Page 44 of 74 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast
Results 646 to 660 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #646
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Нищо не си разбрал.

    Когато Трифонов каже, че ще сформира правителство подкрепено от ГЕРБ, тогава написаното горе от теб става истина.

    Сега разбра ли?


    И аз мога да "кажа/напиша ще онодя 546 отзад"- ама това ще стане едва когато Ти кажеш че си съгласен, свалиш гащите и се надупиш.


    В противен случай аз само " пробвам почвата" дали ще мине номера...


    Досега Славчу е казал 1 изречение "Има законно установен ред по Конституция за съставяне на правителство."

    И с това запуши устата на Банкянския съдран чувал.


    И той, и мисирките и мисирите/социолозите са изнервени от това мълчание.

    На мен мълчанието ми харесва.
    Не би ли харесало ако се случи същото което беше когато реформаторския блок след изборите започнаха "да пушат пури с Бойко".

    Слави пури с Бойко няма да пуши -- война е и след нея само една от политическите формации на някой от двамата ще оцелее.Другата ще се ерозира скоропостижно докато остане и без съществена членска маса и без избиратели.

    Трябва да се променят правилата за избор и Борисов да не е на власт поне едно 1 година.
    Така че Борисов може да си подкрепя който ще, важното е който и да е на власт да изреже назначенията му - областни управители, шефове на МВР и т.н.
    Те го крепят - ГЕРБ получава най-силна подкрепа в ромските махали....


    П.П.
    Гледайте и се учете от БатСлави как се погребва политическият наследник на Т.Ж.

    https://offnews.bg/politika/trifonov...en-749356.html
    Дали има сделка или не е рано да се каже.
    Герб са готови на сделка.Дават колкото трябва за да няма правителствена криза.После може и да ударят едно рамо и в посока промените касаещи избирателния закон.Решението ще зависи вероятно от действията на управляващите.
    Доколкото аз поне имам усещането от откъслечни изказвания на социалисти,в БСП има хора които биха разгледали евентуално искане за подкрепа от страна на Трифонов .На основата на общи политики и без участието на Герб.
    Карадайъ е против участието на ДПС в уравление заедно с Герб и БСП.За момента.Може би при определени условия това решение ще търпи редакция.
    Тъй като гледам Трифонов има голям избор.
    Явно е много секси.
    Ако се получи така ,че Трифонов да не се договори с никой от горните,а към момента изглежда е такава ситуацията,ще има подкрепа само ,ако предлага решения които са взаимно изгодни.
    Сега остава да намери начин да прокара промените които го вкараха в играта.Не очаквам да стане без както ти се изрази "онождане".
    Разбира се,може и да не се съгласи и тогава Герб ще го подкрепят парламентарно без да има споразумение за това.Защото при нови избори е много вероятно да са отново първи с най-голям брой гласове,но да влезнат повече гласове за новите и те да постигнат общ резултат осигуряващ им мнозинство.Този сценарий за да се реализира достатъчно е всички, чиито резултати са след Мая да не участват и да дадат възможност на техните симпатизанти да гласуват за когото си пожелаят.Ако пък и Доган реши да пропусне да има сериозно парламентарно участие за кратък период от време става интересно.Неговата партия е и без това с балансиращ характер,а той е политик който знае както да печели гласове,така и да губи.Няма да предложи директна подкрепа най-малкото защото не е някоя тъпа трътка ,дето да се моли да му дадат това което може и сам да си вземе.Просто ще разпредели порциите в името на общия просперитет и благоденствие.А да вземе подобно решение му е много лесно в така създадената ситуация.Нищо не губи,а даже може и да спИчели дето вика Ицо..Но в случая не е "съмтайм луз,съмтайм уин",а е Уин-уин.Никога не трябва да се подценява политик с неговия опит.И въобще не вярвам да се е почуствал лично засегнат от действията на Хр.Иванов.Просто както се изразява той понякога е достатъчна една лека "усмивка".
    Last edited by 546; 09-04-2021 at 21:16.

  2. #647
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Аз пък си мисля, че на този етап, Слави ще удържи на думата си и като така, ще има нови избори, освен, ако Бойко не си легне с кака Кури. Така ще спечели още повече симпатизанти и на следващите избори, ако не успее да задмине ГЕРБ, то ще се сдобие с %, който да му позволи, коалирайки се с ДБ и евентуално с ИСМВ, да сформира правителство. А нищо чудно и сам да успее.

    Накратко - залагам една бира на това, че към края на лятото ще си имаме за премиер гъдулка, вместо тиква.
    Last edited by ecotronic; 09-04-2021 at 20:15.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #648
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Виолата е с 4 струни,не забравяй.

  4. #649
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ебати как го охажват Слави, или му залагат капани.....е това времето ще покаже!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #650
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Е сега си купих и семки.

  6. #651
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Е сега си купих и семки.
    Чопли семки и мисли, защо всички предлагат подкрепа на Слави...?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #652
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Боби,тая тема не ми е интересна чак толкова при положение ,че освен да чоплим семки и да си дискутираме мача май друго няма какво да правим.Предпочитам да гледам женски плажен волейбол честно казано.Тимаджиите са опънали една мрежа до заведението им на плажа ,та като попремине вируса и , ако се появят и волейболистки вероятно ще ми се измести фокуса на вниманието.Просто сега сезона не предлага друго.
    Last edited by 546; 09-04-2021 at 22:27.

  8. #653
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Боби,тая тема не ми е интересна чак толкова при положение ,че освен да чоплим семки и да си дискутираме мача май друго няма какво да правим.Предпочитам да гледам женски плажен волейбол честно казано.Тимаджиите са опънали една мрежа до заведението им на плажа ,та като попремине вируса и , ако се появят и волейболистки вероятно ще ми се измести фокуса на вниманието.Просто сега сезона не предлага друго.
    М...да, сега може да чоплим семки, няма как да влиям на тези който сме избрали за решение за коалиция, макар, че има начин да им повлиям на улицата, ама това е друга бира....доста сме потистнати още....дано да не чоплим семки и на следващите избори.....
    Тая групировка ТИМ ми е малко неясна...владее цял град, може би и област, още от началото бяха с бели якички, не е ли леко проруска.....незнам, не съм от вашият край...е ти си от нашият, ама живееш от дълго време там....не е нужно да ми разясняваш сега, може лятото като гледаме волейбол...)
    И аз отивам за семки...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #654
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    На тези избори гласувах с "не подкрепям никого" но ако се окаже вярно това, което се говори - че Трифонов няма намерения да става премиер и дори смята да се откаже от депутатсктото място и ако удържи на думата си да не се коалира със старите курви, на следващите, с 2 ръце ще гласувам за ИТН.
    Last edited by ecotronic; 10-04-2021 at 18:48.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #655
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    М...да, сега може да чоплим семки, няма как да влиям на тези който сме избрали за решение за коалиция, макар, че има начин да им повлиям на улицата, ама това е друга бира....доста сме потистнати още....дано да не чоплим семки и на следващите избори.....
    Тая групировка ТИМ ми е малко неясна...владее цял град, може би и област, още от началото бяха с бели якички, не е ли леко проруска.....незнам, не съм от вашият край...е ти си от нашият, ама живееш от дълго време там....не е нужно да ми разясняваш сега, може лятото като гледаме волейбол...)
    И аз отивам за семки...
    Тимаджиите преди време бяха направили нещо като политическа структура на местно ниво,после май се отказаха-вероятно не са получили очакваната от тях подкрепа или просто им е излизало нерентабилно.Може и да са в орбита около някоя от системните партии,може и да са се отказали да се навират в политиката ,абе въобще не ги знам сега какво правят .Добре са организирани според мен,имат си хора за всичко.Вадят парички като цяло,лошото е ,че май не са добре диверсифицирани и сега със ситуацията с вируса ще им е трудно.Съмнявам се да им е розово положението ,тук сме силно зависими от туризма.Но те за разлика от мен са извън опасност от потъване.Може да поемат бая вода и да са пак на повърхността.
    Моите резерви са макс за още една година,тяхните са за десетилетие вероятно.Бизнеса ги влече яко,докато аз я карам малко кат братята роми.
    Last edited by 546; 10-04-2021 at 20:21.

  11. #656
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    На тези избори гласувах с "не подкрепям никого" но ако се окаже вярно това, което се говори - че Трифонов няма намерения да става премиер и дори смята да се откаже от депутатсктото място и ако удържи на думата си да не се коалира със старите курви, на следващите, с 2 ръце ще гласувам за ИТН.
    Ами за мен е тъпо гласуеане, ти си подкрепил дефакто герберите, а сега търсиш боя, за да се нацапаш....какво ще кажеш за тия милиарди дето се очкват до 30 -ти април спред социалната министърка, ама няма кой да ги освой....тя живее в съседен квартал до теб...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #657
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    На тези избори гласувах с "не подкрепям никого" но ако се окаже вярно това, което се говори - че Трифонов няма намерения да става премиер и дори смята да се откаже от депутатсктото място и ако удържи на думата си да не се коалира със старите курви, на следващите, с 2 ръце ще гласувам за ИТН.
    Би ли разяснил малко? Защо си гласувал по тоя начин е ясно.
    Интересува ме защо би гласувал както заявяваш.
    Мислиш че някой не може да прокара политиката си без да е в парламентът?
    Мислиш че е важно някой да държи на думата си, без да ти е обещал нещо и без да ти каже какво мисли да прави с животът ти?
    Мислиш че заменяйки една мутра с друга си решаваш проблемът с мутрите?
    Виждаш смисъл в това, тая държава да е мутренска?
    Нещо друго!?
    Интересно ми е. Сигурен съм че не очакваш Слави да изкорми Бойко и да го обеси на червата му, ама не разбирам защо би подкрепил ИТН.
    Някой да ми обясни - що е това ИТН, моля. Това е партия с ясно виждане, какво трябва да се направи, за да живеем по добре утре? Това е движение на недоволните от социалният си статус, на които всеки им е виновен?
    Това е движение на недоволните от социалният си статус, чийто лидер е със тяхният и се бори за "социално равенство".
    Това е движение, което "група сценаристи" иска да превърне в "дойна крава", понеже бидеха изритани от всички втзможни телевизии?
    Нещо друго?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #658
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Аз съм директен човек, който обича точните неща. И така - взимам една бюлетина, чета, чета и не харесвам нищо. А има едно квадратче "не подкрепям никого". В този момент няма по-логично нещо за мен от това да го отбележа.
    А това, че някакви гъзове са направили така, че гласът ми да бъде интерпретиран по някакъв идиотски начин, не ме е еня.

    А и, след 100 г някой историк, като отвори архивите, да види, че има едни 50 000 човеци, които са направили този избор.

    Ако и Бойко направи това, което се говори за Слави, може и партията му да се върне в играта.

    Ванка, ИТН, както и ГЕРБ предлагат платформи и идеи, които подкрепям. Вече съм го казвал - не подкрепям ГЕРБ заради ББ. По същата причина няма да подкрепя ИТН, ако трябва да сменим пожарникаря с гъдулката.

    И не на последно място - чувал съм, че нов бардак със стари курви не се прави.
    Last edited by ecotronic; 10-04-2021 at 20:10.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #659
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Аз съм директен човек, който обича точните неща. И така - взимам една бюлетина, чета, чета и не харесвам нищо. А има едно квадратче "не подкрепям никого". В този момент няма по-логично нещо за мен от това да го отбележа.
    А това, че някакви гъзове са направили така, че гласът ми да бъде интерпретиран по някакъв идиотски начин, не ме е еня.

    А и, след 100 г някой историк, като отвори архивите, да види, че има едни 50 000 човеци, които са направили този избор.

    Ако и Бойко направи това, което се говори за Слави, може и партията му да се върне в играта.
    Хич не си последователен, ако се върнеш назад в темата и прочетеш постовете си....и това хич не ми еня е кофти описание за теб....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #660
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Аз съм директен човек, който обича точните неща. И така - взимам една бюлетина, чета, чета и не харесвам нищо. А има едно квадратче "не подкрепям никого". В този момент няма по-логично нещо за мен от това да го отбележа.
    А това, че някакви гъзове са направили така, че гласът ми да бъде интерпретиран по някакъв идиотски начин, не ме е еня.

    А и, след 100 г някой историк, като отвори архивите, да види, че има едни 50 000 човеци, които са направили този избор.

    Ако и Бойко направи това, което се говори за Слави, може и партията му да се върне в играта.

    Ванка, ИТН, както и ГЕРБ предлагат платформи и идеи, които подкрепям. Вече съм го казвал - не подкрепям ГЕРБ заради ББ. По същата причина няма да подкрепя ИТН, ако трябва да сменим пожарникаря с гъдулката.

    И не на последно място - чувал съм, че нов бардак със стари курви не се прави.
    Дано това не е отговорът на моят пост.
    Аз лично бях на път да направя същият избор.
    Точно за това и не мисля, че тия които предвидиха тоя избор, са задници. По назад каза че е важно да се знае - колко човека не са за никой от предложените(интерпретация, за да не губя време).
    Стига с тия бардаци бе хора!
    Курвите са си курви, били те стари или нови. Ако се има предвид - млади вместо възрастни.......
    Ами напишете го така - нов бардак се прави с млади курви. Тогава дебатът ще е друг.
    Last edited by ivan dimitrov; 10-04-2021 at 20:25.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 44 of 74 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •