Page 55 of 74 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast
Results 811 to 825 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #811
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Дори и човек без отправни точки и само с 10 годишен поглед върху политическия живот у нас, би трябвало да помни народния ентусиазъм от появата на ГЕРБ. Сега народът изпитва същия ентусиазъм от "разбъзикването на лайната".
    Има ли обаче ясна визия, как ще продължи това?
    По природа съм оптимист, но считам че съществува много голяма вероятност, ББ да бъде подменен от СТ а иначе "Сталин" и всичко друго да си остане непроменено.

    Поглеждайки в историята, тук и там, умният човек би забелязал, че подобни пикове на ентусиазъм е имало на много места и това, че те не са донесли нищо добро.

    Някой беше казал - Всяка революция е много красива.....докато е млада.
    Еко, какъв народен ентусиазъм при избора на Бойко...?....такъв имаше при създаването на СДС, след това поутихна при идването на царя, но пак го имаше до някъде и след всички лъжи стремглаво надолу, докато бившият соц. лагер се катереше нагоре в Европа....... при Бойко всичко си беше подплатено от една групировка, май забравихте кога Бойко пазеше мерцедесите на бай Миле пред ресторант Славия...
    Сега пак го има народния ентусиазъм, но той е подмолен, защото много ни лъгаха....
    Много телевизия гледаш и вярваш на платените журналисти, поздрави от Пеевски..)...излез на улицата, изпии една бира със стар познат...струва ми се, че не го правиш, защото той се е пропил и пропаднал...ами направи го, разбери му болката и защо е стигнал до там, не всички са алкохолици като мен от необходимост, струва ми се, че не го правиш, за да не падаш на неговото ниво...та втоя ред на мисли, интернета и телевизията те заблуждават, изолирал си се в медийното пространство и не си наясно с много неща, нали знаеш информационо на кое място сме...?... Слави може да е слугувал на мутрите за пари, да правил го е, просто бизнес и затова е много наясно с техните номера....Но за сега, след като влезна в политиката не е излъгал.....за другите може да спорим още три години....
    Ако ми кажеш къде Слави излъга от както влезна в политиката, имаш една бира..
    Сега каката с топките може да върне последните тридесет години на управление, ако не се откаже, иначе може да очкваме промяна за добро...
    Весели Празници.
    Last edited by Бобби; 01-05-2021 at 20:19.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #812
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ....Ако ми кажеш къде Слави излъга от както влезна в политиката, имаш една бира..
    Сега каката с топките може да върне последните тридесет години на управление, ако не се откаже, иначе може да очкваме промяна за добро...
    Весели Празници.
    Излъга като каза, че няма да се коалира със старите курви. Върна мандата, защото не искаше да състави правителство, подкрепено от гласовете на старите курви, но направи промени в ИК, които бяха подкрепени от същите тези курви.

    Изобщо - това обещание си беше супер-дупер популистко и предназначено за наивни избиратели, защото и на врабчетата е ясно, че няма как да участваш в управлението, без никакво съдействие от страна на старите курви.

    Сега върна мандата, щото си направи тънката сметка, че така ще спечели още подръжка. Но резултатът от следващите избори няма да е по-различен и тогава, ако трябва пак да решава дали да прави правителство или да продължава да си държи на обещанията, то аз залагам една бира на това, че ще се отметне от обещанието си в името на народа, на кварталния или на......все ще измисли нещо, щото и той знае, че птичето веднъж каца на рамото.
    Last edited by ecotronic; 01-05-2021 at 20:21.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #813
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Излъга като каза, че няма да се коалира със старите курви. Върна мандата, защото не искаше да състави правителство, подкрепено от гласовете на старите курви, но направи промени в ИК, които бяха подкрепени от същите тези курви.

    Изобщо - това обещание си беше супер-дупер популистко и предназначено за наивни избиратели, защото и на врабчетата е ясно, че няма как да участваш в управлението, без никакво съдействие от страна на старите курви.

    Сега върна мандата, щото си направи тънката сметка, че така ще спечели още подръжка. Но резултатът от следващите избори няма да е по-различен и тогава, ако трябва пак да решава дали да прави правителство или да продължава да си държи на обещанията, то аз залагам една бира на това, че ще се отметне от обещанието си в името на народа, на кварталния или на......все ще измисли нещо, щото и той знае, че птичето веднъж каца на рамото.
    )....няма да коментирам, защото не виждам никаква лъжа......!!!...а на другите лъжите са всеизвестни и забравени може би, ама не от всички, щом цитираш едно изречение от целият ми пост...
    Наздраве и Весели Празници....ще поживем, ше видим....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #814
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ако нищо не стане у нас...ще правим революция...)...ама на тебе ти дреме на шмайзера


    Новини съм спрял да гледам….. вредно е за здравето Комунягите за толку години управление нищо не направиха.Пътищата бяха един гюл. Престъпността и едра и дребна вилнееше на поразия.Българите не можеха свободно да работят в западна Европа. Към днешна дата нещата в тия посоки са по-добре.Подобрение има. Не съм му подръжник на Бойко, но ние българите очакваме хоп с магическа пръчка за два-три мандата да стигнем американците……


    Аз съм за президентска република с президент Васил Божков,


    На България и трябва умен водач, човек математик! Бобка всичко в живота е сметки и математики
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  5. #815
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    + 1000.

    Това са отправните точки за които все говоря.

    Добавям и това, че хората могат свободно да изразяват позициите си по отношение на управлението и все пак - да влияят на процесите.

    Не е много, но е по-добре от нищото.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #816
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Водачи трябват на стадата. Стадата ги доят, стрижат и.........
    До тук веднъж/дваж сме гласували за политики, през останалото време - все за водачи.
    На България и трябва умна политика.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #817
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Политиката е втората най-древната професия след първата….. извършва се предимно с уста…. Бойко направи нещо, но той е простоват човек силовак.Дори не може да се изказва, ами Севдалинчето му казва какво да говори.Трябва да дойде човек със здрава ръка и да изкорени старата хунта.И този човек ще дойде от запад…. Дори баба Ванга го е предзказала.

    Иначе стада има в животнския свят да. Които ги има и в човешкия, но ги наричаме общество……
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  8. #818
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Какво е определението за стадо и какво за общество?
    Инак - да, политиката е дрвена професия и се реализира чрез общуване. И животните я практикуват.
    Тоя, дето баба ти Ванга го предсказа, дойде, оправи ни и си замина.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #819
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Политиката е втората най-древната професия след първата….. извършва се предимно с уста…. Бойко направи нещо, но той е простоват човек силовак.Дори не може да се изказва, ами Севдалинчето му казва какво да говори.Трябва да дойде човек със здрава ръка и да изкорени старата хунта.И този човек ще дойде от запад…. Дори баба Ванга го е предзказала.

    Иначе стада има в животнския свят да. Които ги има и в човешкия, но ги наричаме общество……
    Аз съм фен на първата най древна професия...)...при тая втората няма наслада.....но и при двете има математика..нали..?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #820
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Какво е определението за стадо и какво за общество?
    Инак - да, политиката е дрвена професия и се реализира чрез общуване. И животните я практикуват.
    Тоя, дето баба ти Ванга го предсказа, дойде, оправи ни и си замина.
    Ами определението за стадо го честваме тези дни, тоез възкръсението на вожда му...
    п.п...съжалявам че така го казах, но съм атеист...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #821
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post


    Па ти намери на кой Пеевски парцал да вярваш....
    Рацер, я глей, к'во е публикувал "пеевският ти парцал": https://www.24chasa.bg/novini/article/9781068



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #822
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Предлагам да "замразим" темата, до след следващите парламентарни избори.
    Логиката която следвам е - не се учим даже от собственият си опит, да не говорим за "чуждият".
    Каквото и да пишем сега, фактите са следните - няколко месеца, ще ни управлява правителство, назначено от Президент, избран с "протестен вот". Същият е "подкрепен"/представител от третата по големина "политическа сила". Тая същата, от години по друг начин не се е докопвала до власта. Баш сега, от втора по големина, стана трета. Втората по големина политическа сила, иска да "изчегъртва" първата. Останалите по назад я подкрепят(верно ли бе!?). Само че......друг път, щот сега нямат мнозинство.
    "Как ще ги стигнем Хамериканците........"?
    Нц. За Румънците става въпрос, Вероятно ...... трябва да питаме Енчев.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #823
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Е - то след изборите, рацерът ще пусне друга тема, озаглавена "какво направи Слави за нас ? " и ще трябва да дращим в нея.



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #824
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    А, не е задължително.
    Но би било много полезно да се затвори кръгът.
    Все пак, все някога, трябва да стане ясно че - да плюеш на воля и да правиш нещо смислено, не са едно и също нещо. Въпреки че принципно не се самоизключват взаимно.
    Вярвам не очакваш, да промениш мнението на някой "изгорял" в КТБ, че не той на 99 процента е виновен за това, а аз, ти, те......
    Споко! След като без да искаш си плащаш за най скъпият театър, поне му се наслаждавай.
    Да, културата е скъпо начинание, трудно се придобива, но пък....ако гледаме обкръжаващият ни свят - явно си струва да се придобие.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #825

    Default

    "След изборите" - иди пусни едно тото след като знаеш какво "ще пусна", та да имаш полза от способността си да предвиждащ бъдещето, па белким и децата и внуците намажат келипир...


    Оставям на вас "да пускате", тема или тото или да "предвиждате" бъдещето...


    Предпочитам фактите:

    https://www.mediapool.bg/vtori-bizne...ews321675.html

    Коментирайте, "предвиждайте", забавлявайте се...

    Правете глупави неверни предположения...
    Last edited by alfa racer GTA; 10-05-2021 at 22:35.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 55 of 74 FirstFirst ... 545535455565765 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •