Page 17 of 74 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 241 to 255 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #241
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Изглежда не си запознат с последната съдебна практика на СРС ----->> когато се запознаеш, заповядай, ще има какво да си кажем:

    https://www.segabg.com/hot/category-...e-prestuplenie

    На същото основание има произнасяне, и че замярането на сгради на институции с домати и яйца в израз на обществено недоволство не е едро хулиганство, а същото го има и за спирането на движението....
    Този съдия, много принципен бе, бате.....

    https://legalworld.bg/sydiia-ot-srs-...hish-na-svatba


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #242
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Този съдия, много принципен бе, бате.....

    https://legalworld.bg/sydiia-ot-srs-...hish-na-svatba
    Не така!
    Ако искаш да ставаш заядливец, свържи се с мен да ти издам лиценз.
    Процедурата въобще не е тромава, носиш от 9 кладенеца(в Сахара) вода и мляко от феникс птица и за има/няма една кратка безкрайност си лицензиран.
    Аз не съм като някой фирми у нас, леко понасям конкуренция. Даже протести няма да ти спретна.
    Сериозно - проблемът верно е принципен.
    Лошото е че повтаряме един и същ експеримент, при еднакви условия, с очакване за различен резултат. Не е добре. Никак!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #243
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Не така!
    Ако искаш да ставаш заядливец, свържи се с мен да ти издам лиценз.
    Процедурата въобще не е тромава, носиш от 9 кладенеца(в Сахара) вода и мляко от феникс птица и за има/няма една кратка безкрайност си лицензиран.
    Аз не съм като някой фирми у нас, леко понасям конкуренция. Даже протести няма да ти спретна.
    Сериозно - проблемът верно е принципен.
    Лошото е че повтаряме един и същ експеримент, при еднакви условия, с очакване за различен резултат. Не е добре. Никак!
    А...ще се сетиш ти...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #244
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А...ще се сетиш ти...
    Аз на дали ще се сетя. Така.....като гледам......и ти няма.
    Ти северен елен виждал ли си?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #245
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Доколкото успях да схвана със плиткия си мозък, едно деяние може да бъде квалифицирано, като такова или онакова, на база на обстоятелствата.
    Казано иначе, ако аз ида да мятам яйца по президенството, просто ей така, това ще бъде квалифицирано, като вандализъм, хулиганство и пр.
    Ако обаче започна да викам "долу президента", докато мятам същите яйца, това ми деяние, вече, не представлява хулиганство.

    Не познавам законите, ама ако това са ни законите.......е*ем ти и законите!


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #246
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Доколкото успях да схвана със плиткия си мозък, едно деяние може да бъде квалифицирано, като такова или онакова, на база на обстоятелствата.
    Казано иначе, ако аз ида да мятам яйца по президенството, просто ей така, това ще бъде квалифицирано, като вандализъм, хулиганство и пр.
    Ако обаче започна да викам "долу президента", докато мятам същите яйца, това ми деяние, вече, не представлява хулиганство.

    Не познавам законите, ама ако това са ни законите.......е*ем ти и законите!
    Стига бе! Законите са си закони. Прилагането им е "съдебна практика".
    Има нюанси. Ако отидеш да хвърляш яйца по президенството ще те арестуват. Както и да го погледнеш, това отговаря на описанието в цитираният абзац от НК. Ако обаче развееш трибагреникът и викаш оставка и вместо по президенството, хвърляш яйца по Народното Събрание, това е патриотичен акт. Може да няма никакъв смисъл, никаква логика, но... това е полужението. Изглежда е свързано и с географията, но аз тая връзка не можах да я проследя, та......не съм сигурен - как точно.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #247
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Този съдия, много принципен бе, бате.....

    https://legalworld.bg/sydiia-ot-srs-...hish-na-svatba
    Ето ти още една сватба, за да прогледнеш,,,
    https://www.youtube.com/watch?v=sFo6...re=emb_rel_end
    Нищо, че ме отбягваш като събеседник....)
    Last edited by Бобби; 21-08-2020 at 20:27.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #248
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Аз на дали ще се сетя. Така.....като гледам......и ти няма.
    Ти северен елен виждал ли си?
    Като се напия съм виждал..)...а някаква последователност в спора май с Еко нямате...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #249

    Default

    България е на този хал от такива като Джамбазки учили по 12 години право и станали депутати да правят закони...

    Пардон, народът ни ги е направил.

    Той и Марешки направи депутат да му пише законите по които да живее...


    Цялата работа е че народът ни " е много хитър" и винаги гласува за някой който му обещава, че няма да работи и при избора такива като Станишев, Джамбазки, Димитър Стоянов ли беше бившия доведен на Болен, и все такива избира , като се надява, че след като "има чалъм" Тея да станат депутати да не работят цял живот, Тея същите тарикати ще "изобретят" и за него някакъв начин да има пари без да работи...

    Много хитър народ..Изхитри сам себе си и продължава да се самоизхитря, та и децата и внуците си изгони по чужбините...
    И Борисов е такъв хитрец --> винаги на власт винаги на хляба мекото търси..---> милиционер, мутра, генерал, кмет, политик...

    Продължавайте в същия дух...

    Някога комунистите бяха обявили правото за западаща наука и учебна дисциплина, сега БатБ го е обявил за такава и вместо Върховенство на правото вече 10 години си имаме Върховенство на Бойко БОРИСОВ...





    Ама и 5 псувни да "туриш" все тая.

    Не иска псувни, а интелект който да се вложи в законите.

    А въпросите които си задавате са само началото на лечебния процес:

    И Бойко Борисов е в края на това "начало"...

    Нещата трябва да станат толкова драстични, че да няма повече накъде и да няма търпимост.В противен случай, всичко ще си остане като по старому.


    И драстично вече е факт:


    Който иска да намери предните 3 части и да ги гледа.Главния прокурор има 2 възможности:

    ----> да арестува и обвини виновните, включително прокурори и бивши съдии, следователи и т.н.

    ----> да се си затвори очите.

    Толкова за Бойко и назначенията му ---> Когато мишлетата гледат какво прави шефа им, защо и те да не могат да "чопнат" нещо по-дребничко от това което чопва шефа им.


    "Изамет" и е печеливш бизнес за изработка на асансьори и работят от поне 20 години.


    Ама Бойко щял да осъди Божков, ама Бойко това, ама онова...

    GAME OVER...


    Народът ще трябва да избира между върховенство на закона и правова държава и Върховенство на Борисов и върховенство на охранителните фирми и всякакви олигофрени...
    Last edited by alfa racer GTA; 22-08-2020 at 02:40.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  10. #250

    Default

    Въй, въй...

    И съдиите искат главата на Бойко:


    Съдът обяви за провокатор жената шофирала срещу протестиращите.



    Що става бре???

    Тея съдии мислят като протестиращите.Даже все едно самите те са протестиращите...

    Завиждат на Бойко за пачките с 500€ и кюлчетата злато в шкафчето..
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  11. #251
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Е въпрос на тълкуване на действията на потърпевшата.Остави ги съдиите ...
    Съда може да дава тълкувания каквито си иска,но за мен въпросната дама просто е съвсем стандартно глупава.Ама, ако съдия напише нещо такова няма да изглежда юридически издържано.Пък и не е противозаконно човек да е глупав .
    Решила ,че е най-важно да си се прибере с колата до дома си и преценила,че за нея не е проблем наличието на хора по платното (които не би трябвало да са там),но видиш ли за жалост същите тези хора са потрошили возилото.
    Сега ще се занимават съдии,дознатели,следователи,застрахователи,журнали сти и кой ли не ,че и ние чак. А то просто е ограничена способност да се разсъждава преди да се действа.Дано поне адвокатите намажат,другите са на наша издръжка за съжаление.

    Лично аз не бих подкарал колата си дори и срещу стадо кози или някакви други там животинки,че да не пострада някое ,камо ли срещу хора.Назад и заобикалям или оставям си колата и се прибирам пеша в подобна ситуация,по късно ще си я прибера.Дето се казва на катаджийски език,предприела е несъобразена с пътната обстановка маневра .
    Last edited by 546; 22-08-2020 at 13:32.

  12. #252
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Виж сега, няма нужда от толкова дълги постове, с линкове към очевадни неща. тезата ти е ясна - герберите не са нещо добро за България. Аз лично, споделям това мнение, та не е нужно да се убеждаваме. Това в което трябва да ме убедиш(и всички които не са на улицата) е смисъла от оставка на това правителство сега. Написах ти го съвсем ясно - блокадите не работят за каузата ти.
    Ако изключиш емоциите и се запиташ - какво следва ако Борисов подаде оставка днес, вероятно ще разбереш чия кауза ползват протестите искащи оставки.
    Несериозно е да протестираш, че законите не са равни за всички и да опитваш да включваш като довод в твоя полза,явно несправедливо решение на съдът. Ако правосъдието не е принципно, то значи няма правосъдие. Ако такова правосъдие искаш, защо тогава протестираш?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #253
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Ванчо,тия са на власт с решението на народа.Това е положението.И следващите също ще са така.Демократично избрани .Кви протести,кви пет лева.Режеш си салатата и не се ядосваш.Едните блокират кръстовища,другите ги газят,а тенекиджиите изчукват.
    Last edited by 546; 22-08-2020 at 13:54.

  14. #254
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Ванчо,тия са на власт с решението на народа.Това е положението.И следващите също ще са така.Демократично избрани .Кви протести,кви пет лева.Режеш си салатата и не се ядосваш.Едните блокират кръстовища,другите ги газят,а тенекиджиите изчукват.
    Горе/долу това е ситуацията. С добавката, че ако искаме утре да сме по добре от днес, то трябва да имаме позиция.
    Изглежда създавам впечатление че взимам ситуацията много навътре, но не е така. Върша си работата, плащам си данъците, спазвам правилата.......керванът си върви......
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #255

    Default

    Аз не съм за оставка на правителството СЕГА.
    Предпочитам да сърбат докрай това което са надробили.

    Не съм и ЗА оставката на Гешев.
    Той трябва да "реагира" или да поеме отговорност, за това че под носа му се мъдрят разни "Еврота"...

    Ама като гледам не претърсва "Джуджетата", а претърсва ограбеният от тези джуджета...

    Все още има шанс, защото след време ще е в ситуацията на Мухобойко ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 17 of 74 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •