Page 24 of 74 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 346 to 360 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #346

    Default



    https://bnr.bg/horizont/post/1013335..._3yFX3fhGjh8Yg

    https://www.24chasa.bg/mnenia/articl..._YsPsLzw06ZpPA

    https://frognews.bg/novini/albena-be...jaliisnka.html





    Бях писал този път малко 5-6 изречения, но го затрих без да искам.Не смятам да го повтарям, а и не виждам особен смисъл.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #347
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Аз пък в напълно махленски стил ще поздравя тези който чакат редовните избори с едно парче изпълнено от редовните избиратели....)

    https://www.youtube.com/watch?v=ED9DvEBaOqU



    Ало Варна и тези край морето за съжаление кючека от клипа не го изпълнява Николина Ангелкова, а Екатерана Захариева пред неква комисия в европарламента...)....жалко за туризма......Е ние отдавна го преебахме, доказателство е новата гейша....
    www.youtube.com/watch?v=kU0zW3tMKsQ
    .......тя, ако беше гейша..?... щеше да е добре, ама не е...))
    Специално за всички чакащи пред мониторите новата промяна, рестарта или там както го представят...
    Да ви е честита новата пленарна зала и милионите похарчени за нея, а здрвеопазването пасти да яде...е..ще може още да го източим, докато опрем до ветеринарите да лекуват народа....и ще знаете, че ще е по добре от сегашният здравен министър......и как си прилича на клипа добре го играе Руслан без да подозира, за него преди време....е не Константинов, а Константин Ананиев...)
    https://www.youtube.com/watch?v=4XJ75FnC1ok
    Да живее корона вируса и страха на народа...
    Гледайте сега как се обръща палачинката при партизаните...сам на магистралата, ама до кога..?. а ние плащаме винетките и неможехме да патуваме тогава....с какво ни обезщетити...?...с 50 лева на мама към пенсията тоя месец, ае да погледнем Европа и да си търсим правата, защото при нас е пълна чалага...https://www.youtube.com/watch?v=7zDrxivu9qw


    ...и тези другите дето незнам дали да им повярваме....но засега са доста прями...
    https://www.youtube.com/watch?v=MzQV5_z4fcc
    ае нещо за младите малко рап...)

    ...https://www.youtube.com/watch?v=aG1W1I9msZQ
    Last edited by Бобби; 02-09-2020 at 02:33.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #348
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    https://bnr.bg/post/101216251/albena...kta-aec-belene
    Няма следствие без причина.
    Последен въпрос - Слави Трифонов ли ще ни спасява от мутрите?
    Щото има логика.........
    Last edited by ivan dimitrov; 02-09-2020 at 20:06.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #349
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    [QUOTE=ivan dimitrov;1583878]https://bnr.bg/post/101216251/albena...kta-aec-belene[/QUOTE
    Иване, цъкни вефа и разсъждавай.....ебати и независимите медий....я ми съпостави президента, на който не съм му фен.. и Бойко....е Радев е с космически години пред тиквата...).....видя ли овцете в парламента, как излизат и се връщат пак...))....къде е гегата...овчаря..? и т.н..тия нямат собствено мнение от Герб, обвързвани са само с пари и правят това, което им каже този който им ги раздава..... от ДПС винаги са в играта.......затова и исканията им....разсъждавай, ако не си пил повече от мен....
    Къде е Бойко, къде е тоя мъж....?.....защо сега не се яви и мине през площада, дори и с охрана като президента.....
    Всичко е постановка....Аз, ако зависеше от мен, както казва Еко, щях да забраня депотатите да ходят на работа след ваканцията......точно в тоя ден....ама ония ламтят бате....
    Я кажи ми без да гледаш телевизия, кой създава напрежение....народа или управляващите...?....и с каква цел...?...ти видя ли на протеста хора от агитката на Черно море....)...били футболни фенове от провинцията.....глупости....само платени провокатори....и то от кой е въпроса....?
    Улицата не се управлява...е има начин да се управлява до някъде, ама не по начина на Бойко, защото и като мутра рядко е бил там... и му отбягват някой неща....
    В коя нормална държава се правят обръщения чрез фейсбук, относно решения в управлението.......е не....
    Last edited by Бобби; 02-09-2020 at 20:30.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #350
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    ....
    Последен въпрос - Слави Трифонов ли ще ни спасява от мутрите?
    Щото има логика.........
    Бих подкрепил "Има такъв народ", ако го нямаше Слави, или ВМРО, ако го нямаше Джамбазки или Герб, ако го нямаше Борисов.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #351
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Еко незнам какво мислите, ама нещата ескалираха....между цялата маниполация има и хора дето търсят истина и справедливост....!!!
    И политиците да знаят, че футболните агитки и фенове са техни избиратели, който до сега добре ги манопилираха в тяхна изгода....ама нещо изпуснаха нещата......е не видяхте ли на протеста нормални хора...?...или старата истина разделяй и владей е в сила...?
    ....Бойко утре ще посне нещо в фейса.... помощ от още 50 лева за нашите родители, доколко живи са те....ама хранете се с трохи бе....
    Политиката у нас е фейсбук ебати....един си снима къшата,новата кола или жена, друг шопската салата и отрупаната маса, почивката на море и какво ли не...лайквайте...)
    Е на хората колкото и малко да останаха им омръзна да са мишки....а ония охранените мишоци къде са ...?
    Нали народа ги е избрал бе Иване, защо се крият а не споделят тяхната любов....защо сега не застанат пред тях, така както, когато ги избираха....
    Жалко за полицайте, защото и те си изкарват хляба като нас...за нищо.....маниполирани отвсякъде....
    А Бойко май лети към Дубай.....тоя не го виждам, как ще обясни нещата.......той е най големият провокатор, надменен, лъжлив и потънал в лайна до шия....
    Last edited by Бобби; 02-09-2020 at 23:13.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #352
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    А добър ви вечер.Дет са вика след има няма 30-се години бившите комунисти се върнаха в бившия партиен дом.Ма както е казал народа бивш комунист и бивша курва няма.Със стари курви нов бардак са не прай, с тия пари за ремонта не можеше ли да се построи нова сграда, ммм?Между временно пак съм с краш глезен,т.е бях де до преди два дена, ма интересното е че у спешното искаха да ма приемат в болница та да ми направели снимка на другия ден.Питах по коя кл.пътека ще ме приемат - Ковид 19 и съпътсващо заболяване навехнат глезен ли, щото точно преди година за същото нещо ми цъкнаха едно селфи на рентген, гипсираха ма и ме проводиха дома да се излежавам.Та който иска да верва на стъкмистиките, пари за точене има.Тъй, инак си гледам внуците, момче и момиче близнаци,карам си чопъра и дремя на плажа.
    Не разбрах ако майнем ББ, кой ке турим - Г-жа Импексова ли, сестра Галева ли, физкултурника Цв.Цв., или Марешки дето в първия работен ден са сдоби с концесия на Кабакум, е не той де дясната му ръка дето предвидливо напусна Воля/немат нищо общо де/, ма човека си получи обещаното за подкрепа на Тиквата днеска.За патреотите със софра воеводата начело нема да говорим.Който и да дойде мисли за евросредствата и обществените поръчки.Кога дойде време да се плаща масрафа,че бегат от парламенто през девет земи я в Барселона, я Халкидики, койт дет сварил да скъта некое именийце.Интересно пък и ЕС не взема отношение към нашите протести ма размахва пръст на Беларус......така де, ний сме в кюпа вече а и не граничим с Русия.

    Боби, що си губиш времето и нервите с тия двамата, отговори няма да получиш, щот трее се внимава за посоката на ветъро, а и така повече се пише, мисълта не трябва да секва.Трее се мисли за напред, никога не се знае.
    Аз всъщност ходих до купува-продава че се не вижда без да се логнеш, та пътьом реках да се изкашлям.Тука комщийте са притесняват тия протести да им не блокират пътя към казана че джибрите дан станат зян, тамън Бат Бойко ги залъга с некой лев та повечко матрял купили/да е жив и здрав, пак да даде/.Айде със здраве, некой път мое се обадим, мое са не обадим.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #353
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Добре завърнал се, Митак.

    Да са ти живи и здрави внучетата и вие покрай тях.

    Всичко друго е бошлаф работа.

    По въпроса за новата сграда на народното събрание, мисля, че имаше и по-спешни неща, за които можеха да се насочат тези пари.

    Ако не друго, трябваше поне надписите да оправят, щото откак се помня, на партийния дом пише "народно събрание" а същинското народно събрание се помещаваше в сграда на която пише "съединението прави силата"

    Разсъжденията ти за партийния дом в който се завърнали комунистите, са несериозни.
    За твое сведение на мястото на което сега се намира народният дворец на културата (НДК), преди него, се намираше изтрезвителното.

    По въпроса за "тия двамата", ако си попрочел няколко страници назад, би трябвало вече да си разбрал, че тук основно, Ванката, Рацерът, Андро и моя милост, водим някаква цивилизована дискусия а пък Бобчо така и не се научи, че трябва да ходи да повръща другаде.
    Last edited by ecotronic; 03-09-2020 at 12:11.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #354
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Извинявам се, само да попитам нещо. Къде може да се прочете какви ще бъдат промените в Конституцията? Някои казват че ще бъдат ограничени правата на Президента, а тези на главния прокурор увеличени. Така ли е и има ли кой да даде точна оценка на тези предложения? За казармата и ценза ясно. Игра с публиката. Риторичен въпрос всъщност тази промяна в услуга на нацията ли е или?

    Очевидно служебен кабинет не е по вкуса на управляващите. Твърди се че със служебен кабинет нямат да могат да се нагласят избори. Къде обаче идва разликата с предният служебен кабинет? Бойко си метна оставката и после пак дойде на бял кон (прозрачно).

    И последно. С мирни протести не става. Майки с деца, палатки, кадърни млади хора, протести в Европейски градове, продължителност на тези протести... Как става?
    На Европа не й пука, Бойко е удобен, козирува, а те печелят много повече пари от нас, от колкото дават. С протести не става, с избори също. Веднъж на 4 години се лъжем че избираме, а те си ни шибат през анцуга. Чакаме да пукнат от естествена смърт или да се изродят 2-3 поколения, за да се смени мисленето и манталитета...?
    Last edited by DMS; 03-09-2020 at 13:00.

  10. #355
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Никъде не може да се прочете, какви ще бъдат промените в конституцията, защото преди да се направят, каквито и да било промени, първо трябва:

    1 - Да се свика ВНС
    2 - Предложените промени трябва да бъдат гласувани от това ВНС

    В момента силно се спекулира по темата, защото някои се опитват да внушат, че предложенията за промени в конституцията на ГЕРБ и тези на ВМРО едва ли не вече стават факт.

    Моето лично мнение е, че настоящият парламент няма да може да гласува решение за свикване на ВНС и като така, никакви промени в конституцията, няма да има, освен козметични такива, за които не трябва ВНС.

    Демек - следващите избори ще са за обикновено народно събрание. Може би, в зависимост от участниците в него, ще може да се гласува свикването на ВНС, промени и пр. Накратко - това с промените ще се отложи за по-далечни времена.

    Парадоксалното е, че БСП се връткат, като фурнаджийска лопата. Нали и те искаха нова конституция? Само пропуснаха да уточнят и това, че искат "своя" такава.

    Лично аз за години не чух, г-жа Нинова да предложи нещо смислено, освен обичайните плювни по мнозинството. Така симпатизанти не се печелят.

    С протести става. Никой не е казал, че те винаги протичат само със свещи в ръце и с добри думи. Големият въпрос е в това, колко и какви са тези, които протестират и искат властта.

    Настоящите протести се различават от всички предишни основно по това, че:

    1 - Провеждат се само няколко месеца преди законните избори.
    2 - Само на мен ли ми се струва, че те започнаха непосредствено след като Гешев подпука Божков-ци, Бобоков-ци, Радев-ци..........и още една сюрия банндюги?

    Каква ни беше орисията миналото лято? С какво ни беше по-различен животът тогава? Защо тогава не стартираха протестите?
    Last edited by ecotronic; 03-09-2020 at 13:15.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #356

    Default

    Митака под "комунисти" може би имаше предвид, че и едните и другите цоца(т)ха от народа, само дето сегашните цоцат и от евронарода...

    Има точно определено лечение на всяко заболяване на представителната демокрация част от които заболявания са изброени в темата.

    Проблемът е, че самите лидери на партии и партии се стремят към спечелване на максимално гласове, вместо към максимално фикадно решаване на проблемите на обществото и точно за това включват всякакви схемаджии-"организатори" като местни вождове в редиците си в кандидатските листи на избираеми места, дори те са купуват гласове..
    Така им остава да "купуват" акъл от експертите, но тъй като трябва да "избиват" платеното за гласовете не дават пари за експертна работа и резултатът в законодателно отношение е плачевен.

    Да си спомним, че с една от първите голямо субсидии ГЕРБ си купиха няколко лимузини А или SO едната от които бронирана на стойност около 1.2 милиона лева да пази гъза на ББ от надупчване уж...
    А след това се оказа, че най подходящ за големия му задник е серъхголям японски джип...

    Всъщност ако си направите труда ще констатиране едно нещо -->> краят на всяко едно управление идва с писането на законодателни свръхглупости.

    Така че дали искаме или не, според мен краят на управлението на ГЕРБ е дошъл според този абсолютен според мен показател за оценка и той няма възможност да се промени.

    Това се видя най-вече, след като никой юрист не пожела неговото име да се сложи зад проекта на ГЕРБ за нова конституция.
    Това означава че и самите ГЕРБ не вярват в това което предлагат, явно защото го считат за нискокачествено...

    Ще добутат до изборите догодина и ще изпаднат в парламентарна изолация от другите партии...

    Единствената възможност на Борисов е да пазарува депутати от другите парламентарни групи, а той има солиден опит в това, но ми се струва че няма да му стигнат нито парите нито силите, защото ще са му необходими между 30 и 50 депутата поне.

    Тогава ще изникне възможност за Да Бг или за Славчо да направят правителство с подкрепата на БСП и ДПС.


    Така експертите остават на заден план в небитието като на пар
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  12. #357
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Имам странното чувство, че управляващите грам не ги интересува народа. Живеят си в друг свят, гласуват си закони и се капсулизират. За жалост се и възпроизвеждат. Независимо от цветове и партии. На 32 съм и ми се повръща от тях, за вас не зная. Да не използвам клишета, но наистина живеем в абсурдна държава и ако не стане чудо, то думите ми от предния пост ще са истина. Ако до тогава въобще съществуваме на картата. Подозирам че сме единствената "държава" в света с подобно историческо и управленско развитие. С подобна цикличност и всъщност НЕразвитие. Със сигурност интересни за наблюдение от страни. Удобни и изгодни.

    Защо казвам цикличност? Отговорът е логичен сякаш. Има няма 5-6 години и българския народ се пробужда. В случая беше Росенец и от там тръгна Гешев, Пеевски, мафия. Общо взето едни и същи неща. Мафия, корупция, безизходица. На първо място в света по смъртност. Деца не се раждат, мозъци изтичат. Беззаконие и свободия. Простотия и разврат.

    Иска ми се да става с протести, но ето че не става. Какво стана от тях? По 6 лева бонус и смениха няколко анимационни героя. Некадърник след некадърник. Все по-зле и все по-зле. Все по-арогантни и все по-алчни. Много интернет, малко действие. ЗА агресия съм, макар и това да поставя полиция и жандармерия в кофти позиция. Лошото обаче е че някой се крие зад тях удобно, че дори клати с пръст как можело така. Пак безочие и наглост. В случая отново соц. номерца. Провокатори, предизвикване и респективно ответна реакция. Резултат? Още по-голямо капсулиране и още по-голяма свобода за действие. Само дето вече кадърния протест е опорочен и омаскарен. "Добрите" побеждават и продължават да правят "добрини" за народа. А ние все така си измираме и самоизяждаме.

  13. #358
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Не че трябва да си затваряме очите за корупция, но имам усещането, че от нея, не виждаме друго.

    Ще го кажа по друг начин:

    Посочете ми премиер, който да открадне 100 млн. но в рамките да своя мандат да повиши с 10% (гарантирани) жизнения стандарт на хората и аз с 2 ръце ще гласувам за него. Даже няма да е нужно да ги краде, ние сами ще му ги съберем.


    DMS, ако не беше на 32 а на 60, щеше да имаш база за сравнение и така да знаеш, че нещата все пак вървят в положителната посока.
    Last edited by ecotronic; 03-09-2020 at 13:54.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #359
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    ecotronic, страхотен тренд )

    Нека не отваряме темата за "социализъм" и "демокрация". Радвам се че не съм бил жив тогава. Не приемам и темпото на положителната посока, защото докато чакаме, стягаме колани, избираме спасители България загива. Не се правя на патриот, избрал съм тук да живея и се боря. Цифрите говорят. Казах го. Деца няма, стотици хиляди българи напускат. Икономика няма, селата празни. По улиците цигани, турци.... Неграмотност, угрижени лица, агресивни и меркантилни погледи. Всичко е чалга. Тези на 20 изглеждат на 30, тези на 30 са с болести като на 50. Тумори, инфаркти и депресии. Нека си говорим истини. Кой да чакам? Да гледам по телевизията самозабравили се политици изградили криминално своята независимост как ми обясняват колко сме добре и вървим напред ли? За това питам кой е начина? Има ли въобще начин за нормално и достойно съществуване в собствената си държава? Е вярно.... явно в нас си е причината...
    Last edited by DMS; 03-09-2020 at 15:56.

  15. #360
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Какво означава "тренд"?

    Не отворих темата "социализъм" за да ти размахвам поучително пръст, пък ти да мълчиш, щото не знаеш, какво е. Направих го заради това, че правилните умозаключения се правят тогава и само тогава, когато човек разполага с истински отправни точки.

    Казваш, че България се обезлюдява. Това е неоспорим факт. Дай да видим, кои са причините.

    Очевидно - много повечето възможности по белия свят, отколкото у нас.

    Защо белият свят предлага повече възможности - замислял ли ли се?
    Ще ти подскажа. Защото там не го е имало онзи социализъм, който ти не щеш да споменаваме.

    Мислиш ли, че по времето на соц-а България не се обезлюдяваше заради живота в цветя и рози тук? Пак ще ти подскажа - не се обезлюдяваше, защото хората бяха държани насилствено тук.
    Това сравнение е достатъчно, като доказателство за тезата ми, че вървим към по-добро.

    Казваш - селата се обезлюдяват и тънат в разруха. Факт. Причините?
    Отново подсказвам - След 9 9 1944 земята и животните на хората бяха иззети насилствено а хората бяха принудени да участват в ТКЗС.
    След 1989 - та тези неща им бяха върнати, но вече се беше загубила традиционната връзка между хората и селото.
    Междувпрочем - отливът от селата и напливът към градовете започна още по времето на соц - а. Поразпитай по-стари хора, как се ставаше жител на София, например.
    Да - по селата имаше и медицинско обслужване. Ама знаеш ли, че млад лекар трябваше насилствено да поработи първо на село и после другаде.

    За да не ти надувам главата с глупости - просто сравни гръцкото селско стопанство (което никога не е било отнемано насилствено) и нашето.
    Ние ходим им аргатуваме, не те на нас.

    Накратко - ако не беше соц-а, сега може би нямаше да сме се били в гърдите, че сме произвеждали компютри, но пък щяхме да имаме един добър селски поминък.

    ....................

    Ще спра дотук, щото май си губя времето.

    Има няколко неща, които следва да се ценят и от млади и от стари:

    - Свободни сте да говорите, каквото мислите.
    - Свободни сте да живеете, където искате.
    - Свободни сте да направите от себе си, каквото искате.
    -
    -
    - Живеете в мирни времена.


    Свободата, Санчо - това имате, ама не го оценявате.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 24 of 74 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •