Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: диагностика

  1. #16
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Ако колата е с Bosch EDC15 Diesel injection или Bosch EDC15C7 CF3/EOBD Diesel injection ще може да ги гледа
    С екускан-а ще можеш ама на куково лято.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #17

    Default

    На 16V се вижда корекцията на дюзите, на 8V - не

  3. #18
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    На 16V се вижда корекцията на дюзите, на 8V - не
    Не виждам нещо скриншота ?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #19
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Аз моята днеска я настроих с програмата за газовия инжекцион. Имаше проблем в ТПС-а, Налягането на бензина и въздушният филтър.
    Настроих я перфектно на бензин.
    Много си помислете, преди да дрънкате глупости!
    Просто се научете да четете данните.
    Та във връзка с това, търся динамо от боксер 145/6!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  5. #20
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Докарай джипката при мен и ще ти докажа
    За съжаление не си падам по жипки!

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    На 16V се вижда корекцията на дюзите, на 8V - не
    Така поставен отговора ти и на 8в се виждат, но чак при ЕВРО-4 моторите! В темата обаче се пита за ЕВРО-3.
    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Не виждам нещо скриншота ?
    И твоят не се вижда!!!


    В тема се пита за нещо конкретно!
    Ако знаете пишете конкретен отговор!
    Ако не сте сигурни по-добре не пишете подвеждащи отговори!!!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  6. #21
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Наместо да се правите колко разбирате от висша математика....ще ви кажа ,че се вижда всичко с програмата но зависи и от адаптера който се ползва за връзка с колата.Ама тази работа не е като да си вземеш един за 5 лева от ОЛХ.бг и да искаш да си в музиката.Няма такива неща всичко се плаща, ама на някой не им изнася това и си блещят все едно и също ! За мен изпробано и се свързва с тази кола...но кой какво ще изохка по въпроса не ме е еня
    Last edited by eproHD; 13-12-2016 at 21:15.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  7. #22
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Наместо да се правите колко разбирате от висша математика....ще ви кажа ,че се вижда всичко с програмата но зависи и от адаптера който се ползва за връзка с колата.Ама тази работа не е като да си вземеш един за 5 лева от ОЛХ.бг и да искаш да си в музиката.Няма такива неща всичко се плаща, ама на някой не им изнася това и си блещят все едно и също ! За мен изпробано и се свързва с тази кола...но кой какво ще изохка по въпроса не ме е еня
    То за свързването се свързва, но тези параметри за които пита колегата,не ги показва .
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  8. #23
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Наместо да се правите колко разбирате от висша математика....ще ви кажа ,че се вижда всичко с програмата но зависи и от адаптера който се ползва за връзка с колата.Ама тази работа не е като да си вземеш един за 5 лева от ОЛХ.бг и да искаш да си в музиката.Няма такива неща всичко се плаща, ама на някой не им изнася това и си блещят все едно и също ! За мен изпробано и се свързва с тази кола...но кой какво ще изохка по въпроса не ме е еня
    А колко лесно беше да си затраеш просто и да си признаеш, дори пред себе си, че си сгрешил.
    И за скрийншот-а. За протокола, за такива новобранци като теб, които са купили софтуера след началото на 2012-та година, то има ограничение от една година. А преди това, софтуера се купуваше с доживотен лиценз за ъпдейт.
    Ма ти от де да знаеш това. Нали сега това пише, значи е било валидно за всички винаги.
    Ей ти лиценз от 2010-та:
    Last edited by BO; 14-12-2016 at 14:56.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  9. #24
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    А колко лесно беше да си затраеш просто и да си признаеш, дори пред себе си, че си сгрешил.
    И за скрийншот-а. За протокола, за такива новобранци като теб, които са купили софтуера след началото на 2012-та година, то има ограничение от една година. А преди това, софтуера се купуваше с доживотен лиценз за ъпдейт.
    Ма ти от де да знаеш това. Нали сега това пише, значи е било валидно за всички винаги.
    Ей ти лиценз от 2010-та:
    Както се вижда от моя пост 6 съм отговорил много точно на човека това дето пита !Питатето му е следното "Тази от 50 евро може ли да се ползва многогодишно,или всяка година по 50 евро да давам за обновяване?"А това ,че ти пак трябва да се надуеш и изявиш като току снесла яйце кокошка не ме вълнува

    P.S
    Е аз съм по скромно само v3.1
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Snap_2016.12.14 15.49.09_001.jpg  
    Last edited by eproHD; 14-12-2016 at 16:50.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  10. #25
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    С нищо не се надувам.
    Най-малкото ФЕС-а не съм го пускал от над година сигурно. Защото си е аматьорска работа и доста грешки стават с него. Но за тия пари, които струва и това, което предлага срещу тях, си е абсолютно без пари.
    Ма зарежи това. Не отклонявай естеството на темата и за какво въобще се пита.
    Като много добре обясняваш в твоя пост номер 12, щом така си говорим, с грешна позиция и подвеждащо мнение, спрямо естеството на темата. Мен това ме вълнува.
    Last edited by BO; 14-12-2016 at 17:11.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  11. #26

    Default

    Ето, Италия. А и ВО е прав - тази е любителска програма, но доста удачна за тези пари

    При ЕВРО 4 софтуерът на колата е на по-високо ниво и се ловят повече неща
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Untitled.jpg  

  12. #27
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Наместо да се правите колко разбирате от висша математика....ще ви кажа ,че се вижда всичко с програмата но зависи и от адаптера който се ползва за връзка с колата.Ама тази работа не е като да си вземеш един за 5 лева от ОЛХ.бг и да искаш да си в музиката.Няма такива неща всичко се плаща, ама на някой не им изнася това и си блещят все едно и също ! За мен изпробано и се свързва с тази кола...но кой какво ще изохка по въпроса не ме е еня
    Да обаче няма как да е изпробвано!!!
    Щото даже не си сигурен в това което казваш!
    Та чакаме си доказателството.....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  13. #28

    Default

    Италия, това че чете на твоята съвсем не значи, че чете всичко особено на 156 евро 2.

    И нищо не каза за скрийн шота ми

  14. #29
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Италия, това че чете на твоята съвсем не значи, че чете всичко особено на 156 евро 2.

    И нищо не каза за скрийн шота ми
    Нямам лупа ! На питащия колата не е ли ЕВРО 3 ?
    Last edited by eproHD; 18-12-2016 at 17:58.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Нямам лупа ! На питащия колата не е ли ЕВРО 3 ?
    Нямам файда да те лъжа
    Сега какво ще кажеш?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Untitled.jpg  
    Last edited by Alex_26; 18-12-2016 at 19:23.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •