Page 45 of 74 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast
Results 661 to 675 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #661
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Дано това не е отговорът на моят пост.
    Аз лично бях на път да направя същият избор.
    Точно за това и не мисля, че тия които предвидиха тоя избор, не са задници. По назад каза че е важно да се знае - колко човека не са за никой от предложените(интерпретация, за да не губя време).
    Стига с тия бардаци бе хора!
    Курвите са си курви, били те стари или нови. Ако се има предвид - млади вместо възрастни.......
    Ами напишете го така - нов бардак се прави с млади курви. Тогава дебатът ще е друг.
    Ванка....а тези който не търсят курви....ами не им трябва бардак, сифилисът и спина е един, независимо млади, или стари са...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #662
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ванка....а тези който не търсят курви....ами не им трябва бардак, сифилисът и спина е един, независимо млади, или стари са...)
    Невероятно!
    Разбра ме от раз!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #663
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Невероятно!
    Разбра ме от раз!
    )...уча се...то само с опит не става, трябва и знания...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #664
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    )...уча се...то само с опит не става, трябва и знания...
    Айде-е-е, пак крачка назад!
    Знаеш ли кой е 12 президент на САЩ?
    Аз не зная, но това не пречи да те питам.
    Опитът е важен, щото е знание, знание без опит е....... теория.
    На теория социализмът е най добрата политическа система, измислена от хората. На пактика е най ужасната.
    Сигурно много хора ще се запитат - "защо е така?".
    Ами защото сме животни бе! Тоест - живи сме.
    Животът иска да самовъзпроизвежда. Това му е смисъла и съответно - изключителната цел. Със всички произтичащи от това последствия.
    Last edited by ivan dimitrov; 10-04-2021 at 21:52.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #665
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Айде-е-е, пак крачка назад!
    Знаеш ли кой е 12 президент на САЩ?
    Аз не зная, но това не пречи да те питам.
    Опитът е важен, щото е знание, знание без опит е....... теория.
    На теория социализмът е най добрата политическа система, измислена от хората. На пактика е най ужасната.
    Сигурно много хора ще се запитат - "защо е така?".
    Ами защото сме животни бе! Тоест - живи сме.
    Животът иска да саможъзпроизвежда. Това му е смисъла и съответно изключителната цел. Със всички произтичащи от това последствия.
    Ами не ми се търси в нета кой, еди кой си подред е президент на щатите....тъпи въпроси.. знам, че да гласуваш, най малко трябва да си запознат с историята на собствената си държава..и знам каква е разликата м/у човека и животното...!!!
    Last edited by Бобби; 10-04-2021 at 22:05.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #666
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ами не ми се търси в нета кой, еди кой си подред,е президент на щатите....тъпи въпроси, знам че да гласуваш, най малко трябва да си запознат с историята на собствената си държава..и знам каква е разликата м/у човека и животното...!!!
    Милион крачки назад!
    Нищо общо!
    Що е то - история!? Това което пише в учебниците, това което дъртите помнят, или това което "група съветски учени" предполагат?
    И каква според теб е разликата м/у човек и което и да е животно?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #667
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Милион крачки назад!
    Нищо общо!
    Що е то - история!? Това което пише в учебниците, това което дъртите помнят, или това което "група съветски учени" предполагат?
    И каква според теб е разликата м/у човек и което и да е животно?
    Алкохола е разликата м/у човека и което и да е животно........а що е то история, е полемика, кой, как е приема.....дали е от дядо си, учебници или интернет....жмела с нея е голям....въпроса е как е възприемаш за себе си, независимо от къде черпиш инфо....учители много в днешно време...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #668
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Те ти на.
    На 50 процента позна.
    Хората не се различават от животните. Животните отдавна се "дезинфекцират", при това без да се "напъват", да мъкнат "матриал" до казанът.
    За останалото - съгласен съм. И не само аз. Още в древноста са разбрали, че историята се пише от победителите.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #669
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Те ти на.
    На 50 процента позна.
    Хората не се различават от животните. Животните отдавна се "дезинфекцират", при това без да се "напъват", да мъкнат "матриал" до казанът.
    За останалото - съгласен съм. И не само аз. Още в древноста са разбрали, че историята се пише от победителите.
    Ае... до ходим да чоплим семки, че ставаме досадни на аудиторията, много крачки навъртях тази вечер, назад напред, ебати тангото..)...тя и баба знае, че който плаща или е победител, поръчва музиката....нищо ново не думаме...
    Last edited by Бобби; 10-04-2021 at 22:33.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #670
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ае... до ходим да чоплим семки, че ставаме досадни на аудиторията, много крачки навъртях тази вечер, назад напред, ебати тангото..)...тя и баба знае, че който плаща или е победител, поръчва музиката....нищо ново не думаме...
    Ами не, не ща да чопля семки. Предпочитам бадеми.
    Все още ми е интересно - що е то ИТН.
    След като СДС загубиха изборите от Негово Нищожество, дойде Негово Тиквеничество, сега - какво!!??
    Пак!?
    Не! Не разбира се, пак е лед. Отново.
    Щото Азис, Слави, Луна, "....до тук са ми познанията", ще изкорми Бойко и ще го беси на червата му!?
    Слави нямал платформа.....има бе.
    В мигът в който Бойко увисне на червата си - всеки българин, мигом става милионер. Неизбежно!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #671
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Що е то ИТН?
    Отговара за сега е -напън за промяна.
    Я стане,я не.
    Кво толкова има да се дълбае?
    Земята си се върти,Слънцето си грее.Всичко е нормално.
    Last edited by 546; 10-04-2021 at 23:42.

  12. #672
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Що е то ИТН?
    Отговара за сега е -напън за промяна.
    Я стане,я не.
    Кво толкова има да се дълбае?
    Земята си се върти,Слънцето си грее.Всичко е нормално.
    Промяна!?
    Ще излизане от ЕС и НАТО, Ще анексираме Северна Македония, ще връщаме парите на "изгорелите" в КТБ?
    Каква промяна!?
    Изглежда имаме различни определения за нормално.
    Е, да де! Паднал съм си на главата от високо. Нормално е.
    П.п.Не вярвам, и дано не ми отговориш - "промяна към по добро".
    Щото видно е ще питам.....
    Нокога не съм ходил в Албания. Имам впечатления само от тв предавания. Ще се радвам, ако някой сподели преки, тук, или в друга тема.
    Last edited by ivan dimitrov; 11-04-2021 at 00:23.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #673

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    На тези избори гласувах с "не подкрепям никого" но ако се окаже вярно това, което се говори - че Трифонов няма намерения да става премиер и дори смята да се откаже от депутатсктото място и ако удържи на думата си да не се коалира със старите курви, на следващите, с 2 ръце ще гласувам за ИТН.
    Влизам и чета горното и Бааааам:

    ЕКОто пуснал термоядрена бомба...

    ЕКО има дървени глави, ама ти не си от тях - вземи се в ръце - това горе пак е гласуване и избор, но "без избор" - не помагаш на наследниците с такова гласуване...

    А нали знаеш Айнщайн : " Глупаво е да правиш едно и също и да очакваш различен резултат", смени "правиш" с "гласуваш" и ще ме разбереш...


    А Слави се надявам да е Сатанист както каза, Сатанист в стил:

    " Искам главата му, главата на жена му, на децата му и на целия му род..."

    Па белким нещо се промени в българската политика...

    Преди няколко години Корнелия направи горното, но само в рамките на БСП, за което и правя евала - изхвърли старите муцуни...

    Иска се радикална промяна в начина на мислене в българската политика и управлението на държавата, но това става само със смяна на хората...
    Last edited by alfa racer GTA; 11-04-2021 at 03:02.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #674
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Отзад-напред карам.
    Корнелия изхвърли старите муцуни,но дали тези за които тя самата е вече стара муцуна ще имат същия шанс за успех?Да не се окаже бетонирана за Поста Шеф На Левицата?
    Както и да е .Не ми е работа да им се бъркам във вътрешно партийните дела ,още повече ,че не съм член на тяхната партия.
    За Сатанизма-Слави едва ли е фен на Сатаната.Черва не чакай.
    А и съдебната система си е друга бира.
    И откога децата и внуците отговарят за действията на родителите си?
    Ти ,ако направиш престъпление роднините ти каква вина имат?
    Ясно ,че си надъхан да има възмездие,но всичко си има някаква мярка.
    Комунистите ги правеха тези неща и нищо не спечелиха.Те имаха класови врагове.Малко странна концепция за мен,но при тях странности да искаш.
    Една мафиотска поговорка -Слабите избиват враговете си,силните ги привличат на своя страна.Много отдавна един истински бос го е казал .Кой му го е казал на него и идея си нямам.Сигурно е чел книжки.
    Относно ИТН-- или ще им се получи ,или няма.
    В първия случай остават в играта ,ползите ще ги видим ,ако въобще ги има.Изборния закон и броя на народните представители е едно,политическите решения касаещи бюджета,останалите закони,спазването им,вътрешната и външната политика и т.н. са съвсем друго нещо.Това може би изключва чалгарията ,пък де да знам-простотията може да ни залее и пак народа да е доволен.Ако ни е писано това да е народната воля-тъй да бъде.
    Във втория случай излизат от играта.Вероятно със същата скорост с която влезнаха.Е ще се поопростачим малко,но ще е поне за кратко.
    Народа си хареса ИТН да са начело на новите ,а не Хр.Иванов. Ако отпаднат -той е на ход,стига да не продъни пода заедно с тях.
    Глас Народен-Глас Божи.Ще има още много възможности за всички които желаят да се пробват.
    Дай Боже да има синергия ,че иначе отиваме на П...а си лелина.Ко беши "Съединението прави силата".
    Last edited by 546; 11-04-2021 at 08:14.

  15. #675

    Default

    Ха-ха...

    Ама тук съвсем буквално ме "тълкувате"- на елементарно ниво...

    Ни черва чакам, ни глави.

    Червата беше в чисто политически смисъл - да го направи политически труп, да го изкорми, така както Баче Борисов изкорми Реформаторите, Барека, Патриотите ...нема само той да изкормва и разформирова партии...Деа и боклука му...
    Зад всяка от тези политически формации имаше стотици хиляди избиратели, какво е очаквал че ще се случи когато ги дезинтегрира, че ще гласуват за ГЕРБ ли- избирателите им ще изберат някой друг и ще си отмъстят за това че им е отнел политическото представителство в парламента...

    И това за "главите" беше препратка --> "Покръстването"...
    Искам главата му и т.н. в смисъл искам не само той да е политически труп, но партията му да престане да съществува и техните членове и симпатизанти да изчезнат и да се покаят за избора който са направили години наред...

    Ей, много буквално, много плоско ме възприемате...все едно съм някой касапин...

    Дали е Сатана - ми не аз, ЕКОто го нарочи за такъв, защо ми се обясняваш на мен, аз никога не съм твърдял че е такъв - ЕКОто в момент на липса на каквито и да аргументи прибягна до "логиката на Сатанизма" спрямо Слави Трифонов...Обяснявайте си се двамата по този въпрос...


    По въпросът за това кога отговарят децата - питай Библията, там е записано кога.И всичкото е истина.Греховете на родителите винаги се плащат от децата им.И аз не вярвах, ама го видях не веднъж и два пъти в този живот...



    Кви комунисти, кви 5 лева...

    Четете малко книги, па може и да ме разберете...

    Ае сбогом, че с вашето разбиране и през вашите очи хептен ще ме принизите до някой примитив...
    Last edited by alfa racer GTA; 11-04-2021 at 08:53.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 45 of 74 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •