Page 40 of 74 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast
Results 586 to 600 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #586
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Сега все повече става ясно, че вероятно ще има нови избори. Интересно ми е, те какво ще променят. Май се очертават избори до дупка....


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #587
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Сега все повече става ясно, че вероятно ще има нови избори. Интересно ми е, те какво ще променят. Май се очертават избори до дупка....
    Това беше ясно, още щом излязоха предварителните резултати.
    Нищо няма да променят. Връщаме се на полужението от преди изборите.
    Харчим едни пари, за да може "едни хора", "да си начешат крастата".
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #588
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Значи трябва да се поработи в посока понижаване на цената на изборите.
    Другия вариант е да се самопровъзглася за Император и да ви освободя от този разход,но нещо ме мързи .Ти искаш ли вместо мен да свършиш тая работа ,а аз ще меткам пържолки и ще черпя с червено,че ми писна от политика.

  4. #589
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Значи трябва да се поработи в посока понижаване на цената на изборите.
    Другия вариант е да се самопровъзглася за Император и да ви освободя от този разход,но нещо ме мързи .Ти искаш ли вместо мен да свършиш тая работа ,а аз ще меткам пържолки и ще черпя с червено,че ми писна от политика.
    Още веднъж - излишен сарказъм.
    Ако искаш да ставаш император, може се нагърбя да помогна. Аз многократно съм писал че искам да съм Крал на малък остров, без да съм крал на голям, преди това. Можеш да си направиш изводите, без да съм пунктоален.
    И на теб ще го споделя - нищо/никой не ми забранява да съм разочарован.
    Имам право - възползвам се, без да нарушавам нечий други права.
    И да ти писне от политика, на политиката няма да и писне от теб.
    Ти можеш да си правиш изводи. Решението, знаеш чие е,
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #590
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Ха,ха. И другото ми аз решило да пусне същият пост.
    Да видим дали мога да го изтрия.
    Last edited by ivan dimitrov; 06-04-2021 at 18:48.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #591
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Похапнах една пържолка с малко червено,сега ще полегна,ако си на линия по-късно мога да поогледам за остров в гугълмапса.НОо трябва предизборно да обещаеш че ще изтърпиш един поданик! Пък и какъв Крал ще си без поне един поданик.То малко по Екзюпери ще я караме,но ще свикнем.

  7. #592
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Похапнах една пържолка с малко червено,сега ще полегна,ако си на линия по-късно мога да поогледам за остров в гугълмапса.НОо трябва предизборно да обещаеш че ще изтърпиш един поданик! Пък и какъв Крал ще си без поне един поданик.То малко по Екзюпери ще я караме,но ще свикнем.
    Нищо не обешавам.
    В моментът себе си не понасям.
    Срамувам се.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  8. #593

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Веднъж даваш за пример действията на гръцката държава, после обясняваш че там кучето скача според парите. Как се съвместяват двете, освен с абстрахирането от външния дълг?
    При това положение, критерий за какво е Гърция?
    За няколко неща:

    - как се харчат обществени пари за хора които действат през измама.

    - как въпреки горното народът винаги е добре, защото излиза като един на площада и омита управниците или последните му клякат и изпълняват неговите искания.

    Тоест гърците не са овце.Като им кажеш за протестите в България - мирни, с плакати, те ти отговарят "маляка" - чикиджийска/педерастия работа демек - така граждански права не се отстояват ---> излизат всички в общонационална стачка и всичко приключва.

    Не ме разбирай погрешно - не искам да лапам наготово, не искам в събирането през данъци и осигуровки и харченето на обществени пари да сме като гърците, а искам да сме като американците с изцяло лични пенсионни партиди,не искам и да ми взимат и да раздават от моето на други и да казват "Аз давам".
    Дава, ама вече не и с моите пари.


    В момента Бойко промени пенсионната система и осигуряване и каквото съм натрупал в частен пенсионен фонд иска да ми го вземе - ако съм искал по-голяма пенсия да съм си внесъл парите от частния пенсионен фонд в държавния.
    Ма това да не мислиш, че му единственото законодателно прегрешение - една камара ги натрупа за последните години и все на гърба на народа/данъкоплатеца.Ма аз да не съм ти добитък бе!!!

    Така ли я мисли той???!

    Няма да стане --> както казваш "Избори до дупка", и дупката ще се образува точно там където в момента е неговата политическа партия...


    За мен не е вече важно "Кой ще е", от около 10 месеца важното за мен е "Да не е Борисов".

    Търпях му глупостите на него и на калинките/ПКП докато от чашата се получи водопад.

    Досега никога не съм излизал и участвал в протести, но него повече няма да го търпя - ако трябва се емвам и с камъни, дърве и каквото трябва докато този противяга си отиде.


    Според мен не си наясно, но да кажем и музиканти и артисти са страшно озлобени - един от тях беше написал във фейса "Вече и пари не ща, искам главите им набучени на кол".

    Поредицата неадекватни решения доведоха дотук, обаче БайБорьо май от добро не разбира - експертно правителство му се приискало...

    Миналото лято протестите бяха културни, полицията би, съблича момичета ..ама сега стигне ли се дотам и частната му Ипон армия няма да го спаси, ако не се съобрази с желанието на народа.


    Дали Трифонов е читав, не ми пука.Борисов за мен отдавна престана да е читав.

    Трифонов ще го мисля, след като на Борисов му бъдат отнети всички властови позиции и лостове.


    Още 150-400-450 милиона за избори и демокрация мога да понеса, още 4 години и няколко милиарда "давани" от Борисов от Жипката не мога да понеса.

    И така са доста голяма маса от избирателите, затова и на Борисов му увисна носа...

    П.П.

    А аз последната 1 година не гледам телевизия буквално - щото нито новини има, нито ми се гледа Борисов и хвалбите му, нито за корона вируса.
    Има си нет и си подбирам източниците - не да ми набутват телевизии без нито едно критично предаване за властта или негативна новина.

    Разследващите журналисти - Шикерова, Бенатова, Николов и редица други да не мислиш, че случайно ги изхвърлиха и баце няма нищо общо...???
    Не остана телевизия с предаване за корупцията свързано с ГЕРБ - по телевизиите останаха само мисирките...
    Last edited by alfa racer GTA; 06-04-2021 at 20:32.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #594
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Рацер, вече ти казах една приказка и няма да се повтарям. А и дано да греша.

    Един приятел казва - Бойко е Богобоязлив, но Слави си е сатанист.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #595

    Default

    ОК.

    Хората гласували като мен предпочитат Сатанист явно.
    А Борисов може да се прави на какъвто си иска.

    С други думи:

    Вече и Сатанист ми отърва, но селски бек от Банкя да ме прави на прост не ми отърва...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  11. #596
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    А дано ама надали.
    Аз помня един, дето по интелект беше много далеч от селския бек, да не говорим, че превъзхожда с много и него и сатаниста, взети заедно.

    И той така изгря ненадейно и породи доста ентусиазъм у населението през 2001 ва, а после се оказа поредното голямо нищо.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #597
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    ОК.

    Хората гласували като мен предпочитат Сатанист явно.
    А Борисов може да се прави на какъвто си иска.

    С други думи:

    Вече и Сатанист ми отърва, но селски бек от Банкя да ме прави на прост не ми отърва...
    Ами, то хубаво, ама хората гласували за герб, явно предпочитат Бански а не Учиндолски селски бек.
    Явно не ти се вярва, ама на следващите избори пак ще сме там от където започнахме тия. И то само щото тия като теб, отказват да мислят. Нали малко по назад, ми обясняваше кое било важно. Как се връзва това с тоя ти пост?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #598

    Default

    Връзването е следното:

    Вкарвате един човек е "тъмната стаичка", казвате му че от това което ще избере ще зависи бъдещето на децата и внуците му, но него никой няма да го преследва и съди за избора му и му давате бюлетина с две възможности:

    -Борисов да управлява още най-малко 4 години

    - Сатаниста Трифонов да изкорми Борисов и да го обеси на червата му( и съответно Борисов няма да управлява повече никой)

    Така разбирате истината.

    Според вас какво се случи на тези избори, след като Сатаниста Трифонов нямаше програма,а Борисов "предлагаше 4 години още той да продължи да управлява"?

    Според мен изглежда не схващате.

    Моята учителка по история казваше в училище и сега го повтаря:

    Идва ден в който управляващите искат да управляват, но не могат, а управляваните нито искат тези управляващи, нито могат да си го позволят...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #599
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ами може да стане и по лошо за Боко.ако на следващи избори излязат да гласуват не като сега 40% а повече....незнам дали са му останали още кинти за даване, за да активира верните му гербери с който заплаши след изборният ден, ако сте слушали кви ги реди.....иска още да реже баницата и да дава този път и на опонентите си, но не и на народа....нещо като 60/40 за тези след него в класацията...аз така го разбрах..... а
    след това кво дойде....
    п.п...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #600
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Връзването е следното:

    Вкарвате един човек е "тъмната стаичка", казвате му че от това което ще избере ще зависи бъдещето на децата и внуците му, но него никой няма да го преследва и съди за избора му и му давате бюлетина с две възможности:

    -Борисов да управлява още най-малко 4 години

    - Сатаниста Трифонов да изкорми Борисов и да го обеси на червата му( и съответно Борисов няма да управлява повече никой)

    Така разбирате истината.

    Според вас какво се случи на тези избори, след като Сатаниста Трифонов нямаше програма,а Борисов "предлагаше 4 години още той да продължи да управлява"?

    Според мен изглежда не схващате.

    Моята учителка по история казваше в училище и сега го повтаря:

    Идва ден в който управляващите искат да управляват, но не могат, а управляваните нито искат тези управляващи, нито могат да си го позволят...
    Това ли е изборът!? Сигурен ли си!?
    Това което се случи на тези избори е следното - група хора решиха, че ще борят мутрите, като натоварят идеологът на мутренското движение с тая задача. Друга група не вярваха че предната група е толкова голяма и допуснаха грешка.
    И не! Недей забравя третата група, която е по голяма от предните две взети заедно и си гласува пак за мутрите.
    Не разбрах обаче, как замяната на Борисов с Трифонов оправя бъдещето на идните поколения, или чието и да е.
    Азис - министър на културата, може би!? Или......!?
    Трифонов има програма, и вече към 20г я изпълнява.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 40 of 74 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •