Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: Задно окачване

  1. #31
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:18.

  2. #32
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Само емотиконки успя да изакаш.... Евала..... ГоУем си!
    Само едно ще ти кажа: НИКОГА не съм си трил мненията, за разлика от теб! Оттук нататък само едно мога да ти кажа, но не форума, а възпитанието ми (ЗАСЕГА) ме спира, не ми отговаряй, просто: "Спри да акаш!!!"
    Last edited by nblagoev; 01-01-2017 at 21:19.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  3. #33
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:18.

  4. #34
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Не, виж това тогава:

    TecDoc 2016/09 FULL Parts Catalog with images
    [09/2016]

    Type of catalogue: spare parts catalog
    Make:
    Region: WorldWide
    Inclusive
    languages: English, Russian
    Amount of
    disks: 8 DVD-DL
    OS: Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit, Wnidows 7 64 bit, Windows 8/8.1 32 bit, Windows 8/8.1 64 bit
    Price, USD: 100

    Buy now



    Electronic program is a complete parts catalog, which contains information on spare parts of all types of cars and trucks, passenger cars represented by from 60-ies, on cargo - from the 80's.
    This parts catalog contains a wide range of non-original spare parts and accessories.
    Program contains a simple search function, which provides details on the search for original and unoriginal numbers of most manufacturers, there is a possibility of selection based on the model designation of the motor or the axis of the vehicle. Is filtered by car brand, as well as by manufacturers of spare parts.

    Не го давам като линк, за да болдна същественото. След малко ще го дам и като линк. А ти, ако смяташ, че знаеш за тази програма повече от създателите й, според мен грешиш.
    Аз нензнам повече от създателите и, но ти нямаш представа какво правиш с нея, повярвай ми! Ако опитваш пред мен да де докажеш, бедна ти е фантазията колко си далеч! Много бедна,повярвай ми! За пред незапознатите потребители, може и да направиш някакъв имидж, ок! Нямам против! Но ти сам не озъзнаваш колко си зле, честно! Спирам да пиша, защото темата тотално се разводни! Но ако искаш да спориш с мен, избери си произволен сервиз в който разбират повече и от двама ни, и ела да се правиш на разбирач, сульо! Може ма години и баща да си ми, но си много бос! МНОГО!!!!
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  5. #35
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:18.

  6. #36
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Цвятко, добре че си ти да въвеждаш ред от време на време, че иначе няма оправия. Ама като Тапишонката изстреля темата на колегата в друга орбита, какво да правим?
    Не бе, Тапишонката просто обърна внимание на нещо, което си написал. И предвид фактите, то малко оксиморон се получава при теб.
    Вместо да приемеш факта, че бръщолевиш глупости, то темата страда от постовете ти, както сам изтъкна.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  7. #37
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:18.

  8. #38
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Винаги съм се възхищавал как успяваш с много високопарни и нищо незначещи думи да кажеш едно голямо нищо. Този път в коментар към мен, което ме кара да им се кефя още повече...
    Ами така де. Като не ти хареса издънката, която ти цитирах, какво да напишеш друго, я.
    Та просто друг път не пиши, че не говориш непроверени неща. Както всички видяхме, много добре си пишеш тотални глупости и откровено непроверени неща, които отгоре на всичко са в ущърб на автора на темата. За това се въздържай от непроверени коментари. И нека проверките ти са базирани на достоверни източници и по възможност на практика. А не на ибей.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  9. #39
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default По темата

    Към автора на темата, макар че той май се изгуби. Миналата година смених напречните щанги с нови и надлъжните с втора ръка. Надлъжните обаче скърцат и дразнят. Затова си купих тампони и на моите си надлъжни щанги измих, с телена четка почистих, с преобразувател за ръжда намазах, включително и олях вътре в тръбата и разклатих, после със спрей напръсках. Пускам снимки на старите тампони. И на вече готовите за монтаж надл. щанги.
    Гайдаров - без коментар. Чудя се на колегите, дето ти се връзват на драсканията, все още. Аз си имам кунки и си ремонтирам колата сам. Рядко прибягвам до услуги на сервизи.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WP_20170101_13_21_11_Pro.jpg   WP_20170101_13_21_28_Pro.jpg   WP_20170101_13_21_45_Pro.jpg   WP_20170101_13_22_07_Pro.jpg  
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  10. #40
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:19.

  11. #41
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Както вече уточнихме в многократни постове с колегата nblagoev, издънка от моя страна няма, както и никога не е имало.
    Имаш и то голяма:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...21&postcount=8
    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Не знам дали е логично, но не е вярно - помпите на 156 1,9 JTD и 2,4 JTD са различни. Помпата на 156 1,9 JTD обаче е еднаква с тeзи на 147 1,9 JTD и GT 1,9 JTD.
    И на остроумен се правиш:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...4&postcount=10
    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Да, аз може да се бъркам, но не и от "ибея", които ги продават в целия свят и откъдето е тази информация.
    А иначе има много неща, които отвън изглеждат едни и същи, но на практика са различни. Дори има такава поговорка: "Не всичко, което блести, е злато".
    Че, чак раздаваш и определения към хората:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...9&postcount=13
    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Здравей колега,

    Ами наистина си си изгубил времето - не за друго, а защото не знаеш какво да търсиш. Ето го ключа за бараката: http://www.ebay.com/itm/NEW-GENUINE-...pXn5XC&vxp=mtr.
    И накрая изтъкваш, че нищо непроверено не си казал:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...1&postcount=11
    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Ако следиш постовете ми навярно си забелязал, че не пиша непроверени неща.
    Тотална пародийна личност си, ама от най-крайните. С остроумните ти овъртания до никъде няма да стигнеш, щом думите ти стоят черно на бяло. И голям кеф, че още не си ги изтрил, както обичаш да правиш, като се извъргаляш из боламача ти до ушите, както обикновено. И точно за това те цитирах, за да може да се види всичко, а не да се извъртиш и след това ни лук ял, ни мирисал. Кофти, а? Хайде сега обратно да си търкаш мненията, както много обичаш да правиш. Ма май няма да го направиш, защото вече всичко е запазено и нямаш контрол над чуждите мнения. Още по-кофти, а?
    Я надуй сега гайдата, всички да я чуем, да запеем...
    Last edited by BO; 02-01-2017 at 02:35.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #42
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:19.

  13. #43
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Към автора на темата - щанги по 33лв парчето и не се занимаваш да сменяш тампони със съмнително качество. Държа да кажа че въпросните щанги не са китайски, не са с меки тампони и задницата ти няма да се разчекне.

  14. #44
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:19.

  15. #45
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Това е интересно инфо. Предполагам, цените са за напречните щанги.
    http://www.axm-auto.com/index2.php?b...=95&subcat=128
    Ако има такава цена и за надлъжни, не бих се занимавал и аз с избиване, набиване тампони и т.н.
    Дай линк към евтините щанги.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •