха това да стане възможно
    Alfa Romeo 145 1.9jtd ex / alfa romeo 156 2.4jtd ex / fiat coupe 1.8 16v ex / alfa romeo 156 2.4 jtd ex / alfa romeo 156sw 2.4 jtd ex / alfa romeo 145 1.9jtd ex/ alfa romeo 166 2.4jtd

  8. #23
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Точно пък с Bobi33 уцели на камък! Ако питаш него за феста съм сигурен че е искал да е на Калояново да може да покара, но не е от хората които ще замрънкат защо е бил на Метро! А ти откъде си сигурен че се е получил хубав събор на Междене, някаква информация ли имаш нещо?! И преди да ме заядеш и аз не харесах идеята за Фест на паркинг и отидох в същия ден в Сливен да покарам и се изненадах колко Алфисти има там! Дано в Междене са си изкарали добре, но времето ще покаже!
    Събев виждаш хората под мен го казват как е било,прочети и какво казва колегата seik00,ха сега да видим ти какво ще кажеш,пък за Bobi33 не съм казал абсолютно нищо никъде,тои сам скочи във нещата.
    Last edited by BillyBoy`; 09-10-2016 at 10:57.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  9. #24
    започва да се пристрастява tancho's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Благоевград
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Събев виждаш хората под мен го казват как е било,прочети и какво казва колегата seik00,ха сега да видим ти какво ще кажеш,пък за Bobi33 не съм казал абсолютно нищо никъде,тои сам скочи във нещата.
    Нормално е да скочи като слагаш всички под общ знаменател.

  10. #25
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Aма на който не му харесват мероприятията на КАРБ да си прави форум и да си изнася спама там .
    Никой никого не е викал тук да ви четем жлъчта

    Успех Ви и Чао .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #26
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Събев виждаш хората под мен го казват как е било,прочети и какво казва колегата seik00,ха сега да видим ти какво ще кажеш,пък за Bobi33 не съм казал абсолютно нищо никъде,тои сам скочи във нещата.
    Аз какво трябва да кажа????!!! Ти май не прочете че се надявам да се е получило добра сбирка, просто чакам хората които са били там да споделят! За това и писах че времето ще покаже, защото ще мине време докато излезне информация повече ! Аз нямах възможност да присъствам заради работа, ако имах времето с кеф бих участвал на мероприятие като това като има някакъв състезателен характер! Ти на кое мероприятие присъства? А за Боби33 реагирах защото не всички от София мислят еднакво каквото и да значи това в твоите очи! Не е редно всички да слагаш под един знаменател!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  12. #27
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Аз какво трябва да кажа????!!! Ти май не прочете че се надявам да се е получило добра сбирка, просто чакам хората които са били там да споделят! За това и писах че времето ще покаже, защото ще мине време докато излезне информация повече ! Аз нямах възможност да присъствам заради работа, ако имах времето с кеф бих участвал на мероприятие като това като има някакъв състезателен характер! Ти на кое мероприятие присъства? А за Боби33 реагирах защото не всички от София мислят еднакво каквото и да значи това в твоите очи! Не е редно всички да слагаш под един знаменател!
    Еми отзивите ги има вече и тука не четеш ли,има ги и във ФеисБук със доста снимки.Сега да ти кажа на кое мероприятие съм присъствал-ИталФест 2007,2008,2010-та на сто годишнината,2011,2012,2013,2014 и още на куп трак деичата,така добре ли е?Ати на кое мероприатие присъства?Даже стикера със Ник неима ми от 2007-ма още стои на предния прозорец на колата ми.Даже ако желаеш мога да ти дам още съвсем мъничко информациика,като кои беше виновка или кои ме нави да отида на първия Итал Фест на които съм присъствал.Искаш ли?
    Last edited by BillyBoy`; 10-10-2016 at 00:49.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  13. #28
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Евала на момчетата от Междени, нищо не обещаха, нищо и нямаше, но всички си тръгнаха доволни. Що тъй стана...?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #29
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Еми отзивите ги има вече и тука не четеш ли,има ги и във ФеисБук със доста снимки.Сега да ти кажа на кое мероприятие съм присъствал-ИталФест 2007,2008,2010-та на сто годишнината,2011,2012,2013,2014 и още на куп трак деичата,така добре ли е?Ати на кое мероприатие присъства?Даже стикера със Ник неима ми от 2007-ма още стои на предния прозорец на колата ми.Даже ако желаеш мога да ти дам още съвсем мъничко информациика,като кои беше виновка или кои ме нави да отида на първия Итал Фест на които съм присъствал.Искаш ли?
    Питах те за тази година на кое присъства присъства от двете мероприятия! И ако ти четеш ще ввидиш че и когато съм писал това за отзивите е имало един двама които са казали как е било! Нещо много заядливо приемаш всичко май! А аз каде съм присъствал... от 2006-та досега съм пропуснал 2 Италфеста, другите мероприятия дори не ги броя но това няма и значение! Въпроса ми беше за тази година! Защото много нападаш едни и защитаваш други а не си бил на нито едно от двете места!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  15. #30
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Имаш пълната информация от 2007-ма досега доволен ли си?А кои защитавам и кои не това си е моя работа,а щом го правя значи има защо,след 9 години и половина тук а и не само тук съм си направил някаква равносметка,а нещата са видни.Отзиви има има не съмо тука ами и във феисбук,във феиса и със снимков материал ама щом отново го поставяш това под съмнение,ще почна и аз да го приемам като заядливо от твоя страна към организаторите на Междене.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •