Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 163 of 163

Thread: Система Q4 при Алфа Кросвагон

  1. #151
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    67

    Default

    След три месеца разбрах, че ми рабори и калорифера... баси случая... натиснах размразването на задния джам и след малко ми духна топлона и на предния ... тая кочина продължава да ме изненадва...

  2. #152
    ашлак StanG's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Абрe, на тея Q4-ки свалят ли им се задните седалки?
    Alfa 156
    ::::1.8ts::::144hp::::'98:::::

  3. #153

    Default

    Здравейте.
    Какво значи да се свалят ?! Няма автомобил на който да не се свалят. Освен на Лада със заварени релси. При нормална експлоатация задната седалка се обръща. От долната страна има дупки в които се поставят "загаловниците /рус./" от облегалката. Облегалката се освобождава /може и 1/3 + 2/3/ от палците и се навежда на мястото на седалката. Получава се почти равен под. Маха се щората от нейните палци и се получава максимален обем на багажника. Друго е демонтиране на задната седалка след като се свали.
    Поздрави.
    Every tool has a hammering side. (Eric O. SMAR)

  4. #154

    Default

    Quote Originally Posted by ray4o View Post
    Няма автомобил на който да не се свалят.
    O, има и още как.
    На моята не се свалят.
    На giulia quadrifogglio също.

  5. #155

    Default

    Здравейте.
    Въпросът дали се свалят беше в кръга на шегата. Нали по някакъв начин са монтирани. Значи могат и да се демонтират. Crosswagon вътрешно е като Sportwagon и като всяко комби има "лесно" достъпен, "обемист" багажник. Товарил съм какви ли не неща противоречащи на "Алфа" имиджа
    Поздрави.
    Every tool has a hammering side. (Eric O. SMAR)

  6. #156
    ашлак StanG's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    238

    Default

    Да, сори, не се изразих правилно.Имах предвид дали лягат напред и дали е достатъчно, щото ми се вижда малък багажника за комби...
    Alfa 156
    ::::1.8ts::::144hp::::'98:::::

  7. #157
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    67

    Default

    Кросвагона не е комби, а своеобразен хечбек и седалките си лягат напред точно като на тези модификации

  8. #158

    Default

    Здравейте.
    Задната седалка ляга. В предишния пост съм описал как.
    Товарил съм велосипед с 26" гуми без да го разглобявам. Товарил съм 2м греди по диагонал като вратата само ги захлупи без да се затваря. Днес товарих сгъваема стълба х4 звена с 3 стъпала и не свалях седалката. Най-голямото неудобство е, че отвора на вратата е по-тесен от самото товарно пространство. Неизбежно се дерат пластмасите с чекмеджетата, където се захваща щората. Т.е. напъхаш ли нещото през вратата след това е лесно.
    Поздрави.
    Every tool has a hammering side. (Eric O. SMAR)

  9. #159

    Default

    Здравейте , колеги нов съм във форума,интересува ме Crosswagona като кола ,поддръжка,части , обслужване дали си заслужава ,защото гледам се продават на 5 6 хил.лв, което ме навява на мисълта ,че май не са много читави .Моля ,който има такава или е имал да си каже мнениято понеже много ми е хванала окото и се чудя щпо за кола е ?!

  10. #160
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    И как реши че не е читава? Сета дарака дето си гледал, може и да е е читав. Но вземеш ли запазена кола, ще се радваш на прекрасна и красива кола. Но това не е Пасат, да я товариш с картофи.

  11. #161
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Чи ко и е та да не се товари ? Click image for larger version. 

Name:	Lenovo_A1000_IMG_20171207_144015[1].jpg 
Views:	72 
Size:	91.2 KB 
ID:	163592
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  12. #162
    започва да се пристрастява nikkysix's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Age
    50
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by alfista 96 View Post
    Чи ко и е та да не се товари ? Click image for larger version. 

Name:	Lenovo_A1000_IMG_20171207_144015[1].jpg 
Views:	72 
Size:	91.2 KB 
ID:	163592
    Еретик!
    155 2,0ts 8v '93 ex;Crosswagon '05

  13. #163
    започва да се пристрастява dancho76's Avatar
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    79

    Default

    Здравейте някой борил ли се е с това чудо усилвател на спирачната сила за кросвагона ??? При натискане многократно на спирачката започва да взима въздух . Чува се отвътре от към педала . Според Гошо-гугал това няма аналог и се ползва само оригиналната част 46830723


Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •