Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61

Thread: Задно окачване

  1. #16
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:16.

  2. #17
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Тапишонка, дал съм линк от "ибея". Ако и това не е проверка, здраве му кажи. Весели празници!
    А аз пък дадох инфо от Tecdoc. Ако ebay е по-точен източник на информация, здраве му кажи!
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  3. #18
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:17.

  4. #19
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Тапишонка, дал съм линк от "ибея". Ако и това не е проверка, здраве му кажи. Весели празници!
    Ми казвам му здраве, щом това трябва.
    Твоя линк за сравнение е все едно да спорим по астрономия и да ти дам линк към картинка от дъвка Турбо. Но щом за теб това е източник на достоверна информация, блазе им на хората, които ги съветваш.
    Ма здраве казвам, още веднъж.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  5. #20
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:17.

  6. #21
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Защото на Чистача може да се вярва. Веднъж не ме е подвел досега. При него тия неща са рутина-насън да го питаш, пак вярно ще каже. Затова е хубаво всеки да си знае своята област на познание. Човек цял живот се учи и умира ненаучен.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  7. #22
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:17.

  8. #23
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Това не означава, че моята информация е непроверена, а и е линк към не чак толкова неизвестен сайт.
    Но е неточна и объркваща, нали? За мен това е непроверена и неточна информация! И най-вече объркваща и подвеждаща! И аз не съм специалист по всичко, но нека не подвеждаме останалите, ако може! Благодаря!

    П.П. не само в Tecdoc може да се провери, и програмата дава инфо както за неоригинални части, така и за оригинални. А тоеа кой с колко пространство разполага на твърдия си диск, сори, но не е мой проблем!

    П.П.2 на който му тябва подобна справка, или си купва необходиния софт, или ползва други справочници (има, не е като да няма), или търси други начини. Но преди да се доверя на "ebay", проверявам по други начини дали е така!

    П.П.3 Извинявам се за редакциите, но пиша от телефон, и се стремя да бъда максимално ясен, но клавиатурата ми е малка, а пръстите не ме слушат много тези дни....

    П.П.4 И за да не бтда голословен, и разчитащ само на инфо "по документи", специално за хидр. помпа ще кажа, че се различава от другите по накрайниците, за което се извинявам на scarface, че го разигравах за смяната, но мямах време за игра тогава.

    П.П.5 Е*ати дългия пост стана, ама се изнервих за неща, които съм ги играл на живо, някой да ми дава акъл какво е прочел в чичо Гугъл, или в ибей, или където и да е... И не искам с никой да се заяждам, но ми писна в този форум да чета не юнения, а предположеноя! И за капак накрая един въпрос искам да задам:
    Има ли начин да се научим да пишем по реални случаи, а не по предположения и догатки? Една камара хора се чудят какво да правят по колите си, защото всеки, който изказва мнение е "майстор"... Да си чешем езиците в подобни теми, без да знаем какво пишем, си е чиста проба спам!!!
    Благодаря!
    Last edited by nblagoev; 01-01-2017 at 18:21.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  9. #24
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:17.

  10. #25

    Default

    Сопрете се, ей. Има доста теми за тези тампони. Какво ги чепкате и се карате само. Тампона на шенкела може да се смени и без свалянето му (на шенкела). Но ти трябва умение и доза късмет

  11. #26
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Колега angelovi69, а колкото до "непогрешимостта" на Клинърчето, моля прочети например последните 5-6 поста от тази тема: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=94878.

    ---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:57 ----------



    И кое точно е подвеждащото и объркващото? Дал съм му линк точно към това, което търси.
    Видях, че нещо се опитваш да иронизираш евентуалната големина на твърдия ми диск. Бъди спокоен, имам много повече свободна от 62 GB, при това на няколко компютъра и лаптопи. А в описанието на тази програма изрично е записано, че тя е за неоригинални резервни части. Един вид - дайте малко евро сега за програмата, а след това юруш към неоригиналните (демек евтини) резервни части.
    Кое е подвеждащо и объркващо, ще си преценят хората! За пространството на твърдия диск, не аз подвех темата! Приключвам със спама, който разбрал - разбрал, останалото е напразно драскане! И в програмата са дадени номера и цени както за неоригинални части, така и за оригинални, но четене и разбиране трябва! Не се заяждам, но ми дойде до гуша да чета глупости!
    Last edited by nblagoev; 01-01-2017 at 18:26.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  12. #27
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:18.

  13. #28
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:29.

  14. #29
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    221

    Default

    И от мен един + за Гуматрейд от Пловдив.
    Сърсем наскоро правих двата голями тампона на двигателя при тях - стана перфектно. Досега имам само добри отзиви за работата им.
    Alfa 156 2,4 JTD '99


  15. #30
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Нека и аз за последно - не за друго, а за да не останат колегите (а и сервизите, които ползват тази програма) подведени от погрешната информация, която и в този пост даваш, ще повторя: Тази програма е САМО за неоригинални резервни части. Съвсем отделен е въпроса, че тя може да търси такива по оригиналния каталожен номер на производителя. Ако имаш нещо друго, моля пиши ми на ЛС, че не само на Цвятко, а предполагам и на много други им писва от безсмислените, погрешни и издаващи истерия твои постове.
    Щом постовете ми ти се струват истерични, плюй си колкото ти душа иска! Никакво намерение нямам да словоблудствам на л.с. оправяй се... И пак ще кажа, прочети го - НЕ Е САМО ЗА НЕОРИГИНАЛНИ ЧАСТИ ПРОГРАМАТА!!! Няма да пиша повече, явно си дървен философ! Който търси-намира.! Толкоз!!! После се чудете защо много хора не пишат! Опитах се да кажа като човек няколко думи, като не вярваш, сери на воля! И не ми се оправдавай, моля!!!!!!! СЕРЕШ, и то яко!!!!!
    Last edited by nblagoev; 01-01-2017 at 20:40.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •