Results 1 to 8 of 8

Thread: Сервиз за преглед преди покупка

  1. #1

    Default Сервиз за преглед преди покупка

    Здравейте,

    Съжалявам ако има вече такава тема, но търсенето ми из форума не даде резултат.
    Харесал съм си една GTV от '98, но като човек с доста ограничени технически познания бих искал някой механик да я погледне преди да се реша да си я купя. Във вече добре известните във форума сервизи (Екстрийм, Ванто, на Румен, и прочие) предполагам имат такава услуга ? Къде бихте ми препоръчали да закарам GTV-то за диагностика и експертно мнение и д/г колко ще ми струва ?
    Мерси предварително

  2. #2
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Ванто ги забравяш ! Останалите могат да ти дадат обективно мнение и оценка

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Ами можеш да звъннеш и питаш - само диагностика на място, вероятно около 50 лв., ако се налага платформа и оглед в самия сервиз, вече цената е друга.
    Ванто ги забравяш - Екстрийм, Лисан, Вентура, Румен...който и да избереш не мисля, че ще сбъркаш.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by sasho_n2 View Post
    Ами можеш да звъннеш и питаш - само диагностика на място, вероятно около 50 лв., ако се налага платформа и оглед в самия сервиз, вече цената е друга.
    Ванто ги забравяш - Екстрийм, Лисан, Вентура, Румен...който и да избереш не мисля, че ще сбъркаш.
    И Лисан го забрави. А за Ванто внимавайте, един модератор се подвизава там Да няма

  5. #5
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Далече от Лисан и Ванто. Остават ти още доста опции.
    Екстрийм вентура и Румен.

    Ръждата никога не спи.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  6. #6
    започва да се пристрастява Fori's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    80

    Default

    GTV не е масов автомобил... Търси "отговора" при човек, който го има
    Fun: GTV 3.0 v6 24v
    Ex: GTV 2.0 16v TS

  7. #7

    Default

    Не познавам някой, който да кара GTV, така че няма как да взема такъв човек с мен за въпросния оглед на колата. Ще поразгледам какво са написали във форума собствениците на GTV-та и ще имам предвид често срещаните оплаквания

    Мерси много за помощта, момчета !

  8. #8
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    Aз съм ходил при Вентура за първоначално обслужване и разни модификации и от там нататък си ходя при Румен (който ми е мноого по близо като локация). И от 2та сервиза съм много доволен. Избери си който ти е по близо и не мисля че ще сбъркаш като гледам що алфи минават през тях.
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm@150++ hp (remapped but not dynoed), Graphite Black, Distinctive, ExtremeTuning strut bar, TOORA 570 wheels, Koni STR.T shocks + Eibach ProKit springs

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •