Page 11 of 74 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 151 to 165 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #151
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Процесите са бавни, по честите корекции могат да изменят същноста им, но не е проблем и да се смени интервалът. Ако вземеш предвид че има и опозиция.......
    Кой предлагаш да избира тия 100тици хиляди и как? не можем да се справим с егоизмът на 240, ако са по вече......
    А там обратна връзка предполага ли се? Или имаш предвид, стотици хиляди, ежедневно да опитват да управляват процес, който всеки от тях иска да е различен?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #152
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Доброволци ще се намерят достатъчно. Ще има процедура чрез която ще трябва да докажат, че не са маймуни или бандюги.

    Действията на легалната парламентарна опозиция, понастоящем и в много голяма степен, се свеждат само до преминаването на кокала от една в друга уста.
    Това, че прикриват същинските си цели със светли лозунги в ползу роду, си е чиста проба демагогия.

    Егоизмът или сребролюбието на няколкостотин хиляди няма как да бъде обект на корупция, защото никой не е в състояние да им плати за това, за разлика от 240 "избранници".


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #153

    Default

    Проблемът е че Борисов от борец с партиите на статуквото и установеното от тях статукво се превърна в част от това статукво...

    Той&ГЕРБ започнаха да консумират дадената им власт в собствена полза, вместо да я упражняват в полза на суверена/народа/, който им предостави тази власт...

    От тази гледна точка, с която ГЕРБ спечелиха доверието на суверена и дойдоха на власт сега те също са част от проблема, а не от решението му...


    Отделно, че след избори и а едно "затишие" от година -година и половина в която "спечелилите" властта се отблагодаряват на спонсорите си, и когато наближат избори започват цирковете и се вдига патардия - търсят се и се "намират" обвиняеми "олигарси"...

    Нямам нищо против, но като започнали да карат наред, а не "да бият по чуждите" и да прескачат нашите и послушните...


    Борисов и ГЕРБ отново ще имат най-много мандати в НС, но ще са доста по малко от сега и ако останалите партии се обединят Борисов няма да успее да събере достатъчно гласове за избор на правителство...

    Очаквам между 45 до 75 избрани депутати от ГЕРБ.

    Най-голямата им грешка беше, че обърнаха гръб на обикновения човек - ИЗБИРАТЕЛ, а точно на него разчитат на идващите избори...

    На пролет когато да предстоящите избори ще има най-голямата безработица през всичките 3 правителства на ГЕРБ.
    Очаквам между 14% и 17% безработица, не само заради нашата, но и заради чуждите икономики в ЕС откъдето ще има немалко върнали се хора у нас...

    https://m.investor.bg/ikonomika-i-po...oka-83-308289/

    Не виждам за какво се препирате..???!

    Каквото има да стане, ще стане и без вас.

    Да не говорим, че нарастването на безработицата, ще доведе до нарастването на недоволните от управлението, а то до нарастването на хората по площадите викащи ОСТАВКА!СЪД!ЗАТВОР!

    И тези скандиращи няма да ги е еня за причините, а само за резултата...
    ...както за това че са безработни или са им намалели доходите, така и оставката ...

    Борисов ако иска да се явява на избори, но да управляваш "на въпреки" на народа си...

    Просто в политиката всичко си има начало и край и е без значение дали "още можеш" и "има какво да дадеш" ...

    Не става въпрос за възможности, а за доверие...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #154
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Иване, много ми е интересно как реши, че се справяш по-добре от мен, или от младите хора по протестите Още по-интересно е как реши, че съм ляв, червенотиквеник и прочее Тези две предположения говорят много за интелектуалното ти ниво Ти си от "бетонните" глави, които още мислят вкатегориите черно/бяло. Дано не си гласувал за другаря Марешки по гагаузка линия (щото си недоволен от Бойко, все пак)
    п.п. Бъдещето го виждаше само петричката врачка, аз съм скромен - виждам бесило и затвор
    Last edited by RPWWD; 26-07-2020 at 14:08.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  5. #155
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Иване, много ми е интересно как реши, че се справяш по-добре от мен, или от младите хора по протестите Още по-интересно е как реши, че съм ляв, червенотиквеник и прочее Тези две предположения говорят много за интелектуалното ти ниво Ти си от "бетонните" глави, които още мислят вкатегориите черно/бяло. Дано не си гласувал за другаря Марешки по гагаузка линия (щото си недоволен от Бойко, все пак)
    п.п. Бъдещето го виждаше само петричката врачка, аз съм скромен - виждам бесило и затвор
    О, не съм решил че се справям по добре от теб. Даже напротив. Май друго написах.
    Много бързо реших че си ляв, съдейки по възгледите ти. В момента в който започнеш да говориш от името на онеправданите, мигом става ясна ориентацията ти.
    Ти съдиш за моето интелектуално ниво по дадени критерии, аз за твоето - по други.
    Например - високо интелигентно е да правиш нещо, което не знаеш как ще завърши.
    Няма да има Народен Съд вече. Няма я вече Червената Армия, та да е възможно да се случи.
    Не- не мисля в черно/бяло. Искаш да оправдаеш желанието си да подмениш вотът на стотици хиляди, с това че ГЕРБ крадът ежедневно. Кажи какво откраднаха в понеделник, и ще ти се извиня за неудобството и никога вече няма да пиша в тоя раздел. Не ми развявай лозунги! Преял съм с тях.
    Гласувах за ДСБ. Аз съм Костовист.
    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Доброволци ще се намерят достатъчно. Ще има процедура чрез която ще трябва да докажат, че не са маймуни или бандюги.

    Действията на легалната парламентарна опозиция, понастоящем и в много голяма степен, се свеждат само до преминаването на кокала от една в друга уста.
    Това, че прикриват същинските си цели със светли лозунги в ползу роду, си е чиста проба демагогия.

    Егоизмът или сребролюбието на няколкостотин хиляди няма как да бъде обект на корупция, защото никой не е в състояние да им плати за това, за разлика от 240 "избранници".
    Не, проблемът не би бил корупция, невъзможност да се вземе каквото и да е решение би бил проблемът.
    Егоизмът е непреодолим, в каквито и условия да го поставиш. Налага се да се съобразяваме с него.
    Наскоро гледах някакво филмче - маймуна пуска ток на друга маймуна, за да получи храна. След като проумели условието на задачата, някой почти умрели от глад, отказвайки да "заредят ближният'. Не умрели. Други въобще нямали скрупули.
    Last edited by ivan dimitrov; 26-07-2020 at 23:46.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #156
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Само си чешате езиците, реалноста е друга.....я се огледайте...по нашите улиците, пред нощните заведения и къде ли не... срещате скъпи автомобили който може да ги притежава най големият наркокартел в Мексико.....от къде тия пари?... като не произвеждаме кока..)...леви и десни...шмекери.....Боже мили, колко сме найвни...няма нужда да ме цитирате, останете си с вижданията....
    Промяната ще настъпи, след като всеки може да докаже това което притежава според доходите, не изключвам свързаните фирми...те могат да се ебават по друг параграф, нека шиши, миши и гела да си докажат парите, Бойко е беден, ама не и тия около него....е не ние позволихме на Божков и тем подобни да си развяват оная работа на наш гръб, а управляващите, който ние ги избрхме....е сега трябва да си поемат кръста, а не да ми пробутват цеки, меки и тем подобни играчи от резервната скамейка..... даже както казах в предишен пост.. Иван Костов от скъсан балтон на протестите през далечната 89-та и след това на СДС се оказа с костюм на армани.......имаше един министър на МВР с акция комар, ама до къде е докара...))...каквото и да коментираме у нас е смешка, когато има мой човек...
    Куца оная с вързаните очи и везните от край време.....
    п.п...корупция и лоби има в цял свят, за това са виновни еврейте....и няма оправия......въпроса е да има равновесие...е при нас го няма...
    Ако някой си направи труда да прочете цялата тема ще види че мнението на ферасиста е най точно, макар, че автора и, се сърди за него....автомобилен форум сме.....протеста е на улицата, елате там и си изразете мнението, дали сте за каскета или не...интернет е заблуда.....доста познати колеги има на протестите...
    Трябва да има справедлив съд за всички виновни, но като гледам и на протеста малко хора мислят така.......в Румъния цял министерсйки съвет вкараха в затвора, а у нас един депутат за сега...за малко...Цветелин Кънчев....и си го пуснаха пак да си развява байрака...не, че руманците са доста напред от нас, ама са по добре...те още в началото на демокрацията започнаха с разстрел....за да прекъснат до някъде нишката...е сега съм изтрещял и се замислям за нещо като стадион Васил Левски и Пиночет...)......ебем ви демокрацията която е искам тридесет години...ей сега слушам по телевизията новият здравен министър.....смешник...той не знае или не казва какво е станало в река Марица...рибата е здрава, а говедата умрели...)...хората без вода......вярвате ли, им...?...Бойко разхвърля некви трохи да храни гълабите, новите му избиратели.... а когато ни затвори за три месеца в къщи и обикаляше магистралите с джипа, за който аз бях платил винетка, не той...защо тогава не ни даде пари както направиха в цяла Европа.......ебати и корона вируса...когато го нямаше бяхме затворени, когато се разраства сме свободни.....той мисли за нас...)
    Last edited by Бобби; 29-07-2020 at 00:26.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #157
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Какво като не произвеждаме кока, но произвеждаме от най добрите бронежилиетки в светът?
    Мислиш че като аз и ти не можем да си купим РолсРойс, и собственикът на тая фирма не може? Или пък не трябва, щото ти "бърка в гъза" , като видиш че той има нещо, дето ти не можеш да имаш? Ами пиши софтуер, дето всички искат да купят, продавай и не питай "от къде тия пари". От там - откъдето.
    Писах ти го в прав текст - осъзнай се! Гледай днес да си по добре от вчера, утре по добре от днес, и не гледай "паничката" на комшията. ако имаш сигурна информация че някой не спазва законът, сезирай прокуратурата или медиите. Ако няма ефект, обръщаш се към Европейският съд. Ако мислиш че целият свят се е съюзил срещу теб, конкретно, нямаш опции - плачи наляво/надясно че някой ти е виновен.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  8. #158
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Какво като не произвеждаме кока, но произвеждаме от най добрите бронежилиетки в светът?
    Мислиш че като аз и ти не можем да си купим РолсРойс, и собственикът на тая фирма не може? Или пък не трябва, щото ти "бърка в гъза" , като видиш че той има нещо, дето ти не можеш да имаш? Ами пиши софтуер, дето всички искат да купят, продавай и не питай "от къде тия пари". От там - откъдето.
    Писах ти го в прав текст - осъзнай се! Гледай днес да си по добре от вчера, утре по добре от днес, и не гледай "паничката" на комшията. ако имаш сигурна информация че някой не спазва законът, сезирай прокуратурата или медиите. Ако няма ефект, обръщаш се към Европейският съд. Ако мислиш че целият свят се е съюзил срещу теб, конкретно, нямаш опции - плачи наляво/надясно че някой ти е виновен.
    ))....Ти съзирал ли си някоя иституция у нас....?...защото аз няколко пъти, даже още от татово време и КУР, а за Брюксел когато исках да се оплача от топлофикация, знаеш ли какво ми каза адвоката..?.......и не ми говори, че пискам и то в интернет където е жмел....просто тук споделям....иначе съм на улицата и ходя от време на време в съда.....а ти Иване си пиши предположения.....аз споделям реалноста...
    п.п...м/у другото споменах в темата. че сега не е момента за протести.... Но като се замислиш като ти кипнат лайната няма как да не отидеш до тоалетна...
    Last edited by Бобби; 29-07-2020 at 01:01.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #159
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    По Татово време, си сезирал ...... Михаля. Нали за това искахме да сме свободни. Написах - ако имаш сигурна информация. Ако имаш такава, пращай ми я на мейлът, да видим дали ще е Кур.
    Жмел ти е в главата. И аз ходя по улиците, надявам се да не се налага да ходя до съдът.
    Ти и по болници беше ходил(не че аз не съм), и в Русия нямаше ковид19.........
    Твоята реалност явно не е лицеприятна, но си е само твоя. Моята е друга. Не е по лицеприятна, но си е само моя.
    Събуди се бе! Стига сънува!
    п.п. Ами като ходиш до тоалетната - пускай водата, инак мирише.
    В конкретният случай - мирише на простотия. Има няколко месеца до изборите(нормалните) а протестиращите искат оставката на главният прокурор, щото Президентът революционер така им каза. Понеже въпросният прокурор погна женка му(на президента) и кабинета му. А тоя михлюзин(главният прокурор) имаше и наглоста, да проверява енергийната мафия за картел. Ами няма картел! Кво проверява тоя! И в президентството всики са чисти! Що ще ги проверява, като има съмнения!? Тоя не знае ли че са чисти!? Не може така!
    И понеже няма картел, правителството реши да строи държавни бензиностанции! Оставка(няколко месеца преди нормалните избори)! Тия луди ли са бе!? Знаят ли колко струват силиконовите цици!?
    Last edited by ivan dimitrov; 29-07-2020 at 01:27.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  10. #160
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    По Татово време, си сезирал ...... Михаля. Нали за това искахме да сме свободни. Написах - ако имаш сигурна информация. Ако имаш такава, пращай ми я на мейлът, да видим дали ще е Кур.
    Жмел ти е в главата. И аз ходя по улиците, надявам се да не се налага да ходя до съдът.
    Ти и по болници беше ходил(не че аз не съм), и в Русия нямаше ковид19.........
    Твоята реалност явно не е лицеприятна, но си е само твоя. Моята е друга. Не е по лицеприятна, но си е само моя.
    Събуди се бе! Стига сънува!
    Добро Утро...) Събудих се...навръзваш неща от няколко теми в форума, не се връзват...)..а по татово време не ме приеха в консумола, защото дядо ми е бил амбулатен търговец във време оно и съм пискал, защото са ме ебавали по тяхната система, а имах мерак за друго развитие....какво имам общо аз с неговата търговия, но както и да е... ти си гадател...)
    А кажи ми днес и преди, ако искаш да направиш нещо в твоето развитие, бизнес или съвсем обикновен живот...?...дали не ти пречи управляващата партия...?...ако не си на нейна страна...?...не си платил и т.н...докато си удобен.....за мен разлика НЯМА.....а ти си разсъждавай...за Русия, кови и тем подобни, който са извън темата....
    п.п..някой като ходи по улицата го забелязват, други не....нали се сещаш кой ходи в съда без да е обвинен....губиш нишката от целият ни разговор...
    Кажи ми нещо за женката на главният прокурор...от пилона на нощен бар в курорта Боровец до........през Юри Галев....ама найстина не ми четеш постовете.......защото си по..по...най...ей тая твоя увереност...аз за президента не съм говорил, ама ако искаш да поговорим...?...ебати и летеца...)
    Last edited by Бобби; 29-07-2020 at 01:37.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #161
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Нямам родствена връзка с Делфийският Оракул и не гадая. Всичко е свързано в тоя живот - вика му се - причинно/следствена връзка.
    Днес не ти пречи управляващата партия а мудната/тежка/безобразна администрация, която е определена от управляващато правителство, което пък - от тая "заветна" партия.
    Преди .... нищо не ти пречеше, просто нямаше право...квото каже Партията - това......
    Ами разсъждавам си ....
    Опитай и ти.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  12. #162
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Нямам родствена връзка с Делфийският Оракул и не гадая. Всичко е свързано в тоя живот - вика му се - причинно/следствена връзка.
    Днес не ти пречи управляващата партия а мудната/тежка/безобразна администрация, която е определена от управляващато правителство, което пък - от тая "заветна" партия.
    Преди .... нищо не ти пречеше, просто нямаше право...квото каже Партията - това......
    Ами разсъждавам си ....
    Опитай и ти.
    И преди и сега не ми се отдава да разсъждавам.....ти ако имаш търпение за всичко това...ти пожелавам дълъг живот...аз вече съм взел дал....яд ме е за децата ни!!!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #163
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    И преди и сега не ми се отдава да разсъждавам.....ти ако имаш търпение за всичко това...ти пожелавам дълъг живот...аз вече съм взел дал....яд ме е за децата ни!!!

    Туй то! Че аз съм по дърт бе!
    Я да се "стягаш"!
    Действително е важно да мислим какво правим, щото това засяга и покулението.
    Мисля да приключвам с темата за момента, та....
    Моето мнение е че хората са различни, от там и изборите им са различни. За да живеем заедно, сме приели някакви правила и който не ги спазва е престъпник. Тия(престъпниците) подлежат на наказание. Има си отделна власт, която да се занимава с тях. В момента тая власт ние не я контролираме пряко. Обръщам внимание на фактът, че там са не само прокурорите, ами и съдиите и адвокатите(в съдебната власт). Като искаме оставката на главният прокурор, какво всъщност искаме!? Да покажем на съдебната власт, че на обществото не му е все едно кой е заподозрян!? Тоест - обратното на това което викат на протеста.
    Вече го писах - реално, оставка на правителството сега, би приближило изборите с до три месеца. вяъпросите които аз си задавам са - що по дяволите, да лишаваме държавата от рутината и тъкмо сега, когато е криза, а предстои твърде скоро друга. Отговаряйте си, според светогледът си.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  14. #164
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Какво им е на децата ни?

    Имат възможността да изразяват свободно това, което мислят.
    Добре е да знаят, че бяха времена, в които за едно хвърлено яйце хората отиваха да чукат камъни в Скравена а родата им се превръщаше във враг на народа.
    Добре е да знаят, че ние не можехме да пътуваме, да учим и работим в белите държави.
    .....
    Да не изреждам всички неща, които те сега имат, но не оценяват, че ги имат.

    Накратко - сега могат да направят от себе си всичко, останалото зависи само от тях.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #165

    Default

    Оф-ф-ф....


    Намерихте за "балтона" на Костов да се хванете...

    Един италиански костюм от тези които носят държавни глави -президенти, министри, министър председатели е между 1200-1800 лева до най-скъпите да кажем $4000Us.
    Щатските президенти си носят тяхно щатско производство, часовника на Буш младши също беше щатско производство и струваше 1050-1150лв.

    Виж, бившият СССР и Източно европейските управляващи имат друго разбиране в стил "Сиромашко невидяло".

    Например Путин носи костюми на Brioni :https://www.lyst.com/designer/brioni...hoCy9gQAvD_BwE


    И други президенти и министри също носят Бриони, но за мен лично ако си политик от върховете носенето на костюм произведен в чужда държава, а в собствената ти има добри фирми и шивачи е проява на лош вкус.

    Носят също и Ерманджилио Дзеня.

    Костюмите им не са от най-скъпите, но са стилни.

    Мъжете ги оставете -те са евтиния в сравнение с квачките -политици ---> само дамските им чантички са 3-4 000лв, а има и до 10000лв... https://btvnovinite.bg/lifestyle/liu...chen-stil.html

    https://www.google.com/amp/vnews.bg/news/39559%3famp=1

    В сегашната обстановка всяко нещо извън нормалното, всяко хвалене, фукане на управляващите е дразнещо за обикновения човек.

    Мисля че каквото и да прави ББ дните/месеците му са преброени ---> имаше 11 години да направи необходимото, но не го направи.

    Точно поради това няма логика да го направи и следващите 4, 8 или 10 години ако продължаваме да го избираме...

    Време е за политическа промяна, а отгоре на това ББ също като Тато управляваше най -дълго време след падането на комунизма -11 години...
    Last edited by alfa racer GTA; 29-07-2020 at 11:04.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 11 of 74 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •