Results 1 to 15 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Default

    Аз не искам и не съм искал нито веднъж оставката на Гешев.

    Искам отговор на конкретен въпрос/и от Гешев.Посочил съм ги в горните постове.


    Включително за "джуденцата".
    Ако почака още малко ще станат "джудженцата му" и има голяма вероятност и той да стане едно от джудженцата...


    Но вече се чудя, вие ли не разбирате или просто се правите че не разбирате... И се опитвате и нас "да направите с 200"...


    П.П.

    Демек, Гешев не е законодател, ГЕРБ имат мнозинство и са законодател, ама ти що искаш оставката на ГЕРБ, след като те са приели закона ограничаващ разкриването на такива собственици...?!??


    П.П.

    Гешев не е законодател, но е Главен прокурор и обвинител по делото КТБ с откраднати 4.5 милиарда лева и в неговите правомощия е да установи всички крадци, включително чрез международни поръчки.Какви няма да конкретизирам , защото и сега ви липсва капацитет, а пък тогава хептен ще я закъсате да ми обяснявате "кой какъв е и за какво отговаря"...

    Хайде със здраве...


    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Попитах те за доказателства, с които разполагаш срещу Пеевски, ти , разбира се не притежавваш такива, но не се отказваш да правиш конюнкции и дедукции на база действията на прокуратурата.

    Ами токава консолидирай доказателствата си, които имаш срещу прокуратурата, за да не се свеждат те само до вестникарски памфлети и да сезираме европейския съд.

    Накратко - подкрепи приказките си с факти, щото ми омръзна да слушам само приказки.

    Приканих те да се запознаеш със закона Цонев - Пеевски. Виждам, че не си го направил.


    Жокер:

    Не говорим за разкиване на действителни собственици. Не иде реч да спрем, кълбото да се върти Говорим са ограниченията, които налагат въпросните промени върху взаимоотношенията между държавни институции и офшорни фирми.
    Разбрах гледната ти точка, а тя е и на Пеевски:
    "Кой крал, крал.Аз също се уредих, ама след мен забранявам да се краде".

    Това е цялата "философия" на закона.

    Справедливост ще има, смс след като открадна аз и без да ми търсите сметка,/офшорките защото така пише е закона който аз внесох и приех след сделка с ГЕРБ...

    ЕКО,
    аз закона го знам, а ти знаеш ли и правиш ли разлика между СЪД и прокуратура, та си решил "да сезираме Европейския съд".

    Съд обвинения не пише и не повдига.

    Та я пак, кой ще сезираме?!


    После се сърдете на себе си, не на внуци и деца, че да "в чужбина".

    Прекратявам участието си по този въпрос "за против протести, ГЕРБ, Гешев и т.н."
    Last edited by alfa racer GTA; 08-09-2020 at 00:29.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •