Results 1 to 10 of 10

Thread: Ляв габарит по-слаб ?

  1. #1

    Default Ляв габарит по-слаб ?

    За много години колеги.Болката ми е в левия габарит и ляв стоп светят по-слабо от десния ? Прегледах и смених крушките ,промяна няма.Когато натисна спирачки ми светва на таблото за изгоряла лампа.Някой ,ако има решение нека пише ,моля.

  2. #2
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:08.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Виж дали всички крушки от ляво и от дясно са предвидени да работят на еднакво напрежение, т.е. дали върху всяка от тях пише 12 V.

    P.S. Ако искаш, можеш да си коригираш профила на big fan. Fen в превод значи тресавище, мочурище.
    Или калпава маса

  4. #4
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:08.

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    94

    Default

    За много години колеги и при мен абсололютно същия проблем,но аз като размърдам буксата назад проблема изчезва.Когато погледна пластинките на буксата едната крайна е черна мисля да сменя буксата.
    Alfa Romeo 1.9 JTD TI ама не баш

  6. #6
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Почисти чернилката,притегни пластините на буксата и проблема трябва да изчезне. Чернилката,може да се е получила от хлабава връзка.

    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    94

    Default

    Пробвал съм,но ефекта е временен.По точно куплунга с кабелите,който влиза в самият стоп е потъмнял.
    Alfa Romeo 1.9 JTD TI ама не баш

  8. #8

    Default

    Здравейте,след обстойна проверка на всички крушки за волтове и ватове установих : преден ляв габарит,е 4 w 12v,последва смяна със 6w12v ,погледнах отзад всичко си беше О.К. поглеждам и от пред НЕсвети ? . Отворих таблото (под волана)и извадих и поставих обратно всички 10А бушончета.Контакт габарити и всичко си дойде на място.Явно някой бушонче ми е правело въртелиСърдечно благодаря на отзовалите се.

  9. #9
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-01-2017 at 23:09.

  10. #10
    Запален алфист alfaromeo16vVarna's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    471

    Default

    Аз имах проблем с една крушка за заден ляв стоп мисля,че беше. Вмесо с две светлини беше с една и ми светеше на таблото за изгоряла крушка
    алфа ромео 156 тс

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •