Page 51 of 74 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 751 to 765 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #751
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Рацер, с цялото ми уважение към твоя ИТН ентусиазъм, би искал да споделя опасението си, че с "мъдрите" си ходове от тези дни, Славчо може всъщност да бетонира, вместо да изчегърта ГЕРБ.

    Самият аз, който никога до момента не съм гласувал за ГЕРБ, се чувствам амбициран да го направя.
    Не защото не ми харесват идеите на ИТН а защото изпитвам ужас от мисълта, ИТН да има тотално мнозинство в парламента.

    Омръзнало ми е от пожарникари, чалгари, царе, пилоти, шахматисти.......демек от крайности.

    Искам нормални хора.
    Last edited by ecotronic; 27-04-2021 at 13:49.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #752
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    И шахматиста с 5 езика е по-крайно от доказания олигофрен пожарникар изтъркан прогнил корумпиран образ? Да бе, те всички от ГЕРБ говорили по 5 езика, ама никой не ги е виждал. Да оставим езиците. Те не са важни. Свикнали сме да се излагаме по Европа. Ъъъ торта, сахер, айм амейзинг, ал шол ю томорол.

    Аз пък пропуснах да гласувам. Умишлено. Нямам доверие на никого. Бях написал есента още ако помните. И аз искам нормални хора и живот. Затова на следващите избори ще гласувам за ИТН, защото си удържаха на думата. Не цепят басма на никого и ги правят на гъз. Казаха им истини в очите. Е, вярно станаха неудобни. ИТН игнорираха дебилите, а те се възпалиха. Започнаха да обиждат и хапят. Най пък обичам някакви идиоти да ми обясняват колко прекрасен живот съм живеел, че и да ме заплашват, че ако не са те ще станело по-зле. Ха ха...

  3. #753
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Рацер, с цялото ми уважение към твоя ИТН ентусиазъм, би искал да споделя опасението си, че с "мъдрите" си ходове от тези дни, Славчо може всъщност да бетонира, вместо да изчегърта ГЕРБ.

    Самият аз, който никога до момента не съм гласувал за ГЕРБ, се чувствам амбициран да го направя.
    Не защото не ми харесват идеите на ИТН а защото изпитвам ужас от мисълта, ИТН да има тотално мнозинство в парламента.

    Омръзнало ми е от пожарникари, чалгари, царе, пилоти, шахматисти.......демек от крайности.

    Искам нормални хора.
    Нормалните не изпитват нужда да управляват,още по-малко имат необходимост да бъдат управлявани.Но това останалите не го знаят.
    Абе всяко стадо си има един овен отпред,по-рядко овца.
    Last edited by 546; 28-04-2021 at 15:25.

  4. #754
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    И аз ще гласувам за ИТН, защото за сега си държат на думата..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #755
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Помня, че и когато ГЕРБ се появиха на политическата сцена, го имаше този ентусиазъм. Разочарованието дойде после.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #756
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    И аз ще гласувам за ИТН, защото за сега си държат на думата..
    На коя дума си държат?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #757
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Да не се коалират с познатите партии. Изчерпани, изтъркани, компроментирани и т.н. Кое не е ясното?

    Дали всички хора, които за гласували за ИТН са бесни чалгари, които са ходили на всичките му концерти? Дали пък няма една огромна маса хора, които НЕ желаят да дават гласа си за добре познатите изгнили партии? Било то отрицателен вот, най-малкото зло и др. Май вярно не знаем какво искаме. Не искаме крайности, не искаме това да продължава. Появява се някой който заявява, че това няма да продължава. Гласува му се доверие. Той изпълнява това което е заявил, а сега пък се чудим: е добре де, защо сега прави така, че досегашното да НЕ продължава. Много странно...

    Сигурно има идея и за секциите в чужбина. Естествено че няма да си го нашие с казуса Турция. Да видим. Освен ако Курнелия не удари по масата и каже: не може така! Трябва да има правителство. Ние не сме страхливци! Ще направим изключение в името на народа и ще влезнем в парламента за 1586 път заедно с ГЕРБ и ДПС. Боже каква саможертва... Как да не се изнежи човек...

  8. #758
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Не е ясно как си представяте "изкормването, изчагъртването и т.н.т." на герберите. Това може да стане само с по добро управление от тяхното. Не с приказки.
    Ако някой си въобразява че ще събере сам мнозинство тия дни - дълбоко се лъже.
    Правителството на Нинова и е в кърпа вързано. Независимо дали ще е с мандат или служебно. Тя отсега подготвя оправдание за кадровите промени. Или трябва да повярваме, че Тати е чакал последният момент, та да си назначи хората.
    Ами да, Трифонов има идея за секциите в чужбина. Идеята е да си ожъне нивата. Там са предимно хора на твоята възраст. Такива, на които цял живот им е обяснявал че политиците са им виновни за всичко. И къде отиват лошите момчета.
    Както и да е. Ще си платим поредният експеримент.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #759
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    До тук нищо още не е станало.Излишно се пените ми се струва.

  10. #760
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    До тук нищо още не е станало.Излишно се пените ми се струва.
    Да де! Нищо не е станало. Няма и да стане.
    Е, верно най големият губещ на изборите, все пак ще се добере до власта. Ама.....кой го брица. Важното е "да не им цепим басма".
    А, да. Мажоритарни избори, в два тура ама.......друг път. Левче на глас.....друг път.
    Важното е че си държат на думата обаче.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #761
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Ванчо,щом чалгарите не тръгнаха от първия път да спасяват държавата всичко е О.К.
    Last edited by 546; 28-04-2021 at 18:08.

  12. #762
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    ivan_dimitrov, какво им е на младите хора в чужбина? Нямат ли право да бъдат движеща сила в собствената си държава? Нямат ли право на глас? За теб вероятно този глас е грешен. Ами ако не е? Не оставай с грешно впечатление. Съмнявам се и в Трифонов. Чалга не слушам, по концерти не ходя. Но пък от друга страна на пенсионерите май също им обясняват нещо от 30 години насам. А на "дясно" мислещите в годините на прехода? А на българските турци? А на желаещите за по-патриотично още националистическо управление?

    За мен ИТН се държи мъжки. Казва нещо - прави го. Ама няма ама, ама няма чакай, то щото такова. Да, може да им го боцнат, защото добре познатите партии нямат задръжки, алчни са и пак ще се набутат. А дали пък няма да изперка народа и пак да излезне на улицата, ако БСП и ГЕРБ се гушнат? По-стабилно правителство ли ще е това отколкото ИТН с част от БСП или ГЕРБ или ДПС? Ще разберем съвсем скоро.
    Last edited by DMS; 28-04-2021 at 19:49.

  13. #763
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Абе мъжки се държи, спор няма.
    Само че като кажеш, че няма да се коалираш със стари курви, печелиш овациите на народа. Спор също няма.
    Ама кога ще стане, да спечели ИТН 121 места?
    Точно никога !!!

    Иначе - да. Мъжка работа си е. А най-добре, Славчо да почака още докато над парламента сложат надпис:

    "Молим те, Славчо, ела да царуваш".

    По въпроса за гласуването от чужбина.......

    С цялото ми уважение към младите, ако от мен зависеше, щях да забраня всякакъв чуждоземен вот.

    Не живееш в тази държава, не плащаш данъци, не храниш пенсионери......

    Тогава, защо трябва да определяш правилата на играта???

    Имам приятели в чужбина, които не гласуват, именно, защото считат, че нямат моралното право да го правят.

    Само дето за тая работа се иска да имаш нещо между ушите.
    Last edited by ecotronic; 28-04-2021 at 20:25.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #764
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Защо пък да е никога? Успее ли да промени също толкова изгнилия изборен кодекс може да му се получи. Но може и да не се. Иска да разкара всички тумори и да действа на чисто. Повече от ясно е. Дали това ще се случи - ще видим. Може и да се размие цялата тази работа във времето и добре познатите партии ще се погрижат за това. Сигурен съм. Телевизия не гледам, но когато мерна нещо направо ми се гади. То са обиди, то са квалификации. Абе много ги боли. ) Че и заплашват както казах... Срам нямат. Играта е долна и си личи кой какъв е. Просто цвета на очилата е различен... лилав... червен...патриотичен...

    А за храненето на пенсионери, нека не отваряме темата. Много добре знаем, че един милион българи не са зад граница на екскурзия и защото не им допада климата тук. Има много кадърни хора в чужбина и те трябва да бъдат разграничени от хората които дори не знаят български език. Много е изкривена избирателната ни система. Съгласни сме, нали? Един циганин с 12 деца, който цица от мен и теб, трябва ли повече да избира от български програмист в Лондон например?

    ПП: Пипне ли се избирателния кодекс както трябва, много маски ще паднат. Много митове ще бъдат разбити. Много тъжни и сърдити ще има. Абсолютно наложително е.
    Last edited by DMS; 28-04-2021 at 20:54.

  15. #765
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Абе то, че доста от тия навън, баш хранят пенсионери тук си е факт. И аз не казвам че нямат право на глас. Проблемът е че не зачитат правото на глас на останалите.
    Давате ли си сметка, че изгнилите стари партии представляват много по голяма част от народът?
    Е!? Аз винаги допускам че съм в грешка. За това и проверявам всичко по два пъти поне.
    Не се съмнявам в Трифонов. Днеска ми оправда очакванията.
    ИТН искат да искат, не да правят нещо. Каквото и да е. Инак щяха да "начукат" на Борисов малката хитрост със внесеното предложение за мажоритарният вот. Левчето на глас, и децата в детската градина знаят, че няма да мине.....
    Та....какво са казали ИТН и са го спазили, та са мъжкари? Естествено че няма да се коалират с никого, нали ше трябва да се върши и нещо полезно тогава. Ако бяха мъжкари, трябваше да приемат подкрепата и без коалиция, каквато им предлагаха даже и герберите. Да съставят кабинет, да управляват и ако им играят "сечено", да покажат среден пръст и да хвърлят оставката на масата.
    В следващият парламент ще са ГЕРБ, НТН, ДПС и БСП. В тоя ред, със почти същите проценти като съотношение.
    Какво правим!?
    Имайте предвид, че тия които гласувахме за ДаБългария, в по голямата си част ще гласуваме за герберите. Щото замяната на "мутра" с идеологът на мутренската култура, не е оферта.
    Last edited by ivan dimitrov; 28-04-2021 at 21:01.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 51 of 74 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •