Page 22 of 74 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast
Results 316 to 330 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #316
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Цитат от Буров.
    Вероятно съдържащите се умозаключения са в резултат и от самонаблюдение.
    Не сме защитници на Б.Б. Просто да се подмени един като него с друг от същата пасмина е загуба на време.
    Колкото до краденето-тия в Мосад не им трябва информация от банките.Достатъчно е да проверят какви пари плаща правителството ни и какво получава насреща .А като си знаят при тях как се разпределят парите (а с това със сигурност са на 100 % наясно,друг е въпроса те по какъв начин гледат на корупцията) срещу които няма вложен труд и материали и моментално имат точна представа за финансовото състояние на всеки един от участващите в процесите.
    Ама силно се съмнявам да информират някой външен ,ако ще и съюзник за това какво знаят.То предполагам ,че и техния там аналог на нашия Гешев само си мечтае да има достъп до това което имат.
    Last edited by 546; 31-08-2020 at 01:59.

  2. #317
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Не сме защитници на Б.Б. Просто да се подмени един като него с друг от същата пасмина е загуба на време.
    +1000


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #318
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Как така "откога"?

    Това е съвременния вариант на "една жена каза"



    Това, изглежда, не е първия "новинарски бисер" на лицето Владимир Алексеев.

    https://clubz.bg/90357-cik_globqva_s...e_da_go_izdiri
    Добре де.... Бойко защо не отиде в европарламента като го привикаха с каскета, а изпрати една жена и.....то ти сам го цитираш, след едно време ще каже:... една жена го каза, или той вече го каза...оная кърджалиската тъпа путка или там каква беше по друг повод....))....вземи плакати на Бойко и му ги разлепи в квартала, ама дано не ти налетят на бой...)....аз на теб ориентацията не мога да тия разбера...попитах те в предишен пост в темата, ама ти за пореден път ме отряза....това което не ти изнася, не го коментираш....кагато грешиш мълчиш, както за значението на думата мафия и някой други неща....бъди здрав....мен ми е през оная работа за мнението ти в спора относно тая тема ...призавам ти, някой разбирания в електротехника и електроника, ама няма как да си бог на всякъде....
    Например, аз вря и кипя, аз се излагам и печеля...ама твоето равновесие в форума заблуждава....
    Ти едно време не беше ли модератор...?...или се заблуждавам....
    Last edited by Бобби; 31-08-2020 at 01:32.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #319
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Цитат от Буров.
    Вероятно съдържащите се умозаключения са в резултат и от самонаблюдение.
    Не сме защитници на Б.Б. Просто да се подмени един като него с друг от същата пасмина е загуба на време.
    А бе я, четете цялата тема ... и ми извадете мнението дето казвам, че у нас няма леви, десни и какви ли не партий, а лапачи и мнението ми за Буров......мама му да еба и народа....един даде фира и след време другите казват....а бе тоя беше прав....
    п.п....Иван пак може да ме цитира за народа...
    Last edited by Бобби; 31-08-2020 at 01:35.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #320
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    +1000
    Тук виждам некво недоразбиране....а каскета кво ще го правим, ако си проследиш мненията...?)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #321
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Бобчо, това за пържолите и врабчетата го знаят вече и никой не го отрича.

    Доста по-интересна е "информацията от МОСАД".

    Нея дискутирамe, ако още не си разбрал.
    Ами Бойко не е спасил еврейте в България...историята го показва....та нищо не е чудно...просто интереси... и ти го казва ония неграмотник с трети клас отраснал на улицата....аз живеех в еврейска къща в ценъра на София продадена на дядо ми и след това национализирана...та съм на ясно с някой неща...знаеш ли колко имоти са отнети на еврейте в България без една стотинка, а все пак тия тарикати са давали пари.....ами колелото се върти и в един момен стига същата точка и ония с със звездата от два тиъгалника си търси парите..
    Знаеш ли защо еврейте владеят света...?.....как така създадоха държава в палестина...и т.н..?
    п.п...той и папата го погали Бойко по главата, ама дали си спомня за него...)
    Last edited by Бобби; 31-08-2020 at 01:45.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #322
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Боби,остави темата с евреите.Не са ни виновни за нашата простотия.
    Борисов не го знам що не се е явил да отговаря на въпросите .Имам предположение ,че причината е да не изтръска пак някой бисер в желанието си да обяснява наляво и надясно колко е по-по-най.
    Каскета пък няма какво да обяснява,нито е длъжен ,нито пък има и кво толкова да го питат.

    Закрито заседание .Някакви тайни неща ще да са говорили.
    Викам да изчакаме петъчната пресконференция на Мосад , тогава ще има повече яснота по въпроса.

    Колкото до Каскета какво да го правим-това е проблем на хората в съдебната власт и на този който го назначава.Не го избираме ние,нито е партийно назначение.Блюстителите на Закона следва да могат да се оправят и без помощ от нас.Затова се водят независими.
    Last edited by 546; 31-08-2020 at 06:11.

  8. #323
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ок Андро....да си поговорим тогава за това с което най много се гордее Бойко...магистрали, пътища, асфалт и ще стигнем до батко и братко......тяхното качество ...пак се придържаме към темата..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #324

    Default

    От написаното дотук разбрах, че:

    1.По -честен и почтен от БоЕко няма.

    2. Всички останали в политиката и в България са на неговото и под неговото ниво и те ще лъжат колкото БоЕко.

    3.Всички в България са поне толкова прости колкото БоЕко

    4. Всички в България са поне толкова тъпи колкото е БоЕко и по-умни няма.

    5.Всички в България крадат най-малко колкото него, ама най-вероятно и повече от него.

    6.Поради всички горни точки е най-добре за нас да не му търсим сметка и заместник/ци, защото всички са еднакви или по-лоши от него и затова той ще ни управлява докато е жив...
    Last edited by alfa racer GTA; 31-08-2020 at 09:20.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  10. #325
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Аз пък разбрах, че сте запознати с гешефтите на ББ, на Гешев и пр.
    Демек - знаете за кого да не гласувате.
    Надявам се, че знаете и за кого да гласувате.

    Демек - очаквам благоденствието, след изборите.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #326
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    От написаното дотук разбрах, че:

    1.По -честен и почтен от БоЕко няма.

    2. Всички останали в политиката и в България са на неговото и под неговото ниво и те ще лъжат колкото БоЕко.

    3.Всички в България са поне толкова прости колкото БоЕко

    4. Всички в България са поне толкова тъпи колкото е БоЕко и по-умни няма.

    5.Всички в България крадат най-малко колкото него, ама най-вероятно и повече от него.

    6.Поради всички горни точки е най-добре за нас да не му търсим сметка и заместник/ци, защото всички са еднакви или по-лоши от него и затова той ще ни управлява докато е жив...

    За съжаление до много голяма степен си прав. И ще се опитам да си обоснова мнението сравнително безпристрастно.
    В няколко от точките си пишеш - "всички в България". Ако искаш да разбереш какви са хората в страната просто се огледай и наблюдавай какво се случва около теб. Виж колко културни сме в действителност, колко толерантни един към друг (не говоря за малцинствата или хомосексуалистите, а толерантност вътре в мнозинството).
    Виж възрастните хора колко са озлобени, не казвам, че животът им е лек, но това не им дава право да се държат все едно всички са им длъжни и поведението им да е изпълнено с такава вербална агресия.
    Обърни внимание на работещите, когато отидеш в някоя институция колко от хората там действително се стремят да ти помогнат, защото това всъщност им е работат. И отделно колко от служителите в тези институции на практика вършат нещо - общини, кметства, социални, МВР, НОИ, НАП. Всички хора които работят там са там за да са в услуга на общестото - това така ли е?
    Обърни внимание на интересите и поведението на младежите и студентите. Какво ги интересува, за какво си говорят. Колко от тези млади хора са възпитани с ценностна система, в която е залегнала идеята за съвестен труд и отговорност, които биха били възнаградени.

    За мен изходът не са избори, затова и не ходя да гласувам. За мен изходът също така не са и тези протести, поради простата причина, че поведението на най-отявлените протестиращи е гротеско. И Ванката до много голяма степен е прав като казва, че сега и да падне правителството, масата пак ще избере същите хора.

    В никакъв случай обаче не ме разбирай погрешно, разбира се, че трябва да се търси ответственост за всички нарушения и възползване от политическо положение, нещо с което всички сме наясно, че няма как да стане.

    Изходът винаги е бил един - образование и култура. Само че имам един въпрос - някой има ли си представа какво се случва в училищата с умните деца...
    Една малка подсказка - нещо много по-лошо от това, което си представяте.

    Бях си казал, че няма да пиша в този раздел, за което се извинявам.
    Няма да се повтори, обещавам!

    И все пак, докато не съумеем да изградим читаво общество няма да видим бял ден. Много е просто - политиците са една обикновена представителна извадка на социума. А както сме тръгнали в скоро време ми се струва, че ще е неоходимо да поставим табели с надпис - "Надежда всяка тука оставете" за влизащите през митниците.
    alfa romeo sprint 1984

  12. #327
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by boris037 View Post

    ...Бях си казал, че няма да пиша в този раздел, за което се извинявам.
    Няма да се повтори, обещавам!...
    Това пък, защо?

    Пишеш смислени неща и аз бих се радвал, тук да се изказват повече хора, като теб.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #328

    Default

    Борис037 с умните деца в училище се случва това което и с умните в казармата...

    Общото ниво ги смъква ...


    Не говоря за избори сега, а за поемане на отговорност.

    И това с искането на оставка е точно търсене на политическа отговорност.

    Разбира се Еко отново се изказа в типичния си стил -"очаквал благоденствие" след изборите.

    Не можеш да очакваш нищо даром.

    Не можеш да очакваш нищо за което не си се преборил...

    Аз очаквания нямам, за да нямам и разочарования.И така нямам и озлобление.

    А възрастните и цялото ни общество е такова поради многото натрупани несправедливости без санкция/ наказание за виновните.
    И е така поне последните 70 години.

    Гневни са възрастните защото нямат и справедливи пенсии -->> такива за които са внасяли "удръжки' ДОО.

    Ама работата е там че пенсионния фонд е бил окраден навремето, за да управляват едни гьонове и сегашните парите на сегашните пенсионери са изхарчени отдавна, тоест никога не са "отивали за пенсия".
    И тях ги е яд и казват "А парите които аз внасях за пенсия къде са!".

    Е, не са ги откраднали неродените тогава поколения че да питате тях , а управляващите тогава.
    Ама пенсионерите не са им потърсили сметка, натискали са си задниците в стил "склонена глава сабя не в сече"... Е да, смс е Унгария, Чехия и Полша техните поколения са се вдигнали и са казали "не може така" и повече или по-малко са постигнали определен ефект на съобразяване на управляващите с тях... На една такава озлобена озлобена пенсионерка след реплика към мен и казах че "Аз и моето поколение и плащат пенсията" при което те ме попита "А моите пари за пенсия които внасях къде са?" директно и отговорих "Иди питай Тодор Живков!" иронизирайки, че като не го е питала навремето ще трябва сега "да му търси сметка", но тя не схвана иронично реторичния ми отговор, макар за мен да бе очеваден и макар тя да се има за високо интелигентна...

    Вместо това ни се казва "Дай да си я караме както досега, защото едва ли ще е по-добре.."



    И сега е същият "модел' на управление и ако не се прекъсне порочният кръг ще продължи да се случва същото.
    А това което правят умните е ИЗБОР веднага --> емигрират .
    А емигрират, защото едни предни поколения не искат да бъдат честни и справедливи и спрямо себе си и спрямо останалите поколения след тях, само защото спрямо тях не са били справедливи предишни други поколения ...


    Това трябва да бъде прекратено, но не и "без да теглим калема" - да си кажем истините и да се съгласим вътрешно с тях, което означава да поемем последиците за собственото си поведение ...
    Без това няма да стане.Когато стане веднъж - няма да се допуска за новите поколения да живеят залъгвани в лъжа.

    Липсва зрялост на това общество, а липсва защото е "дундуркано' дълго време и е отучено да мисли и да си признава грешките и да поема отговорност за тях.
    За това което е направило и за това което не е направило...

    Сравнете нашето общество с швейцарското по съществени въпроси от самоуправлението им --> предлагат минимална работна заплата минимум 3500 франка или безусловен базов доход от 1500 франка ---> и двата пъти обществото им каза "НЕ" на общ референдум.

    Дали това ще се случи у нас?!
    Или ще сме като малки деца?

    И да образованието е изхода, но без справедливост отново ще има гняв...

    Всеки иска да е"по-добре"след изборите, но без поемане на отговорност за стореното, признаване на грешките, покаяние и ако е необходимо санкция, няма да се случат нещата.

    В противен случай "Вината ще я поемаме с мезета"...

    И така простащината и несправедливостта ще си продължат...

    Без преосмисляне и осъзнаване "защо е така?" и без предприемане на адекватни мерки)реализиране на отговорности ще продължава да е същото...

    А някои направо казват "Няма смисъл, същото ще е"

    Е, като знаете бъдещето, вземете ми напишете числата от тотото или номера на печелившия лотариен билет, та да спечеля и да харча немъчени пари и аз веднъж...

    П.П.

    А отговорност и санкция трябват защото само с тях простия и глупав човек(или ткойто се прави на такъв) се научава че "не му е безплатно да греши"...

    За политическите грешки от прости/правещи се на прости на гърба на обществото горното важи в петорна сила...
    Last edited by alfa racer GTA; 31-08-2020 at 14:30.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #329
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Рацер, работя от близо 40 г, плащам си данъците, отбил съм редовната си военна служба, отгледал съм и възпитал нови поданници на държавата, грижа се за родител, не престъпвам законите, винаги гласувам на избори, с политика не се занимавам професионално, участвам в граждански протести, когато преценя, ..........

    Та - кое точно имаш в предвид, като казваш, че очаквам "даром" ?

    Може би трябва да участвам и в някоя революция, или поне да гръмна някой политик?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #330
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    От написаното дотук разбрах, че:

    1.По -честен и почтен от БоЕко няма.

    2. Всички останали в политиката и в България са на неговото и под неговото ниво и те ще лъжат колкото БоЕко.

    3.Всички в България са поне толкова прости колкото БоЕко

    4. Всички в България са поне толкова тъпи колкото е БоЕко и по-умни няма.

    5.Всички в България крадат най-малко колкото него, ама най-вероятно и повече от него.

    6.Поради всички горни точки е най-добре за нас да не му търсим сметка и заместник/ци, защото всички са еднакви или по-лоши от него и затова той ще ни управлява докато е жив...
    and justice for all

Page 22 of 74 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •