Page 72 of 74 FirstFirst ... 22627071727374 LastLast
Results 1,066 to 1,080 of 1097

Thread: Какво направи Бойко за нас?

  1. #1066

    Default Задържаха Бойко Борисов

    Quote Originally Posted by boris037 View Post
    Брей, имало и други фенове на дуранколашките корморани тука!
    И на шабленските, па и на Шкорпиловските...Вече няколко години.

    Бях и на трите места 2021г.

    Ма и по Гърция съм все на такива места...

    Един път "отидох да видя"(жената да види де) гръцкия Слънчак, издържахме 3 часа и като побегнахме...

    П.П.Извинете ме за промененото заглавие, ма "гоня рейтинг"

    Всяко чудо за 3 дни: https://nova.bg/news/view/2022/03/17...Ql91ojypP2J2qs

    "Няма никой над закона!", написа премеирът Кирил Петков в профила си във Facebook.
    Last edited by alfa racer GTA; 17-03-2022 at 21:21.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #1067
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Опа....у нас започва политическа инвазия....Бойко са го аретували,а аз му карах пица...сега няма кой да ми плати сметката..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #1068
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Има едно клише, което не харесвам:

    "отвличане на общественото внимание"

    А ?



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #1069

    Default

    Сгащили са го с Мата на ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  5. #1070
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    А бе нещо евро намесено в тая акция, не банкноти а прокуратура доколкото дочух....нищо, че герберите скандираха, че зад всичко стоий оная дамаджана дето не е вписвал в експреса....
    Last edited by Бобби; 18-03-2022 at 00:16.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #1071
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Сгащили са го с Мата на ...
    )))...съседката ме срещтна среднощ в ансансьора и ми казва, а бе отменили са онова шоу за Ергенът...дават за ареста на Бойко....а аз и казвам ...я ела у нас...))
    Last edited by Бобби; 18-03-2022 at 00:13.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #1072
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    А полицаите що не понабиха някой на тези протести снощи?Или ще изчакат да спретнат тези от ГЕРБ протест на ларгото,че да ги дърпат зад колоните?Не е честно,едни да ги пердашат ,други не.Не съм доволен от действията на МВР.
    Но повече не съм доволен от това ,че нямаме асансьор в блока.Ще говоря със съседите и ние да си направим един,нищо ,че съм на първия етаж.
    Last edited by 546; 18-03-2022 at 09:20.

  8. #1073
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А бе нещо евро намесено в тая акция, не банкноти а прокуратура доколкото дочух....нищо, че герберите скандираха, че зад всичко стоий оная дамаджана дето не е вписвал в експреса....
    Е сега вече, надявам се ще разбереш разликата м/у парламентарна и улична демокрация, и улично право и правова държава.
    Крайно време беше, да се случи тая история.
    Подозирам че накрая румънката ще ти е виновна, но се надявам да разбереш най после, че градските митове и легенди, не са доказателства.
    Впрочем - европейската прокуратура няма общо със случаят. Въпреки че ще бъдат разгледани всичките изрезки от ветници. И да - ако от там повдигнат обвинения на Борисов, и го арестуват и аз ще празнувам. Само че няма, вероятно.
    Каква пица си поръча Винету?
    Не, няма да ти я платя аз.

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    А полицаите що не понабиха някой на тези протести снощи?Или ще изчакат да спретнат тези от ГЕРБ протест на ларгото,че да ги дърпат зад колоните?Не е честно,едни да ги пердашат ,други не.Не съм доволен от действията на МВР.
    Но повече не съм доволен от това ,че нямаме асансьор в блока.Ще говоря със съседите и ние да си направим един,нищо ,че съм на първия етаж.
    Е-е-е! Ти искаш пълна програма веднага! Чакай малко(ден - два....три....ако трябва).
    И двете, и двете.
    Last edited by ivan dimitrov; 18-03-2022 at 13:35.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #1074
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Е сега вече, надявам се ще разбереш разликата м/у парламентарна и улична демокрация, и улично право и правова държава.
    Крайно време беше, да се случи тая история.
    Подозирам че накрая румънката ще ти е виновна, но се надявам да разбереш най после, че градските митове и легенди, не са доказателства.
    Впрочем - европейската прокуратура няма общо със случаят. Въпреки че ще бъдат разгледани всичките изрезки от ветници. И да - ако от там повдигнат обвинения на Борисов, и го арестуват и аз ще празнувам. Само че няма, вероятно.
    Каква пица си поръча Винету?
    Не, няма да ти я платя аз.



    Е-е-е! Ти искаш пълна програма веднага! Чакай малко(ден - два....три....ако трябва).
    И двете, и двете.
    Иване прояви малко чувство за ирония...пицата е Асорти от всичко по малко за изминалите близо 15 години от управлението му...сметката, искаш не, искаш вече е плащаш и ти....по нататък ще ти кажа и вица за уличното куче и за онова с медала от някоя изложба....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #1075

    Default

    Само точите зъби - прокуратурата вече втори час не определя наблюдаващ прокурор, който да ръководи досъдебното производство срещу Баце&Sie . Никой прокурор не иска "да си сложи главата в торбата" и да разпореди да бъде повдигнато обвинение на Баце. А точно специализираната прикриватура трябва да е, защото от медиите разбирам, че задържаните са най-малко трима = организирана престъпна група...

    До 22'00 часа БацеБоцко ще е пуснат на свобода, защото до тогава трябва да има прокурор който да е внесъл искане в специализирания съд за вземане на мярка "Задържане под стража" на Борисов и организираната му престъпна група...
    Но такъв няма, щото нямат ТОПКИ, имат желание само да гушат €€€€€€€€€€€€€€€€€ и да харчат. : https://www.24chasa.bg/novini/article/11133131
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  11. #1076
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Е то и да мине през прокуратурата накрая нали знаеш
    https://www.youtube.com/watch?v=2PB7F4_Dou4

  12. #1077
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    А бе Ванката ме питаше дали съм разбрал най накрая за улично право и правова държава......ами да, ей тази вечер разбрах:
    Улично прраво у нас е залегнало яко в нашата прокуратура.....мога да му цитирам правилата на улицата който са прояли съдебната ни система!!!
    п.п...видя днес протеста започнал още от вчера.....протестираха хората на хранилка, тоез тези с пица Асорти, а не ония с постната, а и тия с асортито нещо се бяха объркали....скандираха Оставка пред дома му, а не пред дома на
    .... адаша му, тоез оният друг Бойко с новият си прякор дамаджаната.....иначе уважавам мнението на ето този човек....https://www.youtube.com/watch?v=jg_dE56ryaA.....а и още нещо, оният дето му мъти водата на Борисов е израстнал на улицата...пред клуб Хавана през татово време а след това на Магурата, ама няма как да знаеш...иде реч за София.....момчето с дочен панталон от Велинград който прогресира до хазартен бос се измъкна от прокуратурата, но има нещо много важно преди това е се е изучил и е бил будно момче....е за Бойко ще е трудно, ценза му, не е по голям от моя...е това е улицата....и забележи последните думи от клипа:.... да снася на американците, не на европейците......е затова в един момент става неудобен...и не ми говори за румънката...тя част от свойте апаши политици ги вкара у панделата, затова и сега е на такъв пост.
    Бойко от Сретан Йосич се измъкна като си плати, не знам с кюлчета ли го направи....)....но със черепа не знам....както цитирах по назад Джон Траволта....истината е....а бе просто селска мафия...
    Last edited by Бобби; 19-03-2022 at 00:48.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #1078
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Уличното право си работи напълно спокойно,засега никой не казва къде са чувалите от лот5. Нито Бойко Рашков,нито Иван Гешев имат идея какво е станало с тези парички. Вероятно и никой не ги търси. Май парите не са и от еврофондовете , че да се задействат и външни сили.Единствения задържан е един футболен съдия с куха фирма ,който не сключва сделки с никой,но той е железен и няма да каже и дума къде са чувалите.Ако вземе неочаквано да предаде богу дух, дори може и да се прекрати разследването.Иначе и правителството ,и прокуратурата са за правова държава.Обаче парите ги няма.Вероятно Астор е замесен,пачките ги е превърнал в зайци които сега тичат по полетата.
    Last edited by 546; 19-03-2022 at 16:25.

  14. #1079
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Днес от новините по бтв научих, че европейската прокуратура работела по-добре от нашата. Научих, кой, какви кокошки и къде откраднал......

    Показаха и тази снимка:



    Нито дума за войната в Украйна.

    Нито дума за това, че и една каска не сме пратили на украинците.

    ......

    Това управление ме накара да се срамувам, че съм българин.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #1080
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Аз се срамувам от всички досегашни правителства!!
    От Киро няма какво да изисквам за първите сто дни толкова много,като се съобразя с наследството което пое...на по късен етап може би..
    Еко,какви каски..?...тя нашата армия гащи няма образно казано,ти за каски говориш...може би стройтелни,жълти и сини имаме....така руснаците ще ги целят по добре...хайде да си гледаме в нашата пааничка,а не в европейската...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 72 of 74 FirstFirst ... 22627071727374 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •