Page 48 of 74 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 706 to 720 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #706
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Ванчо ,влез им виж сайта на ИТН,как ще управляват държавата си е не мъгла ,а не знам какво.Първо почваш да се смееш,после малко ти се разваля настроението.
    Ама това е положението.Чалгата си е чалга.
    Иначе каквото казва Славчо за Изборния дано да го прекарат.Ясно е,че той няма да може да управлява качествено.
    Идеята е да може в бъдеще някоя партия да се реализира реално,естествено ,ако се вземе на сериозно и напише програма,с политики,с конкретни числа,анализи до какво ще доведат промените ,пак с числа и най-вече имена на хора които ще реализират написаното , с контакти с хората работещи по програмата за поне вътрешно партийно обсъждане по сектори. И да започнат да се случват нещата по нормалния начин.
    Сега и да се направи нещо подобно,някой партиен лидер с огромна власт като Борисов накрая тегли чертата и си решава да прави каквото си знае,от кадруването до политиката.То не ,че го има това което съм написал по горе да е изнесено някъде ,пък и да го има ,явно отива в коша най-вероятно.
    Другото касае корупцията която се прикрива зад анонимността на "партийните " решения.Тези които са проводник на корупционните интереси естествено остават анонимнни,но явно имат огромно влияние и могат да си кадруват хората докато на съответната позиция се озове съответната калинка.Ако гръмне бушон,сменят и продължават .Това не става бързо и лесно ,но с времето прекарано във властта играта загрубява все повече и повече.На местно ниво си личи от километър,всичко за всеки се знае,но има едни подобия на феодали,които си имат партията си за собствен бизнес и си правят каквото си пожелаят,винаги са начело в листите ,някои си ги избират вече с десетилетия,те работят единствено и само за задкулисието ,като се облагодетелстват и докато са на власт , и когато са удобна опозиция.Е за това сме шампионите по корупция.Пък и не само заради това ,но съдебната система ми идва висока летва.
    И накрая по-добре чалгар,отколкото някой затънал до гуша.
    Не, че няма пак да духаме супата,щото ще я претоплят за пореден път ,ама поне докато се сгорещи може и да посръбнем малко.
    Честно да ти кажа процентите не са ми ясни,този път събраха над очакванията ми,може би следващия път ще са по-малко,все пак едва ли са много хората които да са нахъсани като Рацера.А и хъса както бързо идва,така и бързо отминава,особено след първия неуспех.
    Last edited by 546; 14-04-2021 at 20:39.

  2. #707

    Default

    Аз от Слави очаквания за добро управление и благоденствие нямам.
    Единствено искам да направи пюре от тиква.

    Затова не съм "нахъсан" както ви се струва - просто този повече не го искам в моя живот по какъвто и да е повод, а най-малко съм съгласен да определя живота ми сега в настоящето и да взима решение за бъдещето ми.

    Само ви се струва,че съм емоционален.

    Просто всички останали са били в някаква колаборация с БоеКо - БСП беше 12 години ялова опозиция, ДПС са си отбор КЕШ и беш, ма и те го крепиха, включително Доган.МаяМа и тя беше от БСП - шамандурите,
    ДаБг с Ицката беше министър при БоеКо, ДСБ бяха от Реформаторите които направиха Трик на избирателите си - обещаха че ще свалят БоеКо и в изборната нощ = ТРИК било...

    Обединени Идиоти и те се надупиха на БоеКо...

    Та всичко при мен е логика, а не както ви се привижда.





    Ае сега един -два вица:

    Влизам в асансьора и съседа ми вика:
    – Извинявай, преди малко пръднах.
    Аз:
    – Не се притеснявай, от вчера нямам обоняние


    ****************
    Πpoфилaĸтичeн пpeглeд в минитe. Bлизa пpи ypoлoгa миньop. Дoĸтopът ĸaзвa:
    - Cвaлeтe гaщитe, пoĸaжeтe cи члeнa и дpъпнeтe ĸoжичĸaтa нaзaд. - Aaa, ĸaĸвo e тoвa пoд ĸoжичĸaтa?!
    - Mи дъвĸaтa ми...
    - Зaщo e тaм ?
    - B минaтa e пpaшнo и мpъcнo и caмo тaм e чиcтo...
    - Axa, и втopa дъвĸa ли имa тaм?!
    - A, дa. Tя e нa Mexмeд, тoй нямa ĸъдe дa cи я пpибиpa...

    *********************
    Baĸcинaция:

    GВ:
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Бpитaнeц: He.
    Дoĸтop: Bcичĸи джeнтълмeни ce вaĸcиниpaxa.
    Бpитaнeц: Aми тoгaвa - дa.

    DЕ:
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Гepмaнeц: He.
    Дoĸтopa: Toвa e зaпoвeд!
    Гepмaнeц: B тaĸъв cлyчaй, дa.

    UЅ:
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Aмepиĸaнeц: He.
    Дoĸтopa: A cъceдът ви вeчe ce вaĸcиниpa.
    Aмepиĸaнeц: Haиcтинa ли? Aми тoгaвa - дa.

    FR:
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Фpaнцyзин: He.
    Дoĸтop: Bcичĸи гocпoдa ca вaĸcиниpaни.
    Фpaнцyзин: И ĸaĸвo oт тoвa?
    Дoĸтopa: Toвa e зaпoвeд!
    Фpaнцyзинът: He ми пyĸa.
    Дoĸтop: Cъceдът ви вeчe e вaĸcиниpaн.
    Фpaнцyзинът: Kaĸвo oт тoвa?
    Дoĸтop: Чaĸaй, ти cи фpaнцyзин, нaли? Ceтиx ce, чe вaĸcинaтa нe e пoзвoлeнa зa вac.
    Фpaнцyзинът: Kaĸ нe e пoзвoлeнa? Beднaгa cлaгaй!

    РL
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Πoляĸ: He. He cи дaвaйтe зop ĸaтo c aнгличaнинa, гepмaнeцa, aмepиĸaнeцa и фpaнцyзинa, пpи мeн нямa дa cтaнe нoмepa.
    Дoĸтop(шeпнeшĸoм): Tиxo. Знaeтe ли, инжeĸтиpax ги c pycĸa вaĸcинa. Ho имaм eднa aмepиĸaнcĸa, caмo зa лeĸapи. Изoбщo нe тpябвa дa ви paзĸaзвaм зa нeя. Toвa e нeзaĸoннo. И, paзбиpa ce, нe e бeзплaтнo ĸaтo pycĸaтa. Cтpyвa 900 злoти.
    Πoляĸ (извaждaйĸи 1000 злoти oт пopтфeйлa, шeпти): Toгaвa гo нaпpaвeтe, дoĸтope. Bcичĸo e нapeд.

    RU:
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Pycнaĸ: He.
    Дoĸтop: O, пpocтo cи cлaбaĸ.
    Pycнaĸ: Aз ли cъм cлaбaĸ бe?! Двe ми cлoжи!

    ВG
    Дoĸтop: Иcĸaтe ли вaĸcинa?
    Бългapин: He мoжe ли caмo бeлeжĸa? A вaĸcинaтa я cлoжeтe нa пoляĸa и пapитe дeлим нaпoлoвинa.
    Дoĸтop: Bce пaĸ щe тpябвa дa дeлим и c глaвния лeĸap.
    Бългapин: E, XУБABO- EДHA TPETA...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  3. #708
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Мошеш ли да си представиш малко повече детайли по въпроса за приготвянето на пюрето от тиква?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #709
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Щом сме на кулинарна тема - не е необходимо въображение, за да направиш пюре от тиква. Взимаш тиквата, режеш, белиш, вариш и мачкаш. Ако вложиш въображение, малко прясно мляко, краве масло и кимион, черно пиперче и сол - получаваш крем супа.
    На мен не ми стига въображение, да си представя, как се прави пюре от кратуна. Това става за детска дрънкалка, или най много - за детска гъдулка.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #710

    Default

    Не.
    Може да те хване разстройство с тези политически убеждения и на твоите години.


    Майтап, майтап ама...--> като малък и като ученик много обичах нектарите от праскова, кайсия и в края на 80-те на гроздов сок производство на КК "Марица" Пазарджик.
    Повече от тях харесвах единствено пюретата от тиква+ Мирков, тиква+морков+банан, тиква+ ябълка+морков и ябълка+морков+банан.

    Вече след казармата се появиха соковете и детските пюрета на "Ганчев" Асеновград - и неговите сокове праскова и кайсия много ги пиех.

    Един приятел ме вижда един ден с два сока по 2 литра и ме попита - казах му откъде ги купувам.
    Той ме среща след 10&на дена и ми казва " Как ги пиеш тези сокове?"
    Питам "защо, пия както се пият - вдигам директно от кутията или сипвам в чаша."
    Той : "Аз три пъти купувах различен сок, три пъти пих и трите пъти бях по половин ден в - ега ти соковете повече не купувам от тях!"
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #711
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Рацер,объркал си рейса пич,Мая щяла да одупва Бойко.
    Last edited by 546; 15-04-2021 at 13:03.

  7. #712
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Пчеличката Мая сега е хиперактивна, докато намери подходящото лайно, на което да кацне. А беше време (като омбудсман), когато я харесвах, че и на кметските избори, гласувах за нея.....


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #713

    Default

    Пфффффф...

    А бре вие съвсем ли изкуфяхте...????


    1. Мая ще одупи само избирателите гласували за нея - такъв й е характера...

    2.Утрепа ма ... : 1-во гласуваш за Мая, след това "Никой не щеш" ...

    Голяма последователност...

    Няма смисъл - логика няма...



    Тея "най-бръмчащите" и вдигащи врява винаги най-малко работа вършат ... За 50+/60+ години ако не сте го разбрали...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #714
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Ти сам си се утрепал, като не вдяваш, какво ти се "говори".
    Нещо странно ли намираш в това, някога да си подкрепял някого и след време, вече да не го подкрепяш?
    Или при теб, това е пожизнено?

    Твоите фаворити отпочнаха с хаотичното си движение (шугавене).

    https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9709610

    Що ли оставам с усещането, че не са много наясно, какви ще ги дробят, след като народът им даде властта?
    Last edited by ecotronic; 15-04-2021 at 15:17.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #715

    Default

    При мен има определени принципи - в следването на които последните 32-33 години съм последователен:
    - не гласувам за комунягите които докараха България до положението от 1989-90г. и десетилетия лъгаха поколенията на баба ми и дядо ми, на родителите ми обещавайки им "Светло бъдеще".
    Не гласувам и за техни отрочета, издънки и котилото им.

    Ако бяха прави сега 2-3 милиона млади американци щяха да са емигранти у нас и да искат българско гражданство, а не 2-3 милиона българи на Запад.

    Като гледам новото народно събрание започна доста добре.

    А това което Борисов "надроби" само за последните 2- 3 години ще го сърбаме поне още 5-8 години...


    Па ти намери на кой Пеевски парцал да вярваш...

    Типично за заблуденото ти поколение:
    https://btvnovinite.bg/bulgaria/tosh...si-mandat.html

    Нито знаете къде сте, нито накъде отивате, а най ми харесва "Ами то времената бяха такива..."

    Все тази - по- млади, решителни хора, които не са деца на този или онзи - бившият председател на ВКС Ненков уреди цялата си рода - дори внук му стана депутат от ГЕРБ, то не бяха футболисти, китаристи, Любо Силов Дин шоу мени, циркаджии и всякакви маймуни...

    Се, Сбогом!

    Като за начало субсидия за партиите 1 лв на глас на година.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  11. #716
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Моля, отговори на следния прост въпрос (да или не):

    Внася ли ИТН предложение за промяна на изборната система от пропорционален към мажоритарен вот?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #717
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Моля, отговори на следния прост въпрос (да или не):

    Внася ли ИТН предложение за промяна на изборната система от пропорционален към мажоритарен вот?
    Да задаваш въпрос с предварително ясен отговор, не е интересно. Питай го как ще гласуват от ИТН, когато ГЕРБ внесе законопроектът.
    За щастие - тая глупост няма да мине.
    Никой не ми обясни, какво значение има - как ще изберем Борисов, царят, Първанов, Плевналиев или който и да е, да напомня аз.
    Ако някой тук има съмнение че изборите са нагласени - да заповяда, да се обзаложим пред нотариус, че греши.
    Аз не проумявам - що аджеба, трябва да плащам членски внос, на партии в които не членувам и никога, ама наистина никога не бих?
    Ако на някой не му е ясно какво пиша - да провери, колко е членският внос в БСП примерно.
    Last edited by ivan dimitrov; 15-04-2021 at 18:37.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #718
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Ами принуден съм да му задавам такъв въвпрос, защото, според неговите думи, информацията не е вярна, щом е публикувана в "пеевския парцал".

    Омръзна ми от субекти, които считат, че Пеевски влияе и на орбиталната скорост на земята.

    А пропо - какво стана с едни от най-съществените въпроси от онзи референдум - този за намаляването броя на депутатите и този за дистанционното гласуване? Дума не чух в предложенията им.
    Вместо това говорят за 100% машинен вот, което си е сферична простотия.
    Last edited by ecotronic; 15-04-2021 at 20:01.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #719
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Омръзна ми от субекти, които считат, че Пеевски влияе и на орбиталната скорост на земята.
    Ами то и аз влияя на орбиталната скорост на земята, Това че не можеш да измериш/забележиш това влияние е съвсем друг въпрос.
    Ако не си разбрал - истината се съобщава само по 7/8. Те държат изключителните права.
    Един индивид, обяснява там, как в Крумова България, журнаслист щял бил да се раздели с части от тялото си.
    Това че в същата България, същият нямаше да е жив, да обяснява - какво/що, пак е съвсем друг въпрос.
    В крайна сметка, накрая пак ще допрем до капацитет. Скоро ще се види, дали е едно и също да плямпаш глупусти и да вършиш нещо полезно.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #720

    Default

    Доколкото виждам 100% машинен вот е изобретение на твоята бивша любимка.

    Лично аз също считам, че 100% мажоритарен вот не е разумно.

    БСП заяви, че няма да подкрепи такъв законопроект.Твоята бивша любимка също няма да го подкрепи, защото изпада на следващите избори.

    Надявам се и на Славчу да му дойде акъла, макар и да е обещал.Той глупака на практика изпълнява чуждо обещание - този мажоритарен вот, заедно с президентската република се въртят от времето на Първанов президент.Разумното е да за повече от два последователни мандата да не можеш да си депутат -за 8 години каквото си могъл си дал.
    Сегашните депутати и за 8 месеца в народното събрание не им стига акъла и са им много.Дори 8 седмици са им много.Но за това си е виновен оръфляка -избирател --> да гледа, да слуша, да сравнява, да мисли --> 1 месец на 4 години не е много за да избере най-доброто на пазара от което ще зависи бъдещето на децата и внуците му, а и неговото.

    Аз пък не зная какво 7/8 са ви в устата - само телевизия ли гледате бе, като дедовцире ви??

    От миналата година края на март не съм гледал цяло предаване новини, та дори от май месец и телевизия спрях да гледам - то навсякъде БатБ.

    От квартала минаха на бунтовната 7/8 и си обсъждат на по бира, ама аз и тях не гледам...

    И програмите им не съм чел, защото нито ГЕРБ нито другите постоянно парламентарни партии ще ги изпълняват - те са само прах в очите.
    Същото е и за Бабикян и ХаджиГенчото - Тея се помъкнаха с един куп дърти партийни повлекани.

    И бившите реформаторчета- джоб намазаторчета са ми ясни.Дано не влезнат следващите избори.

    Времето ще покаже - но си спомнете милионите глупости на Борисов -"Ние ги хващаме, те ги пускат", айде другите няма да ги изброявам, че вече и алергия имам...


    Както и да. Този разговор е излишен.Каквото има става ще стане и без нас.

    П.П.
    Предполагам тази която я избраха за председател на народното събрание ще възпира собствените си от ИТН от глупости, а за другите партии...народа сам си ги е избрал...

    Щото поцинкована та кофа и това не успяваше да направи...

    Юридическата работа е страшно много там и ако нямат професионалисти в редиците си ще трябва да си плащат, ако и това не искат като Борисов ще наредят една тъпотии и ...Народа ще им бие шута като на БатБ-Сръдльото...

    А на тва репортерче не ръцете, а мъдете да му клъцнат, барабар с на неговите шефове, щото общо само от еврофондове медиите са получили чрез правителството над 60 милиона лева, но на Борисов като му харесало е раздал досега към 300 милиона:https://www.svobodnaevropa.bg/a/30047591.html

    Така че тук "случайни грешки" няма, всяка грешка е богато заплатена...
    Last edited by alfa racer GTA; 15-04-2021 at 22:25.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 48 of 74 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •