Page 47 of 74 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast
Results 691 to 705 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #691

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post

    Рацер,да ходим на Калояново ,ако пуснат и семкаджии,а?

    Ами А де?

    Аз съм си баш семкаджия - никнейм с претенции и ...семкаджия...


    Да идем, ама жената я хвана кОроната ...и покрай нея и мен ме хвана нещо подобно - миналата година ме хвана истинската корона, ама нито знаехме симптомите, нито имаше лечение - та я изкарах като болно кученце - с много лежане.Точно БатБ затвори държавата и дори сложи КПП-тата и на 27-29 март 2020 ме хвана - боля ме глава 5 дни, боля ме всичко, боляха ме зъби/чене...

    Ей сега ме хвана май за втори път, ма тоя път и изстинах щот и студен вятър ме духа преди това.

    А бре не е за разправяне - много ме духаха, ама не на правилното място .

    Та ако сме все такива семкаджии няма проблем, ама поне малко да ми мине от духането и настинката/кОроната.

    П.П.
    А гласувах за Славчу белким им развали домуслъка на другите, че те са се наговорили и все против суверена/избирателя си работят и в своя полза--> да си напълнят джобовете.

    Гледам сега ХаджиГенчото и той ламти оръфляка за власт и пари...

    И сега след изборите се убеждам, че гласуването ми за ИТН е най-правилното с оглед на останалото което се промуши в парламента.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #692
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Диверсанти да искаш..то политиката е малко като футбола,често има и някой да играе срещу своите за пари. И в бизнеса е така. А в България е задължително.
    То и около мен коронясани бол ,но са все въздържатели,аз и тъщата явно ще трябва да дочакаме вируса да мутира и да почне да поразява и пиещите.Всеки по реда си.Обаче ще трябва да заредя ,че силно ми е помогнала с унищожаването на иначе вредния алкохол
    От последната метакса успях да дръпна по-малко от 100мл. Най-обичам да ми свършва пиенето. Да е жива и здрава.
    И Вие бъдете Здрави!Наздраве!
    Last edited by 546; 13-04-2021 at 12:28.

  3. #693
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    По-добре, тъщата да ти пие пиенето, отколкото да ти говори за болести и за Русия.
    Има и нещо хубаво в пандемията. Дзверът го е страх и си кюта у тях си. Иначе, как ще доживее до 120.



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #694
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Моята не е фен на Русията ,малко расист и фашага си пада.Абсолютен ред,казармена дисциплина и болнична хигиена.За чорапи на пода може и бой да се яде.Но е на моя страна винаги!
    Пробвай и с билети за Веско Маринов-човека се жертва за нас с тези шлагери на български.Ако пееше на немски щеше да е тежък милионер,ама явно е истински патриот ,а не като тия от политиката.Че и немския му е на ниво.
    https://www.youtube.com/watch?v=l44EVvCurak
    Ето това е тънка пазарна ориентация.И билети на народни цени,разбира се.
    Last edited by 546; 13-04-2021 at 13:45.

  5. #695
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    В този ред на мисли ,очаквам на следващите избори начело в листите на системните партии да видя Луна,Кондьо,Сашка Васева и много още много знайни и не знайни за мен популярни лица.
    Луна - президент, Азис - министър на културата.
    Даже ще сме "политически коректни".
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #696
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Баба ви трънкина....мислех я темата за по сериозна, а то като експреса ебати...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #697
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    E то какво да пишем? Рацерът каза, че тиквата е паднала и сега чакаме благоденствието


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #698
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    E то какво да пишем? Рацерът каза, че тиквата е паднала и сега чакаме благоденствието
    Е.. това е ясно, тиквата е загубила на теория, ама дали на другите тикви ще изсъхнат дръжките е друг въпрос...?....самите ние, народа на тая държава сме винновни, че позвуляваме това...да ни маниполират така...
    Last edited by Бобби; 13-04-2021 at 20:15.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #699

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    E то какво да пишем? Рацерът каза, че тиквата е паднала и сега чакаме благоденствието
    Много благоденствие много нещо последните 12 години изля БатБ върху нас - удави ни направо...




    Остави кво казах аз, Народът го каза...

    Докато от Тиквата не направим тиквеник, благоденствието се отлага.Запрятай ръкави - не може все наготово да чакате/лапате светлото бъдеще/тиквеник.
    Last edited by alfa racer GTA; 13-04-2021 at 21:29.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  10. #700
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Досега обяснявахте всичко с тиквата, чекмеджетата и кюлчетата.

    Ще поживеем и ще видим, коя ще е следващата "тиква".



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #701
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Първо и единствено условие е да може да кара Джипка .Иначе за мен лично и Ванката става.Претенции нямам.
    Винаги е избръснат,подстриган и прилично облечен.Костюм му стои добре ,глупости не приказва,бачка си човека без да мрънка-кво повече ?
    Last edited by 546; 13-04-2021 at 22:02.

  12. #702
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Аз не ставам. И го зная. Интересно е тоя дето разправяше че всички не стават, за какво става. Скоро ще разберем. Разбира се, както винаги - по трудният начин.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #703
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Помисли пак.Скоро няма да има друго правителство подкрепено от всички партии в парламента.Аз такова единомислие от Бай Тошово време насам не помня.Направо "Съединението прави силата".

    Даже и не знаят дали ще се кандидатира за премиер Иван Димитров или Иван Атанасов,но вече са "ЗА".Нито политиката която ще прокарваш ги интересува ,нито нищо.Пълна свобода на действие.Това е рядък шанс.
    Обаче според мен ще трябва да караш Джипка-за да има приемственост все пак някаква,а и ще направиш избирателите на тези от най-голямата парламентарна група щастливи.Даже някои може да не забележат разликата,ако Джипката е черна.Това ще гарантира гражданския мир.
    Казваш им ,че за да не пострада някой депутат от вируса ги командироваш на самотен остров . Заседанията ще се провеждат на плажа,естествено ще има шезлонги и чадъри(безплатни) при спазване на два метра дистанция.Ядене и пиене 3 пъти на ден на корем(също безплатно) .Президента ще удари едно рамо да кара Спартана с парашутите с провизиите.Медиите само по телефона или онлайн достъп.Ако някой си включи телефона.
    Ако за 100 дни не вкараш държавата в релси си хвърляй оставката,но малко се съмнявам,че въобще ще ти я разгледа някой .

    Нещо става с тези хора,декларират всички подкрепа за правителството на Славчо,без да им я е искал, и то без някой от ИТН и дума да е обелил за това каква политика ще се води,няма платформа,няма програма ,абе нищо ,ама съвсем нищо няма -за мен поне това е силно обезпокоително.
    Аз дето съм гласувал за Славчо му нямам и на половина на тяхното доверие,щото е чалгар .
    Мисля си дали нямат нужда от чист въздух,слънце,моренце,здравословна храна и по някое и друго питие,но най-вече от много спокойствие. Мда -чистия въздух прави чудеса.
    Че то тъй кво излиза,гласуваш например за БСП или ГЕРБ ,а получаваш "Шат на патката главата",не е честно да се подменя така вота на хората.Аз бих се почуствал прецакан.
    Last edited by 546; 14-04-2021 at 10:30.

  14. #704

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Досега обяснявахте всичко с тиквата, чекмеджетата и кюлчетата.

    Ще поживеем и ще видим, коя ще е следващата "тиква".

    Която и да е, тиква или гъдулка, нея лесно ще я "хвърлим през борда" - млада тиква = млади тънки корени - сегашната тиква яко се е вкопчила във властта и държавата с 12 годишните си дърти дебели корени и не можем все още да я изкореним - яко "вадене на ряпата" ще е...

    https://segabg.com/node/178090




    Ванка, имаш ли луди фенове/фенки "готови да се хвърлят"?

    https://m.facebook.com/groups/196036...58041507559225

    Джипа лесно, ама ....???
    Last edited by alfa racer GTA; 14-04-2021 at 08:44.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  15. #705
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Помисли пак.Скоро няма да има друго правителство подкрепено от всички партии в парламента.Аз такова единомислие от Бай Тошово време насам не помня.Направо "Съединението прави силата".

    Даже и не знаят дали ще се кандидатира за премиер Иван Димитров или Иван Атанасов,но вече са "ЗА".Нито политиката която ще прокарваш ги интересува ,нито нищо.Пълна свобода на действие.Това е рядък шанс.
    Обаче според мен ще трябва да караш Джипка-за да има приемственост все пак някаква,а и ще направиш избирателите на тези от най-голямата парламентарна група щастливи.Даже някои може да не забележат разликата,ако Джипката е черна.Това ще гарантира гражданския мир.
    Казваш им ,че за да не пострада някой депутат от вируса ги командироваш на самотен остров . Заседанията ще се провеждат на плажа,естествено ще има шезлонги и чадъри(безплатни) при спазване на два метра дистанция.Ядене и пиене 3 пъти на ден на корем(също безплатно) .Президента ще удари едно рамо да кара Спартана с парашутите с провизиите.Медиите само по телефона или онлайн достъп.Ако някой си включи телефона.
    Ако за 100 дни не вкараш държавата в релси си хвърляй оставката,но малко се съмнявам,че въобще ще ти я разгледа някой .

    Нещо става с тези хора,декларират всички подкрепа за правителството на Славчо,без да им я е искал, и то без някой от ИТН и дума да е обелил за това каква политика ще се води,няма платформа,няма програма ,абе нищо ,ама съвсем нищо няма -за мен поне това е силно обезпокоително.
    Аз дето съм гласувал за Славчо му нямам и на половина на тяхното доверие,щото е чалгар .
    Мисля си дали нямат нужда от чист въздух,слънце,моренце,здравословна храна и по някое и друго питие,но най-вече от много спокойствие. Мда -чистия въздух прави чудеса.
    Че то тъй кво излиза,гласуваш например за БСП или ГЕРБ ,а получаваш "Шат на патката главата",не е честно да се подменя така вота на хората.Аз бих се почуствал прецакан.
    Няма платформа и програма казваш?
    Какво правеше избранникът ти последните 30г?
    Мен ако питаш, няма по успешно прокарана платформа и изпълнена програма. Остава само да променим изборните правила и....
    някой ще си ходим в раят(ако ни пуснат), други - където си поискат.
    Аз не бих и не се чувствам прецакан. Глас народен, глас Божий.
    Интересно ми е - колко процента ще съберат ИТН на следващите избори.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 47 of 74 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •