Results 1 to 4 of 4

Thread: Покупка на Щекери (конектори), за бубините на Twin Spark 16 V моторите

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Pirdop
    Posts
    43

    Default Покупка на Щекери (конектори), за бубините на Twin Spark 16 V моторите

    Здравейте понеже един приятел ме уреди със свещи и кабели с ясен произход и на тънкана от чужбина, а гореопоменатите конектори липсват в комплекта.
    Та питането ми е някой знае ли от къде мога да се сдобия с такива 4 броя на сносна цена?
    Понеже днес се разходих из магазините за авточасти и ми съобщават цени от 25 лева за парче, онлайн намерих и за по 15 лева, но с изчакване на поръчката да дойде от чужбина, което не ме устройва за момента, понеже нямам търпение да сменя гарнитурата на капака и да поставя новите свещи и кабели, а също и да подменя въпросните конектори, понеже на моите има дори и изолирбанд.
    Поздрави, Цанко !!!!!
    Last edited by Uner; 20-12-2016 at 19:41.

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Потърси тук или търси втора употреба.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Pirdop
    Posts
    43

    Default

    Аз ходих днес до една автоморга да си сваля някоя и друга бройка, но знае ли човек така на вид колко са читави, след празниците, като свършат харчовете съм намерил комплекта за 60 лева.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Uner View Post
    Аз ходих днес до една автоморга да си сваля някоя и друга бройка, но знае ли човек така на вид колко са читави, след празниците, като свършат харчовете съм намерил комплекта за 60 лева.
    4-те за 60лв.?????? Вземи си ги и си ги сглоби и от Елимекс също

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •