Results 1 to 2 of 2

Thread: Проблем с буксата за десния стоп

  1. #1

    Default Проблем с буксата за десния стоп

    Здравейте колеги и за много години. Още дълги години със здраве да си караме Алфите Имам проблем с буксата, която влиза в десния стоп. Мисля че спойката на кабелчетата, които влизат в нея се е развалила и съответно стопа не свети. Когато размърдам кабелчетата има положение, в което всико е наред и стопа си работи,но не мога да задържа кабелите в това пошожение. Забелязах също че когато мърдам кабелчетата прехвърчат искри, затова не съм го пипал повече. Забелязах и че около едното краче на кабела пластмасата е нагоряла. Въпроса ми е възможно ли е буксичата да се поправи, например в някой ТВ сервиз с поялник или по-добре направо да си взема нова букса от морга? Някой знае ли продават ли такива буксички по магазините за части. Изглежда че кабелите могат да се извадят лесно от буксата но не съм опитвал. Някой има ли опит с това. Благодаря предварително.

  2. #2
    Алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    България
    Posts
    143

    Default

    Това проблем на доста 159ки, (буксите са немски), при мен е същото, смених изцяло буксата и след 1 година ефекта със новата е същия. Ако някой е решил проблема, грамотно, ще е полезно за всички ни.До колкото съм успял да разуча, слагат се и на някои VW, но кои точно и тн, не съм се задълбавал да разбера, защото мислех, че съм решил завинаги проблема
    Last edited by yanislavv50; 05-01-2017 at 02:40.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •