Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Запотяване на предното стъкло

  1. #16

    Default

    Зимата(когато климатика не може да работи) точно така действам,пускам вътрешната циркулация, за да загрее по-бързо и като усетя, че тръгват да се запотяват джамците, я изключвам....някой ще каже, абе аз ще карам ли или ще цъкам копчета и врътки....е да ма при мене е рутинно и ми е навик, обичам да ми е гот.Иначе ако е над 3 С° цък климатичето и всичко е ток.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #17
    Alfa Life, Alfa Love
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Sofia
    Posts
    133

    Default

    Аз пък си взех филтър с активен въглен и съм много доволен, почти никакви миризми не хващам освен от течността на чистачките като пръскам и вътрешната циркулация не я пускам изобщо, защото се насища въздуха с въглероден диоксид вследствие на дишането и почва да ми се доспива, а и започват да се потят джамовете. Това за зимата говоря.
    Last edited by mell0; 20-10-2016 at 09:33.
    Fiat Bravo II 1.4 16v

  3. #18
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Като си в задръстване или тунел не влизат миризми на изгорели газове. Също така лятото климатика охлажда много по-ефективно на вътрешна циркулация.
    +1.В градски условия и печка пред мен ,или някой дето дядо му е настройвал газовата уредба,тая клапа върши страхотна работа
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •