Results 1 to 5 of 5

Thread: AUX за оригиналното СД

  1. #1
    Младши алфист Боян's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Шумен
    Age
    25
    Posts
    2

    Smile AUX за оригиналното СД

    Здравейте Колеги !
    Имам Алфа 156 2004 година Фейслифта .
    Понеже не ми се копува ново СД още искам да си сложа по някакъв начин AUX In cable.
    Поразгледах из форума и видях , че може да се направи с някакъв кабел и съответно се поразтърсих . Намерих някакъв пише , че става за алфата , но за по сигурно искам и да попитам и вас . Та , въпроса ми е дали става този кабел и , ако става как се получава тази цепия, къде се връзва , ако някой е с такъв кабел , от къде го е прекарал ?
    Поздрави , Боян ���� .


    Ето го и самия кабел : https://www.olx.bg/i2/ad/aux-kabel-z...ml#:d57b7fa70b

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    До колкото се вижда от снимките би трябвало да стане, в най-лошият вариант ще трябва да преместиш някой пин от тази букса ако не отговаря по схемата, но не е проблем. Няма ясна снимка от задната страна на буксата за да се види на кои пинове са сложени кабелите.

    Моя съвет е във форума има достатъчно теми и схеми лично съм качвал в раздел Мултимедия, на 147 е същия кабела, разгледай и си направи кабелчето сам, или ако не можеш да го направиш поне ще си на ясно като взимаш този кабел кое да гледаш и как да го пробваш.
    За това къде се свързва, свързва се към самото CD, отзад има жълта зелена и синя букса една до друга, синята е тази която е за CD чейнджър на нейно място се поставя аукс-а.

    Ето ти схемата, в темите има и достатъчно коментари, пробвай с търсачката.
    147 1,6 105к.с. 2002г.

  3. #3
    Младши алфист Боян's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Шумен
    Age
    25
    Posts
    2

    Default

    Мерси за отговора ще поразгледам и ще се пробвам да видя каквво ще стане ��

  4. #4
    започва да се пристрастява stoqnkoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Usa
    Posts
    36

    Default

    Работи

  5. #5

    Default :)

    Отиваш в елимекс и си купуваш букса, пинчета, ключе и аудио кабел с буксата барабар.. 5-6 лева е целия кеф..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •