Page 62 of 74 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast
Results 916 to 930 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #916

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Рацерче, щом Слави не ти е фаворит, как ще обясниш това, дето си го писал:



    Вместо да го играеш фурнаджийска лопата, бъди мъж и кажи, че вече не ти е фаворит. В едно разочарование, няма нищо срамно.
    К'во ся, искаш "да се ядем ли" ? Ми не е моят стил. В този смисъл :

    Ще кажа когато имам за кого друг да гласувам.

    Засега не виждам такъв ---> и отново да кажа : "Не съм разочарован, защото нямам очаквания от ИТН и Трифонов" .

    Това което имам като очакване е да "изринат" Борисов& ГЕРБ и те тази работа наполовина я свършиха.

    Очакванията от политиката са за такива като теб "Мъже", за мен е логиката.

    Логиката дотук е, че "ИТН се осраха с предложението на Петър Илиев и може би още един -двама от кандидатите им за министри" .
    И толкова.

    Стремя се да съм обективен, защото тогава преценката е най-ясна и правилна.

    Най-глупавото нещо е да имаш очаквания от политик -> там има една логика и аз се придържам към нея.
    Не гласувам по възможност за политически търтеи които паразитират на гърба на народа и няма какво да му дадат за положителното му развитие.

    Това, че едни Ицохитроумни им слагат спици в колелото е отделен въпрос, но той не касае мен, а касае ИТН.


    Аз пък не разбрах ти за кого си гласувал или ще гласуваш.

    А за кого предлагаш да гласуваме, след като не харесваш ИТН - всеки може да критикува, но малко могат да предложат смислено решение на даден проблем.

    Досега винаги гласувах за десни и то поради проста логика --> би трябвало да са на принципа за който има няколко български поговорки, една от които е: "Работиш - ядеш, не работиш- не ядеш" .

    За съжаление според мен там се намърдаха само едни политически търтеи, които освен да паразитират друго не могат.

    От друга страна 2009 година след като бе избран Борисов, защо през 2013 година се самозапалиха немалко млади хора: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...E2%80%93_2015)

    Ако нещата и управлението в България бяха ОК, едва ли тези млади хора щяха да изберат смърт чрез самозапалване...

    Борисов е изчерпан и няма какво да даде повече на България, същото и с неговите партийни и безпартийни сподвижници.

    Ще гласувам за ИТН докато се появи някой по подходящ ...

    За мен е достатъчно че продължават да "изтръскват" политическото блато и от него ще продължават да изпадат политически паразити.

    За сега това е достатъчно, когато някой предложи повече и ме убеди - добре дошъл, ще гласувам за него.

    За разлика от тук коментиращите съм имал пряк досег с "дясното" и зная какви рядки дрисни са така наречените им "лидери" .Не че в другото политически пространство за различни...

    И отново да кажа - разсъждаваме в различни категории.
    За мен чувства няма и няма да има, има само логика, която се основава на фактите и поведението на партиите и лидерите им, но не на това което говорят, а на това което правят.

    За мен е достатъчно за да мога да ги преценя.

    В този смисъл "очаквания" , "разочарования", "фурнаджийска лопата" и "бъди мъж" не попадат в логическата ми парадигма.Първите са чувства, а второто квалификации и имат повече отношение към твоят начин на мислене и мисловна парадигма която очертава теб, отколкото мен.

    В този смисъл явно не познаваш начина ми на мислене, поради което съжденията ти са неправилни и дори са извън категорията в която аз разсъждавам като начин на мислене.

    За мен политически партии и "играчи" са само инструмент за постигане на определени резултати.

    Което означава само едно.

    От там нататък си свободен отново да правиш свободни съчинения, но те ще охарактеризират теб и начина ти на мислене, а не мен .

    П.П.

    Сега и аз да си "окна" -- търпя критика за начина по който обсъждах твоят начин на мислене и поведение/гласуване и по който се опитвах да те провокирам към размисъл и анализ и най-вече, че намесих семейството/близките ти.
    Поради това приемам, че "ми го връщаш" с "фурнаджийска лопата" и "бъди мъж".
    Е, не разсъждавам по този начин.Провокирам, когато някой ми се струва, че е сляп за истината най-вече за да го събудя, но никога не влагам злоба или злоумисъл.

    Негативните чувства разрушават душата и личността, поради което е глупаво да си ги причиняваш.
    Last edited by alfa racer GTA; 12-08-2021 at 16:27.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #917
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Аз пък си мисля, че за да "изчегърташ" някого, далеч не е достатъчно само да го биеш на изборите. И то ако под "биене", разбираме разлика < 1%. Далеч по-важно е, на по-късен етап да предложиш нещо доста по-добро на хората. В противен случай, съществува много голяма вероятност, изчегъртването да се превърне в бетониране.

    Ако четеше по-внимателно, какво пишат хората и ако помнеше, нямаше да ме питаш, за кого съм гласувал. И все пак, щом това те интересува, ще ти припомня.
    На априлските избори гласувах с "не подкрепям никого" на последните, за пръв път, гласувах за ГЕРБ, защото нескопосаната предизборна кампания на Бойко Рашков и съпартийци, ме мотивира да направя това. За идните избори, ще си помисля. Едно е сигурно - няма да подкрепя ИТН.
    Last edited by ecotronic; 12-08-2021 at 16:22.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #918
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Еко....кофти е че, правосъдието е един бетон за политиците ни...от там нататък няма какво да коментираме...оплетени свински черва...и най добрият касапин, няма как да ги оправи без да не потечат лайна....ама бягат от тази миризма доста господа свързани с политиката... Кой е Бойко Рашков...?.....ами този който променя бизнес интересите в политиката.....не го харесвам.....не прави нищо ново до сега..... то като случая с Васил Божков.....самата държава предлага делавера за бизнеса и удобни закони, а след това писка...)...дясна ръка, ляв джоб...Ако питаш мен...от Иван Костов до сега всички под ножа....да крайно е...но след едно такова клане ще има резултат......тя историята ни е много кървава, ама в последно време няма мъже, щом на олипиадата медали печелят жените ни....
    Прост пример....в Румъния заастреляха Чеушеско в зората на демокрацията, а ние оставихме охранителя на бай Тошо да ни управлява....къде сега са те, къде сме ние...?
    В цяла Европа хората протестират против високи сметки, ограничения и т.н...а ние за политици...ебати колко сме зле....
    Няма как да се оправим ако продължаваме по тоя начин....казвам го за пореден път...
    Аз отивам и гласувам за моето добро......а след това ми идва някаква клика педерасти и ми обеснява за коалиция и политика...ае Моля...ако не ми подобрите живота, естествено с мое участие сте аут......но при нас ги търпим с години....и то е заради ония 58% кибици дето не гласуват....и чакат някой да ги оправи....е той ги оправя, ама само отзад....и от там се получава педарастия образно казано....харесва им...)
    Last edited by Бобби; 12-08-2021 at 17:11.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #919
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Негативизмът и простотията на народа са в основата на всичко.

    Да говориш, че ГЕРБ нищо положително не са направили и че само са крали, не отговаря на истината. Ако са крали, докажи го, осъди ги и ги накажи. Но това, което са направили за хората им го признай и надграждай върху него.

    Да ми вади някой доводи, от сорта на шкафчета, пълни с кюлчета и пачки, е жалко. Още по-жалко е, когато това го прави държавната глава. Чувствам се обиден от това, че някой ме смята за толкова прост, че такова нещо, може да мине.
    Но иначе минава. И то пред немалко хора.

    Според мен, за последните 30 г не сме имали по-слаб президент от Радев. Какъв обединител на нацията е, като той не се спря да я разединява (разделяй и владей). Какъв е тоя президент, койо в новогодишното си обръщение, ни говори за мафия? Ама народът си го избра. А сега ще го преизбере.

    С такъв мат'рял, братя, - толкова.
    Last edited by ecotronic; 12-08-2021 at 18:00.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #920

    Default

    Това, че на теб не ти харесва, не означава че "матря'лът е такъв".

    Не вярвам някой от разумните гласували да е отричал направеното от ГЕРБ.
    Това обаче в един момент не е достатъчно.Този момент дойде когато го попитаха в посолството в Лондон " Като погледнете в огледалото виждате ли Пеевски?!?"

    Той пропусна след този момент 7- 8 години.

    Хората вече не ги интересува, че "имало какво да ядат" - не всичко е манджа и магистрали/строителство.

    Това което пропусна Борко, а и ти е че народът поиска повече --> поиска нормално правосъдие, поиска нормална държава, поиска ",правила за всички" без изключение.

    Е, точно това не получи всичките 12 години управление на ГЕРБ.

    А не го получи, защото някъде след 2017 г. започна видимата деградация в назначенията на ГЕРБ --> "не може да назначаваш верен, а да очакваш от него резултати като от знаеш и можеш".
    Казаха го неведнъж доста хора.
    На ББ не му увря главата и вместо да се коригира , той назначаваше в държавната власт и взимаше за съветници все повече верни калинки и харизанки и така все повече знаещи и можещи се дистанцираха от него и управлението му.

    Хората биха простили КТБ, биха простили Олимпик ЗАД, може би биха простили 1.2 милиарда здравни вноски "взети щото те са едно с бюджета", някои биха простили, други като мен не биха простили ограбването на втория пенсионен стълб/ пенсия, но това което никой не би простил е да продължаваш дебелокожо "напред" без да поправяш грешките си, въпреки че всички ти ги посочват и да казваш "няма проблеми, всички е ОК, вижте колко построихме"!

    Това няма как да бъде простено, защото касае деца, внуци и следващите поколения.

    За мен е ясно --> отново ще си ГЕРБ, но "Panta rhei, panta horei "(Хераклит) - историята никога не се повтаря два пъти по един и същи начин, освен като фарс.
    ...

    Връщане няма...Пътят е само напред...

    Наивно е да считаш, че гласувайки може да помогнеш на някой да опровергае Хераклитовата мъдрост доказана в няколко хилядолетия човешка история...

    В този смисъл твоето разочарование изразяващо се изявлението ти "С такъв мат'рял, братя, - толкова" не се основава на логика, та и в този смисъл си нелогично разочарован...
    Last edited by alfa racer GTA; 13-08-2021 at 09:17. Reason: Редакция - размяна на думи в изречение.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #921
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Негативизмът и простотията на народа са в основата на всичко.

    Да говориш, че ГЕРБ нищо положително не са направили и че само са крали, не отговаря на истината. Ако са крали, докажи го, осъди ги и ги накажи. Но това, което са направили за хората им го признай и надграждай върху него.

    Да ми вади някой доводи, от сорта на шкафчета, пълни с кюлчета и пачки, е жалко. Още по-жалко е, когато това го прави държавната глава. Чувствам се обиден от това, че някой ме смята за толкова прост, че такова нещо, може да мине.
    Но иначе минава. И то пред немалко хора.

    Според мен, за последните 30 г не сме имали по-слаб президент от Радев. Какъв обединител на нацията е, като той не се спря да я разединява (разделяй и владей). Какъв е тоя президент, койо в новогодишното си обръщение, ни говори за мафия? Ама народът си го избра. А сега ще го преизбере.

    С такъв мат'рял, братя, - толкова.
    Ау...какво направи Герб...?...нещо което да го полузуваш ден до пладне....аз съм от ония простаци които след първият ден когато Бойко беше кмет и асфалтира Цариградско шосе от Феята до Орлов мост минах по трасето и имах чувството, че армотесьорите са ми изпуснали, а ги бях сменил предният ден, от там до вчера същите фирми асфалтират..)....та така и всичките му магистрали...ае моля ти се, покарай из страната, виж качественото им изпълнение, , безопасност и след колко време са аут и т.н....знаеш ли колко издържа асфалта на прохода Петрохан...?....ама гледаш телевизия и картинки и коментираш......ще ми кажеш ли колко народ загина, заради некачествено пътно стройтелство и глупави изпълнения в него...?....няма как да ми кажеш, защото правосъдието е в услуга на политиката която е на власт, шофьора на автобуса край Своге е в затвора незаслужено според мен...а колко мтакива случай има, бедна ти е фантазията...
    Знаеш ли че Бойко дойде в селото на дядо ми преди две години и откри пречиствателна станция за водата....обаче до ден днешен вътре няма никаква техника и до днешен ден си е така до скоро имаше един пазач, дето не знаеш какво пази,...е водата си е пак същата... тая година не съм ходил да видя как са нещата....
    Знаеш ли колко еко пътеки има с една табела и три метра асфалт или някаква беседка в нищото, а от там нататъка пущинняк, обаче са усвоени едни пари на хартия....вело алеята на бул. Бъкстон издържа три месеца, да не говорим за Графа....бул Пушкин от Околовръсрен.път до Бояна тъкмо го азфалтираха миналата година и след това го направиха на швейцарско сирене...три пъти променят вело алея недомислена, начин на паркиране по средата на улицата, слагат колчета, след това ги махат защото го няма никъде по света... и сега нищо.....изровен и леко замазан асфалт с лопати, който на пролет ше е леш....община Витоша в София е шампион по глупост мой лични наблюдения.....свалят камъни морените на Витоша и ги слагат за да не паркират коли за да покажат къде трябва да е тротоар, вместо да го направят...една малка улица Будилник вече шеста година година я кърпят с асфалт положен с лопати....изхабиха толкова асфалт, време и плащане на фирми, колкото да се направи 10 километрова отсечка от първокласен път ....

    Може да съм прост, но съм позитивно настроен, а ти си ебати и комуниста....не се обиждай, защото бай Тошо направи нещо с което може да се гордееш, а Бойко и останалите нищо....само кюлчета пари и власт с която да подтискат другите...
    Ебати найстина има закоравяли от моето поколение, независимо от образование и ценз, което на Еко съм го признал в други теми....
    Last edited by Бобби; 12-08-2021 at 20:17.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #922
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Понаместили са ти се кокалите за 200 м пред Ропотамо и орива вселената. А това, че стигаш до морето за 3 ч. го пропускаш. За Своге, баш шофьорът на автобуса си е виновен. Ако не беше така, трябваше там да стават по 3 катастрофи на ден. Проста логика, но далечна от тиквата ти.

    PS:

    Комунист никога не съм бил и няма да бъда.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #923
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Понаместили са ти се кокалите за 200 м пред Ропотамо и орива вселената. А това, че стигаш до морето за 3 ч. го пропускаш. За Своге, баш шофьорът на автобуса си е виновен. Ако не беше така, трябваше там да стават по 3 катастрофи на ден. Проста логика, но далечна от тиквата ти.

    PS:

    Комунист никога не съм бил и няма да бъда.
    Щом си казал...така да е...няма смисъл да споря, след като са ми се наместили кокалите...200 метра са от Ропотамо до Феята, а до орлов мост са...?)...няма значение изюркай алфата по Бул. Цар Борис че ти е на близко и всяка година му пререждат паветата на едно и също място...до така наречената магистрала Марица няма да те пращам...ае с здраве....
    Аз за три часа стигах до морето и 90-та година с ланчата...)...сега опитах с алфата, ама не сучи на места ме изхвърляха извън магистралата, за да заобикалям, на места ме преместваха в насрещтната лента с ограничени и невъзможност да изпреварваш...тая година пътувал ли си до морето...?...да видиш задръствания...!....едно време карах в насрещтното и бях по сигурен, отколкото сега в еднопосочното.....
    Излишно е да коментираш, без да си го изпитал......все едно гледам Бойко от джипката, когато бяха въвели ограниченията за пътуване, а той ни се постваше онлайн от магистралата....)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #924
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    На Цар Борис не е правен капитален ремонт откак се помня. Която и да било община много трудно се разделя с паважа, защото не и се налага често да го кърпи. За калдаръма на Прага, също си трайкаш. Много избирателни са ти спомените.

    За чирпанския вълнолом на Тракия, не знам Бойко да има вина.

    Накратко - ни се хаби да баламосваш батя си. Ходи да ги пробутваш тия на някое лапе.
    Last edited by ecotronic; 12-08-2021 at 20:44.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #925
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    На Цар Борис не е правен капитален ремонт откак се помня. Която и да било община много трудно се разделя с паважа, защото не и се налага често да го кърпи. За калдаръма на Прага, също си трайкаш. Много избирателни са ти спомените.
    Не са ми избирателни спомените, аз говоря за сега.....спомена ми е, че от пете кюшета до гарата си беше калдаръм....но бях малък и живеех на Ботев...и всяка сутрин миеха булеварда..
    а относно Борис...толкова пари дадоха в годините за измислени ремонти, че капитален ремонт и полувина да са направили.....;_
    Last edited by Бобби; 12-08-2021 at 20:48.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #926
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Е - щом от малък живееш в София, значи много добре знаеш, че едва ли някой е направил повече от Бойко за пътищата в нея. Да стигна от Пирогов до г Лозен за 25 мин в час пик, това никога не е било. А това, че някога улиците се миеха почти всеки ден е факт, но на 100 м улица нямаше повече от 3 коли и жителите бяха 500К


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #927
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    74

    Default

    За мен Слави само разлая кучетата, но не му изнася да поеме политическа отговорност. Едно е да плюеш на ляво и на дясно, друго е да се хванеш на хорото и да го поведеш. В крайна сметка се получи една разруха на държавата и не се вижда краят на цялата тази помия. Като е толкова ербаб защо не се кандидатира за депутат или дори за премиер? Най-лесно му е да седи отстрани и да насъсъква кучетата. Пак ще отидат милиони народни пари за нови избори и от цялата тази каша печели Радев, който отдавна искаше пълната власт, е постигна я. За мен Радев е антиобединител на нацията.

  13. #928
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by NikMar View Post
    За мен Слави само разлая кучетата, но не му изнася да поеме политическа отговорност. Едно е да плюеш на ляво и на дясно, друго е да се хванеш на хорото и да го поведеш. В крайна сметка се получи една разруха на държавата и не се вижда краят на цялата тази помия. Като е толкова ербаб защо не се кандидатира за депутат или дори за премиер? Най-лесно му е да седи отстрани и да насъсъква кучетата. Пак ще отидат милиони народни пари за нови избори и от цялата тази каша печели Радев, който отдавна искаше пълната власт, е постигна я. За мен Радев е антиобединител на нацията.
    Слави не е в добро здравословно състояние......и въпреки всичко държи на това което е искал да направи с проекта си....
    Да има минало, ако се разровиш назад, което е било в угода на някой бизнеси с предаването си...например Овергаз и Сашо Дончев, дори и политика, но сега проповяда нещо което би трябвало да промени нещата.....та в тоя ред на мисли, дори и Бойко да е на власт...всичко зависи от избирателя...тоез не трябва да го търпиш четири и повече години, а още на вторият ден, ако не изпълнява това което е обещал и за което си го избрал...да си му под прозореца и да го подсетиш за какво иде на реч....докато ние си плащаме данаците, а някой мутри заобикалят закона с протекция на политиците ще е така....няма как закона за Черепа който си плаща на политиците и за мен да е различен.....а колко такива примери има...вината е на народа...едни се продават за пет стинки, други за пет милиона.....няма оправия, докато всички шмекери не се изчистят....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #929
    започва да се пристрастява NikMar's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Габрово
    Posts
    74

    Default

    Още Алеко го е казал "Всичките са маскари..." -Бай Ганьо.
    А тук https://fakti.bg/bulgaria/604585-sla...ava-za-politik според мен са казани доста неща писани в по-горният ми пост.
    Last edited by NikMar; 14-08-2021 at 17:07.

  15. #930
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Поздрави за избирателите на Герб....))
    https://www.youtube.com/watch?v=WAOr...&start_radio=1
    Ае... да влезнем в час на края...да му еба майката....
    Last edited by Бобби; 15-08-2021 at 03:12.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 62 of 74 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •