Results 1 to 6 of 6

Thread: Ел. машинка на фар Алфа 147

  1. #1

    Default Ел. машинка на фар Алфа 147

    Здравейте колеги искам да попитам някой знае ли кой и каде е бушона на машинките за регулиране на фаровете. И някой има ли две машинки за продаване ?

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Машинките нямат отделни предпазители. Те се захранват през предпазителите за късите светлини - най десните на горните 2 реда в таблото под волана (10 амперови).


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3

    Default

    Добре те са здрави тогава някаква идея защо не работят

  4. #4

    Default

    Може заради лоша връзка, на мен левия ми прави чалъми. Работи, но когато си иска. Като отворя капачето на фара и размърдам/понатисна кутийката на машинката се включва, работи известно време и спре. Първо опитай евтиния вариант. Изкарай фара ( да ти е по удобно ), ако искаш и на място. Разкачи машинката и почисти буксите и т.н. След което отвори машинката, става много лесно, почисти вътре, ако не се оправи вече се ориентирай да взимаш нови или втора ръка.

  5. #5
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by tripio123 View Post
    Добре те са здрави тогава някаква идея защо не работят
    Управлението на моторчетата се осъществява от таблото с уредите. Може и в него да е причината за да не работят.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Русе
    Posts
    43

    Default

    О много е зор ваденето на вар... не се ли сваля цялата броня? Моята машинка постоянно работи. Самата машина се държи на 2види, които с малко чалъм можеш да развиеш и тя си излиза и има една букса, после 2 щипки и се разтваря. Моята платка от влагата беше заминала и няма оправия не знам защо, трябва да сменя машинката.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •