Page 13 of 74 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 181 to 195 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #181
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Шпионираш........ а?! Не забелязваш че чак съм позеленял от злоба, или мислиш че постът ти е достатъчно описателен.?
    Много е лесно да опишеш герберски трол.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  2. #182
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Оф, зная че ти е лесно. Щото ти не мислиш в черно/бяло. Чичковитечервенотиквеновчета, винаги мислят....... "в лозунги". Извън лозунгите и мантрите - нищо!
    Написах ти в прав текст - костовист съм, не гербер. За теб е без значение, щото не споделям мнението ти, схващанията ти.......
    Обаче говориш от името на другите, тоест и от мое име......
    Не "усещаш ли" че има нещо криво в расъжденията ти?
    Знам че не, спокойно.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #183
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    А бе много сте зле,, тоез сме.... говоря за тези който са живели в България последните тридесет години и аз съм в това число......та говоря за промяната, която започна преди повече от 30- години.....е тя започна с Екогласност, и не в София, а в Русе.....готини хора, нищо общо със сега...партиният секретар Иван Костов ги превазитира политически и направи СДС да ви го натресе...отам нататък Мафия....Добро Утро Българино.....казваше го един от с, Владая живял в Америка....ама кой да го разбере, лека му пръст......след това следва. цар, крал и пожирникар....Е как го допуснахме това...?....много сме тъпи и найвни...честно казано...
    А цитирайте ме, да му еба майката...
    п.п...многочотието е цялата ни демократична история, която е срам да е напиша...
    Last edited by Бобби; 08-08-2020 at 19:44.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #184
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Написах ти в прав текст - костовист съм
    Не, не си, жива герберуга си, костовистите до един са на площада (познавам изявени такива). Първо пишеше, че за теб е най-важно да си против руснаците и техните проекти, после твърдеше, че не си русофоб. Недоволен си от другарят Борисов, ама правителството да си стояло, и да довърши точно тези проекти (Потока и Белене). Аз съм говорел от името на другите, пък същевременно отричаш правото на другите хора да протестират и да не споделят твоята гледна точка. Само аз ли си мисля, че си доста объркан в мислите и стремленията си?!? Както и да е, искрено се радвам, че настъпващите промени ще ти причинят сериозен душевен и житейски дискомфорт Със здраве, другарю Димитров...
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  5. #185
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    А .. не ви виждам.....на протеста видях две три момчета от форума, който са много известни в нашите среди, но няма да им кажа имената и никовете, защото много ченгета са все още на власт...,.евала на тях, че остояват позициите си...
    Ало...политолозите, Ае.. да го духате....не било сега времето, е и аз така мислех, ама това е пълна педерастия...то така се оказа ....изчакай да ти влезе до край, и ще си доволен Българино.....интернет е заблуда и се манополира като всяка медия у нас.....
    Вие сте на ред...чакам ви с интерес мненията...))
    Last edited by Бобби; 08-08-2020 at 21:43.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #186
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    [QUOTE=RPWWD;1578832 Първо пишеше, че за теб е най-важно да си против руснаците и техните проекти[/QUOTE]

    Верно ли бе!? Къде съм писал нещо такова!? За разлика от теб, когато съм против нещо се аргументирам. Да, бях против ЮП, днес е видно че е имало защо. Да бях и съм против Белене, като централа с държавно участие, различно от това което Борисов предлага. И многократно съм писал защо. Съвсем друг въпрос е, че е очевадно, че без държавата да ни 'нахлузи' това безумие, да го плащаме още 5 пъти, никой няма да го построи. Борисов каза как може да бъде построено. левицата обаче има други виждания. Сети се що не искам левицата да идва на власт през задната врата. Народът упорито и отказва, на тая партия, дето хем не е БКП, хем е най старата в България.
    Никога не съм писал че съм против протести, чийто и да са те. Даже ако се поразровя, мога да намеря примери, сочещи обратното.
    Против съм, въпреки вотът на мнозинството, партията която мнозинството инак не допуска до власта, да се добере до власта. И мога да аргументирам това си виждане.
    Даже малко по назад го писах - ако протестите имаха някакви разумни икания - примерно да се разкара сплесканият данък, да се разширят функциите на електронното правителсто, да се намали бюрокрацията и.... мога да пиша до утре - и аз щях да протестирам.
    Ама само щото държавата взе да налазва мафията, да подменяме изборът на мнозинството - не съм съгласен.
    Най тъпото е че предстоят нормалните избори, и дори днес да останем без парламент и нормално правителство, пак ще скъсим времето до изборите, с не по вече от три месеца.
    Казваш - такса спокойствие - питам те кой, къде, кога.... отговаряш с лозунги. Казваш - всеки ден крадът - питам какво откраднаха вчера - лозунги....
    И ми говориш за прагматизъм!?
    Ако Нинова се заблуждава, че като даде още няколко месеца на енергийната мафия, ще реши проблемът, не виждам защо това да става мой проблем.
    Да, като има протест против държавните бензиностанции(ще има) и аз ще съм на протестът. Верно с други мотиви, но ще съм в бройката.
    Настъпващите промени, на мен дискомфорт няма да донесат. Аз твърдо смятам, че след като анархията е утопия, то демокрацията е единственият разумен път. А тя предполага ред, Аз съм го приел и нямам проблем.
    Идея нямам кого познаваш, кого къде си виждал.... Това ме вълнува точно колкото индийки сериал. Хората са различни.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #187
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Едни от инициаторите на днешните протести са сдружението "Правосъдие за всеки".
    Като им чета идеите и платформите, че то от хубаво, по-хубаво.

    От тук е видно, че още от началото на годината, тези хора са твърдо срещу Иван Гешев.

    По това време и дума не споменават за оставка на ББ и на правителството.
    Какво се случи за 8 м. та се появи у тях и това желание? Та дори и стана на първо място?

    А иначе за Гешев.....

    Ами, ще ви го кажа така: В държавата ни има едни хора, за които съществуват само следните 2 варианта:

    1 - Свалят Гешев с протести.
    2 - Влизат в панделата.

    Вие, ако сте на тяхно място, какво бихте избрали?

    Жалко, че има и немалко спонтанно протестиращи, които им се връзват, без да разбират, че така наистина отварят път на мафията.
    Last edited by ecotronic; 08-08-2020 at 22:59.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #188
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Едни от инициаторите на днешните протести са сдружението "Правосъдие за всеки".
    Като им чета идеите и платформите, че то от хубаво, по-хубаво.

    От тук е видно, че още от началото на годината, тези хора са твърдо срещу Иван Гешев.

    По това време и дума не споменават за оставка на ББ и на правителството.
    Какво се случи за 8 м. та се появи у тях и това желание? Та дори и стана на първо място?

    А иначе за Гешев.....

    Ами, ще ви го кажа така: В държавата ни има едни хора, за които съществуват само следните 2 варианта:

    1 - Свалят Гешев с протести.
    2 - Влизат в панделата.

    Вие, ако сте на тяхно място, какво бихте избрали?

    Жалко, че има и немалко спонтанно протестиращи, които им се връзват, без да разбират, че така наистина отварят път на мафията.
    Леко обобщаваш, пропускайки конкретни моменти(едва ли съм злобен, но съм доказано заядлив).
    Ти ще ме разбереш - в северната ни съседка, наскоро(2г) левите взеха власта и намериха трети вариянт. Е, не мина, ама като вариянт си стои.
    Допускам че ползвайки челният опит, това е крайната цел. Иначе - толкова усилия за отсрочка от няколко месеца........
    Недей да жалиш спонтанно протестиращите. Няколко хиляди на улицата, винаги са нещо полезно.
    Стига в конкретният момент да не постигнат исканията си де. За момента изглежда няма, та....
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #189
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Гешев е маша на Пеевски, забравихте преди време когато дебелото прасе не се успя да яхне правосъдието....е сега успя, да видим до кога....
    Бойко през 2016 г. започна ревизия на прехода, но до никъде не е докара....явно парата ебава фукарата....
    Всичко е БКП....всички партии който изникнаха в прехода са нейни пройзводни....как така сега децата, дори и внуците на лидерите от тая партия и тези от ДС сега са най успелите бизнесмени, политиците се делят на левви и десни, а са от едно котило.....
    Нямаше равен старт в зората на демокрацията, а затова е виновна съдебната власт, ако тя не се оправи, пак ще бъдем излъгани.....
    Съдебната система е най гнилото място в държавата, политиците и бизнеса са червейте, който допринасят да се разпадне ябалката образно казано...
    Независима съдебна система никога не сме имали от турско робство до сега, затова сме и на тоя хал...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #190
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Гешев е маша на Пеевски, забравихте преди време когато дебелото прасе не се успя да яхне правосъдието....е сега успя, да видим до кога....
    Бойко през 2016 г. започна ревизия на прехода, но до никъде не е докара....явно парата ебава фукарата....
    Всичко е БКП....всички партии който изникнаха в прехода са нейни пройзводни....как така сега децата, дори и внуците на лидерите от тая партия и тези от ДС сега са най успелите бизнесмени, политиците се делят на левви и десни, а са от едно котило.....
    Нямаше равен старт в зората на демокрацията, а затова е виновна съдебната власт, ако тя не се оправи, пак ще бъдем излъгани.....
    Съдебната система е най гнилото място в държавата, политиците и бизнеса са червейте, който допринасят да се разпадне ябалката образно казано...
    Независима съдебна система никога не сме имали от турско робство до сега, затова сме и на тоя хал...
    Проблемите всеки може да ги види... По-важното е как да се оправят тея неща!?!?
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  11. #191
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Проблемите всеки може да ги види... По-важното е как да се оправят тея неща!?!?
    Ами нещата ще се оправят, когато съдебната власт подведе под отговорност всички участвали в прехода от бившите комунисти, Иван Костов и сие, Ахмед Доган.. и стигне до Пеевски и Бойко....
    От там промяна на закони, давност, конституция и т.н..
    Е няма такъв прокурор....????...защото за целият си живот до сега не видях и такъв народ , който да остоява правата си, а не да се продава за жълти стотинки...хитреца става милионер, а народа пак излъган...
    Last edited by Бобби; 17-08-2020 at 02:11.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #192
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Тия изтъркани приказки ги слушам от 30 г.

    Ама то куха тиква, освен да плямпа, като папагал, друго не може.

    Трябвало да има преследване на далавераджиите. Но когато се появи някой, който работи по въпроса, му се иска оставката, щото бил нечия маша.

    Е - кого чакате дойде за да ви оправи бакиите?

    Протестите искаха ВНС и промяна на конституцията. Сега вече не искат това. С какво право шепа протестиращи се олицетворяват с народа?
    Властта е стресирана и не знае, какво да прави. Полицията се стреми да угоди на всички, но това се оказва невъзможно. Докога хората ще търпят блокадите? Рано или късно, когато видят, че законните средства не работят за тях, сами ще си решат проблемите. Така започват гражданските войни. Това ли искате?
    Last edited by ecotronic; 16-08-2020 at 14:43.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #193
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Ами то, на далавераджиите верно трябва да има преследване. Обаче Боби не това иска. Той иска "да се подведат под отговорност" всички участвали в преходът(той щом е спал през това време, значи...не е участвал). Според него е нямало равен старт.
    Много е любопитно - как Боби си представя равният старт.
    Интересно е и кой закон трябва да се промени(според него) и как?
    Боби е ходил до Съдът, та ми е странно че трябва да го информирам, че прокуратурата е само малка част от правосъдната система.

    Гражданска война протестите пряко няма да докарат. Най много няколко счупени кратуни. Това което следва, ако постигнат целите си обаче, вероятно ще доведе точно до това.
    Аз не мога да си представя, що за малоумник трябва да си, та да пречиш на някого, убеждавайки го че го правиш за негово добро. Има си законно установен ред, за провеждане на протести.
    Няколко хиляди души да наречеш малоумни, никак не е признак на интелект, ама ми е беден речникът и нямам друго определение. Ако не бяха такива, протестиращите сами щяха "да изринат' палатковите лагери и всичката смрад която ги е яхнала и прави протестите бутафория.
    И да, слабата държава не може да се справи точно с функциите си - да организира редът. Години на ред няма ред. За това сега, некъв ми обяснява че това не било протест, ами гражданско неподчинение. Ами полицията и тя може да прояви гражданско неподчинение и да им нацепи канчетата, ама това ще е полицейска бруталност. Щото само тоя индивид е гражданин, и само той има права!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  14. #194
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Ако някой си мисли, че, като с дюдюкане успее да свали правителството, с това ще му цъфне житието, много се лъже. Избори ще има, предсрочни или не. По-интересното е, кого народът ще вкара във ВНС, щото това вече е много важно.
    Очертава се, отново, герб да имат мнозинство. Важно е да влязат, колкото се може повече партии, различни от герб и бсп и имащи доверието на хората. Дебатите, които ще се водят в следващия парламент по отношение промяната на конституцията ще са определящи. Силно се надявам, тя да се промени в посока електронно гласуване и пряка демокрация (електронни референдуми). Дори промените, касаещи съдебната система не са толкова важни, колкото това.

    Накратко - с или без протести, идат важни времена. Така че, не плямпайте чути приказки ами си опичайте акъла за да няма пак протести след година, две.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #195
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Какво е правил Боби през тея години, няма как да кажете, а само да гадаете, защото не го познавате и двамата....дерзайте....то Народ не остана бе Еко, щом и ти 30 години само слушаш.......аз за тия години и в затвора бях, няколко ареста и така....ама айде мишкувай си...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 13 of 74 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •