Results 1 to 15 of 69

Thread: Сервиз за ремонт на скорости

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,470

    Default

    Само че всичко читаво е към София.
    Бургаско и 100-150км радиус не знам за сериозен сервиз за тези неща.
    А не искам да влизам във филма със смяна на това, онова, хвърляне на боб и накрая пак нищо, а сметката ****лв
    Няма да шпамя повече, явно нещо ще е по трансмисията като цяло.
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  2. #2

    Default

    Точно този е звука и при мене. Сега като се стопли времето намаля, даже днес следобед почти не се чуваше... Мн странно

    ---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

    Ако си решиш проблема моля те да ми драснеш 1 съобшенийце, че ме побърква тоя шум...

  3. #3

    Default

    Здравейте колеги. Бихте ли препоръчали сервиз за М32 в София или околността. Благодаря.

  4. #4
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,470

    Default

    Не съм го решил и скоро смятам да не го правя.
    Ако го бях чул като купувах колата, изобщо нямаше да я купя. Доста пари хвърлих за сега и смятам само да карам .. шум не шум, каквото такова.
    Като почне да се чува повече от музиката или да има по- осезаеми симптоми ще ремонтирам.

    Сега започнах да си мисля, че е нещо с маховика, съединителя ... пък и кутия може да е .. чувало се от деференциала :някъде:
    Все си мисля, че като тествахме колата не се чуваше нищо подобно и след това като тръгнах 2 пъти на 3-та с повече ГАЗ по леко нагорнище .. и се скапа. Миришеше на феродо дори след 300км магистрала
    Баси тъпият късмет ..

    На 145-цата задната беше дясно и назад, понеже бързахме, гледах лоста, гледах и реших, че 1-ва е на мястото на 3-та .. а където е първа е задна .. не видях мушука, който се повдига.

    Quote Originally Posted by Doctora88 View Post
    Точно този е звука и при мене. Сега като се стопли времето намаля, даже днес следобед почти не се чуваше... Мн странно

    ---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

    Ако си решиш проблема моля те да ми драснеш 1 съобшенийце, че ме побърква тоя шум...
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  5. #5

    Default

    Не е от това! Моята също не издавале звук., когато я купих, но 3,4 дена след това започна. Аз също няма да ремонтирам за сега, че и аз една торба пари дадох, но когато дойде време за съединителя ще гледам, може и от там да е нещо, че и без друго тропа, като я запаля студена

  6. #6
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Надявайте се да е от друго. Като усилвате музката сега, след не дълго време няма да можете да си я направите и ще търсите втора употреба, в скапано състояние, която ще правите и нея допълнително. Казвам ви го от голямо наблюдение и мнгократно повтаряща се една и съща такава грешка.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  7. #7

    Default

    Карах я в 2 сервиза, но в единия я карах за лагер главина да сменям и се оказа, че звука идва от диференциала, но те не правят скорости. Закарах я след това в един от сервизите, които са посочени тук в форума, казаха ми, че не е от скоростите а от лагер на главината... Хайде кажи ми друже, как да постъпя? Едните ти казват 1 а другите друго... Кажете някой в София, който да може да каже със сигурност, след като огледа колата, че скоростите са за ремонт, но и да има възможност да ги оправи!? Не може никой от този форум да не е праеил ремонт на скоростите си в София... Без да ми препоръчвате Лисан или Спринт ауто! Благодаря предварително!

  8. #8
    започва да се пристрастява corvette's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    67

    Default

    Форумните сервизи не ремонтират ск.кутий.Свалят ти кутията и се отнася в специализиран сервиз.По добре си оправете скоростите, вместо покупка на втора употреба.До затвора в София има сервиз за скорости.Цената е около 1000 лв,може и повече.
    Alfa Romeo 156 1.8 ех
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •