Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Готова е!!!

  1. #16

    Default

    Питам защото искам един Spider ама много ме е страх от такива ядове.Надявам се скоро да съм в клуба

  2. #17

    Default

    ми колега,
    както всички сме казвали не веднъж:
    огледай колата, покарай я, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДИАГНОСТИКА ВЪВ КЛУБНИЯ ИЛИ ВЪВ ВАНТО!!!, и ако можеш вземи с теб някой който има такава кола! иначе си е чист късмет!

    пожелавам ти да си намериш супер колица и да те видим скоро в редиците!

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer

    "Бояне тва ти ли си??" - аз съм бре!
    що не идваш на срещи ве

  4. #19
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    ми колега,
    както всички сме казвали не веднъж:
    огледай колата, покарай я, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДИАГНОСТИКА ВЪВ КЛУБНИЯ ИЛИ ВЪВ ВАНТО!!!, и ако можеш вземи с теб някой който има такава кола! иначе си е чист късмет!

    пожелавам ти да си намериш супер колица и да те видим скоро в редиците!
    Колега диагностика в клубния не правят Във ванто диагностиката е .........
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #20

    Default

    отиваш за диагностика при Бобо, а в клубния може да огледаш добре окачването евентуално!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  6. #21

    Default

    абе и аз се чудя що нещо не идвам. всеки път си казвам че ще дойдаи винаги нещо излиза!!!! много ме е срам от себе си! обещавам че вече ще идвам редовно!!! тази седница няма среща ама другата съм там!!!!

  7. #22
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    36

    Default eee

    ее ебаси как си я нато4ил!!! яко .

    понеже аз си взех същата, но 4ерна, искам да те питам къде препоръ4ваш да си направя външния вид, 4е цялата е в дребни забележки?

    ина4е колата ти е....
    АЛФА ГТВ 2.0 95та, не е на газ.

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by moxie
    аз съм със същите джанти с гуми 235/45 и при пълен ляв или десен опират в калниците. при тебе как е?
    Ако си със 17" джанта, 235/40 е твоя размер. 45 ще опират. Също 225/50 опират отпред. Знам от опит със зимни

  9. #24

    Default

    искам да те питам къде препоръ4ваш да си направя външния вид, 4е цялата е в дребни забележки?
    е тва е въпрос дето и мене ме измъчва! имах един бояджия дето сваляше 3 кожи ама правеше колите чук! последния път обаче на един приятел на мерцедеса така му я направи, че боята се олющи на третия ден. сега и аз си търся бояджия. предложения?

  10. #25
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    искам да те питам къде препоръ4ваш да си направя външния вид, 4е цялата е в дребни забележки?
    е тва е въпрос дето и мене ме измъчва! имах един бояджия дето сваляше 3 кожи ама правеше колите чук! последния път обаче на един приятел на мерцедеса така му я направи, че боята се олющи на третия ден. сега и аз си търся бояджия. предложения?
    Рок енд Рол сервиз -Симеоновско шосе 34
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  11. #26

    Default

    благодаря колега,
    скоро ще се разходя до там.

  12. #27

    Default dobra e

    много ти е добра колата колега браво ! :винк а това е моята прелест успех с алфата да става още по-добра

    моля те колега пиши на Кирилица!!!!!

  13. #28
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Браво колега.. харесфа ми въпреки че според мен споилера е излишен за нашия модел(лично мнение). Иначе е страшно! Успех и безавариино!
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •