Page 56 of 74 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast
Results 826 to 840 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #826
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Много благодаря за разрешението!
    Без него, бях обречен на скучен сив живот.
    Фактите са си факти, винаги....когато са факти. Обвиненията стават факт....когато за такива ги обяви......кой......а....ъъъъъъъ......съдът.
    Инак - на един съгражданин му палиха аптеките.....и още какво ли не. Обаче......гласува за .....за кого гласува!? И това защото ще направи .....ъъъъъ........какво щял да направи!!!!!?????
    Дано ме разбереш правилно. Никак не ми се иска и на по следващите избори да гласувам, без право на глас.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #827
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Идат избори. И както, често сме били свидетели, в такъв момент, започват да хвърчат лайна.

    На този етап аз не виждам нищо повече от думата не един дембел срещу думата на друг дембел.
    Има си следствие и прокуратура. Без факти и доказателства, всичко това е само един предизборен цирк за наивници.

    Пробваха с дюдюкане и блокиране на кръстовища. Пробваха с майките от "системата ни убива". Пробваха с дубайски пари. Ето че дойде ред и на кошаревските свидетели.

    Изобщо сега и тук ли беше мястото на тази комисия и изобщо на целия този цирк? Не трябваше ли първо да се излъчи стабилно управление, да се изправят недъзите на съд, прокуратура и следствие и чак тогава, да се разследват бандюгите и да се натикат, където им е мястото?
    Last edited by ecotronic; 10-05-2021 at 23:25.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #828

    Default

    Ми Борисов къде дрема 12 години, та не "оправи" съд, прокуратура и разбирайте цялата съдебна система, та сега да чакаме на МаяМа?
    Ако не сега, кога? Ако не тук, къде?

    = Ще ти купя колело тати, ама друг път.

    Няма кой да чака вече.

    Най-интересното е, че "опитомената" от Борисов съдебна система може да се окаже, че когато падне от власт ще е в негова вреда, защото няма да получи справедлив процес, ако го добутат дотам.А няма, защото той назначи посредством Висшия съдебен съвет много фурнаджийски лопати които много умело се извъртат натам откъдето "духа вятъра".

    А и "чакането" в стил "дайте да оправим Еди какво си, пък тогава да решим Еди кои си проблеми " вече не върви.
    А не върви, защото никой не вярва на досегашните "оправачи", че са честни и искрено искат да решат проблемите на правосъдието.

    Дори напротив --> виждаме, че там се работи некачествено, но тази некачествена работа и некачествен продукт се поощряват с "бонуси", увеличение на заплатите и все едни такива материални облаги които по принцип се следват на отличниците...

    Народът е недоволен, а ако искаше вярвайте Божков щеше да е премиер, но явно народът не го иска, защото той събра около 3% и то със заплащане/купуване на глас.И на мен се опитаха да ми пробутат Божков, но не им се получи.

    А бре вие няма значение на колко години сте, но дърдорите като 84 годишни пенсионери --> само негативизъм и апокалипсис следва от писаниците ви, пък един бил зависим, друг бил кошаревски свидетел, трети един кво си...

    Ма вие откъде "знаете" кой какъв ? А имате ли доказателство че е такъв или просто си правите проветрение на устата...

    За случващото се има причини, а не причина, но вие нямате желание да ги видите...

    А пък другия рефрен -"Ама ще стане ли по-добре, щото иначе защо ги ручахме жабетата?" е смешен.

    Не, няма да стане по-добре, то и сега не е, но явно народът след като 12 години не получи "по-добре то" което ББ му обеща сега иска друго - може би справедливост, а дори възмездие за лъжата след като гласува по този начин.
    Last edited by alfa racer GTA; 11-05-2021 at 09:06.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #829
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    74

    Default

    Ето че познах! По-горе писах, че бачо Румен ще се докопа със служебно правителство и под диктовката на КУрнелия ще си правят каквото си искат. Спомняте ли си песента в която се пееше : "Комунистите Родината изграждат..." Е сега да видим дали ще изграждат или разграждат.

  5. #830
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Рацер, имам те за интелигентен човек, но понякога ме учудваш с разсъжденията си. Аз нямам доказателства. Ти имаш ли? Нямаш. Никой, на този етап, няма. Поради това, считам, че е редно, първо да се изяснят фактите и после да правим заключения.
    Поставени в обратен порядък, нещата, имат силно манипулативно въздействие върху маса хора. А това не е никак добре, защото сега, повече от всякога, е важно, народът да направи правилния избор.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #831
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    След като над 30- години бъркаш лайна и след това сложиш малко МаЯ се получава нашата политика, очаквам точката на кипене...тя е неизбежна!
    Затова вярвам на новите лица, който не са участвали в тоя процес...
    п.п..каква ревизия на досегашното управление, какви пет лева се питам аз...?
    Един бизнес създаден от една политическа партия изважда компромати срещу друг бизнес на друга политическа партия...ама тия се ебават с нас....ами така ще е, щом сме свързали тясно бизнеса и политиката, а законите кучетата ги яли, тоез са в услуга на тия, който са на власт....
    Някой чака доказателства...ай стига наивност!!!...какви доказателства...?..кой от тези който бъркат лайната ще ги извади...?....ами нали ще се изцапа...)...елементарно е....за сега само миризма...
    Те доказателствата са на улицата и във всичко това, което ни заобикаля в нашата мила страна ...
    Еко, правилен избор НЯМА....всеки гласува според разбиранията си, други според облаги и т.н....този термин правилен избор не съществува, ако ме разбираш....иначе ставаме стадо, за което разсъждаваше Ванката....
    Last edited by Бобби; 11-05-2021 at 12:00.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #832

    Default

    "Правилен избор" към момента не е гарантиран и няма, защото няма избор.

    А няма избор, защото народът така е "избрал" и в прекия и в преносния смисъл - с времето е оставил да съществуват чрез гласуването си на политическо доверие само наличните към момента партии.

    Тоест "на пиацата" са партии които принципно нямат решение на проблемите, единствено предлагат промяна.
    Доколко това ще е "промяна" на политиките е под въпрос, сигурно е само че евентуалната "промяна" ще промени личностите управляващи държавата.

    Доколкото е налице вътрешна или външна "заплаха" за държавата след 1 година и половина плашене с вирус, преди това с емигрантски поток и какво ли още не, на почти никой не му пука.

    Тоест хората са приели "заплахата" като част от живота си, свикнаха и я "сложиха настрани".
    В този смисъл Борко няма вече с какво да ги уплаши. Едно е сигурно - след постоянните му телевизионни, интернет воаяжи и "джип транслации" той страшно омръзна, досади и да не кажа силна дума една част от избирателите го намразиха.

    Погледнете фактите назад последните 31 години "демокрация" у нас и ще констатирате, че най-мразените управляващи са не най-провалилите се, а най-дълго управляващите --> Иван Костов е по-мразен от Жан Виденов...

    Българският народ лесно прощава и забравя една голяма грешка, но трудно понася поредица от "грешки", особено когато след първите няколко грешки е посочил проблема, побутнал е управляващите да го решат, наказал ги е когато не са го послушали(например с избора на президент от друга партия), но това не е признато като грешка от управляващите и довело до корекция в политиките им, а е отдадено на други причини извън управлението и управляващите.

    Отделно една част от вотът ще е чисто емоционален - и това има своето решение, също емоционално, но няма да го соча.

    Другият вот - подчиненият на логиката не подлежи на промяна, защото там има конкретни причини, а не драсканици по медии или оплювания--> там има политики увредили интереса на избирателя по един или друг начин и в този случай тези гласове са неспасяеми за този управляващ който е причинил увреждането.

    Така че, връщане назад според мен не е възможно, а и Борисов с ежедневното си публично присъствие и ръсене на мозъци мотивира още повече емоционално гласуващите, а логически гласуващите само остават с убеждението че "съвсем е сдал багажа"...
    Last edited by alfa racer GTA; 11-05-2021 at 11:38.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  8. #833
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Ми Борисов къде дрема 12 години, та не "оправи" съд, прокуратура и разбирайте цялата съдебна система, та сега да чакаме на МаяМа?
    Ако не сега, кога? Ако не тук, къде?
    Е , тука уцели 10 - ката.
    Няколко пъти ти казвах че искам Борисов да си ходи. Не за това което е направил, а заради това което не е и няма намерение да прави.
    Големият въпрос е не кога и къде. Въпросът е КАК?
    И отговорът изобщо няма да ти хареса, ако очакваш НТН да я свършат тая работа. Ако си въобразяваш че с плиткоумно скроени театрални постановки може да стане, то се заблуждаваш.
    До сега винаги съм гласувал за хора, които са доказали че имат желание да направят нужното и имат идея как това да стане. Та, не ми казвай че няма избор.
    Тоя, дето ти го втълпява това последните 30г, сега го видяхме колко струва. На предстоящите избори, моят избор е предопределен от твоят, на миналите.
    Някоко пъти изискваше от дискутиращите тук, да са честни със себе си. Хайде сега бъди така добър, дъди честен със себе си и си отговори на въпросът - доволен ли си от изборът си. На себе си отговори, не на мен.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #834

    Default

    Аз съм ти отговорил, но ти за пореден път отказваш и да помниш и да мислиш.


    Междувременно комунягите от БСП ще глътнат още вода - Защо се завръщаш, "пътнико ВИДЕН"?"Вкупом съгрешиха, вкупом ненужни станаха – да освобождават терена“, каза Жан Виденов и обяви, че влиза отново в политиката: https://www.clubz.bg/113455-zashto_s...d0t1azGNx36L2c
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  10. #835
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Както всеки истински комунист.....ти го гониш през вратата, той влиза през комина.... Напаст !!!

    Не е като да няма млади и перспективни хора в тая партия, които могат да я съживят.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #836
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Национално събрание на ПП ГЕРБ......хайде всички крадливи ръчички горе...)...ебати как гласуват....тия са бетер БКП, БСП, ДПС и.тн......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #837
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Аз съм ти отговорил, но ти за пореден път отказваш и да помниш и да мислиш.
    Сега се налага да те помоля, да посочиш кога съм демонстрирал липса на памет. Липсата на мисъл е доста субективна, та допускам че е възможно да се отчетат разлики във възприятията.
    Ако мислиш че не помня написаното от теб, няколко страници по назад - помня го. за това и ти написах да си отговориш на себе си. Надявах се да зарежеш емоциите.
    Сигурен съм че има причина за тях.
    Аз обаче не съм изгорял в КТБ и приемам законът за офшорките за нещо полужително. И ми е все едно дали твоят ксапацитет е 100, 10, или 1 мф, ако ще ми пишеш глупусти.
    Тук е моментът, да се усетиш че изгорелите в КТБ не са мнозинство и като тръгнеш да изчегъртваш нещо/някого, губиш не само ти.
    Ако и сега не разбереш какво ти казвам - не ми остава друго,освен да ти пожелая това което пожелавам на всички - бъди жив и здрав,и....само успехи.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #838

    Default

    Ами то и аз не съм изгорял в КТБ,нито в някой от другите бойково-калинкови далавери, но това не е повод да ти се обяснявам при всяко твое нежелание да мислиш или дори без повод.

    Продължавай в същия дух...Жив и здрав- "плод и зеленчук"...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #839
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Нито е необходимо, нито искам да ми се обясняваш.
    Приемам че съм допуснал грешка. При това не за пръв път.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #840
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Нещо по темата, че на мен нещо не са ми ясни нещата...)...хамериканците ни подсказаха кой ни крадне чистачките, ама ние пак, не можем да си изчистим челното стъкло и всичко е мъгла...
    Както казваше покойният Жорж Ганчев....."Не ме гледай умно, българино"......просто сме много зле според мен....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 56 of 74 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •