Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 62 of 62

Thread: Междене 08.10.2016

  1. #61
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Ем да де, не аз почнах дразгата ?
    А защо трябва да има дразги ?
    Не може ли да се дискутира без емоции ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #62
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    Според мен всеки трябва да прочете поста на Sm0k ( 3-4 поста над моя...).

    И като го прочете целия, но не е сигурен че го е разбрал... пак да го прочете...

    - Феста през годините е обикалял България - Факт!
    - Фест се знаеше че ще има достатъчно преди датата - Факт!
    - Причините да е в София мисля че бяха казани много ясно на всички (въпреки че при системата за ротация не е нужно да се дава обяснение защо в голямото село... както не се е давало обяснение за Хасково, Калояново и т.н.)

    Нали се сещате че нито един фест досега не е отговарял на личните изисквания на всички... винаги ще има "преебани" фенове, които трябва да минат Х километра.

    И сега отиваме до момента на истината... при положение че не ни пасва дадено нещо (в случая локацията на феста) какво можем да направим ?
    Аз виждам два варианта:

    - Лесен: елементарен, неизискващ мисъл и каквато и да е ангажираност и или лоялност към колеги, марка, традиция - да хейтим на воля, да правим алтернативки, да "пунтираме" будна съвест и бунтарски възгледи...

    - Труден: Да се опитаме да се поставим на мастото на колегите, които (4-5 човека + 10-тина помагачи) трябва да направят густото на 300-400 или повече автомобила и посетители, колеги които трябва да се пазарят с спонсори, собственици на терени , да правят бюджети и разчети... цялата идиотщина на една организация.
    Продължаваме с жертвите на трудния избор: За да става по-добре клуб, форум, фест зависи изцяло от нас, не от съседа с голфа (нищо лично), трябва да станем членове, трябва да се запознаем с другите членове, трябва да чуем техните идеи, да дадем свои... ако се налага да ги аргументираме... да приемем ако не им харесат, да избираме управителен съвет, да сме част от семейство, а не свободни атоми бунтари.

    Всеки си избира пътя, книжки и глави на раменете имате всички и само от вас зависи какви хора ще сте в клуба, форума и реалния живот и какъв пример ще давате на другите.
    М...Да...добре казано....не те познавам, но донякъде те разбирам..Знам, какво си направил за марката Алфа Ромео в България... и то от този форум......моите уважения за това...Но проблемите тръгнаха след страхотният фест 2008г...в Лесново...изказвам се малко като екстрасенс..)....тогава лаптопа, не ти го откраднаха циганите от махалата, а твоите приближени....поне така предполагам......и нещата тръгнаха на зле..(образно казано, но сигурно ще ме разбереш...!).....не го взимай под внимание...просто се опитвам да гадая...)
    Успех момчета и момичета....аз си оставам един фен на марката и толкова......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •