Page 33 of 74 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 481 to 495 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #481
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ще видиш, когато ватниците успеят да я произведат.

    https://www.24chasa.bg/novini/article/9367343
    Е очевидно са успели да я произведат след като е в процес на одобряване от ЕС и след като Унгария договори 2млн.дози. https://www.svobodnaevropa.bg/a/31105952.html

    Не можем да поръчаме Спутник понеже не е одобрена от вездесъщия ЕС но сме поръчали от Санофи, също неодобрена...а де.

    До преди дни починалите от инфаркт и инсулт ги пишеха умрели от ковид, ся починалите от ваксините ги пишат умрели от инфаркт и инсулти...случайност, както твърдят....в няколко страни.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #482
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Жмела е голям, политиците са ни финнасово зависими пионки......никой в ЕС не те задължава да правиш еди какво си, ама като си зависим се съобразяваш...та и Бойко така.....той не разчита на българският народ....многократно го е доказал....Лошото е, че маттериала е лош, ама не както казва Бойко за народа....тоез политическият ни материал е много зле открай време.....не виждам светлина в тунела, защото тунела не е започнат да се копае, а само обещания и празни приказки....аман от наивници за две кебапчета и помощи....
    Очаквам поредните безмислени, измислени избори....
    Last edited by Бобби; 16-03-2021 at 11:37.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #483
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Учените правели проучване и сложили в един бар робот за барман.
    Влязъл клиент, роботът го поздравил и го попитал:
    - Kолко е вашето IQ?
    - 140, отговарил човекът.
    Без да го пита повече, роботът му налял един 12-годишен малц и започнал разговор за генномодифицираните храни, за новия сезон на операта и пр.
    Човекът толкова много се впечатлил, че на другия ден дошъл пак.
    Роботът, който бил в начална версия, не можел да разпознава лица и пак попитал за IQ-то.
    - 80, отговорил този път човекът.
    Роботът, без да го пита, му налял една бира и започнал разговор за футбол, мацки и пр.
    На третия ден същият пак влязъл и този път отговорил: "IQ - 30".
    Роботът, без да го пита, му налял една двойна карнобатска и казал:
    - И ся к'во праим на изборите в неделя - пак ще гласуваме за ГЕРБ, нали?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #484
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Питах какво стана с ехидния ти присмех за ваксината на ватниците на фона на неразбориите с европейските ваксини.Предполагам тайно се надяваш банкянския толуп да поръча и руска ваксина ама тцъ, ся по новините лично каза че стриктно се придържа към инструкциите на Меркел и фон дер Лайен да се държим настрана от руски и китайски ваксини.Да ви шибам евроатлантическите ценности.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #485
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Питах какво стана с ехидния ти присмех за ваксината на ватниците на фона на неразбориите с европейските ваксини.Предполагам тайно се надяваш банкянския толуп да поръча и руска ваксина ама тцъ, ся по новините лично каза че стриктно се придържа към инструкциите на Меркел и фон дер Лайен да се държим настрана от руски и китайски ваксини.Да ви шибам евроатлантическите ценности.
    ....)))...много си прав Митак.....иначе налагат яки глоби за маски....и ако отидеш да ги обжалваш ...падат....а бе шменди капели.....два пъти отивам да се ваксинирам и греда...първият път зелен колидор, вторият път интернет сайт..... вярно ли е, че здравният министър е педераст, или цялата ни здравна система е травестит...?...
    Last edited by Бобби; 16-03-2021 at 19:39.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #486
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Митак, на мен ми стига, че твоите дружки, ватниците, ме шибаха в продължение на 30 г. А това, че теб някой те шиба цял живот, си е твой проблем.
    Сигурен съм, че ще намериш начин да се ваксинираш със Спутник Vladimir.

    Аз няма да се ваксинирам, освен с гроздомицин.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #487
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Митак, на мен ми стига, че твоите дружки, ватниците, ме шибаха в продължение на 30 г. А това, че теб някой те шиба цял живот, си е твой проблем.
    Сигурен съм, че ще намериш начин да се ваксинираш със Спутник Vladimir.

    Аз няма да се ваксинирам, освен с гроздомицин.
    Рано, или късно ще си промениш мнението.....и аз съм пияница, ама ваксинациятан е необходима, независимо с каква ваксина....надявам се да го проумееш..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #488
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Такива непознати субстанции, дето са скалъпвани "на тагадък", не ги допускам в снагата си, ако ме разбираш.
    Никога не съм се ваксинирал и срещу грип. Изобщо уча снагата си сама да се справя с дразнителите.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #489
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Такива непознати субстанции, дето са скалъпвани "на тагадък", не ги допускам в снагата си, ако ме разбираш.
    Никога не съм се ваксинирал и срещу грип. Изобщо уча снагата си сама да се справя с дразнителите.
    Ае стига бе, ти да не си 18-се годишен......?...едно време не те ли ваксинираха в рамото по задължение..)...е какво стана...?....стига глупости....и да не те стига вируса, защото след това ебем ти и снагата....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #490
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Това с което са ме ваксинирали, както и всички деца са средства, изпитвани с десетилетия, доказали своята ефективност и липса на странични ефекти.
    Едва ли и този път ще вденеш, за какво говоря.....

    Тия ваксини, с които ще ти се налага да се реваксинираш на всеки 3 месеца, си ги заври там за където си мислиш.
    Last edited by ecotronic; 16-03-2021 at 20:48.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #491
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това с което са ме ваксинирали, както и всички деца са средства, изпитвани с десетилетия, доказали своята ефективност и липса на странични ефекти.
    Едва ли и този път ще вденеш, за какво говоря.....
    Абсоютно вдявам.....къде са изпитвани с десетки години...? едно време...?...просто са ги създавали за по дълго време...ти чуваш ли се какво говориш...?...я проследи създаването, изпитването и резултатите от действието на дадена ваксина, говорим за преди време.....и тогава ще вденеш конеца в иглата, ако ме разбираш...))
    п.п.относно завирането на ваксините ще замълча, защото махленският ми речатив е много богат и ще се засегнеш бая....едно време мрънкаше на модераторите, ама сега няма на кой, та ще ти спестя някой неща, и евентуален бан за мен....)...бъди здрав...
    Last edited by Бобби; 16-03-2021 at 21:09.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #492
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Ще ти дам един прост пример. Сдобих се с тази маска:

    https://www.technomarket.bg/zdrave-i...apolo-09180726

    Скъпа, с една камара сертификати, и произведена не в някое китайско ТКЗС.

    Всичко добре, само дето веднъж реших да я уплътня около сурата си и тогава установих, че през нея нищо не минава, освен ако нямаш бутален компресор вместо бял дроб.

    А пък аз, колкото и да съм прост знам, че за да се филтрира въздух, той трабва преди всичко да преминава през филтъра. Иначе няма значение, дали ползваш хипер-дупер маска или полиетиленова торбичка, примерно.
    Та да питам - някой, който иначе глобява за неправилно носене или за неносене на маска, има ли си някаква бегла идея, що за маски се ползват???

    Това за една проста маска. Ами за другите, по-сложни неща?

    Накратко - хаосът е пълен. Управляващите не знаят какво да правят. Днес отварят заведенията, сякаш не знаят, че утре пак ще трябва да ги затварят.....

    Този министър вчера каза, че натискът върху болниците бил контролиран (каквото и да означава това) а днес в Бургас, човек с ковид и в тежко състояние, го разхождат из града и няма, къде да го приемат....

    Абе подавай си оставката и върви да пасеш патки, бре.

    Ся ще ви кажа и кога ще се оправят нещата.....

    До изборите ще е все така. Ще къткат кръчмари, бармани и пр в желанието си да си осигурят някоя и друга бюлетина, макар и това да е за сметка на нечий живот.
    След изборите, ще ударят кепенците на всичко, що може. И така поредната вълна ще приключи..


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #493
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    https://pogled.info/svetoven/polzite...-za-nas.127231 Боби прочети това и най-вече линка в края на статията/с гугъл преводача ако не вдяваш като мене ингилизки/ и пак си помисли за тези ваксини.А този път съм съгласен с Екото че навремето ни ваксинираха с изпитани ваксини.Както каза Орбан," като бяхме малки се ваксинирахме с руски ваксини и бяхме здрави".
    Колкото до това с какво ще се ваксинирам,/ само ако спрат да ми дават цигари в магазина/ предпочитам руска или китайска, в краен случай.По принцип не пия лекарства дори и за кръвно особено такива със 76см/сантиметра/ странични ефекти.Можеше просто да напишат - има вероятност 1 на 10 да не умрете/събира се на билетче за баня примерно/.Ще спаси от отсичане доста дървен материал който се изсича за да се напечатат страничните ефекти. - 76см умножено по броя на "лекарствата" правииии.....абе много гора.Досега не съм се ваксинирал срещу грип и само веднъж настинах като чуках с гол гъз срещу вятъра.Затова който още може да го прави, на открито/плаж, черен път, гол баир и т.н./ - задължително тя отгоре.Ако е чуждо или случайно.Собствената сакън че после едни приказки чак ти иде да си в интензивното че да не слушаш.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  14. #494
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ще ти дам един прост пример. Сдобих се с тази маска:

    https://www.technomarket.bg/zdrave-i...apolo-09180726

    Скъпа, с една камара сертификати, и произведена не в някое китайско ТКЗС.

    Всичко добре, само дето веднъж реших да я уплътня около сурата си и тогава установих, че през нея нищо не минава, освен ако нямаш бутален компресор вместо бял дроб.

    А пък аз, колкото и да съм прост знам, че за да се филтрира въздух, той трабва преди всичко да преминава през филтъра. Иначе няма значение, дали ползваш хипер-дупер маска или полиетиленова торбичка, примерно.
    Та да питам - някой, който иначе глобява за неправилно носене или за неносене на маска, има ли си някаква бегла идея, що за маски се ползват???

    Това за една проста маска. Ами за другите, по-сложни неща?

    Накратко - хаосът е пълен. Управляващите не знаят какво да правят. Днес отварят заведенията, сякаш не знаят, че утре пак ще трябва да ги затварят.....

    Този министър вчера каза, че натискът върху болниците бил контролиран (каквото и да означава това) а днес в Бургас, човек с ковид и в тежко състояние, го разхождат из града и няма, къде да го приемат....

    Абе подавай си оставката и върви да пасеш патки, бре.

    Ся ще ви кажа и кога ще се оправят нещата.....

    До изборите ще е все така. Ще къткат кръчмари, бармани и пр в желанието си да си осигурят някоя и друга бюлетина, макар и това да е за сметка на нечий живот.
    След изборите, ще ударят кепенците на всичко, що може. И така поредната вълна ще приключи..
    А...ти започна да вдяваш...това ти е първият негативен пост към правителството...)....нищо не е контролирано....никой да не стига до болница, защото тя е олицвоторение на правителството и ще разбере за какво иде на реч.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #495
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Като гледам наплива към заведенията, веднага щом ги отворят, и си давам сметка, колко много хора, очевидно, се чувстват некомфортно у дома си. Или просто са сферични идиоти.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 33 of 74 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •