Page 5 of 74 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 61 to 75 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #61
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Не знам не са казали, какво ще стане ако на трети март някой окачи на прозореца си турското знаме.Приеми факта че Русия е суверенна държава със свои закони, които трябва да се спазват и никой не е длъжен да се съобразява с еврогейските ви цености.Досега винаги плюете наляво надясно безогледно и доказателствата са ви издишали винаги.Да ти изглежда на бит този журналист или може би е щастлив мазохист.Сам казва че е бил задържан три часа. Никъде не споменава че е бил бит.https://www.unian.net/society/183514...ratora-11.html Когато полицията в САЩ растрелваше дори и деца с пластмасова играчка пистолет не лаеше нали.Няма линк към съответния първоизточник и през нашите медии кой знае как се е изкривило и бързаш да плюеш. Ся да ти обясня последователноста на събитията.Първо беше перестройката, после дойде разпада на СССР и Варшавския договор, който бе създаден след "отбранителното " НАТО.НАТО уж нямаше да се разширява на изток, но само на думи, които както знаем в либерална гейропа нищо не значат.После сложиха свои хора кото Костов, Филипов и т.н които да приватизират икономиката ни и да я нарежат за скраб.Същото и селското стопанство, ...............после да дават евросубсидии за развитието му.Хахаха.Ма как да е.Така се сложи началото на политиката на бедност и тия които разсъждават се изнесоха от България да не им пречат.Същите тия демократори изявиха желание да сме членове на НАТО, само дето никой не ни пита нас обикновените хора какво искаме, продажниците се пъчеха че действат по волята на народа даже и сълзи проляха некои.Е, "сами" като искаме да сме в НАТО, "обещанието" на алианса за неразширяване на изток отпадна.После наляха едни 5-7 млрд в Украйна и тя да поска да е член на НАТО и хоп, те ти булка спасов ден - натовска база в Крим.Естествено, Русия си го върна понеже и без това беше подарен на Украйна, но това развали плановета на запада.И се измисли руската заплаха щедро пропагандирана от продажници като Плевнелиев и сие, само дето по улиците никой не възприема Русия като заплаха.И по БТВ някак си изненадващо удобно спряха зрителските телефони в сутрешния блок да не задаваме неудобни въпроси и да мътим водата.Така със всички държави от източния блок,е почти всички само тия дето са на първа линия.И американските танкове дойдоха да ни пазят от наглата Русия.Всъщност тука са нас да пазят да не би при евентуален конфликт да им забием нож в гърба.Затова и нямаме армия никаква.И след като танковете бяха разположени в Източна Европа, се заговори за Европа на две или нам си колко скорости.Аре бегай да сънуваш светлото си бъдеще.Докато водихме хибридна война с Русия, Ердоган ни го начуква съвсем нехибридно.Задай си въпроса за колко време след втората световна запада се изправи на крака и защо вече 27 години този свръх развит запад нас не изправя на крака.Да те питам радетелю на демокрацията защо не цивриш че Ердоган иска да връща смъртното наказание, що не цивриш за хилядите турски журналисти дето бяха арестувани след опита за преврат, ами се Русия ти е в устата.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #62
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Има само един, дето лае, плюе, смърди.....и пр. Той се знае, кой е и би трябвало да обърне повече внимание на психичното си здраве.

    Не отиват на добре нещата.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #63
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Пърдиш ли, ще мирише. Да, на всички ни ще мирише.
    След като няма нужда, защо ни замерваш?
    Какво за долара и рублата? 1лв = 31 рубли.
    За какви прогнози иде реч?
    Махни МВФ и ще видиш колко рубли е един лев.

    ---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Има само един, дето лае, плюе, смърди. Той се знае, кой е и би трябвало да обърне повече внимание на психическото си здраве.

    Не отиват на добре нещата.
    Прав си, не отиват на добре.Нали е демокрация и мога свободно да си изразя мнението, какво те притеснява.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #64
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post

    Прав си, не отиват на добре.Нали е демокрация и мога свободно да си изразя мнението, какво те притеснява.
    Тогава уважавай демокрацията вместо да я плюеш. В други близки нам държави, отдавна щеше да си в кауша.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #65
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Махни МВФ и ще видиш колко рубли е един лев.
    To не е много далече .. а каква хиперинфлация ще ни налегне тогава пак просто не ми се мисли .
    Тогава както казваш бат Димитре - рублата ще стане 31 лв.
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #66
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Коя демокрация, тая пародия ли.

    ---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Има само един, дето лае, плюе, смърди.....и пр. Той се знае, кой е и би трябвало да обърне повече внимание на психичното си здраве.

    Не отиват на добре нещата.
    Пак извъртя нещата като не ти отърва, питах те що не се тревожиш за Турция, ама не очаквам отгово както винаги.Според мен заплахата от Турция е по голяма от тази на Русия, която впрочем клони към нула, ако не я дразним.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #67
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Махни МВФ и ще видиш колко рубли е един лев.
    Това не го разбрах. Да нямаш предвид валутният борд?
    След като демокрацията е пародия, какво предлагаш? Връщаме монархията, диктатурата на пролетариата, диктатура от типът на Хитлеровата, такава от типът на Путиновата и на Ердоган, или....?
    Цивренето е характерно за един тип хора, с които нямам нищо общо. Русия не излиза от твоята уста. Щатите също. Аз не се вълнувам особено, нито пускам "новина" след "новина", нито "рева" че видите ли космосът ми е крив.
    След като осъзнаваш че Турция е заплаха, дали се сещаш защо е такава? А защо Путин и Ердоган станаха първи дружки замисляш ли се?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  8. #68
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Не разбрах, какво лошо има в МВФ и в това левът да е относително стабилен.

    Ми да си викне Путин МВФ та да му оправи рублата, щото сам явно е неспособен.

    Не знам, какво е била Турция с демокрацията и с надеждите си за членство в ЕС, но сега знам, какво е без тях.

    И ако това, какво аз мисля по въпроса, е без значение, то за турската интелигенция, не е.

    От какво да съм се измъквал бе, Митак? От неуравновесените ти простотии ли?

    Научи се да разговаряш, като нормален човек и може и да водим смислена дискусия.
    Last edited by ecotronic; 22-03-2017 at 19:58.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #69
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    27 години слушам "смислени" дискусии.Лъжете като цигани.И няма да прокопсате като циганите.Първата стъпка - https://eadaily.com/ru/news/2017/03/...ankov-i-soldat

    Втора стъпка - https://news.rambler.ru/video/363995...1&updated=news под формата на договор за помощ от Украйна.

    Само не ми е ясно ти и подобните ти що се заблуждавате че на някой в Европа или отвъд океана му пука за нас.Не ти ли е ясно че България е в клинична смърт и реанимацията е невъзможна при тези обстоятелства.

    И като искаш смислен разговор айде разкажи ми за лека нощ за светлото бъдеще в ЕС.Ама сериозно какво очакваш да се случи в България и как, след като заехме всички последни места.

    Колкото за неуравновесените ми простотии преди време пак ме набедихте като разправях че бази ще има и танкове ще има, като ви разправях че Турция има планове за България.Писна ми от празни откъм съдържание приказки за демокрация и прочие ценности.Никой вече не слуша политиците, дебатите им, обещанията им и т.н.Искам политици които да отстояват интересите на на народа и страната ни, ама истиндските интереси а не тези дето ни вменявате без да ни питат само защото имат някакви лични облаги.На Русия не и трябвя МВФ защото ива икономика без Костов.Някак си много интересно ми става....покрай изборните неразбории в боричкането за власт едни други си вадят кирливите ризи и най-много демокрацията и евроценностите се отстояват от агенти на ДС и комунисти и техните протежета.Като вземеш Бойко, Курнелия, Костов,/Реформаторитге са троянския му кон/ ит.н. т.н. списъкът е познат от 27 години.Попитах те защо обръщаш внимание на Русия а не и на Турция и пак замаза нещата.Очевидно нямаш концепция а предварително насочен сценарий, защото на на американците и ЕС име през уя дали тука е българско или турско важно е геостратегическото положение на базите им.Не знам що си мислят че последствията ще са само за нас.И въобще безсмислено е да водя този разговор,в се едно слушам бат Бойко как отегчено вика - кой си измисля тия работи, пък излизаят наяве.Нали така беше, само командни центрове щеше да има пък после и танкове дойдоха е те не били за постоянно ами на ротационен принтцип сякаш не е същото, уж 5-6000 щеше да е санирането пък се оказа 17 000 на апартамент, то и толкова ще е безплатно ама като му дойде времето.Некви пишман патриоти отидоха легнаха на турската граница да ги снимат и после рейсовете юруш през кпп-то.Ся ББ са прай на Орбан, ма ако дойде на власт ПАК как ще полегне на Меркел и Юнкер и ще напълни с мигранти идея си нямаш.Да та светна, с един друг браузър човек може да научи много неща, баш от извора.
    Брат, ти или си платен или си будала.Ай лека.
    Last edited by dimitar_vd62; 23-03-2017 at 00:54.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #70
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Не знам не са казали, какво ще стане ако на трети март някой окачи на прозореца си турското знаме.Приеми факта че Русия е суверенна държава със свои закони, които трябва да се спазват и никой не е длъжен да се съобразява с еврогейските ви цености.Досега винаги плюете наляво надясно безогледно и доказателствата са ви издишали винаги.Да ти изглежда на бит този журналист или може би е щастлив мазохист.Сам казва че е бил задържан три часа. Никъде не споменава че е бил бит.https://www.unian.net/society/183514...ratora-11.html Когато полицията в САЩ растрелваше дори и деца с пластмасова играчка пистолет не лаеше нали.Няма линк към съответния първоизточник и през нашите медии кой знае как се е изкривило и бързаш да плюеш. Ся да ти обясня последователноста на събитията.Първо беше перестройката, после дойде разпада на СССР и Варшавския договор, който бе създаден след "отбранителното " НАТО.НАТО уж нямаше да се разширява на изток, но само на думи, които както знаем в либерална гейропа нищо не значат.После сложиха свои хора кото Костов, Филипов и т.н които да приватизират икономиката ни и да я нарежат за скраб.Същото и селското стопанство, ...............после да дават евросубсидии за развитието му.Хахаха.Ма как да е.Така се сложи началото на политиката на бедност и тия които разсъждават се изнесоха от България да не им пречат.Същите тия демократори изявиха желание да сме членове на НАТО, само дето никой не ни пита нас обикновените хора какво искаме, продажниците се пъчеха че действат по волята на народа даже и сълзи проляха некои.Е, "сами" като искаме да сме в НАТО, "обещанието" на алианса за неразширяване на изток отпадна.После наляха едни 5-7 млрд в Украйна и тя да поска да е член на НАТО и хоп, те ти булка спасов ден - натовска база в Крим.Естествено, Русия си го върна понеже и без това беше подарен на Украйна, но това развали плановета на запада.И се измисли руската заплаха щедро пропагандирана от продажници като Плевнелиев и сие, само дето по улиците никой не възприема Русия като заплаха.И по БТВ някак си изненадващо удобно спряха зрителските телефони в сутрешния блок да не задаваме неудобни въпроси и да мътим водата.Така със всички държави от източния блок,е почти всички само тия дето са на първа линия.И американските танкове дойдоха да ни пазят от наглата Русия.Всъщност тука са нас да пазят да не би при евентуален конфликт да им забием нож в гърба.Затова и нямаме армия никаква.И след като танковете бяха разположени в Източна Европа, се заговори за Европа на две или нам си колко скорости.Аре бегай да сънуваш светлото си бъдеще.Докато водихме хибридна война с Русия, Ердоган ни го начуква съвсем нехибридно.Задай си въпроса за колко време след втората световна запада се изправи на крака и защо вече 27 години този свръх развит запад нас не изправя на крака.Да те питам радетелю на демокрацията защо не цивриш че Ердоган иска да връща смъртното наказание, що не цивриш за хилядите турски журналисти дето бяха арестувани след опита за преврат, ами се Русия ти е в устата.
    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    27 години слушам "смислени" дискусии.Лъжете като цигани.И няма да прокопсате като циганите.Първата стъпка - https://eadaily.com/ru/news/2017/03/...ankov-i-soldat

    Втора стъпка - https://news.rambler.ru/video/363995...1&updated=news под формата на договор за помощ от Украйна.

    Само не ми е ясно ти и подобните ти що се заблуждавате че на някой в Европа или отвъд океана му пука за нас.Не ти ли е ясно че България е в клинична смърт и реанимацията е невъзможна при тези обстоятелства.

    И като искаш смислен разговор айде разкажи ми за лека нощ за светлото бъдеще в ЕС.Ама сериозно какво очакваш да се случи в България и как, след като заехме всички последни места.

    Колкото за неуравновесените ми простотии преди време пак ме набедихте като разправях че бази ще има и танкове ще има, като ви разправях че Турция има планове за България.Писна ми от празни откъм съдържание приказки за демокрация и прочие ценности.Никой вече не слуша политиците, дебатите им, обещанията им и т.н.Искам политици които да отстояват интересите на на народа и страната ни, ама истиндските интереси а не тези дето ни вменявате без да ни питат само защото имат някакви лични облаги.На Русия не и трябвя МВФ защото ива икономика без Костов.Някак си много интересно ми става....покрай изборните неразбории в боричкането за власт едни други си вадят кирливите ризи и най-много демокрацията и евроценностите се отстояват от агенти на ДС и комунисти и техните протежета.Като вземеш Бойко, Курнелия, Костов,/Реформаторитге са троянския му кон/ ит.н. т.н. списъкът е познат от 27 години.Попитах те защо обръщаш внимание на Русия а не и на Турция и пак замаза нещата.Очевидно нямаш концепция а предварително насочен сценарий, защото на на американците и ЕС име през уя дали тука е българско или турско важно е геостратегическото положение на базите им.Не знам що си мислят че последствията ще са само за нас.И въобще безсмислено е да водя този разговор,в се едно слушам бат Бойко как отегчено вика - кой си измисля тия работи, пък излизаят наяве.Нали така беше, само командни центрове щеше да има пък после и танкове дойдоха е те не били за постоянно ами на ротационен принтцип сякаш не е същото, уж 5-6000 щеше да е санирането пък се оказа 17 000 на апартамент, то и толкова ще е безплатно ама като му дойде времето.Некви пишман патриоти отидоха легнаха на турската граница да ги снимат и после рейсовете юруш през кпп-то.Ся ББ са прай на Орбан, ма ако дойде на власт ПАК как ще полегне на Меркел и Юнкер и ще напълни с мигранти идея си нямаш.Да та светна, с един друг браузър човек може да научи много неща, баш от извора.
    Брат, ти или си платен или си будала.Ай лека.


    Митак,тва голяма салата бре,а аз съм си сипал малка ракия.Не мога го смеля три дена,намали грамажа,че ша са пръсна.
    А сега по темата:
    Успя да ме откаже от цигарите,а това не е малко.
    Last edited by 546; 23-03-2017 at 05:40.

  11. #71
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Характерното за нрава на изпечения комунист е това, че каквото и да прави, все ще се намери, кой да му е виновен.

    Всъщност, няма никакво значение, какво прави и как го прави. Той жизнено се нуждае от своите врагове.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #72
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Що пък трябва като е русофил да е комунист,че нещо не мога те разбера?

  13. #73
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Характерното за нрава на изпечения комунист е това, че каквото и да прави, все ще се намери, кой да му е виновен.

    Всъщност, няма никакво значение, какво прави и как го прави. Той жизнено се нуждае от своите врагове.
    Ами на тебе все ти е виновна Русия, комунистите, онези 45 години..... замисли са.....
    Аз не съм бил комунист най-малко защото съм изгонен от комсомола.Лично Печовски /Ванката го познава/ма "разжалва", дори не бях допуснат на събранието, след което "Напредката"/и него Ванката го знае, ме извика при Георгиев, парт. секретаря на завода да ми каже че ме спасявало само това че баща ми е бил военен.Тъй че не ми измисляйте партийни принадлежности и автобиография.В това знам че сте добри.Да не излезе само че крадеца вика дръжте крадеца.
    И не се олицетворявайте с желанията и предппочитанията на народа, никой не ни е питал за нищо.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  14. #74
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ами на тебе все ти е виновна Русия, комунистите, онези 45 години..... .
    Разбира се, че е виновна!

    Ако не беше стъпил съветския ботуш по най-бруталния начин у нас, сега може би нямаше да сме произвеждали Правец 8, но пък твърде вероятно щяхме да сме една страна с развито модерно селско стопанство, селата нямаше да се обезлюдяват и килограм банани нямаше да е по-евтин от ябълките ни.

    Трябва главата ти да е завряна до раменете в ............за да не го знаеш.

    За разлика от теб, сега не мрънкоря за настоящето и не се сополивя по миналото.
    Last edited by ecotronic; 24-03-2017 at 17:50.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #75
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Що пък трябва като е русофил да е комунист,че нещо не мога те разбера?
    Как наричаме човек, който агитира за комунизъм?
    Според точната формулировка на доктора, комунизъм е когато средствата за производство са обществени. Според моята не е така. Както и да е, Митака иска държавни предприятия, национализация и все от тоя род. Въобще не го притеснява че той самият обяснява как се фалира държавно предприятие. Изобщо не го вълнува че смисъла да произвеждаш нещо е за да го продадеш с печалба. Иска държавни предприятия, и толкоз. Подозирам че в крайна сметка иска всички да сме с еднакъв социален статус. Та... вероятно за това и това определение.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 5 of 74 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •