Results 1 to 15 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Ха-ха...

    Ама тук съвсем буквално ме "тълкувате"- на елементарно ниво...

    Ни черва чакам, ни глави.

    Червата беше в чисто политически смисъл - да го направи политически труп, да го изкорми, така както Баче Борисов изкорми Реформаторите, Барека, Патриотите ...нема само той да изкормва и разформирова партии...Деа и боклука му...
    Зад всяка от тези политически формации имаше стотици хиляди избиратели, какво е очаквал че ще се случи когато ги дезинтегрира, че ще гласуват за ГЕРБ ли- избирателите им ще изберат някой друг и ще си отмъстят за това че им е отнел политическото представителство в парламента...

    И това за "главите" беше препратка --> "Покръстването"...
    Искам главата му и т.н. в смисъл искам не само той да е политически труп, но партията му да престане да съществува и техните членове и симпатизанти да изчезнат и да се покаят за избора който са направили години наред...

    Ей, много буквално, много плоско ме възприемате...все едно съм някой касапин...

    Дали е Сатана - ми не аз, ЕКОто го нарочи за такъв, защо ми се обясняваш на мен, аз никога не съм твърдял че е такъв - ЕКОто в момент на липса на каквито и да аргументи прибягна до "логиката на Сатанизма" спрямо Слави Трифонов...Обяснявайте си се двамата по този въпрос...


    По въпросът за това кога отговарят децата - питай Библията, там е записано кога.И всичкото е истина.Греховете на родителите винаги се плащат от децата им.И аз не вярвах, ама го видях не веднъж и два пъти в този живот...



    Кви комунисти, кви 5 лева...

    Четете малко книги, па може и да ме разберете...

    Ае сбогом, че с вашето разбиране и през вашите очи хептен ще ме принизите до някой примитив...
    И с унищожението- изчезването на политическия противник нещата се решават?
    Интересна схема за управление се очертава,може би еднопартиен модел?

    Ами ,тогава да кажа ,че не ме кефи Божков.Е гласуват за него хората,дали е по убеждение или е носталгия по Лотарията му не знам.
    Но този човек се сети за подкрепа от народа когато го погнаха,че и се опитва да обърне нещата все едно той ще помага на народа ,а то според мене обратното.
    Що просто не каже-тия ме изкарват престъпник,искам да ги сваля от власт и да изчистя името си ,да си върна собствеността-помагайте!

    Абсолютно съм на мнение ,че децата не трябва да носят отговорност.
    Не че не им се случва!
    И между впрочем в Библията къде пише ,че децата трябва да носят отговорност за греховете на родителите си,че не се сещам?
    Не се заяждам,просто, ама наистина не се сещам.
    Може би е неясно написано и го тълкуваш грешно.
    „И биде към мене слово Господне: защо употребявате в Израилевата земя тая пословица, думайки: „бащите ядоха кисело грозде, а на децата зъбите скоминясаха“? Жив съм Аз! казва Господ Бог, – занапред не ще говорят тая пословица в Израиля… Вие казвате: „защо пък синът не носи вината на баща си?“ – Защото синът постъпва законно и праведно, пази всички Мои наредби и ги изпълнява: той ще бъде жив. Душа, която съгрешава, ще умре; син не ще понесе вината на баща, и баща не ще понесе вината на син, правдата на праведния при него си и остава, и беззаконието на беззаконния при него си и остава“

    или

    И биде към мене слово Господне: "Защо употребявате в Израилевата земя тая пословица, думайки: "Бащите ядоха кисело грозде, а на децата зъбите скоминясаха?" "Жив съм Аз! - казва Господ Бог, - занапред не ще говорят тая пословица в Израиля. Защото ето, всички души са Мои: както душата на бащата, тъй и душата на сина са Мои: която душа греши, тя ще умре.

    Ето ти текстове които са по същество еднакви и чието тълкувание те оневинява и от първородния грях.
    Като думи разлика има,все пак са достигнали до нас по различни пътища,но смисъла е ясен.
    Естествено това не е писмена гаранция ,че ще сме безгрешни на този свят,но поне за греховете на бащите ни сме освободени от отговорност.И юристите са го приложили в закона.Мисля ,че и юристите които не са религиозни са на същото мнение.
    Така ,че може да гласуваш за който си желаеш,неговите закононарушения не са твои.Няма и да ти търся отговорност.И за да си спокоен Законодателя е взел мерки Вота ти да е таен!Просто си грешен,но не и отговорен.Вина в законния смисъл нямаш!
    Ако си безгрешен може пръв да хвърлиш камък.Обаче гледай да не те видят ,защото може да се окаже ,че не спазваш някой закон.И не забравяй-Големия Брат може и да гледа от някоя камера.За Шефа не се притеснявай, той не гледа ,разчита да му докладват,като понякога , в много редки случаи чете докладите .
    Last edited by 546; 11-04-2021 at 17:59.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •