Page 46 of 74 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 676 to 690 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #676
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Ха-ха...

    Ама тук съвсем буквално ме "тълкувате"- на елементарно ниво...

    Ни черва чакам, ни глави.

    Червата беше в чисто политически смисъл - да го направи политически труп, да го изкорми, така както Баче Борисов изкорми Реформаторите, Барека, Патриотите ...нема само той да изкормва и разформирова партии...Деа и боклука му...
    Зад всяка от тези политически формации имаше стотици хиляди избиратели, какво е очаквал че ще се случи когато ги дезинтегрира, че ще гласуват за ГЕРБ ли- избирателите им ще изберат някой друг и ще си отмъстят за това че им е отнел политическото представителство в парламента...

    И това за "главите" беше препратка --> "Покръстването"...
    Искам главата му и т.н. в смисъл искам не само той да е политически труп, но партията му да престане да съществува и техните членове и симпатизанти да изчезнат и да се покаят за избора който са направили години наред...

    Ей, много буквално, много плоско ме възприемате...все едно съм някой касапин...

    Дали е Сатана - ми не аз, ЕКОто го нарочи за такъв, защо ми се обясняваш на мен, аз никога не съм твърдял че е такъв - ЕКОто в момент на липса на каквито и да аргументи прибягна до "логиката на Сатанизма" спрямо Слави Трифонов...Обяснявайте си се двамата по този въпрос...


    По въпросът за това кога отговарят децата - питай Библията, там е записано кога.И всичкото е истина.Греховете на родителите винаги се плащат от децата им.И аз не вярвах, ама го видях не веднъж и два пъти в този живот...



    Кви комунисти, кви 5 лева...

    Четете малко книги, па може и да ме разберете...

    Ае сбогом, че с вашето разбиране и през вашите очи хептен ще ме принизите до някой примитив...
    И с унищожението- изчезването на политическия противник нещата се решават?
    Интересна схема за управление се очертава,може би еднопартиен модел?

    Ами ,тогава да кажа ,че не ме кефи Божков.Е гласуват за него хората,дали е по убеждение или е носталгия по Лотарията му не знам.
    Но този човек се сети за подкрепа от народа когато го погнаха,че и се опитва да обърне нещата все едно той ще помага на народа ,а то според мене обратното.
    Що просто не каже-тия ме изкарват престъпник,искам да ги сваля от власт и да изчистя името си ,да си върна собствеността-помагайте!

    Абсолютно съм на мнение ,че децата не трябва да носят отговорност.
    Не че не им се случва!
    И между впрочем в Библията къде пише ,че децата трябва да носят отговорност за греховете на родителите си,че не се сещам?
    Не се заяждам,просто, ама наистина не се сещам.
    Може би е неясно написано и го тълкуваш грешно.
    „И биде към мене слово Господне: защо употребявате в Израилевата земя тая пословица, думайки: „бащите ядоха кисело грозде, а на децата зъбите скоминясаха“? Жив съм Аз! казва Господ Бог, – занапред не ще говорят тая пословица в Израиля… Вие казвате: „защо пък синът не носи вината на баща си?“ – Защото синът постъпва законно и праведно, пази всички Мои наредби и ги изпълнява: той ще бъде жив. Душа, която съгрешава, ще умре; син не ще понесе вината на баща, и баща не ще понесе вината на син, правдата на праведния при него си и остава, и беззаконието на беззаконния при него си и остава“

    или

    И биде към мене слово Господне: "Защо употребявате в Израилевата земя тая пословица, думайки: "Бащите ядоха кисело грозде, а на децата зъбите скоминясаха?" "Жив съм Аз! - казва Господ Бог, - занапред не ще говорят тая пословица в Израиля. Защото ето, всички души са Мои: както душата на бащата, тъй и душата на сина са Мои: която душа греши, тя ще умре.

    Ето ти текстове които са по същество еднакви и чието тълкувание те оневинява и от първородния грях.
    Като думи разлика има,все пак са достигнали до нас по различни пътища,но смисъла е ясен.
    Естествено това не е писмена гаранция ,че ще сме безгрешни на този свят,но поне за греховете на бащите ни сме освободени от отговорност.И юристите са го приложили в закона.Мисля ,че и юристите които не са религиозни са на същото мнение.
    Така ,че може да гласуваш за който си желаеш,неговите закононарушения не са твои.Няма и да ти търся отговорност.И за да си спокоен Законодателя е взел мерки Вота ти да е таен!Просто си грешен,но не и отговорен.Вина в законния смисъл нямаш!
    Ако си безгрешен може пръв да хвърлиш камък.Обаче гледай да не те видят ,защото може да се окаже ,че не спазваш някой закон.И не забравяй-Големия Брат може и да гледа от някоя камера.За Шефа не се притеснявай, той не гледа ,разчита да му докладват,като понякога , в много редки случаи чете докладите .
    Last edited by 546; 11-04-2021 at 18:59.

  2. #677
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Рацер, точно Нинова ли намери да дадеш за пример? За теб не знам, но аз, тази жена, за едни 4 години, не я чух да каже нещо различно от това да плюе по опонентите си. Така не се привличат симпатизанти. Тя не прави нищо по-различно от Мазен Миков. А именно да води партията си към дъното. БСП си и има своите привърженици и бъдеще, но ако не успеят да се разделят с такива, като Нинова, нищо добро не я очаква.

    И защо реши, че правя едно и също а очаквам различни резултати? Правиш ли разлика между принципи и действия?
    Нещо лошо ли има в това, човек да има ясни принципи и правдиви, според него, отправни точки?

    Ако Слави се откаже от претенции към премиерския пост и ако се откаже от депутатско място............някой виждал ли е до момента такова нещо у нас?

    Каква по-голяма промяна от това?
    Last edited by ecotronic; 11-04-2021 at 13:26.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #678

    Default

    По ред на "номерата":

    546:

    1. Борисов не е политически противник на Трифонов, а на народа си - унищожава го.

    2.Божков не ме интересува - Каскета ще го гони до дупка предполагам, а дори и след Каскета.Бижков си е разбойник и ще си носи съдбините/тегобите .Но и в правителството има съучастници - те кога ще бъдат подгонени - бившия министър на финансите например?

    3.https://www.pravmladeji.org/node/1294


    “...няма да се съединиш с тях в гроба; защото ти разори земята си, уби народа си: племето на злодейците довеки ня*ма да се спо*ме*не. Гот*ве*те кла*не за си*но*ве*те му по*ра*ди без*за*ко*ни*е*то на ба*ща им, за да не въс*та*нат и да не зав*ла*де*ят зе*мя*та и да не на*пъл*нят все*ле*на*та с неп*ри*я*те*ли. И ще въс*та*на про*тив тях, каз*ва Гос*под Са*ва*от, и ще из*т*ре*бя име*то на Ва*ви*лон и це*лия ос*та*тък * и син, и внук, каз*ва Гос*под” (Ис. 14:20-23).

    “Ба*щи*те ни гре*ши*ха: тях ги ня*ма ве*че, а ние тър*пим на*ка*за*ние за тех*ни*те без*за*ко*ния” (Плач. 5:7).

    Потомците/последователите се наказват за греховете на предшественика/предводителя си.

    Има беззаконние, има несправедливост, има корупция, има проблеми които само се имитира, че се решават - това са греховете на Борисов и ГЕРБ, това причинява на народа си, няма идея как да ги реши, но продължава за властта да ламти...Заприщва възможността друг който може да ги реши с егоистичните си претенции: "По-добър от мен нямате", "Без мен/нас(ГЕРБ) ще се счупи държавата"...Егото и егоцентричността му са на първо място, а не народа му...

    Всички които го поддържат стъпват върху неговите грехове към народа му и за това ще отговарят...

    Древните римляни са казали :
    "Не е важно как си получил властта, а как я даваш..."

    Борисов отдавна започна да консумира властта която суверена му даде...Лошото е че не осъзнава, че е изчерпан и няма какво повече да даде на народа си и продължава да настоява за властта...




    ЕКО

    1. Имената са маловажни, действията са важни.
    Нинова или друго име е без значение - почисти от старото мислене, даде път на новото/младото.

    2.В принципността няма нищо лошо, но тя е за идеалния живот с идеалните хора.Досега от моя гледна точка ако си гласувал за десни си постъпвал добре.


    В реалния живот нека ти покажа как изглежда точно това ти конкретно гласуване:

    - вкарват в магазин за играчки едно дете, то предварително си е наумило какво иска, но в магазина тази играчка (партия, програма) я няма, то започва да се тръшка, да вика, да реве, че си иска "неговата играчка", но такава няма...Тогава то ядосано хваща един камък, хвърля го и троши витрината и някои от играчките...

    Точно така изглежда гласуването ти в моите очи, защото:

    - няколко поколения гласуваха "напук" за това което им бяха обещали --> светлия комунизъм и така и не го бяха получили, но те "държаха да го получат на всяка цена" въпреки, че това бе ясно че няма да се случи.

    В същото време децата и внуците им виждайки какво правят родителите, бабите и дядовците им емигрираха там където животът е такъв искаха да живеят, а не такъв за какъвто гласуваха родителите и бабите и дядовците им...

    Тези родители/баби дядовци никога не попитаха децата си в каква държава искат да живеят, какво бъдеще и какъв живот искат да живеят...

    Вместо това със всяко едно гласуване, те извършваха атентат срещу бъдещето на децата и внуците си...

    Наказанието им е, че сега една немалка част "виждат" внуците си по скайп, пътуват 1 път на 1- 2 години до чужбина да ги видят, а някои дори и това нямат...

    Гласуването ти е "на инат", не е било "принципно" - на инат, защото няма това което искаш.

    Затова попитах в по-горе пост "Как това помогна на наследниците ти?"
    Не конкретно, а по принцип - за един живот тук?

    Знаеш какво става с гласа ти, а това че казваш м@ната му важното е да съм принципен - ОК, ама по този начин не теглиш майната на политиците, а на бъдещето на потомците си, защото според мен си имал по-добър избор за тях.

    И като казвам "за тях" нямам предвид какви хора си направил от тях, как си ги образовал, обезпечил и т.н., веднъж вече ми обяснява - не това е целта на гласуването, целтта е едно)няколко поколения да създават с всяко едно гласуване по-добро бъдеще на потомците си...

    Битката между "принципност" и "мъдрост" отдавна приключи - тук гласуваха "принципно", на Запад "мъдро" ---> нашите поколения емигрираха в Западните държави, а не техни поколения млади хора у нас...

    2.Айде пак "Ако" и "Ще".Дайте възможност от поне 100 дни бре хора...

    Разликата е че на Борисов лайната ги видяхме и ядохме.Някой преядохме с тях и не ги искаме повече.


    П.П.

    Не ми отговаряйте, някои от вас чак едва ли не лично го приеха.Единствено исках да ви накарам да се замислите с въпросите.
    Не ми обяснявайте и какви деца сте възпитали, създали и т.н.

    Всичко написано не е за това конкретно, защото колкото и да са успешни, честни, почтенни, добри, все в тези лайна/реалност/общество живеят и в един и същ сос се пържат...

    Жалкото е ако не вземате най-доброто решение за тях в конкретната ситуация/реалност, защото те го заслужават дори когато нямате избор и избирате от това което не искате - дори тогава измежду изборите има най-добро, защото в реалния живот идеално няма, макар за тях да ви се иска точно то.

    Отново казвам -не влагам лично отношение, то не помага за реална оценка и решаване на проблемите.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #679
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Голям ферман си написал, но ако отделяш малко повече време да четеш, какво пишат хората, няма да ти се налага да пишеш толкова дълго, опитвайки се да опонираш на хора за които си придобил тотално погрешна представа.

    Приципността, очевидно, е атрибут на идеалния живот, но идеален живот, с безпринципни похвати, не се постига.
    Last edited by ecotronic; 11-04-2021 at 16:32.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #680

    Default

    Идеален живот изобщо не се постига - той е утопия.

    Ядосал си се от написаното, а не трябваше.

    Бих се съгласил с написаното горе от теб, ако става въпрос за общество с поне един санитарен минимум на почтенност, но не такъв е случая.

    Дори бих опонирал сам на себе си --> идеален живот няма, но почтеността и принципите най-много ни доближават до него.

    Както е казал Я.Сандански "Робът се бори за свобода, а свободният за съвършенство".

    В Игра на Тронове имаше един двубой между рицар-благородник и наемник.Залогът бе животът на Джуджето - когато наемникът победи, прободе и хвърли в пропастта рицаря, кралицата възкликна "Но вие не се бихте почтено!" - наемникът и отговори "Не, той се би почтено" и посочи към летящия в пропастта рицар.

    Срещу принципни и почтенни хора - почтена битка.

    Срещу безпринципни боклуци които не спазват правила - само ефективността е важна, за да не те победят те и да наложат своето - като ти нямат уважение, трябва да ти имат страх.


    Проблемът ти е че си рицар, но времената ни не са рицарски...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #681
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Времената в които живеем, за разлика от други едни времена, в които сме живяли, предполагат много повече възможности и не е необходимо да прибягваме до не-рицарски похвати за да постигнем нещо положително.
    Да, не е рицарско 50% от нацията да си трайка на избори а после, голяма част от нея да мрънкори, че масоните са им виновни.

    Ако това бъде осъзнато, вече ще е много.

    Накратко - дай да не рисуваме героични или трагични сценарии. И доста по-обикновените биха ни свършили работа.

    На първо време, трябва да си създадем правдивите отправни точки и да престанем да анатемосваме всичко, което е било.

    Може да не харесвам ББ, но има немалко неща, които са се получили по време на неговото управление.
    Чак, когато дойде някой ХХ и направи повече, ще можем да кажем, че ББ не е бил свет.

    Тъй както не съществува идеален свят, не съществуват и абсолютни неща. Всичко е относително.
    Last edited by ecotronic; 11-04-2021 at 21:03.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #682

    Default

    Е па добре, ама как да дойде, като никой няма да гласува за нов по тази логика?


    И да кажа лично мнение:

    За ДаБг няма да гласува доживот, както и за партиите в нея. Ей защо така: ДаБг пеее.jpg

    Не съм хомофоб, ама тва ми идва малко в повече - включили и са вкарали 3-ма които подкрепят пеееееееаси и/или тралалала и сега си благодарят един на друг...

    Тоя с мъжко име, ама се направил на жена...
    Last edited by alfa racer GTA; 11-04-2021 at 22:33.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  8. #683
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Не ща вече никой да идва. На път сме да се отървем от ББ. За нищо на света не искам, на негово място да седне СТ и да му търпим сталинизма още 20 г.

    Ако наистина СТ e решил да работи за това, за което говори, да предостави премиерското място на някой ерудиран и необременен професионалист а той да продължи да работи за добрите си идеи без да се опитва да узурпира персонално властта.

    Тогава ще има подкрепата на много хора, в т.ч. и моята.

    Мечтая си за деня в който тази държава ще се управлява от индивиди, вместо от стада с овце, наречени "политически партии".

    Вярно е, че съединението прави силата. Лошо става, когато силата е насочена в неправилната посока.
    Last edited by ecotronic; 11-04-2021 at 23:22.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #684
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Рацер,благодаря за отделеното внимание и време.
    Сега връщам жеста.
    По точка първа:
    И аз съм враг на народа вероятно,защото опитвам все да си прокарам личните интереси.Е ,не ми се получава нещо с Борисов.Не защото и той така прави,а защото се разминават интересите ни. За народа ще мисля когато взема властта.Пък може и да продължа да си гледам интереса.Още не съм решил окончателно.
    По точка втора :
    Като цяло сме на едно мнение,разликата е ,че не наричам Божков разбойник защото спазвам презумцията за невинност.Това не го оневинява ,просто вината се определя от съда.
    По точка трета:
    Приемам ,че си оборил моята теза.Край ,разби ме ,аз едвам един пасаж намерих,а ти копна половината Библия. Предавам се,ето на, напускам сразен.
    Мир и любоф.
    Ама дай повече да не ползваме религията в подкрепа на тезите които защитаваме докато се забавляваме чешейки си езиците, а само по предназначение. Съгласен ли си?
    Все пак ние идеалистите трябва да оборваме материЯлистите,въпроса е принципен!
    Тук сме малцинство и трябва да се поддържаме взаимно.

    P.S.Като засегнахме децата ,как мислиш,при положение че те са нещо като продукт на синтез от две отделни и различни генетични изходни субстанции,различни по полов признак,а в резултат се получава или едната ,или другата генетична субстанция (по полов признак отново) това дали не може да се ползва в Правото ,а защо не и в ежедневието ,за прехвърляне на вината по бащина линия на синовете и по майчина линия на дъщерите? А и с осиновените как ги виждаш нещата? Генетиката ми е напълно непозната и може и да е малко тъп въпроса ми ,за което се извинявам предварително.
    Last edited by 546; 12-04-2021 at 08:38.

  10. #685
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не ща вече никой да идва. На път сме да се отървем от ББ. За нищо на света не искам, на негово място да седне СТ и да му търпим сталинизма още 20 г.

    Ако наистина СТ e решил да работи за това, за което говори, да предостави премиерското място на някой ерудиран и необременен професионалист а той да продължи да работи за добрите си идеи без да се опитва да узурпира персонално властта.

    Тогава ще има подкрепата на много хора, в т.ч. и моята.

    Мечтая си за деня в който тази държава ще се управлява от индивиди, вместо от стада с овце, наречени "политически партии".

    Вярно е, че съединението прави силата. Лошо става, когато силата е насочена в неправилната посока.
    Тъй убаво си думаме ,що си знаем ,че сме като едни обикновенни митничари .
    Кой знае кво минава покрай нас в момента.
    Last edited by 546; 12-04-2021 at 05:24.

  11. #686
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Мечтая си за деня в който тази държава ще се управлява от индивиди, вместо от стада с овце, наречени "политически партии".
    А сега де!
    Костов го обвиняваха че е индивид. Докарахме Негово Нищожество, да го замести. Той въобще не беше индивид. Него заместихме с кого!? М....дааааа....
    Трябват ни индивиди, не политики, няма съмнение. Даже за целта, искаме да сменяме начинът на избор.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  12. #687

    Default

    Той не е "в час" - простено му е.

    Сега пак "ще скочи" - лично засегнат?!

    Имал е предвид "личности", казал е "индивиди" .
    Ама е, Борисов е "индивид" по неговите критерии...


    Тази "политико-изборна дъвка" за наивни избиратели я лансират постоянно няколко властожадни политици с нисък процент доверие на избирателя, белким някой избирател лапне кукичката и гласува за тях...


    За да не съм голословен и без аргументи ---> Историята ни показва, че точно такива "индивиди" са взели най-лошите политически решения за България и дори са я довели с тях до национални катастрофи. Например Фердинанд еднолично дава заповед за настъпление срещу съюзниците от Балканската война, без дори да се консултира с военното ръководство, народно събрание, министри или когото и да е.
    Резултатът е че днес земите считано 30 км на изток от Солун, до днешната Турска граница , та и зад нея и до Егейско и Мраморно море на север днес са гръцки и турски.

    Дори родното село на Капитан Петко Войвода днес е на гръцка територия...

    А по това време има договор между Гърция, Сърбия и Черна Гора, че ни ги дават, за да няма конфликт.Дори тогавашния външен министър на Великобритания има изказване - "Не мога да ги разбера българите, измежду възможното и нищо, избират "нищо", имайки предвид, че макар и да не получим цялата желана от нас територия, получаваме значителна част от нея...


    Взимането на еднолични решения от един човек не ни е силна страна - диво племе сме, което не се опира на наука и реалности.

    От друго имаме необходимост - точно определено законодателство, което ще укрепи държавността и което на Запад го има от едни 35-40 години и което конкретно касае представителната демокрация и укрепва слабите й места.

    За съжаление последните 20 години управление имаме само "индивиди", но нямаме личности - то това е трагедията ни--> все "индивиди"/екземпляри ни управляват...
    Last edited by alfa racer GTA; 13-04-2021 at 09:55.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  13. #688
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Много може да се напише ,защо при нас не работи представителната демокрация в полза на представляваните ,а само в полза на представителите.
    До момента тия с делегираните права не пипаха законите ,защото се измъкваха с оправданието ,че тези които ги интересува материята са си дали гласа при тези условия -следователно тях ги устройват.

    Колкото до тези които не гласуват, видиш ли не им пукало и заради това не са подкрепили някой който да променя закона.
    Даже нямало кой да иска да го прави.
    Референдума на чалгарите бил с дублирани участници,не стигала бройката и т.н.-О.К.
    Е ,ясно ,че няма как да стане,за тях това референдум е мръсна дума ,трябва с техните камъни по техните глави,те друго не знаят.
    Е сега като се появи ИТН и им показа по техния начин, а не с референдум,че имало и такива които не ги кефи сегашното статукво ,като ,че почват да обръщат курса.Очаквам ,че ще ги накара и да започнат да тръскат гюбеци .
    Славчо го направиха за смях,сега си го връща.Вече е Господин Трифонов.
    Ама какво да ги правиш. Чалгари,сър!
    Колкото до Славчо,може и да е вече на вълна
    https://www.vbox7.com/play:85cd943e
    Времето ще покаже.

    Рацер,да ходим на Калояново ,ако пуснат и семкаджии,а?
    Last edited by 546; 13-04-2021 at 12:29.

  14. #689
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Аз по принцип, бързо схващам, само трябва да ми се обяснява по дълго.
    Моля някой да ми обясни - как избирането на Борисов с мажоритарни избори в два тура, променя ситуацията? Или изборът на царя, или на Трифонов?
    Някой се надява, че като изпратим да ни управляват личности които са безпартийни, нови, дошли "отвън", нещо ще се прпмени?
    Единствено вариянт, при който могат да се отзовават депутати има някакъв смисъл. Но пък това би означавало - неработещ парламент.
    Коло пъти трябва да откриваме "топлата вода"?
    Колко от четящите/пишещите тук, вярват че ингилизите ще "цъфнат и вържат" след референдумът си?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #690
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    А сега де!
    Костов го обвиняваха че е индивид. Докарахме Негово Нищожество, да го замести. Той въобще не беше индивид. Него заместихме с кого!? М....дааааа....
    Трябват ни индивиди, не политики, няма съмнение. Даже за целта, искаме да сменяме начинът на избор.
    В този ред на мисли ,очаквам на следващите избори начело в листите на системните партии да видя Луна,Кондьо,Сашка Васева и много още много знайни и не знайни за мен популярни лица.

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Аз по принцип, бързо схващам, само трябва да ми се обяснява по дълго.
    Моля някой да ми обясни - как избирането на Борисов с мажоритарни избори в два тура, променя ситуацията? Или изборът на царя, или на Трифонов?
    Някой се надява, че като изпратим да ни управляват личности които са безпартийни, нови, дошли "отвън", нещо ще се прпмени?
    Единствено вариянт, при който могат да се отзовават депутати има някакъв смисъл. Но пък това би означавало - неработещ парламент.
    Коло пъти трябва да откриваме "топлата вода"?
    Колко от четящите/пишещите тук, вярват че ингилизите ще "цъфнат и вържат" след референдумът си?
    Ингилизите ги остави,нашите са по-смешни.

Page 46 of 74 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •